جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • جدیدترین اخبار استخدام های 96 | سال 1396

  مجموعه : استخدام جدید

  اخبار استخدام های جدید

  استخدام شرکت نفت بهران مرداد ۹۵ :

  شرکت نفت بهران به منظور تامین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود از افراد متخصص، متعهد و با انگیزه از طریق برگزاری آزمون کتبی و یا مصاحبه عمومی، تخصصی و سنجش سلامت به صورت قراردادی و پیمانکاری با شرایط ذیل دعوت به همکاری می‌نماید.

  جهت مشاهده متن کامل استخدام اینجا کلیک کنید.

  استخدام نیروی انتظامی تیر ۹۵ : پلیس پایتخت در مقطع درجه داری استخدام می کند

  فرماندهی انتظامی استان به منظور تکمیل کادر درجه داری خود از بین داوطلبان مرد واجد شرایط پس از برگزاری آزمون ورودی و سایر مراحل استخدامی بر اساس اولویت امتیازات، استخدام می کند.
  به گزارش پایگاه خبری پلیس، مرکز گزینش و اسخدام پلیس پایتخت به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز ‏خود ویژه آقایان از بین جوانان متعهد،مؤمن و کارآمد به صورت ‏پیمانی پنج ساله انتظامی در مقطع درجه داری از طریق ‏آزمون ورودی و دیگر مراحل (مصاحبه، معاینات پزشکی و ‏‏…) با شرایط مندرج در این آگهی، استخدام می نماید.‏

  جهت مشاهده متن کامل اینجا کلیک کنید.

  خبر 11 خرداد 95 : استخدام وزارت صنایع و معادن : اشتغال ۶۵۰ نفر در طرح پتروشیمی لردگان

  رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری گفت:  هم اکنون ۶۵۰ نفر در طرح پیروشیمی لردگان فعالیت می‌کنند.
  به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) – منطقه چهارمحال و بختیاری – سید نعیم امامی در بازدید از طرح صنعتی پتروشیمی لردگان اظهار کرد: با ابتکارسازمان صنعت معدن وتجارت استان چهارمحال و بختیاری در صدور سریع معافیت‌های گمرکی ماشین آلات وتجهیزات طرح پتروشیمی لردگان ظرف دوماه اخیر بیش از ۷۰ درصد تجهیزات وارد سایت شد.
  وی افزود: با این اقدام بیش از ۶۵۰ نفر از جوانان شهرستان لردگان به ویزه بخش‌های فلارد و خانمیرزا مشغول به کار شده‌اند.
  امامی تصریح کرد: این طرح در مجموع ۳۴ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و در زمان بهره‌برداری زمینه اشتغال مستقیم هزار نفر  را فراهم می‌کند.
  وی با اشاره به اینکه این طرح به طور غیر مستقیم هم زمینه اشتغال دو هزار نفر را  در زمان بهره‌برداری فراهم می‌کند، گفت: پیش‌بینی می‌شود که این واحد عظیم در تیرماه ۹۷ به بهره‌برداری برسد.
  وی گفت: پتروشیمی لزدگان از سال ۸۵ آغاز شده  است  و از سال ۹۰ تا ۹۴ به علت رکورد و نبود تسهیلات  فاینانس و مشکلات مدیریتی دچار رکورد شده که خوشبختانه  از اواخر سال ۹۴  با تغییر مدیریت و گشایش ال‌سی فعالیت  دوباره خود را آغاز کرد

  خبر خرداد 95 : استخدام جدید نیروی دریایی ارتش در سال 95

  جهت مشاهده استخدام اینجا کلیک کنید.

  خبر 11 اردیبهشت :

  به گزارش خبرنگار ایلنا از ارومیه، «دکتر سعید فریور» در جلسه شورای هماهنگی مدیران تابعه وزارت کار و رفاه اجتماعی در استان که با حضور معاون روابط کار این وزارتخانه برگزار شد، ضمن تشریح رویکردها و فعالیت‌های بهزیستی آذربایجان غربی تصریح کرد: حقوق پایین کارکنان، سهمیه اندک استان در بیمه زنان سرپرست خانوار شهری، بروکراسی سخت بانکی در اعطای تسهیلات بانکی به مددجویان و عدم تناسب اعتبارات با جمعیت تحت پوشش از دیگر مشکلات این نهاد به شمار می رود.
  مدیرکل بهزیستی آذربایجان غربی با بیان اینکه کمبود نیروی تخصصی مشکل اصلی بهزیستی استان بشمار می‌رود اظهار داشت: در حال حاضر ۳۷۹ پست سازمانی در بهزیستی استان بلاتصدی است که موجب شده کارکنان بیش از توان در جهت خدمتگزاری به جامعه هدف فعالیت نمایند.
  وی با اشاره به فعالیت‌های شاخص بهزیستی استان در اشتغال زایی جامعه هدف افزود: سال گذشته با تحقق ۱۱۰ درصدی تعهدات اشتغال یک هزار و ۲۳۹ مددجو موفق به دریافت تسهیلات اشتغال زایی شدند.
  فریور با بیان اینکه عدم تامین ضمانت بانکی از سوی مددجویان بویژه معتادین بهبود یافته یکی از مسائل اساسی است ادامه داد: با وجود این مشکلات سال گذشته بیش از ۱۰ میلیارد تومان تسهیلات بانکی جذب شد.
  مدیرکل بهزیستی استان در ادامه ضمن تاکید بر اینکه افزایش حقوق کارکنان و مستمری مددجویان از ضروریات به شمار می رود خاطرنشان کرد: بهزیستی به عنوان نهادی تخصصی و حمایتی بیش از اینها نیازمند توجه است.

  خبر 6 اردیبهشت 95 : جذب نیرو در استخدام ها برای دستگاه های اجرایی در خرمشهر

  نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی گفت: منویات مقام معظم رهبری با همایش و نمایش محقق نمی شود و باید عملیاتی وارد عرصه شد.

  عبدالله سامری با تاکید بر لزوم استفاده از نیروهای بومی در شرکت های دولتی و پروژه های عمرانی در حال انجام در شهرستان، افزود:حرف ما این است که نیروی متخصص مورد نیاز اجرای طرح ها در صورتی که این ظرفیت در شهرستان موجود نیست، از خارج شهرستان یا استان تامین شود.

  وی گفت: با تداوم روند جذب نیرو در برخی شرکت ها، نیروهای بومی شهرستان خرمشهر مجبورند برای تامین معیشت خانواده، آواره دیگر شهرهای کشور شده و به عنوان مثال به عسلویه در استان بوشهر عزیمت کنند.

  منتخب مردم خرمشهر در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، افزود: با توجه به اینکه برخی طرح های اشتغالزا نظیر فولاد خرمشهر در این شهرستان بزودی بهره برداری می شود، حداقل نیروهای غیر متخصص این طرح ها، بومی گزینی شوند.

  خبر 14 فروردین 95 : طراحی سیاست‌های جدید اشتغال

  معاون وزیر کار با اعلام اینکه فعالان حوزه مشاغل خُرد آموزش می‌بینند گفت: حمایت از فرصت‌های شغلی بر اساس نیازهای بازار کار صورت می‌گیرد.

  به گزارش خبرگزاری مهر، محمدامین سازگارنژاد گفت: آموزش به فعالان عرصه مشاغل خُرد از اولویت های سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با رویکرد اجرای غیردولتی در راستای توانمندسازی آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای به جهت تعریف مشاغل جدید و انتقال تجارب به فعالان در سال ۹۵ است.

  معاون وزیر اظهارداشت: سال ۹۵ برای این سازمان، سال ایجاد و حمایت از فرصت های شغلی در همه عرصه ها بر اساس نیازهای بازار کار است. با توجه به معضل بیکاری، گسترش مشاغل خُرد و خانگی می تواند کمک زیادی به ایجاد اشتغال کند.

  سازگارنژاد تصریح کرد: برنامه های سال جدید مبتنی بر طرح ها و پروژه های اولویت دار و در راستای رفع نیاز بازار کار به نیروی انسانی ماهر طراحی و اجرا می شود. وی همچنین از طراحی سامانه الکترونیکی مبتنی بر وب برای پایش دوره های آموزشی در مراکز آموزش فنی و حرفه ای به عنوان یکی از برنامه های سال جدید سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور خبر داد.

  وی با اشاره به اینکه فناوری ارتباطات و اطلاعات در برنامه های سال جدید این سازمان از اهمیت ویژه ای برخوردار است عنوان کرد: به دنبال راهکارهایی برای بهره گیری از فناوری اطلاعات به منظور آموزش مهارت درون خانه های مردم هستیم.

  سازگارنژاد اظهارداشت: با معاونت اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه و همچنین صندوق کارآفرین امید، در راستای حمایت از آموزش دیدگان دارای طرح تولیدی به توافق رسیده ایم. وی خاطرنشان کرد: شعاری در سال ۹۵ در سازمان فنی و حرفه ای داریم مبنی برئاینکه آموزش هایی را که مردم می توانند در بخش خصوصی فعالیت کنند، در بخش دولتی به آن پرداخته نشود.

  این مقام مسئول در وزارت کار با اشاره به وجود ۸ هزار آموزشگاه فنی و حرفه ای فعال در کشور گفت: سازمان آموزش فنی و حرفه ای در راستای توانمندتر شدن آنها حمایت خواهد کرد تا نقش و سهم بیشتری را در آموزش ها با رویکرد غیردولتی داشته باشیم.

  خبر 10 فروردین 95 : استخدام 34 هزار نفر

  به گفته عضو کمیسیون تلفیق بودجه، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی در جلسه این کمیسیون از ۳۴ هزار استخدام جدید در سال ۹۵ خبر داد.
  ایرج ندیمی در گفتگو با خبرنگار مهر از بررسی کلیات لایحه بودجه در کمیسیون تلفیق بودجه خبر داد.

  وی گفت: تا این لحظه رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و رئیس دیوان محاسبات در خصوص بودجه صحبت کرده‌اند.

  نماینده مردم لاهیجان ادامه داد: نمایندگان مخالف تصویب کلیات لایحه بودجه انتقاداتی نسبت به کسری پنهان بودجه ۹۵، میزان تحقق بودجه ۹۴ و پیش‌نمایی قیمت نفت و پیش‌نمایی قیمت ارز دارند.

  عضو کمیسیون اقتصادی افزود: مخالفان تصویب کلیات لایحه بودجه انتقاداتی نسبت به کاهش ارزش پول ملی، شیوه دولت برای پرداخت یارانه‌های نقدی، همچنین کاهش درآمد صندوق توسعه ملی از درآمدهای نفتی و ۴۳ درصد بودجه متفرقه است که قابل نظارت از سوی مجلس شورای اسلامی نیست.

  ندیمی گفت: در جلسه امروز نوبخت از ۳۴ هزار استخدام جدید در سال ۹۵ خبر داد.

  وی تصریح کرد: ۱۷ هزار استخدام مربوط به بخش بهداشت و درمان و ۱۲ هزار مربوط به آموزش و پرورش است و بقیه مربوط به سایر دستگاه‌ها است.


  برگزاری آزمون استخدامی جدید آموزش و پرورش در سال 95  :

  وزیر آموزش و پرورش از برگزاری آزمون استخدامی در سال آینده پس از اخذ مجوز خبر داد.

  به گزارش خبرگزاری فارس، علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش در نشست خبری که امروز در ساختمان مرکزی این وزارتخانه برگزار شد، در پاسخ به پرسش خبرنگار فارس در خصوص وضعیت نیروی انسانی در این وزارتخانه و دلیل باقی ماندن تعدادی از ظرفیت‌های آن، اظهار داشت: ۹۹ درصد اعتبارات این وزارتخانه پرسنلی است و بحث نیروی انسانی، مهم‌ترین مسئله آن است.

  وی با بیان اینکه آموزش و پرورش از توزیع نامناسب نیروی انسانی رنج می‌برد، افزود: توزیع نامناسب به این معناست که در خیلی از شهرها و مراکز استان‌ها با تورم نیروی انسانی و در برخی شهرها و روستاها نیز با کمبود نیروی انسانی مواجهیم.

  فانی به برگزاری آزمون استخدامی در این وزارتخانه اشاره کرد و ادامه داد: در آزمون استخدامی جدیدی که وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد، سیاست بومی‌گزینی به عنوان مهمترین سیاست در جذب نیروی انسانی مطرح شد که البته کمتر از ۵۰۰ نفر ردیف استخدامی خالی مانده است.

  وی واکنش به این جمله خبرنگار فارس مبنی بر اینکه « تعداد ردیف خالی حدود ۹۰۰ نفر  است»، گفت:‌ تعدادی از افراد در گزینش پذیرفته نشده بودند که در گزینش‌ نهایی پذیرفته شده و تعداد ردیف باقی مانده کمتر از ۵۰۰ نفر است.

  وزیر آموزش و پرورش در خصوص وضعیت نیروی انسانی در این وزارتخانه بیان داشت:‌ بیش از ۱۵ هزار معلم جدید در مهر ۹۵، از دانشگاه فرهنگیان فارغ‌التحصیل شده و وارد مدارسه می‌شوند.

  وی به روش‌های جذب نیرو در آموزش و پرورش اشاره کرد و ادامه داد:‌ جذب نیرو در آموزش و پرورش از طریق دانشگاه فرهنگیان و آزمون است که در سال گذشته ۵ هزار نفر از طریق آزمون و ۵ هزار نفر نیز از طریق کنکور جذب شدند.

  فانی در خصوص برنامه این وزارتخانه برای برگزاری آزمون استخدامی اظهار داشت: در سال آینده نیز آزمونی برای جذب نیرو خواهیم داشت البته اول باید مجوز بگیریم.

  وی در خصوص پرسش دیگر خبرنگار فارس در خصوص پرداخت مطالبات فرهنگیان و پاداش پایان خدمت بازنشستگان فرهنگی، بیان داشت: پرداخت‌ها در حال پیگیری است و قرار است اعلام نکنیم.

  وی در خصوص هزینه دوره آموزشی پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی گفت: نیمی از هزینه را آموزش و پرورش و نیمی را نیز پذیرفته‌شدگان پرداخت می‌کنند البته در حال رایزنی هستیم تا نحوه پرداخت آنها سهل‌تر شود و آنها از مهر ۹۵، به جمع فرهنگیان بپیوندند.

  * روش جذب معلمان در آموزش و پرورش ترکیبی خواهد شد

  فانی در خصوص موضوع برجام و اضافه شدن آن در بخشی از برنامه‌های آموزشی، اظهار داشت:‌ برجام برنامه درسی نیست بلکه به عنوان بخشی از یک کتاب درسی دیده شده است.

  وزیر آموزش و پرورش در خصوص سامان‌بخشی رشته‌های تحصیلی نیز گفت: آیین‌نامه آن آماده شده و در نوبت تصویب شورای عالی آموزش و پرورش است که پس از تصویب آن اطلاع‌رسانی خواهد شد.

  وی در خصوص تغییر روش‌های جذب معلمی در آموزش و پرورش گفت: برای تأمین نیروی انسانی آموزش و پرورش یک نسخه کفایت نمی‌کند و باید شرایط کشور را در نظر بگیریم؛ از سوی دیگر بحث دروس است چرا که به عنوان مثال در متوسطه یک درس علوم داریم که در آن فیزیک، زیست‌شناسی و زمین‌شناسی وجود دارد و متناظر با آن مدرک لیسانس نداریم که این رشته باید در دانشگاه فرهنگیان آموزش داده شود.

  فانی افزود:‌ هیأت امنای دانشگاه فرهنگیان مصوب کرده است که بر حسب نیاز و مخاطب، ترکیبی از روش‌ها برای جذب معلمان داشته باشد که در سال آینده اجرا می‌کنیم.

  وزیر آموزش و پرورش در خصوص پیگیری موضوع آسیب‌های اجتماعی در آموزش و پرورش بیان داشت:‌ پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در آموزش و پرورش خلاصه نمی‌شود و برخی ارگان‌ها در این زمینه مسئولیت دارند؛‌ آموزش و پرورش نیز تفاهم‌نامه‌ای با وزارت کشور دارد و همکاری‌های خوبی در این زمینه داشته است.

  * سیاست آموزش و پرورش تقویت مدارس دولتی عادی است

  وزیر آموزش و پرورش در خصوص دلیل کاهش مدارس استعدادهای درخشان در تهران، گفت: سیاست کلی آموزش و پرورش تقویت مدارس دولتی عادی است یعنی ما ترجیح می‌دهیم این مدارس را تقویت کنیم تا دانش‌آموزان با انگیزه بالاتری درس بخوانند؛ در حالی که سیاست افراد قبلی، توسعه مدارس خاص بوده است که این باعث شده مدارس عادی لطمه ببینند.

  وی توضیح داد: شاخص دانش‌آموزان تیزهوش به کل دانش‌آموزان در دنیا نسبت ثابتی است که در سنوات گذشته به این نسبت در کشور لطمه وارد شده است و ما در این دو سال سعی کردیم با ادغام مدارس استعدادهای درخشان، به شاخص دنیا نزدیک شویم.

  * توزیع ۴۰۰ میلیون پاکت شیر بین دانش‌آموزان

  فانی در خصوص بازنشستگی پیش از موعد فرهنگیان اظهار داشت:‌ در سال گذشته تعدادی از فرهنگیان، بازنشسته پیش از موعد شدند که سازمان بازنشستگی کل کشور به این اقدام ایراد گرفت و ما تلاش فراوانی کردیم تا این مشکل را حل کنیم.

  وی ادامه داد: امسال نیز به دنبال اجرای طرح بازنشستگی پیش از موعد فرهنگیان هستیم اما با توجه به اینکه سازمان بازنشستگی باید حقوق این افراد را بعد از بازنشستگی پرداخت کند، هنوز ایراداتی در آن وجود دارد.

  وزیر آموزش و پرورش در خصوص توزیع شیر در مدارس گفت:‌ تا کنون ۴۰۰ میلیون پاکت شیر بین دانش‌آموزان توزیع شده است و هدف‌گذاری ما یک میلیارد پاکت شیر است که امیدواریم اعتبارات تحقق یابد و بتوانیم این میزان را بین دانش‌آموزان توزیع کنیم.

  وی در پاسخ به پرسشی که بر اساس نظرسنجی که درباره بیمه تکمیلی فرهنگیان انجام شده است، بیش از ۷۰ درصد فرهنگیان از از اجرای آن ناراضی هستند، افزود: از وقتی بیمه تکمیلی به شکل صندوقی اجرا می‌شود، رضایت نسبی بین همکاران بیشتر است اما اینکه ۷۰ درصد فرهنگیان ناراضی باشند، گزارشی در این خصوص ندارم و باید بررسی کنم.

  * تلاش کردیم روزهای بین‌تعطیل را در این دولت، تعطیل نکنیم

  فانی در خصوص ساماندهی تعطیلات مدارس نیز گفت:‌ در این دولت تلاش بر این بود که روزهای بین‌تعطیل را تعطیل نکنیم اما درباره کاهش تعطیلات نوروزی تجربه‌ای اوایل انقلاب داشتیم که نشان داد مؤثر نیست.

  وی توضیح داد: در سال ۵۹ تعطیلات نوروزی کاهش پیدا کرد و در آن زمان یک سوم دانش‌آموزان به مدرسه آمدند و دو سوم به مدرسه نیامدند و در نهایت مجبور شدند تعطیلات نوروزی را به همان روال قبل ادامه دهند.

  وی تصریح کرد: در خصوص تعطیلی روزهای عادی، در آموزش و پرورش تلاشمان بر این است که به هیچ وجه، مدارس را تعطیل نکنیم مگر دلیل ویژه‌ای داشته باشد.

  وزیر آموزش و پرورش در خصوص ابطال قانون تأثیر معدل در کنکور گفت: برای این موضوع شورایی وجود دارد که رئیس آن، وزیر علوم است و وزیر آموزش و پرورش و دو معاون وی در آن عضو هستند.

  وی ادامه داد: سازمان سنجش نیز اعلام کرده است که ابهامی در قانون است و باید از مجلس استفساریه گرفته شود و تا پاسخ آن، مصوبه فعلی به قوت باقی است.

  فانی در خصوص ستاد اجرایی سند تحول بنیادین آموزش و پرورش بیان داشت: این ستاد تشکیل شده است ولی هنوز به جمع‌بندی نهایی نرسیدیم زیرا زیرنظام‌ها در نوبت تصویب شورای عالی آموزش و پرورش قرار دارد.

  * بودجه آموزش و پرورش برای سال ۹۵ حدود ۳۰.۵ هزار میلیارد تومان است

  وی در خصوص فضاهای آموزش کشور نیز اظهار داشت‌: حدود ۲۵ درصد فضاهای آموزشی توسط مردم و ۷۵ درصد از اعتبارات دولتی احداث شده است.

  وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه در بودجه ۹۵ بیش از ۳۰.۵ هزار میلیارد تومان اعتبار پیش‌بینی شده است، افزود: امیدواریم در مجلس این اعتبار افزایش پیدا کند.

  وی در خصوص پاداش پایان خدمت فرهنگیان نیز گفت:‌ در بودجه ۹۵، ردیفی معادل ۴۱۰۰ میلیارد تومان برای پاداش پایان خدمت بازنشستگان وجود دارد که نیمی از آن برای فرهنگیان بازنشسته است.

  فانی در خصوص سرانه مدارس نیز گفت: از محل فروش گاز در سال جاری ۲۰۰ میلیارد تومان برای سرانه مدارس پیش‌بینی شده است که تا کنون ۸۷ میلیارد تومان آن پرداخت شده است و امیدواریم تا پایان سال به طور کامل تحقق یابد اما برای سال آینده برای سرانه مدارس در بودجه ردیفی با اعتبار ۱۵۰ میلیارد تومان پیش‌بینی شده است.

  وی در خصوص خصوصی‌سازی در آموزش و پرورش گفت: بحث خصوصی‌سازی در آموزش و پرورش مطرح نیست بلکه لایحه مدارس غیردولتی ۲۷ سال است که به طور آزمایشی اجرا می‌شود و ما دائمی شدن آن را مطرح کردیم.

  وزیر آموزش و پرورش همچنین در خصوص وضعیت معلمان در مدارس غیردولتی نیز گفت: استفاده از نیروی انسانی در مدارس غیردولتی باید تابع قوانین وزارت کار باشد.

  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه