جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • ایده های عاشقانه برای سورپرایز (تولد, ازدواج, جشن)

  مجموعه : آموزش زناشویی , زندگی عاشقانه , مطالب گوناگون

  ایده های عاشقانه

  ایده های عاشقانه برای سورپرایز (تولد, ازدواج, جشن)

  یک زندگی مشترک موفق نیازمند تعهد و تلاش دوطرفه است اما نیازی نیست که برای خوشحال کردن همسرتان حتما” او را به یک مسافرت لوکس و پر هزینه ببرید ، با انجام کارهای ساده نیز می توانید او را خوشحال کنید و به او نشان دهید که چقدر برایتان مهم است .
  به او بگویید دوستش دارید
  درست است که همسر شما می داند که شما او را خیلی دوست دارید اما مطمئنا” باز هم از شنیدن اظهار علاقه و عشق شما با صدای بلند ، خوشحال می شود.
  در کارهای خانه کمک کنید
  اگرچه امروزه مردها خیلی بیشتر از گذشته در کارهای خانه به همسرانشان کمک می کنند اما هنوز هم بیشتر وظایف خانه به عهده زنان است. بنابراین اگر از همسرتان بخواهید که کمی استراحت کند و برخی از کارهای خانه مثل شستن ظرفها را به شما بسپارد او مسلما” خیلی خوشحال خواهد شد.
  او را برای شام دعوت کنید
  هر چند وقت یکبار بدون اینکه همسرتان اطلاع داشته باشد یک میز زیبا در یک رستوران رمانتیک رزرو کنید و اگر فرزند دارید او را به یک پرستار یا آشنا بسپارید و همسرتان را با دعوت به شام سورپرایز کنید. یادتان نرود که حتما”باید زمان کافی برای حاضر شدن داشته باشد.
  نامه های عاشقانه بنویسید
  در یک تکه کاغذ کوچک سه جمله جالب و یا عاشقانه درباره همسرتان بنویسید و این تکه کاغذ را تا کنید و بدون اینکه او متوجه شود در جیب یکی از لباسهایی که روز بعد می پوشد بگذارید. اگر همسرتان قرار است به تنهایی سفر کند حتما” در یک تکه کاغذ بنویسید که دلتان برایش تنگ شده و آن را در چمدان او بیندازید.
  گل بخرید
  بدون هیچ مناسبتی از گل فروشی محل چند شاخه گل بخرید. گل خریدن به مناسبتهای مختلف مثل تولد ، ولنتاین و سالگرد ازدواج هم کار بسیار خوبی است اما مطمئن باشید گلی که بدون مناسبت به همسرتان هدیه می دهید بیشتر او را خوشحال می کند.
  از زیبایی او تعریف کنید
  حتی اگر موهای همسرتان به هم ریخته است و بخاطر مشغله کاری نتوانسته لباس مرتبی به تن کند ، از زیبایی او تعریف کنید. او باید احساس کند که هنوز هم به اندازه همان دیدار اول در نظر شما زیبا و جذاب است. تعریف کردن از ظاهر او کافی نیست شما باید از سایر محاسن اخلاقی او مثل هوش و مهربانی اش نیز تعریف کنید.

  یک سورپرایز ویژه برای همسر

  ابراز علاقه به همسر یکی از راههای مهم تداوم پیوند زناشویی است .راههای مختلفی برای ابراز علاقه وجود دارد هم مادی هم معنوی . اگر پول دارید و می خواهید از راه مادی وارد شوید تصاویری ببینید از یک ابتکار جدید.

  ایده های عاشقانه برای سورپرایز (تولد, ازدواج, جشن)

  ایده های عاشقانه برای سورپرایز (تولد, ازدواج, جشن)

  ایده های عاشقانه برای سورپرایز (تولد, ازدواج, جشن)

  ایده های عاشقانه برای سورپرایز (تولد, ازدواج, جشن)

  ایده های عاشقانه برای سورپرایز (تولد, ازدواج, جشن)

  ایده های عاشقانه برای سورپرایز (تولد, ازدواج, جشن)

  ایده های عاشقانه برای سورپرایز (تولد, ازدواج, جشن)

  روش های خوشحال کردن مردان

  آخرین باری که به همسرتان احساس خاص بودن داده اید، چه زمانی بود؟ همسر شما مرد زندگی شماست، کسی که در غم و شادی شما شریک و همراه است. او پدر فرزندان شماست. چه تازه عروس باشید یا مادری با چند فرزند، راه هایی وجود دارد که می توانید همسرتان را شاد کنید و به او احساس خاص بودن دهید. اگر نمی دانید چگونه این کار را انجام دهید، ما به شما می گوییم

  1- یک نامه عاشقانه شروع کنید. به یاد بیاورید اولین روزهایی را که چقدر مشتاقانه منتظر بودید تا پیامی یا یادداشتی از یکدیگر دریافت کنید. باز هم این کار را انجام دهید و به تمام دلایلی که همسرتان را بهترین همسر می دانید، فکر کنید. همسر شما از اینکه فکر کند او هم شما را خوشحال می کند، شاد خواهدشد.

  2- فعالانه به همسرتان گوش دهید. وقتی همسر شما در مورد کار، دوستان، سیاست، ورزش یا خاطره ای صحبت می کند یا عقیده یا فکرش را می گوید، به او توجه کنید. این کار نشان می دهد شما به مسائل، نگرانی ها، علایق و عقاید او احترام می گذارید و هیچ چیز بیش از این او را راضی و شاد نمی کند.

  3- غذای مورد علاقه همسرتان را درست کنید. بعد از یک روز معمولی که همسرتان از سر کار برگشت، او را با غذای مورد علاقه اش متعجب کنید. او خوشحال می شود که شما بهترین  غذا را برایش درست کرده و وقت خود را به درست کردن آن اختصاص داده اید.

  4- گاهی نیز بگذارید کنترل تلویزیون دست همسرتان باشد. درست است که دوست دارید همسرتان بیشتر وقتش را با شما بگذراند، اما اجازه دهید مسابقات ورزشی مهم را که خیلی دوست دارد تماشا کند.

  5- وقتی با همسرتان صحبت می کنید، اطمینان حاصل کنید که تماس چشمی دارید. این کار موجب اطمینان خاطر او از توجه و احترام شما می شود و به هر مردی قدرت می بخشد.

  6- برای سفر کوتاه برنامه ریزی کنید. برای سفری عاشقانه به مقصدی که همسرتان عاشق دیدن آن است، برنامه ریزی کنید.

  7- گهگاه خانواده اش را در تعطیلات آخر هفته به خانه تان دعوت کنید. خانواده همسرتان برای او مفهوم عمیقی دارد.

  8- همسرتان را عضو مجله ای کنید که دوست دارد.

  9- سرزده وقت ناهار به محل کار او بروید و او را به یک رستوران دعوت کنید. اجازه دهید او رستوران را انتخاب کند.

  10- دسری که او دوست دارد را بخرید یا درست کنید.

  11- کاری برای همسرتان انجام دهید که او دوست دارد اما وقت ندارد خودش انجام دهد. مثلا لباس ها را به اتوشویی بدهید.

  12- گهگاه دوستان همسرتان را برای بازی هایی که همسرتان به آن علاقه مند است به منزلتان دعوت کنید.

  13- بعد از یک روز خسته کننده کاری به همسرتان پیغامی زیبا بدهید.

  14- هنگامی که همسرتان مشغول تماشای یک فیلم است برایش میوه یا تنقلات ببرید.

  15- برای او بلیت تماشای بازی فوتبال بخرید و او را شگفت زده کنید.

  16- وقتی سفر زمینی با او و فرزندانتان می روید، اگر گم شدید، غر نزنید.

  17- یک روز را بدون فرزندانتان تنها با همسرتان سپری کنید. می توانید فرزندانتان را به خانه مادربزرگ و پدربزرگشان بفرستید.

  18- با کارهای کوچکی مانند خرید ژل بعد از اصلاح مورد علاقه اش او را ذوق زده کنید.

  19- اولین قرار ملاقاتی را که قبل از ازدواج با او داشتید دوباره خلق کنید.

  20- به همسرتان بگویید یک شب با دوستانش بیرون برود. نه تنها با دوستانش به او خوش می گذرد، بلکه از اینکه او را درک می کنید، خوشحال خواهد شد.

  21- لباس های مورد علاقه همسرتان را در خانه بپوشید.

  22- به او سی دی آهنگ های مورد علاقه اش را بدهید.

  23- ظاهرتان را همیشه زیبا نگه دارید. به خاطر اینکه سال های زیادی از ازدواجتان گذشته، از زیبایی ظاهرتان و مرتب بودنتان نگذرید. همسر شما از اینکه هنوز هم به ظاهرتان می رسید از شما قدردانی خواهد کرد.

  24- هنگامی که همسرتان از سر کار می آید و وارد خانه می شوید از او به گرمی استقبال کنید.

  25- هنگامی که با همسر و دوستان او با خودتان هستید به همسرتان توجه کنید.

  26- وقتی که کنارش نشسته اید دستش را بگیرید و نوازش کنید. همسرتان از این رابطه صمیمی لذت می برد.

  27- برای او لوازم ورزشی را که دوست دارد، بخرید.

  28- سعی نکنید همسرتان را عوض کنید و او را همان طور که برای ازدواج پذیرفتید، بپذیرید.

  29- با هم کارهای جالب کنید، مثلا با هم به تماشای سیرک بروید.

  30- جلوی دیگران از خوبی های او تعریف کنید.

  31- گاهی که نوبت همسرتان است بچه ها را از کلاس به خانه بیاورد، شما این کار را انجام دهید.

  32- روزی را بدون بچه ها برای خوردن قهوه بیرون بروید.

  33- زبان جدید یا مهارت جدیدی را یاد بگیرید. همسرتان از این تلاش شما استقبال خواهدکرد.

  34- برای همسرتان هدیه ای بخرید که او همیشه آن را دوست داشته است.

  35- عکس های دوران نوجوانی همسرتان را با او تماشا کنید و به او بگویید از همان آغاز نوجوانی هم ظاهر برازنده ای داشته است.

  36- در گوش او نجوا کنید که دوستش دارید. بارها این جمله را در گوشش بگویید. این کار موجب می شود احساس خوشحالی کند.

  روش های خوشحال کردن زنان

  تا به حال همیشه در صفحات زنان به آن‌ها می‌گفتیم که با همسرشان چگونه برخورد کنند، چگونه مشکلات‌شان را حل کنند، چگونه رفتارهای‌شان را مدیریت کنند و…. ولی آقایان نیز به چنین توصیه‌هایی احتیاج دارند به‌خصوص آقایانی که به رضایت و خوشحالی همسرشان اهمیت می‌دهند و به‌دنبال راه‌هایی برای بهتر کردن زندگی‌شان هستند آن‌ها می‌دانند وقتی زنان آنچه را که احتیاج دارند و می‌خواهند از همسرشان دریافت کنند، برنده اصلی مرد است چون داشتن یک زن خوشحال‌تر مساوی است با یک زندگی شادتر و یک خانه آرام‌تر.

  همدردی کنید

  اگر قرار باشد فقط یک چیز را در خودتان تغییر دهید تا به همسرتان نزدیک‌تر شوید، کافی است، وقتی او با شما درباره مشکلش صحبت می‌کند ؛فقط به حرف‌های او گوش دهید. لازم نیست که او را نصیحت کنید. او فقط می‌خواهد هنگامی که درد دل می‌کند به او توجه کنید، همدردی شما باعث می‌شود حال او بهتر شود و  او به‌دنبال راه حل یا نصیحت نیست.

  همیشه بگویید دوستش دارید

  اگر عادت دارید با همسر یا نامزدتان همانند یکی از دوستان‌تان برخورد کنید باید بدانید که احتمالا او از رابطه‌اش با شما چندان خوشحال نیست، همه آنچه یک زن از مردش می‌خواهد عشق اوست و شما تا زمانی که به‌طور علنی این را به او نشان ندهید کافی نیست، فقط کافی است به‌طور مرتب با رفتارها و حرف‌های‌تان به او اظهار عشق کنید و یادش بیاورید که چقدر او را دوست دارید، تا او احساس کند که چقدر خوشبخت است که در کنار شما زندگی می‌کند.

  اگر شما هم شاد باشید

  یک مرد باید نسبت به چیزهایی که  در زندگی‌اش دارد احساس شوق و اشتیاق داشته باشد (در کنار همسری که دوستش دارد) وگرنه روز به روز کسل‌تر می‌شود. این   می‌تواند کار یا فعالیت فرهنگی یا… باشد. وقتی شما به نیازهای خودتان توجه کافی داشته‌باشید و سعی کنید استعداد‌های بالقوه خودتان را شکوفا کنید و با انجام دادن کاری که دوست دارید شاداب باشید، مسلما در کنار همسرتان نیز زندگی بهتری خواهید داشت و بهتر می‌توانید او را خوشحال کنید.

  قدیمی‌ها را دور بزنید

  اصلا کافی نیست که تنها مشارکت شما در خانه فقط آوردن پول باشد. همسرتان احتیاج دارد که به لحاظ عاطفی او را پشتیبانی کنید‌، او احتیاج به همراهی دارد که در تمام قدم‌های زندگی همراهش باشد از عوض‌کردن پوشک و آرام کردن کودک‌تان در شب گرفته تا تقسیم مساوی کارهای خانه. اگر همسرتان را دوست دارید عقاید قدیمی را که بعضی از کارها را زنانه می‌دانند دور بریزید و در همه کارها به همسرتان کمک کنید، مطمئن باشید در این حالت او نیز همراه بهتری برای شما خواهد بود.

  درد دل کنید

  مردی که هیچ وقت یا به ندرت احساساتش را با همسرش در میان می‌گذارد و با او درددل نمی‌کند مسلما در آینده‌ای نه چندان دور همسرش را ناامید خواهد کرد.
  این کار نه‌تنها برای خود او و سلامتش بهتر است چون کسی را دارد که با او حرف بزند بلکه وقتی همسرش احساس کند که شوهری دارد که می‌تواند احساساتش را با او شریک ‌شود احساس نزدیکی بیشتری می‌کند و در نتیجه در زندگی خوشحال‌تر خواهد بود و زندگی شیرین‌تری خواهد داشت.

  این تاریخ‌ها را فراموش نکنید

  به‌عنوان یک اصل مهم در زندگی شما هیچ وقت نباید تولدها و سالگردها را فراموش کنید، فراموش‌کردن هرکدام از این وقایع مهم برای همسرتان نشانه این است که در زندگی شما اولویت اول را ندارد. اگر شما یکی از این وقایع را فراموش کردید و او اعتراضی نکرد یعنی کاملا دلش شکسته و از شما قطع امید کرده ‌است. او حتی وقایع نه چندان مهم را نیز به خاطر می‌سپارد و دوست دارد برای سالگردهای آن وقایع نیز با شما جشن بگیرد، اگر می‌خواهید او را غافلگیر کنید و به معنی واقعی کلمه اهمیتش را در زندگی‌تان یادآور شوید این سالگردها را به خاطر بسپارید، مثلا سالگرد نخستین باری که به او اظهار عشق کردید یا سالگرد نخستین بار که او را دیدید یا… با یادآوری هرکدام از این وقایع او روی شما حساب دیگری باز خواهد کرد و تمام ناراحتی‌های گذشته را فراموش می‌کند.

  تا می‌توانید حرف بزنید

  اگر نتوانید درباره موضوعاتی به جز مسائل مالی، بچه‌ها، کارهای خانه، شغل و مسائل کاری و….با همسرتان یک گفت‌وگوی خوب داشته‌باشید زندگی‌تان دیر یا زود خسته‌کننده و کسل‌کننده خواهد شد و هم شما و هم همسرتان نسبت به زندگی زناشویی بی‌میل خواهید شد. سعی کنید با همسرتان درباره موضوعاتی متفرقه‌ای چون فیلم‌ها، کتاب‌ها‌، خاطرات دوران کودکی، رویاها و… گفت‌وگو و بحث کنید.

  برایش وقت بگذارید

  زنان بسیاری هستند که وقتی می‌خواهند میزان علاقه همسرشان را بسنجند به‌مدت زمانی توجه می‌کنند که شوهرشان به آن‌ها اختصاص می‌دهد و اگر این مدت کوتاه باشد، خانم ممکن است فرض کند شوهرش علاقه چندانی به او ندارد. بهتر است وقتی همسرتان از شما خواسته‌ای دارد در سریع‌ترین زمان ممکن خواسته او را اجابت کنید، اگر هم کار دارید، می‌توانید با یک یا 2جمله او را مطمئن کنید که حواس‌تان به او هست و خیلی زود به سراغش خواهید رفت.

  فعالیتی خارج از خانه داشته باشید

  یکی از چیزهایی که هر زنی از مردش انتظار دارد این است که زمان‌هایی را خارج از خانه با او بگذراند. زنان دوست دارند زندگی را‌ همراه مردشان تجربه کنند، البته نگران نباشید منظور ما این نیست که همه جا همراهش بروید. انجام فعالیت‌هایی چون کوهنوردی، پیــاده‌روی و…  می‌توانند باعث شوند هر 2 باهم لذت ببرید، اگر هیچ‌کدام‌تان فعالیت‌های ورزشی را دوست ندارید می‌توانید به‌دنبال انجام کارهایی باشید که در آن‌ها تبحر دارید و سعی کنید آن‌ها را به همسرتان نیز یاد دهید.

  کمی منظم باشید

  همه زنان نفرت دارند و دوباره تکرار می‌کنیم نفرت دارند از این‌که مدام پشت همسرشان حرکت کنند و نا‌منظمی‌های او را مرتب کنند. حتی ادب و مهربانی شما هم حکم می‌کند تا کارهای مربوط به‌خودتان را انجام دهید مثلا لباس‌های کثیف‌تان را به جای این‌که وسط اتاق بریزید جمع کنید در سبد لباس چرک‌ها بگذارید، در شستن ظرف‌ها کمک کنید یا در جمع‌آوری خانه همراه همسرتان باشید و وسایل‌تان را جمع کنید.

  بهترین هدیه برای زنان

  زنان عاشق این هستند که همسر یا نامزدشان زمانی را با خانواده او بگذرانند، حتی اگر علاقه چندانی به خانواده همسرتان ندارید و خیلی راحت نمی‌توانید با مادر زن یا پدرزن‌تان صحبت کنید اما گاهی به همسرتان پیشنهاد دهید که همراه هم به دیدن خانواده‌‌اش بروید. باور کنید این برای او همچون یک هدیه می‌ماند چون می‌فهمد که شما برای خانواده‌اش ارزش قائل هستید. این پیشنهاد شما در او احساسات بسیار خوبی به‌وجود می‌آورد در نتیجه از دادن چنین پیشنهادی نترسید.

  برچسب ها :
  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه