جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • دو قلوهای شیطان صفت به دختر جوان رحم نکردند

  مجموعه : اخبار , اخبار حوادث

  دو برادر دوقلو دختری را سوار ارابه شیطانی خود کردند و به نوبت او را هدف تجاوز قرار دادند.

  روز 15 فروردین ماه امسال دختر جوانی که در  منطقه نارمک زندگی می کند به همراه پدرش به کلانتری 144 تهرانپارس مراجعه و عنوان داشت که توسط دو سرنشین یک خودرو سواری ال 90 مورد آزار و اذیت و سرقت قرار گرفته است .

  با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع “سرقت همراه با آزار و اذیت” و به دستور رئیس شعبه سوم دادگاه کیفری تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

  دخترجوان با حضور در اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : ” ساعت 21:00  روز 14 فروردین  از میدان نبوت ( هفت حوض ) به عنوان مسافر و به مقصد فلکه اول تهرانپارس سوار یک دستگاه خودرو ال 90 سفیدرنگ شدم ؛ راننده و سرنشین خودرو که حدود 30 ساله بودند ، بعد از طی مسافت کوتاهی تغییر مسیر دادند وناگهان  سرنشین جلو به عقب خودرو آمد و با تهدید چاقو مرا مورد آزار و اذیت قرار داد ؛ در ادامه راننده ال 90 نیز مرا مورد آزار و اذیت قرار داد و پس از سرقت Stealing گوشی تلفن همراه ، یک زنجیر و گوشواره طلا ، در خیابان اتحاد از خودرو بیرون انداخته و از محل متواری شدند ” .

  با توجه به حساسیت موضوع تیم ویژه ای از کارآگاهان اداره شانزدهم تحقیقات پلیسی جهت شناسایی و دستگیری دو شیطان پرونده وارد عمل شدند .

  در اولین مرحله از اقدامات پلیسی ، با بهره گیری از اطلاعات بدست آمده از شاکی پرونده ، کارآگاهان موفق به شناسایی خودرو ال 90 متهمین به شماره انتظامی ایران 22/*** ی 49 شدند .

  با شناسایی مالک خودرو ، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که خودرو متعلق به فردی 60 ساله است که به هیچ عنوان با مشخصات ظاهری متهمین پرونده همخوانی نداشت ؛ در ادامه و با اقدامات پلیسی ، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که مالک خودرو دارای دو پسر دوقلو به نام های حامد و حمید ( هر دو نفر 30 ساله ) است و ال 90 نیز در اختیار آنها قرار دارد .

  با شناسایی 100 درصدی تصاویر حامد و حمید از سوی شاکی پرونده ، دستگیری این دو نفر در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت ؛ در بررسی سوابق حامد و حمید ، مشخص شد که آنها از مجرمین سابقه دار در زمینه زورگیری و سرقت بویژه سرقت منزل هستند که به تازگی در زمینه خرید و فروش و نگهداری موادمخدر نیز فعال شدند .

  در شرایطی که برادران دوقلو بواسطه ارتکاب جرایم مختلف در محل سکونتشان در خیابان دماوند – بعد از پل Bridge خاقانی حضور نداشتند ، شناسایی دیگر محل های تردد آنها در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت و همزمان با آن دستور توقیف خودرو ال 90 و دستگیری سرنشینان آن نیز در سیستم جامع پلیس ثبت شد .

  در ادامه اقدامات پلیسی ، کارآگاهان اداره شانزدهم اطلاع پیدا کردند که یکی از برادران بنام “حمید” در محدوده محل سکونتشان مشاهده شده است که بلافاصله این محل تحت کنترل نامحسوس قرار گرفت و سرانجام در مورخه 19 فروردین ماه و در شرایطی که حمید خروج از منزل را داشت ، وی را دستگیر و به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل کردند .

  حمید پس از انتقال به اداره شانزدهم پلیس آگاهی صراحتا به اقدام شیطانی و سیاه خود و برادرش اعتراف نمود و در اظهاراتش عنوان داشت : ” در شب حادثه Incident به همراه برادرم حامد با خودرو ال 90 پدرمان بیرون رفتیم ؛ در میدان هفت حوض ، دخترجوانی را به عنوان مسافر سوار ماشین کردیم ؛ حامد راننده بود و من در صندلی جلو خودرو نشسته بودیم که ناگهان در حین حرکت ، من از صندلی جلو به عقب رفتم و با تهدید چاقو ]و ضمن ضرب و جرح اموال وی شامل کیف ، انگشتر و گردنبند طلا و گوشی تلفن همراه این خانم را سرقت و در ادامه با تهدید و زور به او تعرض کردم  سپس در انتهای اتوبان قدیم اسبدوانی لحظه ای توقف کردیم و جایم را با برادرم عوض کردیم ؛ من پشت فرمان نشسته بودم و برادرم حامد نیز با تهدید و زور به او تجاوز کرد نهایتا آن دختر جوان را در مکانی خلوت و تاریک در خیابان اتحاد از ماشین پیاده کرده و از محل متواری شدیم ” .

  با اعترافات صریح حمید ، مخفیگاه مجردی دو برادر در محدوده شرق تهران شناسایی و در شرایطی که حامد از دستگیری برادرش اطلاعی نداشت ، او نیز در داخل مخفیگاهشان دستگیر و پس از انتقال به اداره شانزدهم پلیس آگاهی ، اظهارات و اعترافات برادرش را تأیید کرد .

  سرهنگ کارآگاه حمید مکرم ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : با صدور قرار قانونی از سوی مقام محترم قضایی ، هر دو متهم روانه زندان Prison شدند ؛ همزمان تحقیقات جهت شناسایی دیگر شکات احتمالی پرونده در دستور کار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است لذا از شکات احتمالی دعوت می شود تا جهت شناسایی تصاویر متهمین به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در خیابان وحدت اسلامی مراجعه کنند .

  برچسب ها :
  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه