جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • دکوراسیون داخلی خانه های ایرانی (یک دکوراسیون متفاوت و زیبا)

  مجموعه : دکوراسیون , دکوراسیون داخلی منزل
  استفاده از ترکیب رنگی زرد و سبز در طراحی داخلی خانه فضایی متفاوت از بسیاری خانه ها بوجود می آورد. ما در این مطلب به شیراز سفر کردیم. دکوراسیون منزل ایرانی به سبک تلفیقی را می توانید در خانه خانم مریم ابطحی و خانواده ببینید:

  خانه مریم در یک نگاه

  دکوراسیون داخلی خانه های ایرانی (یک دکوراسیون متفاوت و زیبا)

  تعداد افراد ساکن: ۳ نفر
  شغل خانم خانه: خانه دار/ شغل همسر: مهندس پتروشیمی
  موقعیت شهر: شیراز / محله: معالی آباد
  متراژ فضا: ۱۲۴ متر مربع
  سال ساخت: ۱۳۸۷
  طبقه: اول
  ملک استیجاری
  تعداد اتاق خواب: ۲ خوابه
  تعداد سرویس بهداشتی: یک حمام و یک دستشویی
  سبک دکوراسیون: تلفیقی
  رنگ های غالب: قهوه ای، زرد و سبز
  ویژگی برجسته طراحی: نور طبیعی و سادگی
  طراح: مریم ابطحی و همسر
  مدت زمان طراحی: به مرور زمان

  سادگی اصل مهمی برای دکوراسیون منزل ما بود

  رنگ زرد و قهوه ای گرما می دهد، پنجره سرتاسری در نمای خانه و حس و حال آن تاثیر زیادی دارد. ما در فضای داخلی منزل تا لحظه های آخر غروب نور داریم. در چیدمان خانه کسی دخالت نکرد و من و شوهرم همه کار را انجام دادیم. همه وسایل و مبلمان را در ساده ترین حد ممکن انتخاب کردیم. من شلوغی خانه را دوست ندارم. در سال های اول در دکوراسیون منزل ما رنگ کم بود، کوسن و کاناپه رنگی گرفتیم تا بیشتر به چشم بیاید.
  دکوراسیون داخلی خانه های ایرانی (یک دکوراسیون متفاوت و زیبا)
  فکر من و شوهرم برای طراحی داخلی منزل نسبت به هم متفاوت است. همسرم رنگ های سرد و خاکستری را دوست دارد و من رنگ های گرم. مبل قبلی خانه رنگ خاکستری داشت، من فکر می کنم رنگ های خنثی به مرور زمان خسته کننده می شود و حس خوبی نمی دهد. حالا می بینم که تغییر رنگ و استفاده از رنگ های گرم تا چه اندازه می تواند تاثیر گذار باشد. من رنگ زرد را دوست دارم.
  دکوراسیون داخلی خانه های ایرانی (یک دکوراسیون متفاوت و زیبا)

  آشپزخانه و کتابخانه را دوست دارم

  دکوراسیون داخلی خانه های ایرانی (یک دکوراسیون متفاوت و زیبا)

  فضای مورد علاقه من: آشپزخانه! من همیشه دوست داشتم قسمت سینک ظرفشویی پنجره رو به بیرون داشته باشد. قسمت محبوب خانه برای من کتابخانه است. می خواهم در آینده یک اتاق کامل را به کتابخانه اختصاص بدهم.

  مبلمان و وسایل را از شهر خودمان خریدیم

  میز ناهارخوری و تخت خواب را ۱۲ سال پیش از مغازه نت در ستارخان شیراز و با برند یاتاش ترکیه خریدیم که در زمان خودش گران قیمت بود. مبلمان را ۴ سال پیش از فروشگاه نشیمن و با قیمت ۴ میلیون تومان خریدیم.

  دکوراسیون داخلی خانه های ایرانی (یک دکوراسیون متفاوت و زیبا)
  میز چوبی آشپزخانه که به عنوان میز گلدان ها استفاده می شود. را با قیمت ۵۷۰ هزار تومان و از فروشگاه نشیمن خریدیم. لوازم برقی را از محله نمازی تهیه کردیم. همه وسایل از یک برند نیستند چون به این نتیجه رسیده ایم که هر برند در یک وسیله بخصوص بهتر و قویتر است.

  تاریکی در برخی قسمت های خانه حل شدنی است

  دکوراسیون

  در خانه ما میز ناهار خوری در قسمت تاریک و کور خانه قرار دارد. به همین دلیل مجبور شدم آباژور قرار دهم تا روشنایی و نورپردازی آن بخش را تامین کند.

  گیاهان آپارتمانی را با آموزش و مهارت نگهداری کنید

  برای نگهداری از گیاهان آپارتمانی باید مهارت داشت. وقتی به یک گیاه دل می بندی و از روی نا آگاهی از بین می رود، ناراحت کننده است.

  دکوراسیون
  حضور گیاهان در خانه برای سلامتی مفید است و سبز بودن حس خوبی می دهد. گیاهانی مانند پوتوس، لیندا و کاج مطبق از جمله گیاهان خانه ما هستند. من پوتوس را به دلیل رشد زیاد آن قلمه می زنم و ریشه دار می کنم.

  دکوراسیون اتاق خواب به رنگ قهوه ای و قرمز

  دکوراسیون

  دکوراسیون اتاق خواب دارای سرویس خواب چوبی به رنگ قهوه ای تیره است. روتختی کرم قهوه ای رنگی هماهنگ با سرویس خواب دارد و در کنار فرش قرمز ترکیب رنگی را تغییر داده است.

  دکوراسیون اتاق خواب کودک، رنگارنگ عروسکی

  دکوراسیون

  اتاق خواب رنگی و شاد کاملا گویای فرد استفاده کننده از آن است. استفاده از طرح های فانتزی و عروسکی در دکوراسیون اتاق کودک با روحیه کودک سازگاری دارد و فضایی مناسب برای او بوجود آورده است.
  www.jadide.ir
  دکوراسیون نشیمن خانه مریم به سبک تلفیقی

  دکوراسیون

  ترکیب رنگی سبز، زرد و قهوه ای به خوبی در دکوراسیون نشیمن بانو مریم دیده می شود. مبلمان راحتی به سبک مدرن با کوسن های سفید و زرد با طرح چهارخانه و همچنین رنگ قرمز در قالب کوسن در فضا حضور دارد. فرش دستبافت ایرانی در کنار مبلمان مدرن است که دکوراسیون به سبک تلفیقی را می سازد. پنجره های سرتاسری نور مناسب طبیعی را به دکوراسیون نشیمن وارد می کند و البته حضور کتابخانه ای پر از کنار کتاب را در حس مثبت دکوراسیون منزل نمی توان نادیده گرفت.

  تنالیته رنگی کرم، قهوه ای در دکوراسیون ناهارخوری

  دکوراسیون

  میز و صندلی چوبی ناهارخوری به سبک مدرن است. صندلی های کرم رنگ با روکش پارچه ای، رنگ قهوه ای فضا را شکسته و همچنان فضای گرم را حفظ کرده است. استفاده از رنگ قرمز در لوازم دکوری ترکیب رنگی متفاوتی رقم زده است.

  برچسب ها :
  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه