جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • استخدام شهرداری استان کردستان و سنندج 96 / 1396

  مجموعه : استخدام جدید , استخدام دولتی , استخدام شهرستان

  آگهی استخدام شهرداری استان کردستان و سنندج

  5

  خبر ۱ شهریور ۹۵ : بررسی وضعیت مالی پرسنل شهرداری قبل و بعد از استخدام ضروری است :

  ییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر سنندج خواستار بررسی وضعیت مالی پرسنل شهرداری قبل وبعداز استخدام شدوگفت:تعدادی ازاین پرسنل بعدازمدتی به ثروت زیادی دست پیدا کردند که نیاز به بررسی دارد.
  به گزارش خبرنگار مهر، سید بهاءالدین حسینی  یکشنبه شب در جلسه بررسی وضعیت نیروهای شهرداری که با حضور شهردار سنندج و معاون اداری و مالی این نهاد تشکیل شد، گفت: نیروهایی در شهرداری هستند که قبل از استخدام در این نهاد حتی منزل مسکونی نداشتند و امروز بعد از گذشت سه، چهار سال صاحب ثروت زیادی شدند، که این مسئله نیاز به پیگیری و بررسی دارد.

  وی عنوان کرد: حتی شنیده شده تعدادی از نیروهای شهرداری سنندج در شهرهای بزرگی هم چون تهران و اصفهان اقدام به خرید مسکن کردند. وی اظهارداشت: در سازمان های زیرمجموعه شهرداری تعادلی در تعداد نیروهای شاغل در آن وجود ندارد به عنوان نمونه در آرامستان ها، تعداد نیروی کارگری هفت الی هشت نفر و تعداد نیروی اداری آن ۲۰ تا ۳۰ نفر است.

  رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر سنندج ادامه داد: بزرگ بودن کادر اداری و کوچک بودن کادر کارگری موجب وارد شدن فشار کاری بیشتر به قشر کارگر شده است.
  حسینی از دیگر مشکلات شهرداری را رعایت نکردن تخصص گرایی نیروی انسانی در این مجموعه خواند و بیان کرد:  متاسفانه شاهد هستیم نیروهای تحصیل کرده در رشته های مرتبط با فعالیت های شهرداری در حوزه ای مشغول به کارشدند که هیچ ارتباطی با تخصص آنها ندارد.

  تمامی انتظارات جوانان جویای کار به شهرداری سوق داده می شود

  رییس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر سنندج هم در این جلسه با بیان اینکه کم کاری سایر ادارات در حوزه اشتغال را نباید به زمین شهرداری انداخت، گفت: متاسفانه تمامی انتظارات جوانان جویای کار به سمت شهرداری سوق داده می شود.

  فردین زمانی در ارتباط با تبدیل وضعیت پرسنل شهرداری، بیان کرد: تبدیل وضعیت نیروها سلیقه ای شده واین یکی از آفت های گریبانگیر شهرداری است و متاسفانه هر فردی که حوزه نفوذ او در استان بیشتر باشد زودتر تبدیل وضعیت می شود.

  وی اظهارداشت: خوشبختانه در دوره شهردار جدید تاکنون حتی یک نفر هم به صورت غیرمجاز استخدام نشده  و این مایه امیدواری است.

  یکی دیگر از اعضای شورای اسلامی شهر سنندج هم دراین جلسه عنوان کرد: نظام ارزشیابی در شهرداری سنندج تعریف نشده است تا پرسنل آن به دنبال ارتقای سطح تحصیلات خود بروند.
  سید انور رشیدی یکی از مهمترین مشکلات شهرداری را نداشتن درآمد پایدار خواند و بیان کرد: نبود درآمد پایدار موجب شده در دوره ای که ۶۰ میلیارد تومان اعتبار استانی به این نهاد تزریق شد برای اینکه این اعتبار هزینه شود نیروهای حجمی زیادی بکار گرفته شد.

  وی بیان کرد: شهرداری در مقاطعی هم که اعتبار کافی هم نداشته اقدام به انعقاد قراردادهای ساعتی و حجمی کرده و این موجب افزایش مشکلات شده است.

  استخدام شهرداری سنندج , استخدام جدید شهرداری سنندج, استخدام سنندج, استخدام شهرداری کردستان

  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه