جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • دلایل نفرت مردم از جنیفر لوپز, کیم کارداشیان و جاستین بیبر؟!

  مجموعه : مطالب گوناگون

  دلایل نفرت مردم از جنیفر لوپز, کیم کارداشیان, جاستین بیبر

  جنیفر لوپز

  12
  جنیفر یکی از آن دسته ستاره ها و سلبریتی هایی است که مردم واقعاً از او خوششان نمی آید. قطعاً لوپز در طول سال ها فیلم های بد و افتضاحی بازی کرده است. او زیبا است و در این سن خیلی خوب مانده، ولی بیش از هر چیز، موزیکش است که از همه بدتر است.
  همه اینها شاید دلایلی باشند بر آنکه کسی از او خوشش نیاید، ولی چرا مردم از او متنفرند؟ شاید زندگی خصوصی اش باشد که کاملاً آن را علنی کرده. این خانم سه بار ازدواج کرده و سه بار طلاق گرفته و با بن افلک نامزد بوده و شان کامز و اخیراً کاسپر اسمارت در زندگی او بوده اند و خیلی های دیگر که اینجا از آنها نام نمی بریم.
  عده ای هم هستند که درست یا غلط ادعا می کنند جی. لو. استعدادی در موسیقی ندارد و اگر مردم به محق بودن یک ستاره به ثروتش شک داشته باشند، قطعاً از او خوششان نمی آید.
  کیم کارداشیان
  کیم کارداشیان
  جماعتی که به خاطر هیچ معروف شده اند، همیشه مورد نفرت مردم قرار دارند. کیم کارداشیان در محیطی بینهایت مرفه و ثروتمند بزرگ شده است. پدرش به خاطر دفاع از او. جی. سیمپسون در پرونده دادگاهی عظیم و جنجالی سال 1995، برای خودش اسم و رسمی دست و پا کرد.
  این باعث شد که کیم با جماعت پولدارها معاشرت کند و با کسی مانند پاریس هیلتون که خود زمانی منفور بود و حالا فراموش شده، دوست شود. ولی تا سال 2007 مردم واقعاً او را ندیده بودند تا اینکه نوار خصوصی او با ری جی خواننده در اینترنت پخش شد و کم کم مردم او را شناختند.
  با تکیه بر این شهرت 15 دقیقه ای، تهیه کننده برنامه های رئالیتی تلویزیون با این خانواده مرفه تماس گرفتند تا درباره زندگی آنها برنامه ای بسازند. برنامه های دیگری که با این فرمول ساخته شدند نیز موفق از آب درآمدند و با توجه به اینکه خانم های کارداشیان جذاب قلمداد می شدند، موفقیت این برنامه ها محرز بود و به این ترتیب بود که کیم کارداشیان تبدیل به پدیده فرهنگی محبوبی شد. حالا این خانم افرادی را استخدام می کند تا برای کارهایی انجام دهند، بعد اسمش را روی آنها می گذارد و طوری وانمود می کند که انگار خودش مغز متفکر پشت کارها بوده است، ولی بیایید صادق باشیم.
  اینکه طوری وانمود شود که کیم کارداشیان برای خودش شعور و هوش دارد در واقع توهین به شعور و هوش مردم است. درست مثل پاریس هیلتون، کارداشیان فقط یک اسم است که به هیکلی بیش از حد دستکاری شده وصل است و مشخص است که مشاورین مالی کیم دائماً به او گوشزد می کنند: کیم راه اصلی را ادامه بده. بنابراین او به پست کردن سلفی های عریان در هر هفته ادامه می دهد تا راه اصلی و اولیه را دنبال کند.
  جاستین بیبر
  جاستین بیبر
  به نظر نمی رسد که کسی به استعداد جاستین بیبر شک داشته باشد. موزیک او را دوست داشته باشید یا نداشته باشید، این آقای جوان میلیون ها طرفدار دارد و این بر کسی پوشیده نیست. بنابراین ظاهراً یک جای کارش درست است. دلیل اینکه او اینقدر منفور است کاری است که او با شهرتش کرده است.
  به جای اینکه میلیون ها دلار پول را برای امور نیک خرج کند و الگو و نمونه مثبتی برای این تعداد طرفدار جوان و تأثیرپذیر باشد، جاستین پولش را خرج خودروهای سوپراسپورت و کورس گذاشتن با آنها در خیابان های خلوت در ساعات شب می کند.
  او در هر فرصتی پولش را به رخ می کشد و تظاهر می کند که جوان بزهکاری است که از استراتفورد، در اونتاریوی کانادا فرار کرده است، دهکده کوچک و زیبایی که با فستیوال های تابستانی شکسپیری اش معروف است. بیبر تازه به دوران رسیده ای است که حالا حالا باید روی خودش کار کند تا بدنامی هایی که در طول این سالها لایه لایه روی وجهه او چسبیده پاک کند.
  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه