جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • دستمزد و حقوق سالیانه کارلوس کی روش چقدر است؟ + جدول

  مجموعه : مطالب گوناگون

  کارلوس کی روش

  کارلوس کی روش

  مقایسه دستمزد مربی ایران با مربیان موفق یورو

  یورو 2016 با عبور تیم های مدعی از مرحله یک هشتم نهایی جذاب و حساس تر از قبل پیگیری می‌شود. در این مجال، بررسی رقم قرارداد سالانه مربیانی که موفق شدند تیم هایشان را به جمع 16 تیم مرحله یک هشتم برسانند با سرمربی پرتغالی مدعی و دائم السفر تیم ملی کشورمان، خالی از لطف نخواهد بود.

   لیست 16 نفره ای که در میان مردان خود، هم مربیانی با دستمزد 5 میلیون یورو در سال را دارد و هم مردانی همچون کریس کولمان که فقط 260 هزار یورو قیمت دارد؛ اما از مرجله یک هشتم هم به سلامت عبور کرد.

  کی روش پنجمین مربی گرانقیمت مرحله حذفی یورو 2016!

  شاید توجه به این نکته جالب باشد اگر بدانید با مقایسه دستمزد مربیان حاضر در مرحله یک هشتم یورو 2016 و مبلغ دستمزد سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران، می توان دریافت که کارلوس کی روش -در مقام قیاس- پنجمین مربی گرانقیمت در جدول مربیان موفق این دیدارها خواهد بود.

  در واقع گرانقیمت ترین مربیان مرحله یک هشتم هاجسون انگلیسی، کونته ایتالیایی، یواخیم لو آلمانی و دل بوسکه اسپانیایی هستند که بین 5 تا 3 میلیون یورو دستمزد سالانه دارند و سایرین در مرتبه‌ای پایین تر از کی روش قرار دارند.

  البته بنا بر آمار و ارقامی که اعلام شده، دستمزد سالانه کارلوس کی روش در تیم ملی ایران 2 میلیون و 890 هزار دلار است که با یک تبدیل ساده در بازار امروز ارز – حدودا- معادل 2 میلیون و 557 هزار یورو خواهد بود. این در شرایطی است که مرد پرتغالی بنا بر آمار رسمی اعلام شده در حاشیه جام جهانی، سیزدهمین مربی گرانقیمت برزیل 2014 لقب گرفته بود.

  بالاتر از سرمربی تیم های ملی فرانسه و پرتغال

  نگاهی کوتاه به جدول دستمزد مربیان موفق یورو 2016 نشان می دهد که مربی سرشناسی چون دیدیه دشامپ که هدایت فرانسه میزبان را بر عهده دارد، سالانه 2 میلیون یورو بابت هدایت تیم ملی این کشور دریافت می کند. مثل فرناندو سانتوس پرتغالی که با شکست دادن کرواسی از مرحله یک هشتم هم عبور کرد اما سالانه یک میلیون و 200 هزار یورو از فدراسیون پرتغال دریافتی خواهد داشت؛ یعنی چیزی حدود 50 درصد درآمد کی روش در ایران! خود بخوان حدیث مفصل از این مجمل …

  جدول مقایسه دستمزد سالانه کی روش و 16 مربی موفق یورو در مرحله یک هشتم

  دستمزد و حقوق سالیانه کارلوس کی روش چقدر است؟ + جدول

  دستمزد و حقوق سالیانه کارلوس کی روش چقدر است؟ + جدول

  دستمزد و حقوق سالیانه کارلوس کی روش چقدر است؟ + جدول

  برچسب ها :
  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه