جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
  • اخبار
  • استخدام جدید
  • دینی و مذهبی
  • دنیای تکنولوژی و فناوری
  • اخبار اقتصادی
  • دنیای خودرو
  • جدول اسامی منتخبان دوره دهم مجلس در سراسر کشور

    مجموعه : اخبار , اخبار اجتماعی

    جدول اسامی منتخبان دوره دهم مجلس, اسامی منتخبان دوره دهم مجلس, اسامی منتخبان دهمین دوره مجلس

    123

    دهمین دوره انتخابات مجلس و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری روز جمعه 7 اسفند در سراسر کشور برگزار شد.

    در این خبر در جریان اخبار لحظه به لحظه از اعلام نتایج انتخابات 7 اسفند قرار می‌گیرید:

    آذربایجان شرقی
    حوزه انتخابیهمنتخباندور دوم
    ورزقانرضا علیزاده
    ملکانسلمان خدادادی
    هشترود و چاراویماقسید حمزه امینی(مستقل)
    تبریز، اسکو و آذرشهرمسعود پزشکیان

    احمدعلی رضابیگی

    محمدحسین فرهنگی

    زهرا ساعی

    علی رضا منادی سفیدان

    محمد اسماعیل سعیدی

    میرعلی اصغر الموسی

    سید محمدرضا میرتاج الدینی

    شهاب الدین بیمقدار

    عباس عباس زاده

    *
    سراب و مهربانیوسف داودی(مستقل)

    مجید نصیرپور سردهایی(اصلاح طلب)

    *
    بنابضیاالله اعزازی ملکی
    بستان‌آبادمحمد وحدتی هلان(مستقل)
    مرند و جلفاکریم شافعی(اصلاح طلب)

    محمد حسن نژاد(مستقل)

    *
    مراغه و عجب شیرمهدی دواتگری(اصولگرا)
    محمدعلی حسین زاده(اصولگرا)
    *
    میانهفردین فرمند

    یعقوب شیریاری

    کلیبر ، خداآفرین و هوراندولی‌الله قلیزاده(اصولگرا)
    اهر و هریسبیت الله عبداللهی

    مهدی حسینیان سراجه لو

    *
    شبسترمعصومه آقاپورعلی شاهی(مستقل)

    علی علیلو(اصولگرا)

    *
    آذربایجان غربی
    حوزه انتخابیهمنتخباندور دوم
    بوکانمحمدقسیم عثمانی(اعتدالگرا)
    مهابادجلال محمودزاده(مستقل)
    خوی و چایپارهسید تقی کبیری
    ماکو، پلدشت، چالداران و شوطعین الله شریف پور(اصلاح طلب)

    محرم اکبرزاده(اصولگرا)

    *
    نقده و اشنویهعبدالکریم حسین زاده(اصلاح طلب)
    میاندوآب، تکاب و شاهین دژهمایون هاشمی(اصولگرا)

    محمد میرزایی(اصلاح طلب)

    جهانبخش محبی نیا

    مهدی عیسی زاده(اصولگرا)

    *
    سردشت و پیرانشهررسول خضری(مستقل)
    ارومیهنادر قاضی پور(اصولگرا)

    حاکم ممکان ممکان

    سیدهادی بهادری

    روح الله حضرت پور طلا تپه

    مجید دودکانلوی میلان

    *
    سلماسرسول جلایر سرنقی(اصولگرا)
    شهروز برزگر کاشانی(اصلاح طلب)
    *
    اردبیل
    حوزه انتخابیهمنتخباندور دوم
    پارس آباد و بیله سوارایرج بیگدلو(اصولگرا)

    شکور حسین شقلان(مستقل)

    *
    خلخال و کوثربشیر خالقی
    مشکین شهر
    گرمیسید میرحمایت میرزاده(اصلاح طلب)
    اردبیل، نمین، سرعین و نیرصدیف بدری

    رضا کریمی

    محمد فیضی سنگیر

    سید کاظم موسوی

    *
    ایلام
    حوزه انتخابیهمنتخباندور دوم
    دهلران، آبدانان و دره‌شهرشادمهر کاظم‌زاده
    علیمحمد احمدی
    *
    ایلام، شیروان، چرداول، ایوان و مهرانسلام امینی

    سارا فلاحی

    جلال میرزایی

    لطیف صادقی

    *
    اصفهان
    حوزه انتخابیهمنتخباندور دوم
    کاشان، آران و بیدگلسیدجواد ساداتی نژاد
    اصفهانحمیدرضا فولادگر(اصولگرا)

    ناهید تاج الدین(اصلاح طلب)

    مینو خالقی(اصلاح طلب)

    حیدرعلی عابدی(اصلاح طلب)

    احمد سالک کاشانی(اصولگرا)

    خوانسار و گلپایگانعلی بختیار(اصلاح طلب)
    قمصر و نطنزمرتضی صفاری نطنزی(اصولگرا)
    شاهین شهر، برخوار و میمهحسینعلی حاجی دلیگانی(اصولگرا)
    نجف‌آباد، تیران و کرونابوالفضل ابوترابی
    نائین، خور و بیایانکعباسعلی پوربافرانی(مستقل)
    اردستانسید صادق طباطبائی‌نژاد(اصولگرا)
    شهرضا و دهاقانمحمد رضا آقایی

    سمیه محمودی

    *
    فلاورجانسید ناصر موسوی لارگانی(اصولگرا)
    مبارکهزهرا سعیدی مبارکه(مستقل)
    چادگان، فریدون‌شهر و فریدناکبر ترکی
    لنجان(محسن کوهکن‌ریزی (اصولگرا
    سمیرماصغر سلیمی

    بهروز جعفری

    خمینی‌شهرسید محمد جواد ابطحی (اصولگرا)
    البرز
    حوزه انتخابیهمنتخباندور دوم
    ساوجبلاغ،نظرآباد و طالقانمحمود بهمنی
    کرج، اشتهارد و فردیسعزیز اکبریان

    محمد جواد کلیوند

    بوشهر
    حوزه انتخابیهمنتخباندور دوم
    دشتستانمحمد باقر سعادت(اعتدالگرا)
    کنگان، دیر و جمسکینه الماسی(اعتدالگرا)
    دشتی و تنگستانسید کمال الدین شهریاری(اصولگرا)
    بوشهر، گناوه و دیلمعبدالحمید خدری(اصلاح طلب)
    تهران
    حوزه انتخابیهمنتخباندور دوم
    دماوند و فیروزکوهسید احمد رسولی نژاد

    قاسم میرزایی نیکو

    *
    ورامین و پیشواسید حسین نقوی حسینی(اصولگرا)
    رباط کریمحسن نوروزی

    ابراهیم نکو

    *
    شهریار، قدس و ملاردحسین گروسی

    محمد محمودی شاه نشین

    *
    پاکدشتمحمد قمی(اصلاح طلب)
    تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیسمحمدرضا عارف/علی مطهری/ علیرضا محجوب/سهیلا جلودارزاده الیاس حضرتی/ کاظم جلالی/محمدرضا بادامچی/فریده اولاد قباد/مصطفی کواکبیان/ سیده فاطمه حسینی/ پروانه سلحشوری/ابوالفضل سروش/علی نوبخت حقیقی/غلامرضا حیدری/فاطمه سعیدی/مهدی شیخ/محمود صادقی/محمد علی وکیلی/بهروز نعمتی/پروانه مافی/فاطمه ذوالقدر/محمد جواد فتحی/سید فرید موسوی/طیبه سیاوشی شاه عنایتی/محمدرضا نجفی/داود محمدی/محسن علیجانی زمانی/احمد مازنی/علیرضا رحیمی/عبدالرضا هاشم زانی/غلامعلی حدادعادل/مرتضی آقاتهرانی/مرضیه وحید دستجردی/سیدمحمدحسن ابوترابی‌فرد/ احمد توکلی/بیژن نوباوه وطن/علیرضا زاکانی/یحیی آل‌اسحاق/فاطمه رهبر/مهرداد بذرپاشفاطمه الیا/لاله افتخاری/مجتبی رحماندوست/محمد سلیمانی/غلامرضا مصباحی‌مقدم/حسین مظفر/الیاس نادرانپرویز داوودی/اسماعیل کوثری/ زهره الهیان
    چهارمحال و بختیاری
    حوزه انتخابیهمنتخباندور دوم
    شهرکرد، بن و ساماناردشیر نوریان(اصلاح طلب)
    اردل، فارسان، کوهرنگ و کیارقدرت الله حمزه شلمزاری(اصولگرا)
    علی کاظمی باباحیدری(اصلاح طلب)
    *
    بروجنخدیجه ربیعی(مستقل)
    علی نادری فرد(مستقل)
    *
    لردگانمحمد خالدی سردشتی(اصلاح طلب)
    خراسان جنوبی
    حوزه انتخابیهمنتخباندور دوم
    بیرجند و درمیانسیدمحمدباقر عبادی (اصولگرا)
    قائناتفرهاد فلاحتی(اصولگرا)
    نهبندان و سربیشهنظر افضلی
    فردوس، طبس، سرایان و بشرویهمحمدرضا امیرحسن خانی(اصولگرا)
    خراسان رضوی
    حوزه انتخابیهمنتخباندور دوم
    چناران و طرقبهمحمد دهقانی نقندر(اصولگرا)
    مشهد و کلاتامیرحسین قاضی زاده

    نصرالله پژمانفر

    حسین زاده بحرینی

    گناباد و بجستانحمید بنایی
    تربت حیدریه و مه‌ولات و زاوهسعید باستانی

    ابوالقاسم خسروی سهل‌آبادی

    *
    درگزعبدالله حاتمیان(اصلاح طلب)
    کاشمر، بردسکن و خلیل آبادبهروز بنیادی (اصلاح طلب)
    نیشابور و فیروزهحمید گرماوی

    هاجر چرانی

    خواف و رشتخوارمحمود نگهبان سلامی(اصلاح طلب)
    فریمان و سرخسسید احسان قاضی زاده هاشمی
    سبزوار، جغتای، جوین و خوشابحسین مقصودی

    رمضانعلی سبحانی‌فر

    قوچان و فاروجهادی شوشتری
    تربت جام و تایبادجلیل رحیمی جهان آبادی(اصلاح طلب)
    خراسان شمالی
    حوزه انتخابیهمنتخباندور دوم
    بجنوردعلی اکبری(اصلاح طلب)

    علی قربانی(اصلاح طلب)

    شیروانعبدالرضا عزیزی (مستقل)
    اسفراینهادی قوامی(اعتدالگرا)
    خوزستان
    حوزه انتخابیهمنتخباندور دوم
    اهواز، باوی، حمیدیه و کارونهمایون یوسفی

    جواد کاظم نسب

    سید شکر خدا موسوی

    سید شریف حسینی

    شبیب جبیری

    علی ساری

    *
    ماهشهر، امیدیه و هندیجانحبیب آقاجری

    علی گلمرادی

    *
    شوشسید راضی نوری(اصولگرا)
    اندیمشکفریدون حسن‌وند
    شوشتر و گتوندسهراب گیلانی(اصولگرا)
    مسجد سلیمان، لالی، هفتگل و اندیکاعلی اصغر زاهدی عبدوند

    علیرضا ورناصری قندعلی

    *
    دزفولعباس پاپی زاده پالنگان
    رامهرمز و رامشیراقبال محمدیان
    خرمشهرعبدالله سامری(مستقل)
    شادگانمجید ناصری نژاد(اصولگرا)
    دشت‌آزادگان و هویزهقاسم ساعدی(اصولگرا)
    آبادانعامر کعبی(مستقل)

    جلیل مختار(مستقل)

    غلامرضا شرفی

    سید محمد مولوی

    *
    ایذه و باغملکسید هادی طباطبایی

    هدایت الله خادمی

    *
    بهبهانحبیب‌الله کش‌زر

    محمودرضا ضرغامی

    *
    زنجان
    حوزه انتخابیهمنتخباندور دوم
    زنجان و طارمسیدافضل موسوی

    فریدون احمدی

    علی وقت‌چی

    کریم خان‌محمدی

    *
    ابهر ، خرمدره و سلطانیهمحمد عزیزی

    محمدرضا خالمحمدی خرمی

    *
    خدابندهسیدالبرز حسینی

    احمد بیگدلی

    *
    ماهشان، انگوران و ایجرودسیدمرتضی خاتمی
    سمنان
    حوزه انتخابیهمنتخباندور دوم
    سمنان و مهدیشهراحمد همتی
    شاهرود و میامیسید حسن حسینی(اصولگرا)
    دامغانابوالفضل حسن بیگی(اصولگرا)
    گرمسار و آرادانغلامرضا کاتب(اصولگرا)
    سیستان و بلوچستان
    حوزه انتخابیهمنتخباندور دوم
    زاهدانعلیم یارمحمدی(اصلاح طلب)
    حسینعلی شهریاری(اصولگرا)
    خاش، نصرت‌آباد، میرجاوه و کورینعلی کرد (اصولگرا)
    سراوان، سیب و سوران و مهرستانمحمد باسط درازهی(مستقل)
    زابل، زهک، هیرمند، نیمروز و هامونحبیب‌الله ده مرده(اصولگرا)

    احمدعلی کیخا(مستقل)

    چابهار، نیکشهر و کنارکعبدالغفور ایران نژاد(اصولگرا)
    ایرانشهر و سربازمحمدنعیم امینی فرد (مستقل)
    فارس
    حوزه انتخابیهمنتخباندور دوم
    نی ریز و استهباناصغر مسعودی(مستقل)

    فرهاد طهماسبی(اصولگرا)

    *
    شیرازبهرام پارسایی
    فرج الله رجبی
    لامرد و مهرسید محسن علوی(اصلاح طلب)
    داراب و زرین دشتمحمدجواد عسگری

    رضا انصاری

    *
    خرامه، سروستان و کوارداریوش اسماعیلی(اصولگرا)
    پاسارگاد، ارسنجان و مرودشتمحمدمهدی برومندی(اصولگرا)
    آباده، بوانات و خرم‌بیدرحیم زارع(اصولگرا)
    لارستان، خنج و گراشجمشید جعفرپور
    جهرممحمدرضا رضایی کوچی(اصولگرا)
    اقلیدحسین افضلی(اصلاح طلب)
    سپیدانسید علاالدین خادم
    رستم و ممسنیمسعود گودرزی

    عبدالرضا مرادی

    *
    کازرونحسین رضا زاده(مستقل)
    فسامحمدجواد جمالی نوبندگانی(اصولگرا)
    فیروزآباد، قیر، کارزین و فراشبندکوروش کرم پور حقیقی(اصلاح طلب)
    قزوین
    حوزه انتخابیهمنتخباندور دوم
    قزوین و آبیکداوود محمدی

    سیده حمیده زرآبادی

    تاکستانبهمن طاهرخانی
    بوئین‌ زهرا و آوجروح الله بابایی صالح(اصلاح طلب)
    قم
    حوزه انتخابیهمنتخباندور دوم
    قماحمد امیرآبادی فرهانی

    علی اردشیر لاریجانی

    مجتبی ذوالنوری

    کردستان
    حوزه انتخابیهمنتخباندور دوم
    بیجارحمدالله کریمی(مستقل)
    مریوان و سروآبادمنصور مرادی(مستقل)
    امید کریمیان(اصلاح طلب)
    *
    سقز و بانهمحسن بیگلری(اعتدالگرا)
    قروه و دهگلانعلی محمد مرادی(مستقل)
    سنندج، دیوان دره و کامیارانسید مهدی فرشادان(مستقل)

    سید حسن علوی

    سالار مرادی

    *
    کرمان
    حوزه انتخابیهمنتخباندور دوم
    کرمان و راورمحمد مهدی زاهدی(اصولگرا)محمدرضا پور ابراهیمی(اصولگرا)
    بم، ریگان، فهرج و نرماشیرحبیب الله نیکزاد پناه(اصلاح طلب)
    کهنوج، منوجان، روداب، فاریاب، قلعه‌گنجاحمد حمزه(اصلاح طلب)
    جیرفت و عنبرآبادیحیی کمالی پور(اعتدالگرا)
    بافت، رابر، ارزوئیهعلی بختیاری(اصلاح طلب)
    سیرجان و بردسیرشهباز حسن پور بیگلری(مستقل)
    شهربابکعلی اسدی(اصلاح طلب)
    رفسنجان و اناراحمد انارکی محمدی(اصلاح طلب)
    زرند و کوهبنانحسین امیری‌خامکانی(اصلاح طلب)
    کرمانشاه
    حوزه انتخابیهمنتخباندور دوم
    اسلام‌آباد غرب و دالاهوحشمت‌الله فلاحت پیشه(اصولگرا)
    کنگاور و بیستونحسن سلیمانی(اصولگرا)
    سنقر و کلیاییسید جواد حسینی کیا

    محمد عمادی رستگار

    *
    قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلانغربفرهاد تجری(اصولگرا)
    پاوه و جوانرودشهاب نادری(اصولگرا)
    کرمانشاهعبدالرضا مصری(اصولگرا)

    سید قاسم جاسمی(اصولگرا)

    سعید حیدری طیب

    احمد صفری

    *
    کهگیلویه و بویراحمد
    حوزه انتخابیهمنتخباندور دوم
    بویراحمد و دناغلام محمد زارعی(اصلاح طلب)
    کهگیلویه و بهمئیعادل هاشمی پور(اصولگرا)
    گچساران و باشتغلامرضا تاجگردون(اصلاح طلب)
    گلستان
    حوزه انتخابیهمنتخباندور دوم
    علی‌آباد کتولاسدالله قره خانی
    گنبد کاووسقرجه طیار
    رامیان و آزادشهرعلیرضا ابراهیمی
    کردکوی، بندرترکمن و بندرگزرامین نور قلی پور

    رحمت الله جلالی میان دره

    *
    مینودشت و کلالهشهرام کوسه‌قراوی

    سید مجید حسینی

    *
    گرگان و آق‌قلاعبدالغفور امان زاده

    نورمحمد تربتی نژاد

    سید علی طاهری

    *
    گیلان
    حوزه انتخابیهمنتخباندور دوم
    آستاراولی داداشی (مستقل)
    فومنمحمدمهدی افتخاری(اصلاح طلب)
    لنگرودمهرداد بائوج لاهوتی (اصولگرا)
    طوالش، رضوانشهر و ماسالمحمود شکری(اصولگرا)
    لاهیجان و سیاهکلذبیح نیک‌فر لیالستانی(اصولگرا)
    صومعه‌سراسیدکاظم دلخوش اباتری(اصولگرا)
    بندر انزلیحسن خسته‌بند(اصولگرا)
    رودسر و املشاسدالله عباسی(اصولگرا)
    آستانه اشرفیهمحمدحسین قربانی(اصولگرا)
    رودبارصمد مرعشی

    منوچهر جمالی سوسفی

    *
    رشتغلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی(اصلاح طلب)

    جبار کوچکی نژاد

    سید علی آقازاده داوساری

    سید ولی اله عظمتی

    محمد صادق حسنی جوریابی

    *
    لرستان
    حوزه انتخابیهمنتخباندور دوم
    خرم‌آبادمحمد بیرانوندی

    محمدرضا ملکشاهی

    اعظم محمدی نیا

    مرتضی محمودوند

    *
    سلسله و دلفانعلی رستمیان
    کوهدشت و رومشکاناله‌یار ملک‌شاهی
    الیگودرزمحمد خدابخش(اصولگرا)
    درود و ازناحسین گودرزی

    مجید کیان پور

    *
    پلدخترحمید‌رضا کاظمی
    بروجردعلاءالدین بروجردی

    هادی مقدسی

    عباس گودرزی

    فاطمه مقصودی

    *
    مازندران
    حوزه انتخابیهمنتخباندور دوم
    بابل
    ساری و میاندرودعلی اصغر یوسف نژاد(اصلاح طلب)

    محمد دامادی(اصلاح طلب)

    نوشهر، کلاردشت و چالوسقاسم احمدی لاشکی
    نکا، بهشهر و گلوگاهعلی محمد شاعری(اصولگرا)
    آملعزت الله یوسفیان ملا(اصولگرا)
    بابلسر و فریدونکنارولی الله نانواکناری(اصولگرا)
    نور و محمود‌آبادعلی اسماعیلی(اصلاح طلب)
    قائمشهر، سوادکوه و جویبارعبدلله رضیان(اصلاح طلب)

    سید علی قدیانی

    کمال علی‌پور خنکداری

    *
    رامسر، تنکابن، عباس‌آبادشمس اله شریعت نژاد
    مرکزی
    حوزه انتخابیهمنتخباندور دوم
    اراک، کمیجان و خندابعلی اکبر کریمی

    محمدحسن آصفری

    سید مهدی مقدسی

    *
    شازندصاحبعلی غفاری

    علی ابراهیمی

    دلیجان و محلاتعلیرضا سلیمی(اصولگرا)
    ساوه و زرندیهشهلا میرگلوبیات(اصولگرا)
    محمدرضا منصوری(مستقل)
    *
    خمینمحمد ابراهیم رضایی
    تفرش، آشتیان و فراهانمحمد حسینی
    هرمزگان
    حوزه انتخابیهمنتخباندور دوم
    میناب، جاسک و سیریکسید مجتبی ذوالقدر
    بندرعباس، هرمز، قشم، ابوموسیحسین هاشمی تختی نژاد

    احمد مرادی

    محمد عاشوری تازیانی

    بندرلنگه، بستک، پارسیانخالد زمزم نژاد(اصلاح طلب)
    احمد جباری(اصولگرا)
    *
    همدان
    حوزه انتخابیهمنتخباندور دوم
    رزنحسن لطفی(اصلاح طلب)

    عطا الله سلطانی صبور(اصولگرا)

    *
    اسدآباداکبر زنجبرزاده
    نهاوندحسن بهرام نیا(اصولگرا)
    بهار و کبودرآهنگمحمدعلی پورمختار(اصولگرا)
    تویسرکانمحمدمهدی مفتح(اصولگرا)
    ملایرمحمد کاظمی (اصلاح طلب)

    احد آزادی خواه( اصولگرا)

    علیرضا امامی(اصلاح طلب)

    *
    همدان و فامنینحمیدرضا حاجی بابایی

    امیرخجسته(اصولگرا)

    یزد
    حوزه انتخابیهمنتخباندور دوم
    یزد و صدوق
    اردکانمحمدرضا تابش(اصلاح طلب)
    مهریز، بافق، ابرکوه و خاتممحمدرضا صباغیان بافقی(مستقل)

    محمدرضا بابایی دره(اصولگرا)

    *
    اشکذر و ندوشنسید ابوالفضل موسوی دیوتی(اصلاح طلب)
    تفت و میبدکمال دهقانی فیروزآبادی(اصلاح طلب)
    اقلیت‌های مذهبی
    حوزه انتخابیهمنتخباندور دوم
    زرتشتیان
    کلیمیان‌
    ارامنه شمال
    آشوری
    ارامنه جنوبژرژیک آبرامیان

     

    لازم به ذکر است که دور دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، به گفته وزیر کشور اواخر فروردین یا اوایل اردیبهشت 94 برگزار خواهد شد.

    دیدگاه کاربران

    %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
  • تازه ترین ها
  • پربیننده های هفته
  • پربیننده های ماه