جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • زندگی آرام و خوب فقط با جایگزینی 5 رفتار ساده

  مجموعه : سبک زندگی , موفقیت و پیروزی

  راه های داشتن زندگی خوب, چگونه مهربان شوم, راه های موفقیت, راه های خوش اخلاق شدن, راه های مهربان شدن

  برای اینکه آرام و خوش‌اخلاق باشید لازم نیست همه‌چیز زندگی‌تان کامل باشد، لازم است خودتان بخواهید.

  پدرتان رشته‌ای که مورد علاقه‌اش بوده به شما تحمیل کرده است. زمانی که می‌خواستید برای خود شغلی انتخاب کنید خانواده‌تان با عقیده شما مخالف بودند و سعی داشتند شما را به سمت یک شغل صنعتی‌تر هدایت کنند. علاقه‌ای به شرکت در ‌میهمانی نداشتید، چون به محض دعوت به جایی در خانه‌تان غوغا و برای حضور در ‌میهمانی قوانینی صادر می‌شد. کلا تا آنجا که یادتان می‌آید تک تک تصمیمات زندگی‌تان را با استرس گرفته‌اید. همه خانواده‌ها شرایط سخت و دشوار در زندگی‌شان کم نبوده است.

  هر کسی به نوعی در زندگی درگیر است اما برخورد افراد با مسائل متفاوت است. ممکن است اتفاقی که در یک خانواده به آن غیرقابل باور نگاه می‌کنند، در خانواده دیگر با آن راحت‌تر کنار بیایند. در کل در بعضی از خانواده‌ها استرس جزئی از زندگی است. گاهی قرار‌گیری در چنین خانواده‌ای، افراد را زمین‌گیر می‌کند اما می‌توان به عنوان یک فرد بالغ نوع دیگری از زندگی را تجربه کرد و راه‌هایی را امتحان کرد که شاید دیگران هیچ‌گاه برای رسیدن به آرامش به آنها فکر نکرده باشند.

  سرزنش نکنید

  نخستین نکته این است که خود را مورد اتهام قرار ندهید. گاهی شما در زندگی فقط در حال سرزنش‌کردن خودتان هستید، برای رونق گرفتن و شکوفه زدن یک زندگی زیبا لازم است از چنین رفتاری دوری کنید. اینکه برایتان عادت شود مدام در حال غر زدن باشید، در طولانی‌مدت شما را نابود خواهد کرد. یادتان باشد مشکلات در هر خانه‌ای وجود دارد، فقط رنگ و نوع آن در هر خانواده‌ای متفاوت است.

  خود را سرگرم کنید

  راه‌هایی برای از بین بردن استرس و تنش‌هایتان بیابید. بیایید از گلکاری شروع کنید. کتاب بخوانید، در کلاس‌های هنر شرکت کنید یا همراه با دوستان در کلاس‌های محله‌ای شرکت داشته باشید، راهی پیدا کنید که خودتان را سرگرم نگه دارید تا از استرس دور باشید. ممکن است دریابید که ورزش برای از بین بردن اضطراب به شما کمک و آرام‌تان می‌کند.

  به مشاور مراجعه کنید

  اگر از پس مشکلاتتان برنمی‌آیید، بهتر است به یک مشاور مورد اعتماد مراجعه کنید. بدترین کار در این شرایط این است که در جمع و با دوستان مشورت کنید. بهتر است مساله‌تان را جهانی نکنید و تنها با یک فرد مورد اعتماد آن را برطرف کنید.

  مهارت‌های ارتباطی را بیاموزید

  سعی کنید مهارت‌های ارتباطی مناسب را یاد بگیرید. ممکن است در ارتباطات روزمره خود حس کنید که برقراری ارتباط برای شما دشوار است. گاهی شما عادت کرده‌اید بدون استدلال، به جای بحث در محیطی آرام از فریاد زدن و سخنان نامناسب استفاده کنید. برای جلوگیری از اختلال در روابط خود، بیشتر کتاب بخوانید و مطالعه داشته باشید یا در کلاس‌های آموزش مهارت‌های ارتباطی شرکت کنید.

  نقاط قوت خود را بنویسید

  در مقابل خودتان کم نیاورید. شما از عزت نفس بالایی برخوردار هستید پس بهتر است هر روز ارزش و عزت نفس‌تان را به خودتان یادآوری کنید. ممکن است حس کنید که بودن یا نبودن شما برای کسی اهمیت ندارد، به ویژه اگر این موضوع از طرف خانواده به شما القا شده باشد. شروع به نوشتن یادداشت‌هایی درباره نقاط قوت و یادآوری ویژگی‌هایی خاص و مهم درباره خودتان کنید تا یادآوری کنید چقدر وجود شما در این دنیا برای اطرافیانتان مهم است. وقت‌های آزاد خود را صرف انجام فعالیت‌های خیرخواهانه کنید چرا که به شما احساس خوبی درباره خودتان می‌دهد، به سینما و پارک بروید یا در هر فعالیت دیگری که روی شما اثر مثبت دارد شرکت کنید

  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه