جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • دوباره اجرای جنجالی فرزاد حسنی در تلویزیون + عکس + فیلم

  مجموعه : اخبار , اخبار داغ روز | خبرهای داغ امروز

  اجرای جنجالی فرزاد حسنی در تلویزیون, اجرای جنجالی فرزاد حسنی, فرزاد حسنی

  فرزاد حسنی که به تازگی دوران ممنوع التصویری اش در رسانه ملی به پایان رسیده است؛ در اولین برنامه خود رفتار تاسف باری را به نمایش گذاشت.

  فیلم این قسمت از برنامه را می توانید از اینجا مشاهده نمایید:

  زرشک طلایی تقدیم به فرزاد حسنی

  دیالوگ‌هایی در برنامه هفته پیش «اکسیر» بین مجری و شرکت‌کننده رد و بدل شد که مورد نقد مردم قرار گرفت و این مساله را بار دیگر مورد توجه قرار داد که نظارت بر برنامه‌های رسانه ملی چگونه است.

   «فهمیدی زنه نه؟ اون سه تا دیگه نیست؟ خیلی باهوشیا» اینها بخشی از دیالوگ های فرزاد حسنی در برنامه «اکسیر» به تهیه کنندگی مصطفی شریفی است که پخش آن از شبکه سه چند روزی است نقد و نظرهای مردم را به دنبال داشته است.

  دوباره اجرای جنجالی فرزاد حسنی در تلویزیون + عکس + فیلم

  برنامه جنجالی فرزاد حسنی

  «اکسیر» یک برنامه پزشکی است که پنجشنبه ها از شبکه سه سیما پخش می شود. در فیلمی که پنجشنبه گذشته ۱۶ اردیبهشت نشان داده شد یکی از شرکت کنندگان که مردی میانسال است مقابل یک ال سی دی بزرگ قرار می گیرد و تصویری نمایش داده می شود که چهار گزینه توماس ادیسون، آلبرت انیشتین، دیه گو مارادونا و مری بارت زیر آن نوشته شده است. تصویر، عکس یک زن سالخورده با موهای سفید را نشان می دهد.
  دیالوگ های فرزاد حسنی و شرکت کننده در ادامه به این ترتیب شکل می‌گیرد:

  -این عکس کیه؟

  *(بعد از کمی فکر) عکس یک خانم… مری بارت.

  – فهمیدی زنه نه؟ اون سه تا دیگه نیست؟

  *نه

  – خیلی باهوشیا. فهمیدی یک زن گذاشتیم وسطش… گفتی، گفتم دیگه… نه؟ یعنی ما انقدر خنگ به نظر میایم که اسم سه تا مرد و بنویسم بغل یک زن! بعد تو هم راحت بیای اینجا جایزه بگیری. نه واقعا در مورد ما چی فکر کردی؟ یعنی نگاه به هیبت من و مصطفی شریفی کردی. نخالگی در ما دیدی؟ ها؟

  *نه

  *پخمه ایم؟

  -نه

  *نه جدا یک خورده به ما دقت کن.

  -نه.

  * (و بعد یک باره) مری بارت… تشویقش بفرمایین. (حضار سالن او را تشویق می کنند) آفات تست یادتون نره… اگر تشخیص بدی که این مری بارت کارش چیه؟ هنرش چیه؟ ویژگیش چیه؟ بهت در جا… پن… جا… ه… میلیون تومن پول می دم. (رو به تماشاگران می کند) چقدر…؟ (تماشاچیان ۵۰ میلیون تومان را تکرار می کنند و بعد حسنی در پشت شرکت کننده قرار می گیرد) بگو؟

  – رمان نویس.

  *چیه؟

  – رمان نویس.

  * اسم شما چیه؟

  – من نورگلدی هستم. جمشید نورگلدی.

  *جمشید جان!

  – بله؟

  *اسم دخترت چیه؟

  – ندارم.

  * نداری؟ شهرزاد نیست؟ آخه گفتی جمشید هستی شک کردم. (می خندد) جمشید! چه کاره است؟

  – رمان نویس.

  * تشویقش کنید… و هم اکنون حسن آقا هدیه ۵۰ میلیون تومانی جمشید را می آورد. به افتخار حسن… (جعبه ای را می آورند) این را با یک انگشت باز می کنی و ۵۰ تومنتو برمی داری، می دویی، می ری… با یک انگشت بیشتر هم نه… بنداز زیرش (و بعد توضیح می دهد که مثلا چگونه انگشتی را می اندازند زیر گلوی فرد و…) برو، ببینم چی کار می کنی. آها… (مرد با یک انگشت آن را باز می کند و صندوقچه در حالیکه در آن چیزی لرزان بیرون می آید در دست فرزاد حسنی به حضار نمایش داده می شود) چیه؟

  مردم یک صدا می‌گویند: زرشک.

  *چیه؟

  (این بار تعداد صداها افزایش پیدا می کند) زرشک.

  *همه با هم.

  – زرشک

  *زرشک چی داره؟ مزه داره. تقدیم شما… یعنی واقعا فکر کردی که ما ۵۰ میلیون تومان پول بی زبان را در مقابل اطلاعات کم و غلط شما می دیم. زرشک دوست داری؟ آره؟ خیلی آب زرشک خوبه.

  مقداری زرشک هم در جیب پیراهن مرد می ریزد و این بخش برنامه تمام می‌شود.»

   دوباره اجرای جنجالی فرزاد حسنی در تلویزیون + عکس + فیلم

  اجرای جنجالی فرزاد حسنی

  این ها دیالوگ هایی بود که در فاصله ای سه دقیقه‌ای بین فرزاد حسنی مجری برنامه «اکسیر» و مرد شرکت کننده که در جواب تمام کنش های حسنی واکنشش لبخند است و البته کمی هم معذب شده، می گذرد.

  هدف در اینجا نقد برنامه «اکسیر» و اینکه چه نقاط قوت و ضعفی دارد و از چه برنامه ای تقلید کرده است، نیست بلکه هدف بررسی نگاه و عملکرد مجریانی است که در کشور ما در برنامه های ترکیبی به ناخدا و ستاره بلامنازع برنامه ها تبدیل می شوند؛ مجریانی که یادشان رفته قرار است چه چیزی را به مخاطب و شرکت کننده برنامه‌شان بیاموزند.

  کمی تیکه بیندازید، کمی مهمان را ضایع کنید و اگر او به هر دلیلی با شما به اصطلاح «کل کل» نمی‌کند بیشتر کار خود را تکرار کنید و درنهایت اطلاعات یا محتوای کلامی او را به سخره بگیرید. این فرم برخورد با مخاطب مدتی است که دیگر انتظار نمی‌رود در رسانه‌های رسمی و فرهنگی مورد استفاده قرار گیرد و رویه‌ای است که دیگر مخاطبان هم به آن نمی‌خندند و واکنش‌های منفی آنها اگر درجا اعلام نشود قطعا بعد از فاصله‌ای در فضای مجازی بروز پیدا می‌کند.

  حال فیلم برنامه «اکسیر» با اجرای فرزاد حسنی که چند روزی است در شبکه های اجتماعی بازنشر می شود، نظرهای مختلفی را به دنبال داشته است که همه آنها به انواع و اقسام این اقدام را زیر سوال برده اند. با این حال شب گذشته ۱۸ اردیبهشت ماه صدا و سیما بدون توجه به این واکنش ها بازپخش برنامه «اکسیر» را به طور کامل نمایش داد.

  رسانه ملی که قرار است اخلاق را ترویج دهد حالا مردی همچون خیلی از افراد جامعه را در قابی که مقابل چندین میلیون قرار گرفته است چند بار نشان می‌دهد و هیبت و اقتدار او را زیر سوال می برد؛ مردی که می گوید فرزند دارد و قطعا انتظار نداشته است در رسانه ملی و رسمی کشورش اینگونه با وی برخورد شود.

  دوباره اجرای جنجالی فرزاد حسنی در تلویزیون + عکس + فیلم

  تصاویری از اجرای جنجالی فرزاد حسنی

  این رفتار مجری برنامه «اکسیر» همانطور که بحث‌های زیادی را در بین مردم به ویژه در فضای مجازی به دنبال داشته است جا دارد که در سطوح مدیریتی تلویزیون هم مورد بررسی قرار گیرد تا ضمن پرهیز از ادامه شکل‌گیری رفتارهایی از این دست، هم فرزاد حسنی هم دیگر مجریان مربوطه رهنمودهایی برای شیوه اخلاقی‌تر و حرفه ای‌تر کار خود دریافت کنند.

  آنچه باید به طور جدی در دستور کار رسانه ملی قرار گیرد این است که باید افراد برای ورود به این رسانه و در دست گرفتن سکان برنامه‌ها در همه ارکان آن به ویژه در بخش اجرا که ویترین برنامه‌های مجری‌محور است گزینش‌های سخت‌گیرانه در همه ارکان شده باشد.

  دوباره اجرای جنجالی فرزاد حسنی در تلویزیون + عکس + فیلم

  عکس های اجرای جنجالی فرزاد حسنی

  فصل دوم رالی ایرانی با اجرای فرزاد حسنی

  در حالی که فصل اول ‘رالی ایرانی’ علیرغم کیفیت بالای محصول نتوانسته بود فروش خوبی در شبکه خانگی داشته باشد و همین امر تولید فصل دوم را با تأخیر دو ساله مواجه کرده بود به تازگی تهیه کننده ایران سریال از تولید فصل دوم آن برای رسانه ملی خبر داده است.

  سعید ابوطالب تهیه کننده ‘رالی ایرانی’در این باره گفت: اخیرا توافقی حاصل شد تا سری جدید «رالی ایرانی» برای شبکه ۳ سیما ساخته شود و به همین منظور این مجموعه مسابقه به زودی در شمال کشور کلید می خورد تا برای اواخر تابستان و اوایل پاییز روی آنتن برود. در سری جدید سه مرحله مقدماتی، نیمه نهایی و نهایی داریم که در مجموع علاوه بر هنرمندان و افراد رسانه ای، مردم عادی هم شرکت خواهند کرد.

  وی افزود: ما چهار گروه متشکل از هنرمندان داریم و ۱۷ گروه هم جوانانی هستند که مخاطب تلویزیون محسوب می شوند. برخی از این دوستان پیش تر در سایت ما ثبت نام کرده بودند ولی برای انتخاب شرکت کنندگان به زودی فراخوانی منتشر خواهیم کرد تا اوایل تابستان با تعیین گروه ها کار را کلید بزنیم.

  دوباره اجرای جنجالی فرزاد حسنی در تلویزیون + عکس + فیلم

  عکس های فرزاد حسنی

  مسابقه ای در بخشهای مختلف غواصی، کوهنوردی، راپل و…

  ابوطالب درباره زمان بندی پخش این مسابقه بیان کرد: این مسابقه ۹ هفته متوالی در ۵۴ قسمت روی آنتن خواهد رفت و هدف ما از حضور جوانان به این دلیل بود که یادمان باشد مردم مخاطبان اصلی تلویزیون هستند و آنها بیشتر از هر کسی دوست دارند خودشان را در تلویزیون ببینند. تجربه ای که بعد از تهیه مسابقه‌هایی چون «سرزمین دانایی» و «رالی ایرانی ۱» به دست آوردم باعث شد در این مسابقه از حضور ترکیبی مردم و هنرمندان استفاده کنم.

  وی با اشاره به اینکه مردم و هنرمندان در مراحل بالاتر رقیب یکدیگر می شوند، گفت: «سرزمین دانایی» برنامه ای با حضور مردم و بر پایه های علم و آگاهی بود و «رالی ایرانی» با حضور هنرمندان بر هیجان و ماجراجویی تمرکز داشت. تلفیق این دو گونه قطعا می تواند بر جذابیت های مسابقه بیفزاید. ضمن اینکه علاوه بر داوری در صحنه، مردم هم می توانند با نظرات شان در امتیازدهی سهیم باشند.

  این تهیه کننده توضیح داد: کسانی که از تلویزیون این مسابقه را در بخش های مختلف غواصی، کوهنوردی، راپل و چتربازی تماشا می کنند به عنوان ناظر بیرونی بهتر متوجه می شوند که شرکت کننده ممکن است به خاطر بدشانسی امتیازش پایین آمده باشد به این اساس آنها می توانند با حمایت از شرکت کننده مدنظرشان بر داوری تاثیرگذار باشند.

  فرزاد حسنی باز هم مجری خواهد بود

  ابوطالب با ذکر اینکه فرزاد حسنی در سری دوم هم مجری خواهد بود، بیان کرد: در بخش هنرمندان که پیش تر قراردادهایشان بسته شده همانطور که در سری اول هم شاهد بودیم تا اولین شب برگزاری مسابقه هیچ گروهی رقیب خود را نمی شناسد. در بخش مردمی هم برآورد ما این است که حدود یک میلیون نفر ثبت نام کنند اما فقط ۱۰۰ نفر را می توانیم میزبانی کنیم.
  وی ادامه داد: برای اینکه انتخاب عادلانه تری از بین این تعداد داشته باشیم یک مسابقه پیامکی برگزار خواهیم کرد تا هرکس اطلاعات عمومی بیشتری داشت و بالاترین امتیاز را کسب کرد شرکت کننده «رالی ایرانی» شود. سوالات در حوزه های ورزش، جغرافیا، محیط زیست و گردشگری طراحی شده و افراد پس از کسب امتیاز به استودیو دعوت می شوند تا تست ورزش، روانشناسی خلافیت و سلامت جسمانی بدهند.

  فراخوان مردمی اواخر اردیبهشت منتشر می شود

  ابوطالب با اشاره به اینکه تا کنون انتخاب بازیگران، طرح سوالات تئوری و آماده سازی مراحل مقدماتی انجام شده است، اظهار کرد: فراخوان مردمی از اواخر اردیبهشت منتشر می شود. تیزر هم برای پخش تلویزیونی ساخته شده و قرار است مسابقه ای در ابعاد بزرگ ملی برگزار کنیم. مرحله مقدماتی در شمال کشور ضبط می شود و برای مراحل نیمه نهایی و نهایی را طی مذاکراتی که انجام دادیم قصد داریم در جزایر جنوبی خلیج فارس برگزار کنیم.
  این تهیه کننده در پایان بیان کرد: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری که درباره برنامه سازی جوانان تاکید داشتند ما سعی کردیم با استفاده از تجربیات مان برنامه ای بسازیم که هم جذاب باشد و هم آموزه های اخلاقی و علمی را مورد توجه و تاکید قرار دهد. امیدواریم با همکاری مسئولان و دوستان اهداف مان را به بهترین شکل تحقق بخشیم.

  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه