جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • زمان و تاریخ دقیق ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری سال 96

  مجموعه : اخبار , اخبار سیاسی

  زمان ثبت نام برای انتخابات ریاست جمهوری سال 96 – 1396

  اخبار جدید شهریور 95

  عبدالرضا رحمانی فضلی عصر چهارشنبه بدو ورود به شهرستان جیرفت در جمع خبرنگاران افزود: با توافقی که با شورای نگهبان داشتیم مقرر شد 29 اردیبهشت ماه سال آینده انتخابات ریاست جمهوری، شوراهای اسلامی و میان دوره ای مجلس شورای اسلامی را برگزار کنیم.
  وی تصریح کرد: همه چیز برای برگزاری انتخاباتی خوب برنامه ریزی و هماهنگی شده است.

  رحمانی فضلی با اشاره به سفر خود به جنوب استان کرمان تصریح کرد: به منظور بررسی و پیگیری وضعیت طرح های اقتصاد مقاومتی در جنوب استان کرمان به این منطقه سفر کرده ام.
  وی خاطرنشان کرد: طرح های اقتصاد مقاومتی جنوب کرمان در این سفر مورد بازدید و تصمیمات قبلی مورد ارزیابی قرار می گیرد.

  وزیر کشور ادامه داد: طرح ها و برنامه های اقتصاد مقاومتی که اجرایی شده است در نشستی با همین موضوع بررسی و طرح هایی که موانعی بر سر راه دارند در سطح ملی بررسی می شوند.

  عبدالرضا رحمانی فضلی عصر چهارشنبه در فرودگاه جیرفت از سوی استاندار کرمان، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان این استان و منطقه جنوب کرمان مورد استقبال قرار گرفت.

  وزیر کشور در نخستین روز این سفر به شهرستان قلعه گنج در 430 کیلومتری جنوب کرمان می رود و از کارخانه های و طرح های روستایی و کشاورزی شهر نمونه اقتصاد مقاومتی بازدید می کند.

  طرح شهر نمونه اقتصاد مقاومتی از سال 1393 با محوریت بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و مشارکت مردم در منطقه محروم قلعه گنج در دست اجراست.

  وزیر کشور همچنین در نشست تبیین طرح شهر نمونه اقتصاد مقاومتی قلعه گنج شرکت می کند.

  وی فردا (پنجشنبه) به رودبارجنوب می رود و از طرح های اقتصاد مقاومتی در این شهرستان بازدید می کند.
  نشست شورای اداری، دهیاری ها، شورای های روستایی و شهرداری های شهرستان های جنوب کرمان نیز فردا با حضور وزیر کشور در جیرفت برگزار می شود.


  اخبار مرداد 95

  علی پورعلی مطلق در گفت‌وگویی با اشاره به زمان ثبت‌نام انتخابات سال آینده عنوان کرد: با توجه به اینکه مقرر شد انتخابات ریاست‌جمهوری و شوراها ۲۹ اردیبهشت سال آینده برگزار خواهد شد بر همین اساس این دوره شاهد یکی از مهم‌ترین انتخابات‌ها خواهیم بود چراکه سه انتخابات دوازدهمین دوره ریاست‌جمهوری، پنجمین دوره شوراهای شهر و روستا و اولین میان‌دوره‌ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی را خواهیم داشت.

  وی افزود: بر همین اساس ثبت‌نام پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا از ۳۰ اسفند ماه ۹۵ تا ۶ فروردین ۹۶ به مدت هفت روز انجام خواهد شد.

  دبیر ستاد انتخابات یادآور شد: همچنین زمان تبلیغات داوطلبان انتخابات شوراهای شهر و روستا از ۲۱ اردیبهشت سال آینده لغایت ۲۷ اردیبهشت‌ماه به مدت ۷ روز است.

  پورعلی مطلق با بیان اینکه زمان ثبت نام انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس از هشتم تا چهاردهم اسفند ۹۵ خواهد بود، گفت: همچنین داوطلبان می توانند از ۲۱ اردیبهشت لغایت ۲۷ اردیبهشت ماه سال آینده به مدت هفت روز برای این انتخابات تبلیغات داشته باشند.

  دبیر ستاد انتخابات وزارت کشور با اشاره به انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: داوطلبان انتخابات ریاست‌جمهوری از تاریخ ۲۲ فروردین لغایت ۲۶ فروردین سال ۹۵ فرصت دارند تا برای این انتخابات اقدام به ثبت‌نام کنند.

  پورعلی مطلق تاکید کرد: داوطلبان دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهور نیز به مدت ۲۰ روز از تاریخ ۸ اردیبهشت لغایت ۲۷ اردیبهشت ماه فرصت دارند تا اقدامات تبلیغاتی خود را انجام دهند.

  وی در مورد میزان تعرفه برای این سه انتخابات نیز گفت: با توجه به ارزیابی‌های صورت گرفته برای تعداد واجدان شرایط رای دادن در هر یک از این سه انتخابات اقدام به چاپ تعرفه خواهیم کرد.

  جدول زمان‌بندی ثبت‌نام و تبلیغات ۳ انتخابات‌ ۲۹ اردیبهشت سال آینده به شرح ذیل است:

  زمان و تاریخ دقیق ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری سال 96
  زمان و تاریخ دقیق ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری سال 96
  برچسب ها :
  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه