جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • زیباترین و دیدنی ترین مکان های تایلند

  مجموعه : آرایش و زیبایی , دیدنی های جهان , گردشگری

  جاذبه های گردشگری تایلند

  پاتایا دارای طیف وسیعی از جاذبه های گردشگری می باشد ، و با موفقیت گردشگران گوناگون را جذب می کند. در حالی که شهر به عنوان محلی برای جشن ها به خوبی شناخته شده می باشد، و همچنین چیزهایی برای افرادی که ماجراجویی، زیبایی، کنجکاوی،فرهنگ یا فقط آفتاب را دوست دارند وجود دارد. همچنین چیزهای بسیاری مورد پسند خانواده ها وجود دارد، که شهرت جهانی دارند، و همچنین راه های مختلفی برای لذت بردن از زیبایی های دیدنی منظره های شهر، سواحل شنی و غروب باشکوه وجود دارد. لیست 10 جاذبه برتر پاتایا، به طور منظم به گردشگران کمک می کند تا چیزهای جدید و منحصر به فرد در شهر را پیدا کنند.

  10 پارک تفریحی و آبی پاتایا (Pattaya Park)

  جاذبه های گردشگری, گردشگری تایلند, پاتایا

  پارک آبی پاتایا

  پارک پاتایا در سایه برج 240 متری در منطقه پراتومناک (Pratumnak) قرار دارد، و محلی پر از سرگرمی و خانواده پسند با سه حوزه مجزا می باشد. قبل از اینکه به پارک تفریحی با ترن هوایی و کشتی وایکینگ ها  بروید از صرف شام با چشم اندازی 360 درجه از یکی از سه رستوران بالای برج لذت ببرید. با رفتن به پارک آبی پاتایا  با گرداب ها و سرسره ها خنک شوید. یک ساحل خصوصی تنها چند قدم دور تر از آن وجود دارد.

  9  پاراسیلینگ ( Parasailing)

  جاذبه های گردشگری, گردشگری تایلند, پاتایا

  پاراسیلینگ

  ده ها تن از دوستداران ورزش پاراسیلینگ در طول روز در آسمان خلیج پاتایا در حال تکان خوردن دیده می شوند. در واقع جای تعجب است که آن ها هرگز درهم گره نمی خورند! کسانی که به اندازه کافی ماجراجو هستند چترشان را محکم به یک قایق موتوری می بندند و یک سواری پرهیجان و یک دیدگاه منحصر به فرد از شهر و خلیج را تجربه می کنند، گاهی اوقات از فاصله نزدیک هنگامی که راننده قایق توقف می کند، قبل از اینکه دوباره آن ها را به آسمان بفرستد اجازه می دهد چتر نجات در آب بیوفتد. فروشندگان ورزش چتر پاراسیلینگ در امتداد جاده جنوبی ساحل هستند و نرخ آن ها در حدود 500 بات برای یک سفر کوتاه می باشد. با توجه به کلاهبرداری های بسیار ما به مهمان ها توصیه می کنیم که از ساحل پاتایا ، جت اسکی کرایه نکنند.

  8  معبد چای منگکول (Wat Chaimongkol)

  جاذبه های گردشگری, گردشگری تایلند, پاتایا

  معبد چای منگکول

  معبد چای منگکول قطب بسیاری از رویدادهای فرهنگی و مذهبی در پاتایا است و یک معبد سلطنتی بزرگ در انتهای جاده جنوبی پاتایا می باشد. این ساختمان های عجیب غریب و رنگارنگ ، در میان محترم ترین تصاویر و یک مجسمه بودای ایستاده در میان خرابه های 350 ساله در آیوتایا قرار دارد ؛ فضای پارکینگ گسترده ، محل برپایی یک بازار شلوغ در روزهای خاص است ، که یک مرکز خرید بزرگ و جاذبه فرهنگی می باشد. بازدیدکنندگان خارجی در جشن تعطیلات بودا که در سرتاسر سال وجود دارد و بهترین راه برای تجربه فرهنگ جذاب بودایی می باشد شرکت می کنند.

  7  کائو پاتایا  – چشم انداز زیبای پاتایا ( – Pattaya Viewpoint and Pattaya Sign – Khao Pattaya)

  جاذبه های گردشگری, گردشگری تایلند, پاتایا

  کائو پاتایا

  اینجا منظره زیبای طبیعی این منطقه است ، که در همان ابتدا گردشگران را به پاتایا جذب می کند، در حالی که روستای کوچک جذاب ماهی گیری ممکن است به یک منظره رنگارنگ تکامل یافته باشد ، و این مناظر هنوز هم تعداد زیادی از مردم را جذب می کنند. این مکان بهترین منظره در سرتاسر خلیج می باشد از تپه ها تا سمت جنوب شهر، که از آن شهر پاتایا در رنگ هایی پر جنب و جوش چشمک می زند. همه منظره ها و نشانه های بسیار محبوب در بالای کائو پاتایا (Khao Pattaya) در امتداد جاده های آسفالته به آسانی قابل دسترسی می باشند، و مناظری کارت پستالی را در هر ساعت از روز یا شب ارائه می دهند.

  6  اسکله بالی های (Bali Hai Pier)

  جاذبه های گردشگری, گردشگری تایلند, پاتایا

  اسکله بالی های

  در حالی که اسکله بالی های میزبان فعالیت هایی مانند ماهیگیری و غواصی می باشد ، دروازه ای به کوه لارن (Koh Larn) هم است که جاذبه واقعی آن می باشد. جزیره مرجانی ، محبوب ترین و بزرگترین جزیره اطراف پاتایا می باشد که دارای چندین ساحل شن سفید است و برای استراحت کردن، شنا، غواصی و یا راه رفتن بین تپه های جزیره ایده آل می باشد. کشتی های مسافر بری به طور منظم بین اسکله در حال حرکت هستند و رفتن به جزیره 30 دقیقه طول می کشد در حالی که یک قایق موتوری می تواند همین سفر را در حدود 10 دقیقه انجام دهد. با این حال کرایه کشتی ها بسیار ارزان است، در حالی که قایق موتوری می تواند بیش از 1500 بات هزینه داشته باشد. همچنین این اسکله تنها راه دسترسی به رستوران های شناور در خلیج پاتایا می باشد. توجه داشته باشید که هم سرویس کشتی ها و هم قایق های تند رو از گذشته دچار حوادثی شده اند، بنابراین به مهمان ها توصیه می شود که اقدامات ایمنی مناسب را انجام دهند.

  5  موزه خرس تدی (Teddy Bear Museum)

  جاذبه های گردشگری, گردشگری تایلند, پاتایا

  موزه خرس تدی

  چند منظره عجیب و غریب می تواند در پاتایا وجود داشته باشد، در حالی که یک مدل واقعی از تیرانوسور رکس (Tyrannosaurus Rex – یک گونه دایناسور) با 2 متر ارتفاع توسط خرس های تدی لباس پوشیده که از آن بالا می روند به نمایش گذاشته شده است. موزه خرس تدی ترکیبی عجیب و جالب می باشد که شامل حدود 1000 حیوان می شود که از اندازه های کوچک یاری دهنده های کریسمس تا یک پاندای غول پیکر 3 متری طبقه بندی می شوند. این نمایشگاه خانواده پسند، شکل یک سفر در طول تاریخ و فانتزی است که به طور کامل توسط اسباب بازی های دوست داشتنی اجرا می شود. حداکثر این شهر فرنگ می تواند لمس شود و اگر شما علاقه ندارید، این مکان برای کودکان محبوب تر است.

  4  موزه ریپلی باور میکنی یا نه (Ripley’s Believe It Or Not)

  جاذبه های گردشگری, گردشگری تایلند, پاتایا

  موزه ریپلی باور میکنی یا نه

  با الهام از کتاب رابرت لروی ریپلی به همین نام، باور می کنی یا نه ریپلی ! بیش از 300 نمایشگاه ، قدرت خودشان را برای درک بی نهایت ها گسترش دادند. نمایشگاه ها تعجب آور ، تکان دهنده و خیره کننده هستند، و موزه به شما اشیاء و مردمی را نشان می دهد که ثابت می کنند واقعیت می تواند عجیب تر از تخیل باشد.علاوه بر موزه ، در اینجا سواری های سرگرم کننده، موزه مجسمه سازی، سینما 12 بعدی و بالن سواری محبوب در آسمان که بهترین چشم انداز ها را ارائه می دهد، وجود دارد.

  3  هنر در بهشت (Art in Paradise)

  جاذبه های گردشگری, گردشگری تایلند, پاتایا

  هنر در بهشت

  هنر در بهشت ، یک گالری با پیچ و تاب های تعاملی، با استفاده از کلک، خطاهای دید را ایجاد می کند که هنر را در زندگی به ارمغان می آورد. به یاد داشته باشید یک دوربین با خود بیاورید، به طوری که شما می توانید به بخشی از هنر تبدیل شوید که شامل لمس کردن آثار کلاسیک، شنا کردن با دلفین ها و پرواز کردن با عقاب ها می شود. سعی کنید صورت خودتان را مستقیم نگه دارید، در حالی که شما در ارتفاع بالاتر از دوستان به ظاهر کوچک خود هستید، یا با پریدن درون نقاشی های دیواری بزرگ و شگفت آور جهان را کشف کنید.

  2  نمایش های شاد و فرهنگی پاتایا (Cabaret Shows)

  نمایش فرهنگی پاتایا

  صدها هنرمند با استعداد در لباس های پر زرق و برق رقص های استادانه ، مجموعه ای از کمدی و آهنگ های زیبا ،نمایش های مختلف  مشهور جهان را در اطراف پاتایا اجرا می کنند. احتمالا این واقعیت باور نکردنی در مورد آنها وجود دارد که فقط یک زن تنها در میان ده ها رقصنده برتر در بالای سکو وجود ندارد. نمایش های خانواده پسند، از طراحی رقص شگفت انگیزی برای ارائه فرهنگ تایلندی و تاریخ جهان استفاده می کنند. تعدادی از این نمایش ها عبارتند از آلکازار شو (Alcazar Cabaret Show)، الانگار شو (Alangkarn Show) ، تیفانی شو (Tiffany Cabaret Show).

  1  واکینگ استریت (Walking Street)

  جاذبه های گردشگری, گردشگری تایلند, پاتایا

  واکینگ استریت

  شما نمی توانید در مورد پاتایا بدون ذکر “واکینگ استریت” صحبت کنید. واکینگ استریت یک خیابان پر جنب و جوش است که از پاسی از شب تا سحرگاه ، وسیله نقلیه در آن تردد نمی کند و ترافیکی از انسان ها از قوم ها و ملیت های مختلف در این خیابان در رفت و آمد هستند ، این محل شامل نیم کیلومتر باشگاه شبانه، کافه ها، رستوران ها و سرگرمی ها با موسیقی زنده، چراغ های نئون روشن و انسان هایی که با هنرنمایی های عجیب و غریب و جالب خود در وسط خیابان ، مردم را به دور خود جمع می کنند تا بتوانند مقداری پول بدست آورند ، کافه ها و رستوران ها ، نوشیدنی ها و غذاهای عالی در خیابان واکینگ استریت در دسترس شما است. اگر شما دارای ذهنی باز،حس شوخ طبعی و مقداری پول هستید، یک شب فراموش نشدنی را می توانید در اینجا پیدا کنید.

  منبع: ایران مطلب

  برچسب ها :
  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه