جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • روش تهیه سالاده های خوشمزه لاغری با تزیین زیبا

  مجموعه : آموزش آشپزی , انواع سالاد

  سالاده های خوشمزه لاغری با تزیین زیبا

  روش تهیه سالاده های خوشمزه لاغری با تزیین زیبا

  ما اغلب بدنبال انتخاب سالاد هستیم  ” زیرا سالاد برای سلامتی ما مفید است”، سالاد مملو از مواد مغذی می باشد، و اگر درست استفاده شود، می تواند به لاغر ماندن ما کمک کند.اما سالاد می تواند با همان سبزیجات معمولی و چاشنی کمی دلچسب تر شود. یک راه حل ساده برای اینکه سالادمان را کمی تازه تر و تردتر بسازیم این است که، به آن کمی گرما بدهیم!.در اینجا پنج نوع سالاد گرم گیاهی که سرشار از مواد مغذی و فیبر می باشند را به شما معرفی می کنیم. لذت ببرید از سالاد بعنوان یک غذای فرعی و یا مقدار زیادی از آن را برای یک وعده غذایی کامل برای خود استفاده کنید.

  نکته: در هیچ یک از موارد زیر دستور کامل غذایی ذکر نشده است و ما تنها به مواد غذایی مهم و تاثیر گذار اشاره نمودیم.

  1.سالاد لبو با پنیر فتا و پرتغال خونی

  روش تهیه سالاده های خوشمزه لاغری با تزیین زیبا

  صیفی جات بخصوص چغندر بسیار عالی هستند، زیرا این گیاهان در طول سال موجود می باشند. هر دو چغندر قرمز و سفید  دارای فیتوکمیکال (  ترکیباتی شیمیایی هستند که، بطور طبیعی در گیاهان بوجود می‌آیند و معمولاً اشاره به ترکیباتی دارند که بیشتر اثرات پزشکی دارند تا تغذیه‌ای. بعضی از این مواد عامل پدید آمدن رنگ و دیگر ویژگی‌های ارگانولپتیک، همانند رنگ تند بعضی میوه‌ها یا بوی سیر، هستند) هستند و بسیار زیبا بطوری که سخت است دوستشان نداشته باشید. این سالاد گرم را می توان با هر دو نوع چغندر به همراه پرتقال خوشمزه و پنیر نمکی فتا تهیه کرد. مقدار کالری این سالاد: 114 .

  2.کلم قرمز برشته شده همراه با انار

  روش تهیه سالاده های خوشمزه لاغری با تزیین زیبا

  کلم قرمز را یک مقدار برشته کرده و می گذاریم مقداری مزه شیرینی آن از بین برود،طوریکه ویژگی ترد بودن آن حفظ شود. سپس سرکه و انار را به آن اضافه می کنیم ، سرکه باعث ایجاد مزه تند و دانه های انار باعث درخشندگی آن می شود. این سالاد در مقدار زیاد فوق العاده می باشد، و به راحتی می توان آن را تمام طول هفته در یخچال نگهداری کرد. قبل از خوردن، این سالاد را به مدت چند دقیقه در قابلمه گرم کنید. مقدار کالری این سالاد: 61 .

  3.سالاد قارچ تفت داده شده با  کره گیاهی به همراه حبوبات و تکه های زردآلو

  روش تهیه سالاده های خوشمزه لاغری با تزیین زیبا

  قارچ و کره گیاهی یک ترکیب بی نظیر می باشند. این مخلوط را با تمام انواع حبوبات مورد دلخواهتان می توانید ترکیب کنید. اضافه کردن تکه های زردآلوی خشک شده غذایی آفتابی ( به دلیل رنگ زردآلو ) و شیرین به شما می دهد. مقدار کالری این سالاد: 196.

  4.سالاد کلم پیچ همراه با کدوی تفت داده شده و چاشنی خردل

  کلم پیچ تفت داده شده که به دلیل تفت دادن آن کمی پژمرده شده، به همراه ترکیب کدو، دانه های شیرین انار، دانه های ترد کدو تنبل و چاشنی خردل را مخلوط می کنیم. مقدار کالری این سالاد: 200.

  5.سالاد زمستانی پانازلا، سالاد صبحانه

  پانازلا لحظات خوبی را برای شما فراهم می کند. به این خاطر که چه چیزی بهتر از زیبایی ترکیب رنگ سبز سبزیجات و رنگ طلایی نان برشته شده است؟ هیچ چیز. به جز وقتی که یک تخم مرغ هم روی این ترکیب اضافه کنید. مانند آنچه ما انجام دادیم. ما آن را سالاد صبحانه می نامیم، اما شما درهر ساعت از روز می توانید از آن استفاده کنید.

  مقدار کالری این سالاد: 361

  مرسی از سیمرغ

  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه