جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • طرز لباس پوشیدن زن برای همسر | لباس زن در خانه برای شوهر

  مجموعه : آموزش زناشویی , زندگی عاشقانه

  لباس زن, شوهر

  طرز لباس پوشیدن زن برای همسر | لباس زن در خانه برای شوهر

  انتخاب پوشش جذاب برای همسر منافاتی بارعایت اصل حیا در محیط خانواده ندارد. زن و مرد تا زمانی که فرزندی ندارند می توانند در محیط خانه و به دور از چشم نامحرمان هر نوع پوششی را انتخاب کنند. اما بعد ازاین که خداوند به ایشان فرزندی عطا فرمود باید در نوع پوشش خود دقت کنند تا پوشش انتخاب شده با حیا و نهادینه سازی آن برای فرزندان معارض نباشد. البته این دلیل نمی شود که ایشان به تمایلات همسر توجهی نداشته باشند، بلکه می توانند پوشش هایی غیر از لباس های معارض با اصل حیا برای فرزندان را در محیط های خصوصی خود و به دور از چشم فرزندان بپوشند.

  البته تا زمانی که فرزندان خردسال اند، چون آنها غالبا قدرت تشخیص این گونه مسائل را ندارند، تا زمانی که ایشان به رشد برسند و قوه تشخیص پیدا کنند و رگه هایی از هیجان های جنسی در آنها دیده شود،‌ در محیط خانه که خود و همسرتان حضور دارید، لازم نیست به خودتان سخت بگیرید.

  ناگفته نماند از آن جایی که تعیین زمان معین برای قدرت تشخیص فرزندان نسبت به این موضوع ممکن نیست و کودکان در این زمینه بسیار بسیار متفاوت هستند و تاثیر پذیری متفاوتی هم دارند، به نظر می رسد رعایت احتیاط در این موارد اولی تر باشد.البته والدین می توانند با یک روانشناس حاذق در این زمینه مشاوره حضوری(به همراه فرزند)داشته باشند.

  نظر آقایان در مورد لباس همسر :

  پیراهن

  ۱۰۰ درصد از مردان زن ها را در پیراهن بیشتر دوست دارند.زیرا پیراهن برای زن ها در هر سنی چذابیت زنانه دارد.پیراهن های مشکی نیمه کوتاه بهترین انتخاب هستند.تنها ۲۵ درصد از مردان از پیراهن های ماکسی خوششان میاید میدانم کمی عجیب بنظر میرسه اما تعداد معدودی از مردان از تونیک خوششان میاید. اکثریت فکر میکنن که تونیک گشاد بوده و زیبایی زن را به خوبی نشان نمی دهد.

  جواهرات

  اگر تعداد کمی جواهرالات استفاده کنید مردها از آن خوششان میاید اما آنها نمیخواهند بدانند که جنس آن چیست و چقدر ارزش دارد.

  شلوار

  مردان عقیده دارند که پوشیدن شلوار مناسب محل کار و یا تردد در اطراف شهر می باشد.اما آنها واقعا می خواهند که همسرشان برایشان دامن بپوشد نه شلوار و تیپ مردانه.

  دامن

  بیش از ۷۵ درصد مردان عقیده دارند که زنان باید بیش از هر ایتم دیگری در پوشاک دامن و پیراهن بپوشند و دامن هایشان نیز نباید خیلی کوتاه باشد واگر چاک دارد چاک ان باید در طرفین باشد.

  راهنمایی جهت انتخاب لباس زیر مناسب خانم ها برای جذب همسر :

  ۱٫استفاده از پارچه های نخی و سبک.

  ۲٫استفاده از رنگهای روشن و متنوع (سفید،زرد،قرمز،سبز،آبی و…)جهت ایجاد روحیه شاداب و با نشاط در خود و همسرتان.

  ۳٫ لباسهایی که در دوختشان از پارچه کمتری استفاده شده تا نمایشگر زیبائیهای بدن زن باشد.

  ۴٫سعی کنید لباسهایی دوخت کمتری در آنها به کار رفته باشد انتخاب کنید.

  ۵٫در طول روز و ساعاتی که معمولا مردها در خانه نیستند بهتر است هر زنی لباسی را بپوشد که تنها باب میل خود اوست.

  ۶٫برای ایجاد روحیه رضایتمندی از تن خود زن لباسهای آزاد و یا لباسهای بدن نما که کمتر بدن زن را می پوشاند بسیار موثر می باشد.

  ۷٫پوشیدگی بدن زن زمانی باعث ایجاد جذابیت و کنجکاوی همسر می شود که لباسی زیبا زیبائیهای بدن را پوشانده باشد.

  ۸٫برهنگی کامل بدن زن بیشتر زمان قبل از شروع و یا هنگام انجام آمیزش دارای جذابیت است.

  ۹٫از لباسهای به ظاهر پوشاننده ولی تحریک کننده نگاه همسران، شامل لباسهای چاک دار، نازک، دارای تصاویر تحریک آمیز، نمایش دهنده بخشی از بدن است (لباسهای چشمک زن) استفاده کنید.

  شورت های لیز ، چسبان و بسیار لطیف محرکند . به ویژه لباس های زیر خانم ها بسیار متنوع و رنگارنگ است و به اهداف مختلفی ساخته می شوند. برخی برای ایام پریود ، برخی دیگر برای حالت پیدا کردن اندام و برخی دیگر برای زیبایی بیشتر.

  برچسب ها : ,
  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه