جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • رنگ مو و رنگ لباس مناسب برای پوست های سبزه

  مجموعه : آرایش و زیبایی

  رنگ مو برای پوست سبزه, رنگ لباس مناسب برای پوست های سبزه

  رنگ لباس مناسب برای پوست های سبزه :

  لباس سفید رنگ به دختر های پوست سبزه میاد

  اولین و زیباترین رنگی که دختر های پوست سبزه حتما حتما باید در جالباسی شون داشته باشن رنگ سفیده. لباس های سفید رنگ واقعا به دختر های پوست سبزه میاد و با پوشیدن لباس های سفید رنگ شبیه پرنسس ها می شن. حتما دقت کردین که اغلب مانکن های لباس عروس رنگ پوستشون سبزه هست. به این خاطره که لباس های سفید رنگ فقط و فقط در بدن دخترهای با پوست سبزه زیباتر بنظر می رسن و چشم همه مجذوب زیبایی شون میشه.

  پس یادتون نره حتما شلوار ، مانتو و لباس مجلسی سفید رنگ به جالباسی تون اضافه کنین. ترکیب لباس های سفید رنگ با رنگ موی مشکی یا خرمایی شما را فوق العاده زیبا نشان خواهد داد و در مجالس انگشت نمای همه خواهید شد. خیلی از دختر هایی که لباس های سفید رنگ بهشون نمیاد به شما دختر های پوست سبزه غبطه می خورن و حسادت می کنن.

  رنگ صورتی و پرنسس های پوست سبزه

  صورتی رنگ لباس دیگه ایه که به دختر های پوست سبزه میاد. دختر های پوست سبزه وقتی لباس های صورتی رنگ می پوشن واقعا خوشگل و جذاب بنظر می رسن برای همین توصیه می کنم دخترهای اهل استان های مرکزی و جنوبی کشور لباس های صورتی رنگ بیشتر بخرن چون رنگ های روشن مختص دختر های پوست سبزه خلق شدن. پوشیدن لباس های صورتی رنگ در فصل تابستان زیبایی تان را دوچندان خواهد کرد و اگر می خواهید در مجالس چشم همه به سمت شما جذب شه حتما لباس صورتی رنگ بپوشید. چند هفته پیش یه سفر تفریحی به کیش رفته بودم که دختر های راهنمای استخر دلفین ها و سیرک که همه شون پوست سبزه بودن روسری صورتی با مانتو سفید پوشیده بودن و خیلی جذاب و دلربا شده بودن.

  لباس زرد رنگ و دختر های پوست سبزه

  دیگر رنگ لباسی که به پوست سبزه میاد رنگ زرد روشن است. زرد روشن جزو رنگ هایی است که خیلی از دختر ها دوست ندارن لباس این رنگی بپوشن اما زرد روشن برای دختر های پوست سبزه جزو رنگ های کلیدی بشمار میاد که حتما باید در ترکیب رنگ لباس شان بگنجانند. حتی می توانید این رنگ را با رنگ های دیگه مثل مشکی ترکیب کنید و ترکیب رنگ خوشگلی خلق کنین مثلا بولیز زرد رنگ و شوار مشکی رنگ فوق العاده بنظر می رسند. دختر های پوست گندمی وقتی شال یا روسری زرد رنگ با مانتو سفید یا مشکی می پوشن خیلی جذاب می شن

  لباس های زرشکی یا خرمایی رنگ

  زرشکی یا خرمایی رنگ لباس مناسب پوست سبزه برای فصل زمستان است. پوشیدن لباس این رنگی رنگ پوست تان را زیباتر جلوه می دهد و اکثرا دختره های پوست سبزه ترجیح می دن سویشرت یا ژاکت این رنگی بپوشن که خیلی هم بهشون میاد. حتی پوشیدن چکمه های این رنگی با شلوار مشکی فوق العاده به نظر می رسه و توصیه می کنم حتما امتحان کنید. پس یکی از رنگ لباس هایی که مناسب پوست سبزه است رنگ زرشکی یا خرمایی است که حتما باید در جالباسی تون برای فصل زمستان داشته باشین.

  رنگ زیتونی

  سبز زیتونی رنگیه که بین مردم رواج چندانی نداره و تا این رنگ مد نشه نمی پوشن.  اما این قضیه برای شما صادق نیست و حتی اگر رنگ سال نباشه حتما باید لباس این رنگی بپوشین. ترکیب موهای مشکی با لباس زیتنی رنگ باعثه جلب توجه دیگران نسبت به ما می شود. با اینکه خیلی ها نمی تونن لباس این رنگی بپوشن اما لباس های زیتونی رنگ در شما خیلی عالی بنظر میان. لباس های مجلسی ای که ترکیب رنگ زیتونی و مشکی  براق دارن خیلی به دختر های پوست زیتونی میاد و همیشه باعث جلب توجه همه میشن

  مشکی یا همان پادشاه رنگ ها

  با دیدن رنگ مشکی در لیست رنگ لباس های مناسب پوست سبزه حتما متعجب شدین اما مشکی رنگیه که داشتن لباس این رنگی یکی از ضروریاته و با مو های مشکی خوب ست میشه بعلاوه مشکی تنها رنگیه که میشه سر تا پا لباس این رنگی پوشید بدون اینکه کسی متلکی بهتون بندازه.

  رنگ لباس مناسب پوست هایی با ته مایه گرم:

  اگر ته‌ مایه رنگ پوستتان به سمت رنگ‌های گرم مثل زرد متمایل است، رنگ‌هایی که می‌توانند مکمل رنگ پوست شما باشند عبارتند از: نارنجی و قرمز.

  نارنجی‌هایی که شامل نارنجی قرمز مثل نارنگی و نارنجی زرد مثل انبه و پرتقالی می‌شوند. برای خانم‌هایی که رنگ موهایشان زیتونی و چشم‌‌هایشان قهوه‌ای است، بهترین رنگ، نارنجی پرتقالی و انبه‌ای است. رنگ‌های نارنجی را می‌توانید با قهوه‌ای شکلاتی و سفید هماهنگ کنید و با کفش‌هایی به رنگ نقره‌ای به آنها درخشش بدهید. اگر قرمز دوست دارید، بهتر است از قرمز مایل به ارغوانی یا شرابی استفاده کنید. این رنگ چشمگیر می‌تواند به راحتی با هر رنگ خنثی در کمدتان هماهنگ شود مثل رنگ خاکی، سیاه، سفید یا آبی-سرمه‌ای‌. این رنگ مناسب پوست‌های گرم با تن قهوه‌ای است. اگر مو و چشم‌هایتان تیره است، می‌توانید از رنگ‌های مخالف و شادی مثل آبی‌ روشن و صورتی استفاده کنید. این دو رنگ پرطراوت به خوبی با رنگ‌هایی مثل خاکی، خاکستری، آبی-سرمه‌ای و سفید ترکیب می‌شوند.

  رنگ مو مناسب برای پوست سبزه و چشم های تیره چه رنگی است؟

  در هر شرایطی اگر دنبال یک تغییر اساسی در ظاهر خود هستید کافی است این چند قانون را در نظر بگیرید و رنگ درست را برای خودتان انتخاب کنید. قوانینی برای انتخاب رنگ مو وجود دارد که اگر به آنها عمل کنید از به وقوع پیوستن خیلی از اشتباهات جلوگیری خواهید کرد.

  قانون اول در انتخاب رنگ مو

  افراد بسیار کمی وجود دارند که با مشکی پر کلاغی بسیار زیبا به نظر می رسند. این رنگ معمولا برای خیلی ها منجر به این می شود که سنشان از آنچه هستند بیشتر نشان داده شود و برای کسانی که پوست بسیار روشن دارند باعث یک تضاد بسیار زیاد می شود که فقط عیب‌های صورتشان را بزرگ نمایی می کند. اما اگر سبزه هستید و چشم های تیره دارید حتماً این رنگ را امتحان کنید اما به جای مشکی پر کلاغی بهتر از قهوه ای بسیار تیره با توناژ قرمز استفاده کنید.

   

  قانون دوم در انتخاب رنگ مو

  موی سفید و خاکستری اصلا برای پوست‌های روشن و تیره یکسان به نظر نمی‌آیند. در مورد پوست‌های روشن ممکن است ظاهری بی‌روح به وجود آورد و در مورد پوست های تیره ممکن است تضاد شدیدی در چهره شما ایجاد کند.

   

  قانون سوم در انتخاب رنگ مو

  رنگ موهای روشن و قوی باید بر اساس رنگ موهای شما انتخاب شوند. هارمونی مناسب جذابیت موهای شما را صد چندان می‌کند. اگر چشم‌های خاکستری یا آبی دارید ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که از رنگ‌های روشن و کمی متمایل به رنگ‌های سرد استفاده کنید.

   

  قانون چهارم در انتخاب رنگ مو

  برای انتخاب رنگ مو حتماً سن خودتان را در نظر بگیرید. هر چقدر که چهره شما با تجربه تر باشد رنگ‌های زرق و برق دار روشن را اصلا قبول نمی‌کند و برای چهره زیبایی به همرا نخواهد داشت. در این شرایط بهتر است که از سایه روشن استفاده کنید.

   

  قانون پنجم در انتخاب رنگ مو

  و آخرین اما نه کم اهمیت ترین قانون این است که رنگ موی جدید باید به شما بیاید و شما با تصویر خودتان و با چهره جدیدتان راحت باشید و ارتباط مناسبی برقرار کنید.

  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه