جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • دیزاین آشپزخانه های کوچک ایرانی (شیک و زیبا)

  مجموعه : دکوراسیون , دکوراسیون آشپزخانه

  دیزاین آشپزخانه, دکوراسیون آَپزخانه آشپزخانه های کوچک, آشپزخانه های کوچک ایرانی, عکس آشپزخانه شیک, تصاویر آشپزخانه های زیبا

  خانه کوچک یک طرف، آشپزخانه کوچک یک طرف دیگر. وقتی آشپزخانه کوچک باشد خیلی کارها را نمی توان انجام داد و دست و بال خانم خانه حسابی بسته است. اما از آنجا که بیشتر خانه های الان کوچک و آشپزخانه آنها تقریبا بی استفاده هستند، حداقل باید چیدمان را طوری انجام داد که بتوان بیشترین استفاده را از فضا برد. به همین دلیل، شش راهکار از بلاگرهای مشهور حوزه دکوراسیون برایتان گردآوری کرده ایم که ساده اما کاربردی هستند. دست‌کم می توانید تغییرات کوچکی در آشپزخانه ایجاد کنید.

  رنگ و طرح های برجسته انتخاب کنید

  رنگ و طرح های بولد و جیغ یکی از روش های مناسب برای تزئین فضاهای کوچک است. مثل همین آشپزخانه، دیوار را سبز کنید. صندلی، گلدان یا وسیله تزئینی را از رنگ جیغ انتخاب کنید. با این کارها به زیبایی آشپزخانه کمک کرده اید.

  دیزاین آشپزخانه های کوچک ایرانی (شیک و زیبا)

  خنثی باشید

  اگر از طرح های بولد خوشتان نمی آید، از رنگ های خنثی و طبیعی استفاده کنید. اما در میان آن از وسایلی که تنوع ایجاد کنند نیز بهره بگیرید. مثلا در آشپزخانه ای که همه چیز سفید و بژ است، یک قالی راه راه سفید و سیاه پهن کنید.

  دیزاین آشپزخانه های کوچک ایرانی (شیک و زیبا)

  مینیمالیستی فکر کنید

  در فضای کوچک دنبال طرح های بزرگ و شلوغ نباشید. هر چه وسایل کوچک تر و ظریف تر باشند، زیبایی بیشتری خواهند داشت. در ضمن، به باز شدن فضا هم کمک شایانی می کنند. به طور مثال، از میز ناهار خوری بسیار کوچک و ظریف در گوشه آشپزخانه استفاده کنید. برای اینکه فضای کمتری اشغال شود، صندلی ها را نیز از نوع چهارپایه ای انتخاب کنید که در زیر میز جای بگیرند.

  دیزاین آشپزخانه های کوچک ایرانی (شیک و زیبا)

  از همه فضاها استفاده کنید

  از همه فضاهای منفی  که تصور می کنید بلااستفاده هستند نیز استفاده کنید. هیچ فرورفتگی، تاقچه یا گوشه را بی خیال نشوید. این را بدانید که هر متر مربع آشپزخانه های کوچک باید به طور مفید و برای کاربرد خاص مورد استفاده قرار بگیرد.

  دیزاین آشپزخانه های کوچک ایرانی (شیک و زیبا)

  از دیوارها استفاده کنید

  تا جای امکان، روی دیوارها تاقچه نصب کنید و از آنها برای قرار دادن وسایل بهره بگیرید. گیره و آویز هم می توانید نصب کنید تا انواع قابلمه، تابه، شیرجوش، ملاقه، کف‌گیر، قیچی و …. را از آنها آویزان کنید.

  دیزاین آشپزخانه های کوچک ایرانی (شیک و زیبا)

  اعمال رنگ و طرح جدید

  وقتی فضا کوچک است، باید از رنگ های روشن و براق استفاده کنید. تاقچه های شناور روی در و دیوار نصب کنید هر چه طرح ها ساده تر و فضا خالی تر دیده شود، کوچک بودن آشپزخانه کمتر به چشم می آید. بعلاوه، تاقچه ها یا کابینت های بدون در هم خیلی از وسایل را در خود جای می دهند و دسترسی راحت تری را در اختیار ساکنین خواهند گذاشت.

  دیزاین آشپزخانه های کوچک ایرانی (شیک و زیبا)
  دیزاین آشپزخانه های کوچک ایرانی (شیک و زیبا)
  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه