جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • حمید عسگری: من خودم آهنگ های محسن چاوشی را گوش نمیکنم

  مجموعه : اخبار , اخبار داغ روز | خبرهای داغ امروز

  گفتگو با حمید عسگری

  عسگری در خصوص اصالت و به دنیا آمدن خود عنوان کرد: داستان عجیب و غریبی دارد اصالت پدر و مادرم به فارس بر می گردد و خانه مادر و پدرم اصفهان بوده اما پدربزرگ مادری من در شرکت نفت آبادان کار می‌کرد. در زمان زایمان مادرم خانه مادر بزرگم می‌آیند و من در آبادان به دنیا آمدم و دوباره به فولاد شهراصفهان برگشتند و من بزرگ شده فولاد شهر هستم. در حال حاضر در تهران زندگی می‌کنم، حالا شما بگید من کجایی هستم؟

  رامبد جوان، نوروز شب گذشته میزبان حمید عسگری خواننده پاپ  بود.

  شب گذشته بخش دیگری از خنداننده شو با داوری گوهر خیراندیش، کمال تبریزی و آتیلا پسیانی و با حضور شرکت کنندگان به روی آنتن رفت.

  حمید عسگری در ابتدا در خصوص وضعیت این روز های خود گفت: مشغول زندگی و کار هستم. بیشتر وقتمان را وقف بچه می‌کنیم، ده ونیم ماهه است و همه چیز را با فرزندم تنظیم می‌کنیم و تبدیل به یک فرد سحر خیز شدم. (خنده) اما در این مدت پوشک بچه عوض کردم، حموم بردم و شیر درست کردم.

  در ادامه در خصوص کارهای خود عنوان کرد: ترک جدیدی آماده می‌کنم که چند روز دیگر منتشر می‌شود و هنوز اسمی انتخاب نکردم.

  عسگری در پاسخ به جوان پیرامون انتخاب نام برای آهنگ‌ها و ترانه اظهار داشت: کلمه مهمی که در ترانه باشد یا اینکه حس کلی خودمان از آن ترانه را برای نام آهنگ انتخاب می‌کنیم. بیشتر ترانه‌‎هایم را خودم نوشتم البته با علی بحرینی، مهرزاد امیر خانی و علی ایلیا کار می‌کنم.

  عسگری در خصوص آلبوم های کما و فروش آن توضیح داد: حال و هوای کلی که از ترانه‌ها به دست آوردم این نام را انتخاب کردم، آلبوم کما 1 سال 85 حدود یک میلیارد درآمد داشت و جزو پنج آلبوم پرفروش بعد از انقلاب است. اما من به خاطر آهنگسازی، خوانندگی، ترانه مجموع هشت میلیون تومان گرفتم! البته آلبوم بعدی هم با هزینه شخصی باید منتشر می‌کردم اما در آن روزها برای من پول مهم نبود.

  وی در خصوص روزهای ابتدایی شروع کار خود اظهار داشت: من از فولاد شهر اصفهان به تهران آمدم، هنوز خونه نگرفته بودم و خونه پدر و مادر  میلاد ترابی بودیم. زمانی که برای تنظیم آهنگ ها همفکری میکردیم، همسایه طبقه بالا با عصا به سقف میزد ( خنده)

  وی ادامه داد: حتی آلبوم کما1 که پرفروش شد در شرایط خیلی سخت در خانه تنظیم کردیم که همسایه ناراحت بود. البته بعد از انتشار آلبوم از ساعت ده صبح تا دوازده شب فقط مصاحبه می‌کردیم و آنها برای مصاحبه به خانه ما می‌آمدند و همسایه نسبت به این رفت و آمد ها تعجب می‌کرد.

  من و برادرم با هم در یک مدرسه درس می‌خواندیم اما من بچه درسخوان، آرام بودم و برادرم همیشه برعکس من بود. پدر و مادرم از من راضی هستند و این موضوع به من اعتماد به نفس می‌دهد و از آنها تشکر میکنم.

  عسگری در خصوص اصالت و به دنیا آمدن خود عنوان کرد: داستان عجیب و غریبی دارد اصالت پدر و مادرم به فارس بر می گردد و خانه مادر و پدرم اصفهان بوده اما پدربزرگ مادری من در شرکت نفت آبادان کار می‌کرد. در زمان زایمان مادرم خانه مادر بزرگم می‌آیند و من در آبادان به دنیا آمدم و دوباره به فولاد شهراصفهان برگشتند و من بزرگ شده فولاد شهر هستم. در حال حاضر در تهران زندگی می‌کنم، حالا شما بگید من کجایی هستم؟

  در این بخش رامبد جوان رو به تماشاگران کرد و گفت: واقعا کجایی؟ که هر کدام از تماشاگران چیزی گفتند.

  عسگری گفت: ایرانی هستم.

  جوان اظهار داشت: چیز جالبی میگن که هر جایی زن بگیری مال آنجایی الان باید بپرسیم همسرت کجایی؟

  عسگری گفت: تهرانی

  جوان گفت: پس تهرانی  هستی!

  عسگری در پاسخ به سوال جواب مبنی بر اینکه چرا خواننده‌ها نسبت به یکدیگر با مراقبت خاصی صحبت می‌کنند، عنوان کرد: تعداد خواننده پاپ مجاز زیاد نیست و باور کنید در حوزه موزیک بچه ها با هم ارتباط خوبی دارند. بهنام صفوی و محسن یگانه از دوستان خوب من هستند.

  در ادامه در خصوص هرکدام از خوانندگان گفت.

  خواجه امیری: به نظرم احسان خواجه امیری ادامه خوبی برای پدرش است به نظرم آنچیزی که میخواست شد.

  بنیامین بهادری: به غیر از بخش خوانندگی آهنگساز خوبی هم است.

  چاوشی: اینقدر حس اش زیاد است آدم تحت تاثیر قرار می دهد من خودم گوش نمیکنم به شکل خوبی حال آدم را خراب میکند ( خنده)

  همایون شجریان: وای خیلی خوبه ترک موسیقی که برای  آرایش غلیظ اجرا کرد و نمی‌توانم فکر کنم چه جوری اجرا کرده است. به نظرم همایون شجریان دست نیافتی است.

  در ادامه این ترک در خندوانه پخش شد و همه همایون شجریان را تشویق کردند. در پایان حمید عسگری قول داد در اواخر فروردین به خانه سالمندان برود و آنها را خوشحال کند.

  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه