جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • بیوگرافی کامل مهران رنجبر + مجموعه تصاویر

  مجموعه : بیوگرافی , بیوگرافی بازیگران

  بیوگرافی مهران رنجبر

  http://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1391/5/4/175806_204.jpg

  مهران رنجبر 3 برادر دارد که هر ۳ دکتر هستند ، از ۱۴ سالگی کار بازیگری را از تئاتر آغاز کرد ، وی تا کنون در سریال های تاوان ، نون و ریحون و ۵ کیلومتر تا بهشت و به تازگی در سریال آوای باران در نقش کیانوش به ایفای نقش پرداخته است. سریال جدید مهران, مهر طوبی نام دارد.

  بیوگرافی مهران رنجبر

  .بیوگرافی مهران رنجبر

  “مهران رنجبر” درباره خودش می گوید:  حدود 15سال بازیگر تئاتر هستم و در حوزه‌ی تصویر گزیده کار می‌کنم و همچنین دو سالی هم به دلیل نبود کیفیت و معیارهای لازم، در هیچ سریالی بازی نکرده بودم ولی لطف خدا شامل حالم شد و “سهیلی زاده” به من اعتماد کرد و نقش مهمی را در “اوای باران” به من سپرد.

  وی درخصوص کاراکتر “کیانوش” اظهار داشت: علاقه‌مند با بازی در نقش‌های چند بعدی هستم کاراکتر “کیانوش” را بدلیل اینکه دارای ابعاد مختلف شخصیتی بود، دوست داشتم زیرا این مقوله این شخصیت را خیلی جذاب می‌کند.
  ایفاگر نقش “کیانوش” ادامه داد: “کیانوش” مثل “باران” بی‌گناه است و جبر زمانه او را به دست “شکیب” می‌اندازد او و باران هر دو تمایل به ماندن در آن موقعیت را ندارند.

  عکس آتلیه ای مهران رنجبر

  عکس آتلیه ای مهران رنجبر

  “رنجبر” بیان کرد: هر روز در خیابان‌های شهر “کیانوش و باران‌های” زیادی می‌بینیم که برخی حتی به سن جوانی هم نمی‌رسند و یا در زندان به سر می‌برند.در این سریال “کیانوش” را متمایز از کاراکترهای واقعی می‌بینم این کاراکتر توسط نویسنده شخصیت‌پردازی شده و رمزگشایی زیادی دارد.

  “رنجبر” افزود: قصه‌ی “آوای باران” در قسمت‌های پایانی با محوریت باران، فرید و کیانوش پیش خواهد رفت و مخاطب یک وجه عجیب‌تر از “کیانوش” را خواهد دید.
  وی عنوان کرد: به هر حال کاراکتر “کیانوش” ابعاد مختلفی دارد تمام تلاشم این بوده که با راهنمایی “سهیلی زاده” یک کاراکتری که کاملا شخصیت و نه تیپ است را ایفا کنم و آن را برای مخاطب باورپذیر و ملموس کند.
  وی درخصوص موهای “کیانوش” اظهار داشت: موهای واقعی خودم است از چند ماه قبل موهایم را کوتاه نکردم و بعد از آن 6 ماه روی موهایم فر انجام دادم که البته با گریم فوق‌العاده “نوید فرامرزی” بسیار طبیعی و خوب شده است.

  بیوگرافی مهران رنجبر

  بیوگرافی مهران رنجبر

  “رنجبر” درخصوص اینکه تا چه اندازه مطابق فیلم‌نامه پیش رفته، بیان کرد: کاراکتر “کیانوش” همان‌گونه که توسط نویسنده و “سهیلی زاده” طراحی شده بود دارای داستان مشخصی بود اما به هر حال در روند بازی چیزهایی هم به متن اضافه می‌شد که البته “محمد افسری” مدیر تصویربرداری کار، راهنمایی‌های عجیب و غریب و خوبی داشتند.
  وی افزود: من سعی کردم ردپای خود را در کاراکتر “کیانوش” حفظ کنم و تیکه‌های رفتاری و دیالوگی را در کنار بازیگری و فیلم‌نامه نویسی انجام دهم زیرا تیکه‌های رفتاری و کلامی، کاراکتر را پخته‌تر می‌کند و در این صورت بازیگر یک کاراکتر را خلق می‌کند. رنجبر درخصوص لوکیشن‌های این شخصیت عنوان کرد: لوکیشن‌هایی که من باران و “مهران احمدی” بازی می‌کنیم لوکیشن‌هایی عجیب و غریب و واقعی است.

  بیوگرافی مهران رنجبر

  بیوگرافی مهران رنجبر

  وی تصریح کرد: خانه شکیب ، در کرج و به صورت کامل طراحی شده بود اما خانه‌ای که “کیانوش” و سپرهای دیگر در آن زندگی می‌کنند در زیر پل مدیریت جای عجیب و سختی بود زیرا شروع فیلم‌‌‌برداری درماه مهر بود و بدلیل سرما کار بسیار سخت انجام می‌شد.
  ایفاگر نقش “کیانوش” در مجموعه تلویزیونی “آوای باران” گفت: از سختی‌های دیگر این لوکیشن‌ این بود که مجبور بودیم در جای سرد و زمخت استراحت کنیم و حتی شاهد اتفاقات واقعی در کنار افرادی که خود نقش آنها را بازی می‌کردیم، باشیم اما در هر صورت من و “مهران احمدی” لوکیشن کاری خود را دوست داشتیم.
  “رنجبر” درخصوص نزدیکی کاراکتر “کیانوش” به شخصیت واقعی خود بیان کرد: من علاقه‌مند به ایفای شخصیت‌های چند بعدی و سخت هستم به انضمام اینکه کلا با شخصیت اصلی خودم متفاوت باشد من در زندگی واقعی، فردی کتک خور هستم و حتی در دوران مدرسه زیاد کتک خوردم.

  وی افزود: “کیانوش” به طور کلی با شخصیت واقعی خودم متفاوت است اما رگه‌های جوانمردی، تعصبات ظریف این شخصیت نیز در من وجود دارد. جای این کاراکتر این بود که من هرگز در زندگی واقعی خودم سیبیل نگذاشته بودم که در این فیلم آن را امتحان کردم.
  رنجبر درخصوص بازخورد مخاطب از این مجموعه اظهار داشت: مخاطب ما از دورغ بیزار است و در صورت پرهیز از دورغ و پرداخت به مسائل و مشکلات واقعی جامعه به انضمام دادن خوراک درست و حسابی به مخاطب، حتما از این آثار استقبال خواهند کرد و سراغ ماهواره نخواهد رفت.

  وی در پایان خاطر نشان کرد: برخی از کارگردانان از جمله “حسن فتحی”، “حسین سهیلی زاده”، “سیروس مقدم” و “مسعود آب پرور” مخاطب خود را خوب می‌شناسد بنابراین کارهایشان با استقبال روبرو می‌شود.

  برچسب ها :
  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه