جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • حاشیه سازی دوباره آزاده نامداری با چادر

  مجموعه : اخبار , دنیای بازیگران

  فیلم مالاریا, حاشیه سازی آزاده نامداری, آزاده نامداری در مالاریا, آژاده نامداری, عکس های فیلم مالاریا

  یکی از فیلم هایی که شاید بتوان با استدلال علی جنتی مورد بررسی قرار داد فیلم “مالاریا” ساخته “پرویز شهبازی” است که با بازی “ساعد سهیلی”، “ساغر قناعت”، “آذرخش فراهانی”، “آزاده نامداری”، “علی استادی”، و “سیامک ادیب” اکران شد.

  آنچه در خصوص موضوع فیلم، در رسانه ها مطرح شده بود، داستان دختر و پسری است که در تهران گردی خود مشکل یک مرد را حل می کنند و یا تلاش دارند تا مشکل او را بر طرف کنند. اما ماجرای “مالاریا” در حقیقت، نمایش فرار یک دختر و پسر “نامحرم” است که همه نوع رابطه “غیر اخلاقی” با یکدیگر دارند و در نهایت، فرار کرده و در تهران نیز ماجراهایی “غیر اخلاقی” را دنبال می کنند!

  فساد و فحشا همه حرف فیلم

  مالاریا که مشخص نیست اصلا چرا به عنوان نام فیلم انتخاب شده است، در تمام سکانس هایش سعی کرده است که “فساد” و “فحشا” را به نمایش در آورد. موضوعیت فیلم دختر جوانی را نشان می دهد که به همراه پسر نامحرمی که صرفا بچه محلشان است، راهی کوه و بیابان شده و تفریح می کند و از همدیگر فیلم می گیرند و دختر هیچ دلیلی برای پوشیدن روسری در حضور پسر همسایه ندارد و در قسمتی از فیلم به آن اذعان می کند. دختر و پسر سوار بر ماشین پسر جوانی می شوند که هر دو با هم بدون هیچ فاصله ای روی بک جعبه می نشینند و دختر شروع به آرایش کردن و سیگار کشیدن می کند!

  فضاحت این ماجرا زمانی بیشتر می شود که این دو با هم به تهران می رسند و قصد رفتن به مسافر خانه و یا هر سقفی که بتوانند شب را با هم زیر آن بخوابند، می کنند و ماجراهای فیلم از همین نقطه شب ماندن در کنار هم ادامه پیدا می کند تا اینکه دختر شب را در منزل پسری که فقط همان روز با او آشنا شده اند می گذراند!

  فیلم که گویی، قصد دارد نشان دهد همان پسر بچه همسایه چگونه از شر دختر جوان راحت می شود و به او هم پشت می کند، صحنه ای از آخرین شبی که این دو کنار هم هستند را به نمایش در می آورد که دختر جوان در حال فیلم گرفتن از تن عریان پسر است و پسرک هم اذعان می کند که چرا لباس تنم نیست، از من فیلم می گیری و در صحنه دیگر دختر و پسر نامحرم به آغوش هم می روند!

  ترویج موسیقی رپ و برگزاری دیسکو در خیابان!

  در بخش دیگری از فیلم که گویی سیاست وزارت ارشاد در قبال موسیقی را به خوبی نمایش داده است، پسر راننده که بچه عشرت آباد است، یک عملی “مشروب خور” بوده که در فیلم به کشیدن “کراک”، شیشه، “مشروب” و دیگر موارد منکراتی اش اذعان می کند و از قضا، وی یک خواننده زیر زمینی “رپ خوان” است که به همراه چند نفر دختر و پسر همچون خودش، در خیابان کنسرت برگزار می کند و مردم دورش جمع شده و به او پول می دهند!

  در صحنه ای از فیلم، برگزاری یک “دیسکو” در خیابان به همراه نوازنده زن و مرد به نمایش در می آید که آهنگ یک کنسرت را در فیلم به طور کامل اجرا می کنند.

  حاشیه سازی دوباره “آزاده نامداری” با چادر

  “آزاده نامداری”، مجری  حاشیه ساز رسانه ملی که تا پیش از این، با انتشار تصاویر خصوصی زندگی اش و اخبار آن در صفحه اینستاگرامش منجر شد تا در نگاه مخاطبان، وی به شخصی که از چادر “سوء استفاده” کرده دیده شود و حتی بسیاری از رسانه ها به وی انتقاد کردند که شأن چادرت را حفظ کن چرا که آنچه به سر کرده ای، یک تکه پارچه نیست؛ بلکه حرمت دارد و نباید هر لحظه برداری و دوباره سرت کنی. حالا این بار آزاده نامداری، به عنوان اولین حضور سینمایی اش در “مالاریا” حضور پیدا کرده که به عنوان دختر عمه همان پسر خواننده زیر زمینی است که علاوه بر بازی ضعیف‌اش که صدای تماشاچیان سینما را هم در آورده بود، باز هم با چادرش “حاشیه ساز” شد!

  حضور این مجری، در نقش دختری که در کنار خیابان با چادری که زیر آن مانتو کوتاهی به تن کرده و در حال دست زدن برای دیسکوی خیابانی و یا حضور در کنار دو دختر و پسری که مطمئن است، هیچ نسبتی با هم ندارند و سعی در کمک کردن به ایشان و نقش آفرینی اش در حضور جمعی که همه حرف هایشان فحش های “زشت” و “رکیک” است، نشان دهنده سوء استفاده از “چادر” در این بازی است!

  “نامداری” بهتر بود بعد از این همه حاشیه سازی در انتخاب فیلم و نقشی که به او می سپردند، دقت بیشتری می کرد تا اینگونه حاشیه هایش را بیشتر از قبل نک

  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه