جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
  • اخبار
  • استخدام جدید
  • دینی و مذهبی
  • دنیای تکنولوژی و فناوری
  • اخبار اقتصادی
  • دنیای خودرو
  • جدول نتایج غیر رسمی انتخابات مجلس دهم 10 سال 94

    مجموعه : اخبار , اخبار اجتماعی
    نتایج غیر رسمی انتخابات مجلس دهم, نتایج غیر رسمی انتخابات مجلس دهم 94, اعلام نتایج غیر رسمی انتخابات مجلس دهم 94, نتایج انتخابات مجلس دهم سال 94
    دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از ساعت 8 صبح روز گذشته (جمعه) در سراسر کشور با دستور عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور آغاز شد و ساعت 23:45 پایان یافت.
    نتایج غیررسمی آرای انتخابات مجلس دهم در سراسر کشور متعاقباً‌ در همین خبر بروزرسانی می‌شود:
    آذربایجان شرقی
    حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایش سیاسیدور دومتعداد کرسی
    ورزقانعلیزادهاصولگرا1
    ملکانسلمان خدادادیمستقل1
    هشترود و چاراویماقسید حمزه امینیاصولگرا1
    تبریز، اسکو و آذرشهر

    مسعود پزشکیان

    علیرضا بیگی

    6
    سراب و مهربان

    مجید نصیر پور

    اصلاح طلب

    *1
    یوسف داوودیمستقل
    بناباعزازیاصولگرا1
    بستان‌آبادمحمد وحدتیمستقل1
    مرند و جلفا

    محمد حسن‌نژاد

    محمد شافعی

    مستقل

    اصلاح‌طلب

    *1
    مراغه و عجب شیر

    مهدی دواتگری

    محمدعلی حسین‌زاده

    اصولگرا

    اصولگرا

    *1
    میانهفرمنداصلاح‌طلب2
    باشیویاریاصولگرا
    کلیبر و هوراندقلی‌الله قلیزادهاصولگرا1
    اهر و هریس

    بیت‌الله عبدالهی

    مهدی حسینیان

    اصلاح‌طلب

    اصولگرا

    *1
    شبستر1
    آذربایجان غربی
    حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
    بوکانمحمد قسیم عثمانیاصلاح‌طلب1
    مهاباد1
    خوی1
    ماکو و چالداران1
    نقده و اشنویه1
    میاندوآب، تکاب و شاهین دژ2
    سردشت و پیرانشهر1
    ارومیه3
    سلماسرسول جلایراصولگرا*
    شهروز برزگر

     

    اردبیل
    حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
    پارس آباد و بیله سوارایرج بیگدلواصولگرا*1
    شکور پورحسینمستقل
    خلخال و کوثربشیر خالقیمستقل1
    مشکین شهرولی ملکیاصولگرا*1
    محمود عباس‌زاده مشکینیاصولگرا
    گرمیسیدحمایت میرزادهاصلاح‌طلب1
    اردبیل، نمین، سرعین و نیر(1)رضاکریمیاصلاح‌طلب3
    (2)صدیف‌بدریاصولگرا
    اکبر نیک‌زاداصولگرا*
    محمد فیضیاصلاح‌طلب

     

    ایلام
    حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
    دهلران، آبدانان و دره‌شهر1
    ایلام، شیروان، چرداول، ایوان و مهران2

     

    اصفهان
    حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
    کاشان، آران و بیدگلسید جواد ساداتی نژاداصولگرا1
    اصفهان5
    خوانسار و گلپایگانعلی بختیاراصلاح‌طلب1
    قمصر و نطنزمرتضی صفاریاصولگرا1
    شاهین شهر، برخوار و میمهحسینعلی حاجی‌دلیگانیاصولگرا1
    نجف‌آباد، تیران و کرونابوالفضل ابوترابیاصولگرا1
    نائینعباسعلی پوربافرانیاعتدال1
    اردستانسید صادق طباطبائی‌نژاداصولگرا1
    شهرضا1
    فلاورجانسید ناصر موسوی لارگانیاصولگرا1
    مبارکهزهرا سعیدی مبارکهاصولگرا1
    چادگان، فریدون‌شهر و فریدناکبر ترکیاصولگرا1
    لنجانمحسن کوهکناصولگرا1
    سمیرم1
    خمینی‌شهرسیدجواد ابطحیاصولگرا1

     

    البرز
    حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
    ساوجبلاغمحمود بهمنیاصولگرا1
    کرجعزیز اکبریاناصولگرا2
    محمد جواد کولیونداصولگرا
    بوشهر
    حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
    دشتستانمحمد باقر سعادتاعتدال1
    کنگان، دیر و جمسکینه الماسیاعتدال1
    دشتی و تنگستانسیدکمال‌الدین شهریاریاصولگرا1
    بوشهر، گناوه و دیلمعبدالحمید خدریاصلاح‌طلب1

     

    تهران
    حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
    دماوند و فیروزکوه1
    ورامین و پیشواسید حسین نقوی حسینیاصولگرا1
    رباط کریم1
    شهریار1
    پاکدشتمحمد قمیاصلاح‌طلب1
    تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس30

     

    چهارمحال و بختیاری
    حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
    شهرکردسامان اردشیر نوریاناعتدال1
    اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار1
    بروجن1
    لردگانمحمد خالدی سردشتی1

     

    خراسان جنوبی
    حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
    بیرجند و درمیانسید محمد باقر عبادیاصولگرا1
    قائناتفرهاد فلاحتیاصولگرا1
    نهبندان و سربیشهنظر افضلیاصولگرا1
    فردوس، طبس، سرایان و بشرویهمحمد رضا امیر حسن خانیاصولگرا1

     

    خراسان رضوی
    حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
    چناران و طرقبهمحمد دهقاناصولگرا1
    مشهد و کلاتنصرالله پژمانفراصولگرا5
    امیرحسین قاضی‌زاده هاشمیاصولگرا
    جواد کریمی قدوسیاصولگرا
    محمدحسین‌ حسین‌زاده بحرینیاصولگرا
    رضا شیراناصولگرا
    گنابادحمید بناییمستقل1
    تربت حیدریهسعید باستانیاعتدال*1
    ابوالقاسم خسروریاصولگرا
    درگزحاتمیاناصلاح‌طلب1
    کاشمر، بردسکن و خلیل آبادبهروز بنیادیاصلاح‌طلب1
    نیشابور2
    خواف و رشتخوارمحمود نگهبان سلامیاصلاح‌طلب1
    فریمان و سرخساحسان قاضی‌زادهاصولگرا1
    سبزوار، جغتای، جوین و خوشابمقصودیاصولگرا2
    سبحانی‌فراصلاح‌طلب
    قوچان و فاروجرستمی‌ثانیاصولگرا1
    تربت جام و تایبادرحیمیاصلاح‌طلب1

     

    خراسان شمالی
    حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
    بجنوردعلی اکبریاصلاح‌طلب2
    علی‌قربانیاصلاح‌طلب
    شیروانعبدالرضا عزیزیاصولگرا1
    اسفراینهادی قوامیاصولگرا1

     

    خوزستان
    حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
    اهواز3
    ماهشهر، امیدیه و هندیجانحبیب آقاجریاصولگرا1
    شوش1
    اندیمشکفریدون حسنونداصولگرا1
    شوشترسهراب گیلانیاصولگرا1
    مسجد سلیمان1
    دزفولعباس پاپی ‌زادهاصولگرا1
    رامهرمزاقبال محمدیاناصولگرا1
    خرمشهرعبدالله سامریمستقل1
    شادگانمجید ناصری نژاداصولگرا1
    دشت‌آزادگانقاسم ساعدی1
    آبادان3
    ایذه و باغملک1
    بهبهانمحمودرضا ضرغامیاصلاح‌طلب1

     

    زنجان
    حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
    زنجان و طارم2
    ابهر و خرمدرهمحمدرضا خانمحمدی*1
    محمد عزیزی
    خدابندهاحمد بیگدلی*1
    سیدالبرز حسینی
    ماهشان، انگوران و ایجرودمرتضی خاتمی1

    سمنان

    حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
    سمنان و مهدیشهر1
    شاهرودسیدحسن حسینی شاهرودیاصولگرا1
    دامغاناسماعیل حسن بیگیاصولگرا1
    گرمسار و آرادانغلامرضا کاتبمستقل1

    سیستان و بلوچستان

    حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
    زاهدان

    علیم یارمحمدی

    اصلاح‌طلب2

    غلامرضا عزیزیان

    اصلاح‌طلب
    خاش، نصرت‌آباد، میرجاوه و کورینعلی کرداصولگرا1
    سراوانمحمدباسط درازهی1
    زابل

    حبیب‌الله دهمرده

    احمد علی کیخا

    اصولگرا

    اعتدال

    2
    چابهار، نیکشهر و کنارکعبدالغفور ایران‌نژاداصولگرا1
    ایرانشهر و سربازعبدالناصر درخشاناصلاح‌طلب1

    فارس

    حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
    نیریز و استهبانفرهاد طهماسبیاصولگرا1
    اصغر مسعودیمستقل
    شیراز4
    لامرد و مهرمحسن علویاصلاح‌طلب1
    داراب و زرین دشتعسگریاصولگرا*1
    انصاریاصلاح‌طلب
    خرامه، سروستان و کوارداریوش اسماعیلیاصولگرا1
    پاسارگاد، ارسنجان و مرودشت1
    آباده، بوانات و خرم‌بیدزارعاصولگرا1
    لارستان، خنج و گراشجمشید جعفرپوراصولگرا1
    جهرم1
    اقلیدسید حسین افضلیاصلاح‌طلب1
    سپیدان1
    رستم و ممسنی1
    کازرونرضازادهمستقل1
    فساجمالی نوبندگانیاصولگرا1
    فیروزآباد، قیر، کارزین و فراشبندکرم‌پوراصلاح‌طلب1

     

    قزوین
    حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
    قزوین و آبیک2
    تاکستانبهمن طاهرخانیاصلاح‌طلب1
    بوئین‌زهراباباییاصلاح‌طلب1

    قم

    حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
    قماحمد امیرآبادیاصولگرا3
    علی لاریجانیمستقل
    مجتبی ذوالنوریاصولگرا

    کردستان

    حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
    بیجارحمدالله کریمی1
    مریوان و سروآبادمنصور مرادیمستقل*1
    امید کریمیاناصلاح‌طلب
    سقز و بانهمحسن بیگلریاصلاح‌طلب1
    قروه و دهگلانعلی‌محمد مرادی1
    سنندج، دیوان دره و کامیاران2

    کرمان

    حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
    کرمان و راورمحمدرضا پورابراهیمیاصولگرا2
    بم، ریگان، فهرج و نرماشیرعلی نیک‌زاداصلاح‌طلب1
    کهنوج، منوجان، روداب، فاریاب، قلعه‌گنجاحمد حمزهاصلاح‌طلب1
    جیرفت و عنبرآبادیحیی کمالی‌پورمستقل1
    بافت، رابر، ارزوئیهعلی برز بختیاریاصلاح‌طلب1
    سیرجان و بردسیرشهباز حسن‌پوربیگلریمستقل1
    شهربابکعلی اسدی‌کرماصلاح‌طلب1
    رفسنجان و اناراحمد محمدی انارکیاصلاح‌طلب1
    زرند و کوهبنانحسین امیری‌خامکانیاصلاح‌طلب1

     

    کرمانشاه
    حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
    اسلام‌آباد غربحشمت‌الله فلاحت‌پیشه

    اصولگرا

    1
    کنگاور صحنه و هرسینحسن سلیمانی
    سیدجواد حسینی کیا
    اصولگرا1
    سنقر و کلیایی

    اصولگرا

    1
    قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلانغربفرهاد تجریاصولگرا1
    پاوهشهاب نادریاصولگرا1
    کرمانشاه(1)عبدالرضا مصریاصولگرا3
    (2)سیدقاسم جاسمیاصولگرا
    محمد کرمی‌راداصولگرا

    *

    سید سعید حیدری طیباصلاح‌طلب

    کهگیلویه و بویراحمد

    حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
    بویراحمد و دنا1
    کهگیلویه و بهمئیعدل هاشمی‌پوراصولگرا1
    گچسارانغلامرضا تاجگردوناصلاح‌طلب1

    گلستان

    حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
    علی‌آباد کتول1
    گنبد کاووسقرجه‌طیاراصلاح‌طلب1
    رامیان و آزادشهرابراهیمیاصولگرا1
    کردکوی، بندرترکمن و بندرگز1
    مینودشت و کلاله1
    گرگان و آق‌قلا2
    گیلان
    حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
    آستاراولی داداشیاصولگرا1
    فومن1
    لنگرود1
    تالش، رضوانشهر و ماسال1
    لاهیجان و سیاهکل1
    صومعه‌سرا1
    انزلی1
    رودسر و املشاسدالله عباسیاصولگرا1
    آستانه اشرفیه1
    رودبار1
    رشت3

    لرستان

    حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
    خرم‌آباد2
    سلسله و دلفانعلی رستمیانمستقل1
    کوهدشتاله‌یار ملک‌شاهیاعتدال1
    الیگودرزمحمد خدابخشیاصولگرا1
    درود و ازناحسین گودرزیاصولگرا*1
    مجید کیان‌‌پورمستقل
    پلدخترسید حمیدرضا کاظمیاصولگرا1
    بروجردعلاءالدین بروجردیاصولگرا*2
    هادی مقدسیاصولگرا
    عباس گودرزیاصولگرا
    فاطمه مقصودیمستقل
    مازندران
    حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
    بابلنجفیاصلاح‌طلب2
    ساریعلی‌اصغر یوسف‌نژاداصلاح‌طلب2
    محمد دامادیاصلاح‌طلب
    نوشهر و چالوساحمدی لاشکیاصولگرا1
    نکا، بهشهر و گلوگاهمحمد علی شاعری1
    آمل و لاریجانعزت‌الله یوسفیان ملااصولگرا1
    بابلسر و فریدونکنارولی‌الله نانواکناریاصولگرا1
    نور و محمود‌آباد1
    قائمشهر، سوادکوه و جویبار2
    رامسر، تنکابن، عباس‌آباد1
    مرکزی
    حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
    اراک، کمیجان و خندابکریمیاصولگرا2
    شازند1
    دلیجان و محلاتعلیرضا سلیمیاصولگرا1
    ساوه و زرندیهمیرگلوبیاتاصولگرا*1
    منصوریمستقل
    خمینمحمد ابراهیم رضاییاصولگرا1
    تفرش، آشتیان و فراهانمحمد حسینیاصلاح‌طلب1
    هرمزگان
    حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
    میناب، جاسک و سیریکسید مصطفی ذوالقدراصلاح‌طلب1
    بندرعباس، هرمز، قشم، ابوموسیحسین هاشمی تختی‌پوراصولگرا3
    احمد مرادیاصولگرا
    محمد آشوری تازیانیاصولگرا
    بندرلنگه، بستک، پارسیانخالد زمزم‌‌نژاداصلاح‌طلب1
    همدان
    حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
    رزنحسن لطفیاصلاح‌طلب*1
    عطاالله سلطانی صبوراصولگرا
    اسدآباداکبر رنجبرزادهاصولگرا1
    نهاوندحسن بهرام‌نیااصولگرا1
    بهار و کبودرآهنگمحمد علی پورمختاراصولگرا1
    تویسرکانمحمدمهدی مفتحاصولگرا1
    ملایرمحمد کاظمیاصلاح‌طلب2
    همدانحاجی بابایی2

     

    یزد
    حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
    یزد و صدوقسیدابوالفضل موسویاصلاح‌طلب1
    اردکانمحمدرضا تابشاصلاح‌طلب1
    مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم1
    تفت و میبدکمال دهقانیاصلاح‌طلب1

     

    اقلیت‌های مذهبی
    حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
    زرتشتیاناسفندیار اختیاریمستقل1
    کلیمیان‌مره‌صدقمستقل1
    ارامنه شمالکارن‌خانلریمستقل1
    آشورییوناتن بت‌کلیامستقل1
    ارامنه جنوبژرژیک آبرامیانمستقل1

    منبع: فارس

    دیدگاه کاربران

    %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
  • تازه ترین ها
  • پربیننده های هفته
  • پربیننده های ماه