جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • استخدام جدید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری 96 | سال 1396

  مجموعه : استخدام جدید

  آگهی استخدام جدید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

   خبر ۱۵ مرداد ۹۵ :وزارت علوم هم آزمون استخدامی یکپارچه برگزار می کند؛ زمستان ۹۵

  معاون اداری و مالی وزارت علوم گفت: طبق توافق صورت گرفته با سازمان مدیریت برای تامین نیروی انسانی دانشگاه‌های سراسر کشور آزمون استخدامی فراگیر در بهمن و یا اسفند ۹۵ برگزار می‌شود.

  به گزارش خبرگزاری مهر، محمد حسین امید در گردهمایی معاونین اداری و مالی دانشگاه های کشور در دانشگاه کردستان گفت: سال گذشته سال خوبی برای دانشگاه‌های کشور نبود چراکه به دلیل مشکلات مالی دولت تخصیص اعتبارات دانشگاه ها بصورت کامل محقق نشد و همین امر باعث برزو مشکلاتی در این حوزه شد.

  وی یکی از برنامه‌های امسال وزارت علوم را افزایش تخصیص اعتبارات تجهیز و تامین دانشگاه‌ها عنوان کرد و افزود: امسال رشد حدود ۲۰۰ درصدی در حوزه تامین اعتبارات بخش تامین و تجهیز داشته‌ایم چراکه نگاهمان این است که تعمیر، نگهداری و بهسازی بهتر از ساخت دوباره امکانات و تجهیزات است.

  معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم اظهار داشت: هر چند در سال ۹۵ اعتبار ویژه‌ای برای بخش پژوهش در نظر گرفته شده است اما تا امروز این اعتبار محقق نشده است.

  امید با بیان اینکه از دو ماه پیش برای تدوین لایحه بودجه ۹۶ کارگروهی از جامعه دانشگاهی تشکیل شده است و امیدواریم تا قبل از پایان شهریور کار خود را نهایی کند، گفت: هر چند اعتبار ما در لایحه سال ۹۵ حدود هشت هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان بود اما تنها ۲۵ درصد آن محقق شد و امیدواریم عددی که امسال در لایحه بودجه ۹۶ در نظرگرفته شده، محقق شود.

  معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم از برگزاری آزمون استخدامی فراگیر در آموزش عالی خبر داد و گفت: طبق توافقی که با سازمان مدیریت انجام شده است برای تامین نیروی انسانی دانشگاه‌های سراسر کشور آزمون استخدامی فراگیر در بهمن و یا اسفند ماه امسال برگزار می‌شود.

  امید یادآور شد: این توافق شامل دو بخش است که در بخش اول ۲ هزار نفر از افرادی که دارای نتیجه آزمون ادواری هستند در اولویت تبدیل وضعیت هستند. طبق بخش دوم این توافق، دانشگاه‌ها برای پست‌های مختلف اعلام نیاز می‌کنند و طبق آن آزمون هماهنگ کشوری از طریق سازمان سنجش برگزار می شود.

  وی با بیان اینکه این آزمون در بهمن یا اسفند ۹۵ در سراسر کشور برگزار می‌شود و نتایج سه برابر ظرفیت آن در اردیبهشت ماه ۹۶ اعلام خواهد شد، گفت: در این آزمون نیروهای قراردادی دانشگاه در اولویت جذب قرار دارند و باعث می‌شود که مشکل کمبود نیروی انسانی و کارشناس‌های مربوطه در دانشگاه‌ها رفع شود.

  معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم گفت: در سال‌های اخیر با تشکیل شوراهای معاونین مناطق ۱۰ گانه با هدف سیاست‌گذاری و تصمیم‌سازی به موفقیت‌های خوبی دست یافتیم و امسال نیز این شورا به منظور هم افزایی در امور منطقه‌ای و استفاده از خرد و دانش جمعی تشکیل خواهد شد.

  امید گفت: دانشگاه‌ها باید در هر جایی که زمین در اختیار دارند اما سند به نام دانشگاه نیست کارهای صدور سند آن را انجام دهند.

  خبر ۲۲ اردیبهشت ۹۵ :  استخدام سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران

  دفتر فناوری اطلاعات برای کار در دیتاسنتر از متخصص کامپیوتر بصورت تمام وقت با مشخصات زیر دعوت به همکاری می نماید:
  دارای حداقل مدرک کارشناسی کامپیوتر از دانشگاههای معتبر
  دارای حداقل ۲ سال سابقه کار
  آشنایی به شبکه های کامپیوتری
  تسلط کامل به راهبری سیستم عامل یونیکس و ویندوز (unix & windows administration)
  تسلط به اسکریپت نویسی در لینوکس
  از علاقمندان دعوت می شود رزومه خود را به آدرس itjob@irost.ir ارسال نمایند.

  تماس:۸۸۸۳۸۳۲۳

  خبر ۱۹ اردیبهشت ۹۵ : اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص اعلام نتایج دومین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور (اسفند ماه سال ۱۳۹۴)

  ضمن آرزوی موفقیت برای تمامی داوطلبان شرکت کننده در دومین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در اسفند ماه سال ۱۳۹۴، بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان شرکت کننده در آزمون مذکور می رساند، نتایج اولیه آزمون یاد شده از امروز یکشنبه مورخ ۱۳۹۵/۰۲/۱۹از طریق سایت این سازمان به نشانی www.sanjesh.org قابل مشاهده خواهد بود.

  داوطلبان می توانند برای مشاهده ودریافت کارنامه خود از طریق شماره داوطلبی یا شماره پرونده و همچنین مشخصات شناسنامه ای (نام خانوادگی ،نام ، شماره شناسنامه وتاریخ تولد ) و یا اطلاعات کارت اعتباری اقدام نمایند.

  ضرروری است آن دسته از داوطلبانیکه باتوجه به نتیجه مندرج در کارنامه، در ردیف چند برابرظرفیت پذیرش هریک از دستگاه های اجرایی قرار گرفته اند، براساس جداول زمانبندی مربوط به هریک از دستگاه های مذکور بشرح ذیل این اطلاعیه، جهت تحویل مدارک ومستندات مورد نیاز وطی سایر مراحل پذیرش به دستگاه مربوطه مراجعه نمایند. بدیهی است عدم مراجعه داوطلب در تاریخ مقرر به منزله انصراف از مراحل پذیرش می باشد.

  لازم به توضیح است، نتایج آزمون براساس نمرات آزمون عمومی وتخصصی واطلاعات اعلام شده از سوی داوطلبان مبنی بر بومی بودن ، سابقه خدمت ، ایثارگری و امتیازات مربوط به هریک از آن ها، لحاظ شده است، بنابراین معرفی افراد در چند برابر ظرفیت به منزله تایید وپذیرش نهایی آنان نخواهد بود و ملاک انتخاب نهایی براساس مجموع نمره فضلی آنان در آزمون عمومی و تخصصی و مصاحبه استخدامی در چارچوب مفاد دستورالعمل مربوط خواهد بود.

  ضمناً داوطلبان پس از دریافت کارنامه نتایج آزمون در صورتی که درخصوص مندرجات کارنامه مذکور سوالی داشته باشند، می‌توانند حداکثر تا تاریخ ۹۵/۲/۳۰ و  منحصراً از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی در سایت سازمان سنجش آموزش کشور اقدام و از ارسال نامه پستی و مراجعه حضوری اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است به کلیه مواردی که از طریق دیگری یا بعد از تاریخ ۹۵/۲/۳۰ واصل شود، به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد.

  جهت مشاهده جدول زمانبندی مراجعه حضوری اینجا کلیک کنید

  خبر 25 فروردین 95 : آزمون استخدامی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم برگزار می‌شود

  ۲۷ فروردین؛آزمون استخدامی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم برگزار می‌شوداین آزمون از ساعت 8:30 صبح جمعه آغاز خواهد شد و درب‌های ورود به جلسه امتحان نیم ساعت قبل از شروع فرآیند بسته خواهد شد، لذا صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از تمام داوطلبان خواست تا قبل از بسته شدن درب‌های ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر شوند.

  لازم به ذکر است، لینک مربوط به کارت و برگ راهنمای شرکت در آزمون از روز دیروز سه شنبه 24 فرودین بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته و متقاضیان می‌توانند با وارد کردن اطلاعات شناسنامه‌ای (نام، نام‌خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و …) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام و براساس آدرس تعیین شده بر روی پرینت کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه کنند. شرکت در جلسه آزمون با همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس‌دار و ارائه آن الزامی است. ضمناً دواوطلبان می‌بایست مطالب برگ راهنما را قبل از آزمون مطالعه کنند.

  داوطلبان در صورت بروز اشکال در تهیه پرینت از کارت شرکت در آزمون و یا مشاهده مغایرت در اطلاعات مندرج در کارت ورودی با اطلاعات ثبت‌نامی،می‌توانند از ساعت 8:00 الی 12:00 صبح و 14:00 الی 18:00 بعدازظهر فردا پنجشنبه مورخ 26 فرودین 95 با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر و 2 قطعه عکس به نماینده این سازمان مستقر در باجه رفع نقص که در دانشگاه خوارزمی پردیس تهران واقع در تهران، خیابان انقلاب، دروازه دولت ،خیابان شهید مفتح قرار دارد مراجعه و نسبت به اصلاح و رفع اشکال احتمالی کارت خود اقدام کنند.


  اطلاعیه درخصوص اعلام اسامی چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی مرکز مطالعات و همکاری‌های علمی بین‌المللی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

  بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبان زیر که موفق به کسب حدنصاب گردیده اند، می رساند تا با دردست داشتن مدارک (اصل و کپی شناسنامه، کارت ملی و مدرک تحصیلی) جهت انجام مصاحبه به آدرس تهران، خیابان کریمخان زند، خیابان نجات اللهی، نبش خیابان سپند، پلاک ۱۳۰ مرکز مطالعات و همکاری های علمی بین المللی در روز چهارشنبه مورخ ۱۵/۷/۱۳۹۴ مراجعه نمایند.

  کارشناس امور اداری و رفاهی

  ردیفنام نام خانوادگیمقطعرشتهدانشگاه
  ۱گیتی شاکریکارشناسی ارشداقتصادتهران
  ۲مسعود تیموریکارشناسی ارشدمدیریت اجراییتهران
  ۳الهام نورائی پورکارشناسی ارشدمدیریت اجراییعلم و صنعت ایران
  ۴محسن عینیکارشناسی ارشدمدیریت اجراییشاهرود
  ۵مرضیه اسماعیل زادهکارشناسی ارشدمدیریت اجراییعلامه طباطبایی
  ۶حسن ابراهیمیکارشناسی ارشداقتصادصنعتی شریف
  ۷نرگس جاویدی عبدالهزاده اولکارشناسی ارشداقتصادتهران
  ۸نوین هاشمیکارشناسی ارشدمدیریت بازرگانیتهران

  کارشناس برگزاری همایش ها

  ردیفنام نام خانوادگیمقطعرشتهدانشگاه
  ۱فائزه قاسمیدکتراروابط بین اللملتهران
  ۲مهسا اسفندیاریکارشناسیعلوم سیاسیشهید بهشتی
  ۳علی اصغر غفوری شعارکارشناسی ارشدروابط بین اللملتهران
  ۴جاهد امیراصلانلوکارشناسی ارشدعلوم سیاسیتهران
  ۵علیرضا آقاییکارشناسی ارشدروابط بین اللملعلامه طباطبایی
  ۶محمدرضا رحمت خواه دربانکارشناسی ارشدعلوم سیاسیتهران
  ۷حسنیه ارباب فضلیکارشناسی ارشدروابط عمومیعلامه طباطبایی
  ۸حنانه اکبری نوریکارشناسیعلوم سیاسیتهران

  کارشناس برنامه ریزی

  ردیفنام نام خانوادگیمقطعرشتهدانشگاه
  ۱رضا امیریکارشناسی ارشدتوسعه اقتصادی و برنامه ریزیتهران
  ۲مریم نصرتی نیاکارشناسی ارشدمدیریت سیستم هاازاد واحد تهران جنوب
  ۳مهیا عسگر شهبازیکارشناسی ارشدمدیریت سیستم هاخواجه نصیر طوسی
  ۴کژال رشیدیکارشناسی ارشدمدیریت سیستم هاعلوم اقتصادی

  روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه