جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • جزئیات تیراندازی در مرکز خرید مونیخ آلمان + عکس

  مجموعه : اخبار , اخبار حوادث , اخبار داغ روز | خبرهای داغ امروز

  تیراندازی در مرکز خرید مونیخ آلمان

  جزئیات تیراندازی در مرکز خرید مونیخ آلمان + عکس
  تیراندازی در یک مرکز خرید بزرگ در شهر مونیخ در آلمان چندین کشته بر جای گذاشته است.
  این تیراندازی در مرکز خرید اولمپیا در منطقۀ موساخ در شهر مونیخ در جنوب شرق آلمان رخ داد.
  00:25_ تلگراف: فیلمی از حادثه مونیخ منتشر شد که در آن یکی از تیراندازان که لباس سرتاسر مشکی پوشیده است فریاد می زند من یک آلمانی هستم! هنوز مشخص نیست چه کسی این فیلم را ضبط کرده است.
  00:12_ تلگراف: برخی منابع پلیس مونیخ مدعی شدند یکی از سه تیراندازان مرکز خرید با شلیک گلوله به سر خود، خودکشی کرد. با این حال این خبر هنوز به طور رسمی تایید نشده است.
  00:08_ گاردین: سخنگوی پلیس مونیخ اعلام کرد هیچ نشانه ای از نقش اسلامگرایان در این حادثه وجود ندارد.
  00:00_ گاردین: پلیس آلمان به طور رسمی کشته شدن 6 نفر را در تیراندازی آلمان تایید کرد.
  23:40_ المیادین: پلیس مونیخ اعلام کرد عاملان تیراندازی در شهر مونیخ همچنان آزاد هستند. پایگاه العالم هم از خوشحالی تروریست های داعشی از حادثه مونیخ در فضای مجازی خبر داد.
  23:37_ گاردین: رسانه های محلی از کشته شدن 6 نفر در تیراندازی مرکز خرید مونیخ خبر می دهند.
  23:35_ گاردین: باراک اوباما نسبت به حادثه مونیخ واکنش نشان داد. رییس جمهور آمریکا گفت: من دقیقا نمی دانم که در مونیخ چه روی داده است اما قلب های ما با زخمی های این حادثه است. ما متعهد هستیم که هر کمکی که آنها نیازمند آن باشند را تامین کنیم.
  23:20_ گاردین: مردم آلمان در فضای مجازی از هشتگ امنیت ( به زبان آلمانی) برای درخواست امنیت برای مردم مونیخ استفاده می کنند.
  23:00- گاردین: اداره کل قطارهای آلمان اعلام کرد ایستگاه های اصلی متروی مونیخ تعطیل است.
  23:10_ شبکه تلویزیونی المیادین گزارش داد رسانه های آلمانی اعلام کردند یکی از عاملان حمله به مرکز تجاری مونیخ با شلیک گلوله به خود خودکشی کرد.
  22:45_ تلگراف: شهر مونیخ در هرج و مرج فرو رفته است. ایستگاه های قطار شهر به طور کامل تخلیه شده است. بالگردها در آسمان شهر پرواز می کنند. ایستگاه های مترو و اتوبوس تعطیل شده اند. برخی از منابع از وقوع حمله ای دیگر در مرکز شهر خبر می دهند.
  22:30_ پایگاه خبری تلگراف اعلام کرد تیراندازان 3 فرد مسلح بوده اند. این پایگاه خبری نوشت: پلیس مونیخ معتقد است امکان دارد یک مکان دیگر در مرکز شهر مورد هدف تروریستی قرار گرفته باشد. سی ان ان نیز به نقل از شاهدان عینی اعلام کرد این 3 فرد مسلح صورت خود را با ماسک سیاه پوشانده بودند.
  22:20_ گاردین در خبری فوری از کشته شدن 3 نفر در این حادثه خبر داد. گاردین اعلام کرد خبرهای ضد و نقیضی از تیراندازی در بخش های دیگر شهر حکایت دارد. با این حال راشاتودی از تیراندازی در ایستگاه مترو «استاشوز» مونیخ خبر داد.
  22:00_ ایندیپندنت در خبری اعلام کرد وزیر امور داخلی آلمان کشته شدن یک شهرند آلمانی را در تیراندازی مونیخ تایید کرد.
  10:00_ پلیس مونیخ اعلام کرده است که احتمال دارد، چند مهاجم عامل این حادثه بوده باشند. برخی گزارش‌ها از احتمال فرار تیرانداز یا تیراندازان به متروی شهر خبر می‌دهند و به همین دلیل حرکت قطارهای مترو فعلاً متوقف شده است.
  به گزارش پایگاه توییتر پلیس مونیخ، پلیس آلمان، از شهروندان آلمانی خواست از تجمع و نزدیک شدن به محوله مرکز خرید المپیک شهر مونیخ (مرکز ایالت بایرن) آلمان خودداری کنند. پلیس این شهر همچنین از مردم خواسته است در خانه هایشان بمانند و خیابان (های اطراف) محوطه مرکز المپیک مونیخ را ترک کنند.
  سخنگوی پلیس مونیخ اعلام کرد تیرانداز به صورت بی هدف شلیک می کرده است. تلویزیون آلمان گزارش داد پلیس این کشور احتمال می دهد حمله به مرکز خرید المپیک شهر مونیخ آلمان یک حمله تروریستی باشد.  سخنگوی پلیس شهر مونیخ اعلام کرد مقامات آلمانی در حال تخلیه مرکز تجاری المپیک شهر مونیخ هستند.
   یکی از شاهدان عینی ماجرا اعلام کرد تیرانداز در داخل فروشگاه بود و من صدای تیراندازی های متعدد را شنیدم. مردم پس از تیراندازی فرار کردند و در این هنگام صدای تیراندازی افزایش یافت.
  پایگاه خبری نشریه ایندیپندنت نیز در خبری فوری از کشته شدن یک نفر و زخمی شدن دستکم 10 نفر در این حادثه خبر داد. با این وجود، خبرگزاری رویترز از افزایش تعداد کشته ها به چندین نفر خبر داد.
  جزئیات تیراندازی در مرکز خرید مونیخ آلمان + عکس
  جزئیات تیراندازی در مرکز خرید مونیخ آلمان + عکس
  براساس گزارش‌ها، با وجود اتمام تیراندازی نیروهای پلیس آلمان منطقه را تحت محاصرۀ خود در آورده‌اند و ده‌ها آمبولانس در نزدیکی محل وقوع حادثه مستقر شده‌اند.
  برچسب ها :
  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه