جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • سرنوشت زنان بعد از پیوستن به داعش

  مجموعه : اخبار , اخبار بین المللی , اخبار داغ روز | خبرهای داغ امروز

  به گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی  گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ براساس آمار رسمی که از سوی سازمان‌های اطلاعاتی و پژوهشکده‌های غربی مطرح می‌شوند تروریست‌های داعش حدود 20 تا 32 هزار نیرو دارند که یقینا بخشی از این تعداد نیرو را زنان تشکیل می‌دهند.

  گسترش داعش در سوریه و استان‌های شمالی و شمال شرقی این کشور از جمله “دیرالزور”، “حسکه”، و “رقه” باعث شد تا جذب زنان در سراسر دنیا را در دستور کار خود قرار دهند و این اقدام با تبلیغات گسترده و وعده‌های فراوان انجام می‌شد.

  چرا خانم‌ها جذب داعش می‌شوند؟ + تصاویر**داعش طعمه‌های خود را چگونه شکار می‌کند؟

  داعش از روش‌هایی از جمله ارتباط سایبری و استفاده از شبکه‌های اجتماعی، تبلیغات مادی و مالی (وعده پول، خدمات و امکانات گسترده)، استفاده از حربه‌های عاشقانه، کاربردن تاکتیک‌های مذهبی (جهاد نکاح) و… از بین زنان سراسر جهان طعمه‌های خود را شکار می‌کند.

  چرا خانم‌ها جذب داعش می‌شوند؟ + تصاویر

  برای مثال یکی از کاربرانی که از طریق سایبری فریب داعش را خورده بود اظهار داشت: یکی از اعضا داعش به من گفت تو زیبا هستی و نباید زیبایی‌ات را پنهان کنی.

  غیر از موارد مذکور برخی از زنان در اروپا که به خاطر برخی مشکلات، برخی هیجانات را تجربه کرده‌اند و قصد دارند که این هیجانات را در ابعاد مختلف (نظامی و جنسیتی) گسترش دهند به مناطق تحت تصرف داعش در عراق و سوریه رهسپار می‌شوند و با امید تجربه کردن هیجانات مذکور در این مناطق ساکن می‌شوند.

  چرا خانم‌ها جذب داعش می‌شوند؟ + تصاویر

  **جهاد نکاح بهانه عضویت زنان در داعش

  دلیل دیگری که باعث هجرت زنان از سراسر جهان و خصوصا اروپا می‌گردد جهاد نکاح است که تروریست‌ها با تبلیغ این موضوع که (نوعی فحشا مدرن است) به نام ایثار و فداکاری و جهاد تلاش می‌کنند تا بهشتی خود ساخته را برای زنان جدیدی که عضو می‌شوند مطرح کنند تا آن‌ها را از سراسر جهان عضو کنند.

  چرا خانم‌ها جذب داعش می‌شوند؟ + تصاویر

  چرا خانم‌ها جذب داعش می‌شوند؟ + تصاویر

  **سرنوشت دو دختر اتریشی عضو داعش چه شد؟

  “سامرا کیسینوویچ” و دوستش “سابینا سلیموویچ” که پدر و مادرشان از مهاجران بوسنیایی هستند در اتریش بزرگ شده اند. آنان هنگامی که می‌خواستند از خانه فرار کنند برای پدر و مادرشان یادداشتی به این مضنون گذاشتند: در جستجوی من نباشید، ما می‌خواهیم خود را وقف خدا کنیم و برای او بمیریم.

  چرا خانم‌ها جذب داعش می‌شوند؟ + تصاویر

  هر دوی آنها در “رقه” واقع در شمال سوریه هستند و سامرا با توجه به «هولناک تر شدن اوضاع سوریه» خواهان بازگشت به خانه است این روزنامه با توجه به ارتباط نزدیکش به سرویس‌های امنیتی و همچنین خانواده این دو دختر اتریشی نوشت: هر لحظه امکان مرگ این دخترها وجود دارد.

  بنا بر اعلام رسانه‌های اتریش، این دو دختر که چند ماه پیش برای کمک به تروریست‌های داعش از خانه فرار کرده و به سوریه رفته بودند، با دو تن از اعضای این گروه ازدواج کرده و هم‌اکنون باردار هستند. سامرا کیسینویچ و سابینا سلیمویچ که 15 و 18 سال سن دارند، از طریق رسانه‌های مجازی از مقامات کشور خود درخواست کرده‌اند آنها را به خانه بازگردانند.
  چرا خانم‌ها جذب داعش می‌شوند؟ + تصاویر

  چرا خانم‌ها جذب داعش می‌شوند؟ + تصاویر

  البته در این پروسه زنان فریب خورده دیگری نیز هستند که شاید یا تاکنون فرار کرده‌اند یا اظهار ندامت کرده‌اند و یا کشته شده‌اند. اما به هر حال هرچه که بوده تاکنون این مشکل به صورت جدی ریشه یابی نشده است

  چرا خانم‌ها جذب داعش می‌شوند؟ + تصاویر
  چرا خانم‌ها جذب داعش می‌شوند؟ + تصاویر

  چرا خانم‌ها جذب داعش می‌شوند؟ + تصاویر

  **سرنوشت زنان پس از پیوستن به داعش چیست؟

  تروریست‌های داعش پس از پیوستن زنان به این گروه اقداماتی از قبیل جنگ مسلحانه، آشپزی و خیاطی در روز و  جهاد نکاح در شب را برای زنان عضو شده پیش بینی می‌کنند و دیری نمی‌گذرد که خانم‌هایی که عضو شده‌اند به زودی متوجه می‌شوند که چیزی جز بردگی جنسی عاید آن‌ها نشده است.

  برچسب ها :
  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه