جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • دکوراسیون خانه با رنگ های سبز و آبی و بنفش

  مجموعه : دکوراسیون , دکوراسیون داخلی منزل

  دکوراسیون خانه با رنگ سبز, دکوراسیون با رنگ آبی, دکوراسیون بنفش, دکوراسیون بهاری

  چیدن دکوراسیون بهاری با رنگ های مختلف کار بسیار سختی نیست، فقط شما کافی است بدانید که کدام رنگ های شاد مکمل یکدیگر هستند. اگر می خواهید یک دکوراسیون بهاری منحصر به فرد و زیبا بچینید با ما همراه شوید.

  دکوراسیون خانه با رنگ های سبز و آبی و بنفش

  کاغذ دیواری صورتی با گل های بزرگ سفید

  صورتی یکی از رنگ های مخصوص فصل بهار است که طرفداران بسیاری دارد. با رنگ صورتی می توانید یک دکوراسیون صورتی ساده بچینید. برای این کار دیوار اتاق مطالعه تان را صورتی کم رنگ کنید. برای تزیین بیشتر از استیکرهای برجسته بزرگ استفاده کنید. گل های درشت یکی از بهترین پیشنهاد برای یک دیوار صورتی بهاری است.

  دکوراسیون خانه با رنگ های سبز و آبی و بنفش

  با رنگ آبی روشن فصل بهار را به اتاق نشیمن تان بیاورید

  رنگی آبی آسمانی یا آبی روشن یکی از بهترین رنگ ها برای داشتن یک دکوراسیون بهاری است. برای استفاده از این رنگ بهتر است برای دیوارها از رنگ سفید استفاده کنید. بهترین انتخاب برای مبلمان استفاده از مبلمان حصیری است. برای سقف اتاق نشیمن از رنگ آبی روشن استفاده کنید. در این دکوراسیون باید رویه مبلمان تان هم ترکیبی از رنگ سفید و آبی روشن باشد.

  دکوراسیون خانه با رنگ های سبز و آبی و بنفش

  برای داشتن یک دکوراسیون بهاری، سبز را فراموش نکنید

  سبز رنگی است که مختص به فصل بهار است. برای داشتن یک دکوراسیون بهاری با رنگ سبز بهتر است برای دیوارها از رنگ سبز استفاده کنید. برای تکمیل دکوراسیون اتاق نشیمن، باید از دو رنگ سفید و زرد خردلی استفاده کنید. در این دکوراسیون باید پنجره ها به رنگ سفید و مبلمان هم ترکیبی از رنگ سفید و خردلی باشد.

  دکوراسیون خانه با رنگ های سبز و آبی و بنفش

  سبز روشن هم یکی از بهترین رنگ ها برای داشتن یک دکوراسیون بهاری ساده است

  اگر شما به دنبال یک دکوراسیون بهاری ساده و خلوت هستید، رنگ سبز روشن یکی از بهترین پیشنهادات است. بهترین رنگ تکمیل کننده سبز روشن، رنگ سفید است و به همین دلیل شما یک دکوراسیون بهاری ساده و خلوت خواهید داشت.

  دکوراسیون خانه با رنگ های سبز و آبی و بنفش

  برای یک دکوراسیون بهاری، کاغذ دیواری های طرح دار را فراموش نکنید

  اگر به دنبال یک دکوراسیون بهاری با صرف هزینه کمتری هستید، استفاده از کاغذ دیواری های رنگی طرح دار یکی از بهترین گزینه ها است. شما فقط کافی است با توجه به رنگ قابل دکور اتاق تان یک کاغذ دیواری رنگی طرح دار انتخاب کنید.

  دکوراسیون خانه با رنگ های سبز و آبی و بنفش

  ترکیب بنفش و سفید را در چیدن دکوراسیون بهاری فراموش نکنید

  بنفش یا ارغوانی تیره یکی از رنگ های اصلی گل های بهاری است و به همین دلیل یکی از بهترین ایده ها برای داشتن یک دکوراسیون بهاری زیبا است. به دلیل تند بودن رنگ بنفش بهتر است آن را با رنگ سفید و سبز ترکیب کنید.

  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه