جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • استخدام جدید شهرداری ها 96 | سال 1396

  مجموعه : استخدام جدید

  آگهی استخدام جدیدشهرداری ها

  خبر ۱۱ بهمن ۹۵ – تبدیل وضعیت ۵۰ هزار تن از کارکنان قراردادی شهرداری ها :

  مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت :۵۰ هزار تن از کارکنان قراردادی شهرداری های سراسر کشور با مجوز دولت، تبدیل وضعیت می‌شوند.
  محمد حسن آبادی، روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:وضعیت استخدامی نیروی انسانی شاغل در شهرداری ها با حداقل سه سال سابقه کاری تمام وقت در شهرداری و دارا بودن شرایط احراز و کسب حدنصاب از طریق موفقیت در آزمون مربوطه به پیمانی تبدیل می شود .
  وی اظهارکرد: مجوز تبدیل وضعیت از سازمان امور اداری و استخدامی کشور و ساماندهی کارکنان قراردادی برای آن دسته از شهرداری هایی اخذ شده است که بر اساس ضوابط تشکیلاتی شهرداری ها ساختار سازمانی خود را اصلاح کرده اند.
  حسن آبادی تصریح کرد : بر اساس این مجوز ، شهرداری ها باید ساختار سازمانی جدید را طبق ضوابط تشکیلاتی ابلاغی به تایید سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور رسانده باشند.
  وی گفت: تاکنون ساختار سازمانی نیمی از شهرداری ها تایید و ابلاغ شده است و ساختار سازمانی سایر شهرداری ها نیز در دست بررسی و تایید نهایی است.
  مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور اضافه کرد: شهرداری هایی که ساختار سازمانی جدید آنها ابلاغ شده است موظفند تا اقدامات لازم را برای انتصاب کارکنان رسمی و پیمانی خود روی پست های سازمانی جدید با رعایت شرایط احراز تصدی پست های سازمانی و سایر مقررات مربوط بعمل آوردند و به تایید شورای اداری و استخدامی ذیربط برسانند.
  وی تاکید کرد: پس از انتصاب کارکنان پیمانی و رسمی در پست های سازمانی مصوب جدید تعداد و عناوین پست های بلاتصدی شهرداری مشخص خواهد شد.
  حسن آبادی گفت : شهرداری ها همچنین لازم است اطلاعات و آمار نیروی انسانی قراردادی را جمع بندی و برای اخذ مجوز تبدیل وضعیت به سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور اعلام کنند.
  وی ادامه داد:از این رو به منظور ساماندهی نیروی انسانی شاغل در شهرداری ها دستورالعملی از سوی این سازمان برای اجرای به استانداری های سراسر کشور ابلاغ خواهد شد.

  خبر ۱۱ دی ۹۵ : نتایج آزمون عملی آتش نشانان شهرداری های استان کرمانشاه( خرداد و بهمن ماه ۱۳۹۴)

  نتایج آزمون عملی آتش نشانان شهرداری های استان کرمانشاه بهمن ماه ۱۳۹۴ اعلام شد

  برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

  خبر ۸ دی ۹۵ : اعلام نتایج پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی شهرداریهای استان خوزستان

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی امور شهری و شوراها؛ این اداره کل اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی شهرداریهای استان را که در سال ۱۳۹۴ برگزار شده بود، پس از اتمام مراحل آزمون کتبی، عملی و مصاحبه تخصصی و جمع بندی نتایج اعلام کرد.
  این نتایج از طریق سربرگ “آزمون های استخدامی” در وبسایت امور شهری استانداری خوزستان قابل دریافت و مشاهده است. برای ارجاع به صفحه نتایج روی تصویر زیر کلیک کنید:

  برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

  خبر ۷ دی ۹۵ : نتایج آزمون استخدامی شهرداری های خوزستان سال ۹۴ فردا چهارشنبه اعلام می شود

  استانداری خوزستان: به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان،فهرست نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی شهرداری های استان سال ۹۴ فردا چهارشنبه ۸ دی ماه قابل مشاهده است.

  شرکت کنندگان این آزمون با مراجعه به آدرس الکترونیکی  www.shari.ostan-khz.ir  نسبت به دریافت نتایج آزمون اقدام نمایند.

  خبر ۶ دی ۹۵ : زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی شهرداری های خوزستان

  نتایج آزمون استخدامی شهرداری های خوزستان به زودی اعلام می شود.
  به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خوزستان ، پایگاه اطلاع رسانی امور شهری و شورا های استانداری خوزستان در اطلاعیه ای زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی شهرداری های خوزستاناز اعلام نتایج آزمون استخدامی شهرداری های استان در روز نهم دی ماه خبر داد.
  در این اطلاعیه آمده است داوطلبان می توانند از طریق این پایگاه نتیجه آزمون خود را مشاهده کنند.
  قرار است به مدت دو هفته پس از اعلام نتایج به اعتراضات احتمالی رسیدگی و پس از آن مراحل گزینش و بکارگیری نیروهای پذیرفته شده آغاز شود.
  آزمون استخدامی شهرداری های استان خوزستان بهمن پارسال برگزار شد.

  خبر ۱۷ آذر ۹۵ – تصویب کلیات لایحه استخدام شهرداریها در کمسیون شوراهای مجلس

  سلیمی از تصویب کلیات لایحه استخدام شهرداریها در کمسیون شوراها و امور داخلی مجلس خبر داد.
  اصغر سلیمی عضو هیئت رئیسه کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، در تشریح جلسه عصر امروز( سه‌شنبه ۱۶ آذر) کمیسیون متبوع خود اظهار کرد: در جلسه امروز کمیسیون شوراها لایحه استخدامی شهرداریها مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در نهایت کلیات این لایحه تصویب شد.
  وی ادامه داد: در جلسه امروز همچنین طرح اصلاح جداول حوزه‌های انتخابیه مجلس شورای اسلامی و تعداد نمایندگان مورد بررسی قرار گرفت.
  عضو هیئت رئیسه کمسیون شوراهای مجلس با بیان اینکه آخرین اصلاح طرح مذکور مربوطه به سال ۷۸ است، گفت: مقرر شد طبق این طرح با توجه به عوامل انسانی و موقعیت سیاسی و جغرافیایی تا سال ۹۸ به تعداد نمایندگان مجلس اضافه شود.
  سلیمی گفت: در جلسه امروز کمیسیون شوراها مقرر شد که نشستی متشکل از نمایندگان شورای نگهبان، دولت و مجلس ظرف یک هفته آینده برای بررسی طرح اصلاح جداول حوزه‌های انتخابیه مجلس شورای اسلامی برگزار شود.
  وی ادامه داد: البته کلیات این طرح امروز به تصویب رسید اما تصمیم‌گیری نهایی درباره آن به جلسه آینده موکول شد .

  خبر ۱۶ آذر ۹۵ – برگزاری آزمون تغییر وضعیت استخدامی کارکنان شهرداری تهران؛به زودی

  معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران از برگزاری آزمون تغییر وضعیت استخدامی کارکنان این سازمان در سال ۹۵ خبر داد و گفت: متقاضیان واجد شرایط از بیستم تا بیست و پنجم آذر فرصت دارند تا به سامانه سازمان سنجش به نشانی www. Sanjeshserv.ir جهت ارسال مدارک و ثبت نام مراجعه کنند.
  به گزارش ایسنا، سید جعفر تشکری هاشمی گفت: برگزاری آزمون تغییر وضعیت استخدامی در راستای فراهم کردن زمینه تبدیل وضعیت استخدامی تعداد ۵۰۰۰ نفر از کارکنان قراردادی تحت پوشش شرکت خدمات اداری شهر و مؤسسه هادیان شهر در سال ۱۳۹۵ با اخذ مجوزهای لازم از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور به کارمند ثابت صورت می گیرد.
  وی افزود: ثبات و امنیت شغلی، توانمندسازی کارکنان، ایجاد انگیزه در همکاران، تخصص و بالندگی، تفکر خلاق و نوآوری، افزایش بهره وری، تأمین رضایت شغلی کارکنان و تثبیت و تبدیل موقعیت کاری همکاران از طریق تغییر وضعیت استخدامی از موقت به ثابت قطعی و تطبیق شاغلین با پست های سازمانی، از اهداف اصلی مدیریت شهری در جهت تغییر وضعیت استخدامی پرسنل شهرداری تهران است.
  معاون شهردار تهران اظهار داشت: برابر ادوار گذشته و حسب ضرورت و نیاز شهرداری تهران به تخصص و تجارب کارکنان در پست های مصوب و مشاغل حساس در حوزه های مختلف مأموریتی اعم از شهرسازی و معماری، حمل و نقل و ترافیک، فنی و عمرانی، اجتماعی و فرهنگی، مالی و اقتصادی، منابع انسانی، برنامه ریزی و توسعه شهری و خدمات شهری و محیط زیست و با توجه به اخذ مجوزهای لازم از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و تأیید شورای اداری شهرداری تهران، برگزاری آزمون در یک فضای رقابتی صورت می گیرد.
  تشکری هاشمی تأکید کرد: طی سنوات گذشته نیز به صورت دوره ای هر سه سال یک بار، تغییر وضعیت استخدامی نیروهای شهرداری تهران صورت گرفته که طی آن در سال های ۸۶، ۸۹ و ۹۲ نیز تغییر وضعیت استخدامی کارکنان انجام شده است.
  به گفته معاون شهردار تهران، کلیه کارکنان قراردادی تمام وقت شاغل در واحدهای ستاد و صف از جمله ادارات کل، مناطق ۲۲ گانه، واحدهای ستادی و سازمان های غیر مستقل که دارای چارت سازمانی و پست مصوب بلاتصدی با شرایط احراز باشند، می‌توانند در آزمون تغییر وضعیت استخدامی شرکت کنند.
  وی اظهار داشت: نیروهای قراردادی سازمان های مستقل، شرکت های تابعه، شرکت های پیمانکاری و نیروهای حق الزحمه‌ای، ساعتی و پروژه ای، مشمول این دستورالعمل نبوده و مجاز به ثبت‌نام و شرکت در آزمون نمی‌باشند.
  تشکری هاشمی در ادامه تصریح کرد: آزمون تغییر وضعیت استخدامی در دو نوبت و در یک فضای رقابتی سالم برگزار خواهد شد که طی آن در نوبت اول ۳۰۰۰ نفر و در نوبت دوم ۲۰۰۰ نفر پذیرش می شوند.
  براساس گزارش شهرنوشت، منابع و جزییات زمان بندی آزمون در سایت شهرداری تهران قرار خواهد گرفت.

  خبر 13 آبان 95 : لایحه استخدامی شهرداری ها در دستورکار کمیسیون اجتماعی مجلس قرار گیرد

  رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با ارسال نامه ای به رئیس کمیسیون امور اجتماعی مجلس شورای اسلامی خواستار آن شد که لایحه استخدامی شهرداری ها به منظور پاسخگویی به مطالبات شهرداران و کارکنان خدوم شهرداری ها در دستورکار این کمیسیون قرار گیرد.
  به گزارش ایسنا، متن نامه هوشنگ خندان دل رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور به  سلمان خدادادی رییس کمیسیون امور اجتماعی مجلس شورای اسلامی به این شرح است:
  «با عنایت به اینکه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی به عنوان کمیسیون اصلی بررسی کننده لایحه استخدامی شهرداری‌ها به شماره چاپ ۲۲۵ و تاریخ چاپ ۱۳۹۵.۶.۲۸ می باشد، به استحضار می رساند که هم اکنون حوزه اداری و استخدامی شهرداری ها با مشکلاتی نظیر حجم بالای نیروی انسانی مازاد بر نیاز، عدم تناسب کمی و کیفی نیروی انسانی موجود در شهرداری ها با نیازهای روز شهرداری ها، عدم رعایت اصول حرفه ای، علمی و الزامات قانونی در ورود به خدمت نیروی انسانی و بکارگیری نیروی انسانی خارج از فضای رقابتی و بدون عدالت استخدامی، عدم تعیین تکلیف استخدامی بالغ بر صدهزار نفر از کارکنان شهرداری ها که طی سالهای اخیر بدون مجور استخدامی و رعایت ضوابط جذب و بکارگیری به اشکال مختلف به استخدام درآمده اند، ورود شوراهای اسلامی شهر به حوزه جذب و بکارگیری نیروی انسانی در شهرداری ها بر خلاف وظایف قانونی، نظام پرداخت غیر متناسب برای جذب و نگهداری متخصصین در شهرداری‏ها، بلاتکلیفی وضعیت استخدامی شهرداران مستعفی و پایان خدمت یافته و عدم وجود نظام حقوق و دستمزد مناسب برای شهرداران متناسب با میزان مسئولیت های آنان روبرو می‌باشد.
  آسیب های موجود در حوزه اداری و استخدامی شهرداری ها دلایل متعددی دارد از جمله عدم شفافیت در حوزه قوانین و مقررات اداری و استخدامی شهرداری بدین منظور سیر تطور قوانین و مقررات اداری و استخدامی شهرداری ها به شرح زیر می باشد.
  ۱- قانون شهرداریها در سال ۱۳۳۴ تدوین و به تصویب رسیده است و در ماده ۵۸ آن قانون بیان شده است که کارکنان شهرداری باید در درجه اول از بین مأمورین رسمی و قراردادی و دون پایه و جزء دولت که مشغول خدمت در شهرداری هستند ‌انتخاب شوند و چنانچه کارکنان موجود در شهرداری تکافوی احتیاجات دستگاه شهرداری را ننماید باید عده مورد نیاز از بین سایر مستخدمین رسمی وقراردادی و دون پایه و جزء دولت انتخاب شوند.
  ۲- تبصره ۳۸ قانون بودجه اصلاحی سال ۱۳۴۳ کل کشور اعلام می دارد که مقررات مربوط به استخدام کارکنان شهرداریها و میزان حقوق شهرداران به موجب آیین‌نامه‌ای خواهد بود که از طرف وزارت کشور با ‌توجه به اوضاع هر محل و وضع مالی شهرداریها تنظیم و به تصویب هیأت وزیران خواهد رسید. از تاریخ تصویب آیین‌نامه مزبور ماده ۷۰ قانون‌شهرداریها و سایر مقررات مغایر ملغی می‌شود.
  ۳- ماده ۵۸ قانون شهرداریها در تاریخ ۱۳۴۵/۱۱/۲۸ “مبنی بر اینکه مقررات اداری و استخدامی کارکنان شهرداریها و موسسات وابسته به آن بر طبق آیین نامه ای خواهد بود که وزارت کشور به استناد تبصره ۳۸ قانون بودجه اصلاحی سال ۱۳۴۳ کل کشور تدوین و به تصویب هیات وزیران می رساند” اصلاح گردید.
  ۴-  اولین آیین نامه استخدامی شهرداریها در تاریخ ۱۹/ ۹/ ۱۳۴۵ و به استناد تبصره ۳۸ قانون بودجه سال ۱۳۴۳ کل کشور تدوین و به تایید هیات وزیران رسید، و از تاریخ فوق شهرداریها مشمول آیین نامه استخدامی خود شدند و تا قبل از انقلاب چندین بار آیین نامه توسط هیات وزیران اصلاح و تغییر نموده است.
  ۵- بر اساس ‌لایحه قانونی شمول قانون استخدام کشوری (‌غیر از شهرداری پایتخت) درباره کارکنان شهرداریهای سراسر کشور ‌مصوب ۱۳۵۸.۶.۲۷ کلیه مستخدمین شهرداریها و مؤسسات تابعه و وابسته مشمول قانون استخدام کشوری می‌شوند.
  ۶- آیین نامه استخدامی شهرداری تهران در سال ۱۳۵۸ به استناد ماده ۵۸ اصلاحی قانون شهرداری و تبصره ۳۸ قانون اصلاحی ‌قانون بودجه ۱۳۴۳ آیین‌نامه استخدامی شهرداری تهران در ۹۱ ماده و ۳۰  تبصره به تصویب شورای انقلاب می رسد.
  ۷- هیأت وزیران در جلسه مورخ ۱۳۶۸.۲.۱۳ بنا به پیشنهاد وزارت کشور و با استناد به تبصره ۳۸ قانون بودجه اصلاحی سال ۱۳۴۳ آیین‌نامه استخدامی شهرداری تهران اصلاح و به کلیه شهرداریهای سراسرکشور تامین می یابد.
  ۸- بر اساس ماده ۱۲ قانون نظام هماهنگ پرداخت کارکنان دولت مصوب ۱۳۷۰ و اصلاحیه های بعدی آن شهرداری ها از حیث مقررات حقوق و مزایا مشمول قانون مذکور می گردند.
  ۹- در سال ۱۳۸۱ آیین نامه استخدامی سال ۱۳۶۸ اصلاح و در تاریخ ۱۴ اسفند ۸۱ به استناد تبصره ۳۸ قانون بودجه سال ۱۳۴۳ به تصویب هیات وزیران می رسد.
  ۱۰- در اسفندماه سال های ۸۲ و ۸۳ آیین نامه استخدامی سال ۱۳۸۱ مورد ایراد هیات بررسی و تطبیق مصوبات دولت با قوانین و مقررات عمومی کشور واقع و با توجه به عدم تامین نظر هیات مذکور آیین نامه ملغی الاثر می شود. بر اساس آخرین نظریه هیات تطبیق مصوبات مجلس شورای اسلامی، اختیار قانونی هیات محترم وزیران ناشی از ماده ۵۸ قانون شهرداری ها و تبصره ۳۸ قانون بودجه اصلاحی سال ۱۳۴۳ با تصویب قوانین بعدی نسخ ضمنی شده است.
  با توجه به مراتب فوق و به منظور رفع آسیب های موجود در این حوزه، لایحه استخدامی شهرداری‌ها با ویژگی های زیر تقدیم مجلس شورای اسلامی شده است.
  ۱- افزایش انعطاف در حوزه اداری و استخدامی شهرداریها با تصویب آیین نامه توسط هیات وزیران به منظور پاسخگویی به نیازهای روز شهرداریها
  ۲- تاکید بر اجرای سیاستهای کلی نظام اداری  ابلاغی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در تهیه و تنظیم مقررات اداری و استخدامی شهرداریها
  ۳- تفاوت قائل شدن بین شرایط و ویژگیهای مختلف شهرداری ها و پیش بینی تهیه سه آیین نامه به تفکیک کلان شهرها، مراکز استانها و سایر شهرداریها
  ۴- لغو تمام قوانین و مقررات ناسخ و منسوخ از ۶۰ سال گذشته تاکنون که باعث ایجاد مشکل در این حوزه در شهرداریها شده است.
  ۵- پیش بینی مشارکت شوراهای اسلامی شهر از طریق شورایعالی استانها در تنظیم آیین نامه
  ۶-  پیش بینی مشارکت سازمان اداری و استخدامی کشور در تنظیم آیین نامه به دلیل ایجاد هماهنگی میان مقررات اداری و استخدامی شهرداریها با سایر نهادهای عمومی غیر دولتی در کشور
  ۷- توجه به تنوع، گستردگی و پیچیدگی وظایف شهرهای های مختلف در تهیه آیین نامه جدید
  بر اساس گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، در پایان ضمن تشکر از جنابعالی و سایر اعضای محترم کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، به منظور پاسخگویی به مطالبات شهرداران و کارکنان خدوم شهرداری ها خواهشمند است، دستور فرمایید تا لایحه مذکور با اولویت در دستورکار آن کمیسیون محترم قرار گیرد.»

  خبر ۱۳ مهر ۹۵ : دعوت به آزمون عملی و مصاحبه علمی شهرداری های کرمانشاه

  آگهی دعوت به آزمون عملی رشته های شغلی آتش نشانی سال ۱۳۹۴ شهرداری های استان کرمانشاه

  آگهی دعوت به مصاحبه علمی رشته های شغلی تخصصی آزمون بهمن ۱۳۹۴ شهرداری های استان کرمانشاه

  خبر ۱۱ مهر ۹۵ : اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام پیمانی شهرداری های خراسان جنوبی

  دفتر امور شهری و شوراهای استانداری اعلام کرد به دنبال برگزاری آزمون استخدام پیمانی مشاغل تخصصی شهرداری های استان که در تاریخ ۹۵/۱۱/۲ به صورت متمرکز برگزار شده بود، نتایج نهایی و اسامی پذیرفته شدگان این آزمون پس از طی مرحله مصاحبه تخصصی به شرح ذیل اعلام می گردد.
  پذیرفته شدگان در این مرحله برای تکمیل مراحل استخدامی به مراجع ذیربط معرفی می شوند.
  سایر داوطلبین استخدامی چنانچه به نتایج آزمون اعتراض دارند می توانند حداکثر تا تاریخ ۹۵/۷/۲۴ اعتراض خود را به دبیرخانه مرکزی کمیته آزمون مستقر در دفتر شهری و شوراهای استانداری خراسان جنوبی ارائه نمایند. پس از تاریخ مذکور به اعتراضات واصله ترتیب اثر داده نخواهد شد.

  برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

  خبر ۲۱ شهریور ۹۵ – اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی پیمانی شهرداری همدان

  بدینوسیله به اطلاع کلیه اشخاص نامبرده ذیل می رساند با توجه به اینکه در آزمون استخدامی پیمانی شهرداری همدان پذیرفته شده اید از تاریخ درج این اطلاعیه به مدت ٢ هفته فرصت دارید با در دست داشتن مدارک شخصی ذیل الذکر و طی ساعت اداری جهت تکمیل پرونده به اداره کارگزینی شهرداری مرکزی واقع در میدان آرامگاه بوعلی مراجعه نمایید.
  لازم به ذکر است عدم مراجعه در مهلت مقرر بمنزله انصراف از قبول خدمت تلقی می شود و نام شما از فهرست قبول شدگان استخدامی حذف خواهد شد.

  مدارک مورد نیاز

  ١.  اصل و تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت دائم (جهت آقایان)
  ٢.  اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی (٢ برگ)
  ٣.  اصل و تصویر کارت ملی (پشت و رو)
  ۴.  اصل و تصویرصفحات شناسنامه ودرصورت تاهل اصل وتصویرصفحات شناسنامه همسروفرزندان و عقدنامه
  ۵  دو قطعه عکس ?*٣  جدید (پشت نویسی شده

  فهرست اسامی تعداد ۶ نفر از پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی شهرداری همدان

  خبر ۱۵ شهریور ۹۵ – اسامی پذیرفته شدگان ۳ برابر ظرفیت آزمون شهرداریها استان خوزستان

  برای مشاهده اسامی اینجا کلیک نمایید

  خبر ۱۴ شهریور ۹۵ – تعیین وضعیت استخدامی شهرداران خاتمه خدمت یافته با تصویب لایحه استخدامی

  مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور گفت: در صورت تصویب لایحه استخدامی شهرداری ها در مجلس شورای اسلامی ضمن ایجاد شفافیت در این حوزه، امکان تعیین وضعیت استخدامی بیش از صد هزار نفر از کارکنان خدوم شهرداری های سراسر کشور و تعداد زیادی از شهرداران خاتمه خدمت یافته فراهم خواهد شد.
  به گزارش ایسنا،محمد حسن‌آبادی با بیان مطلب فوق در جمع معاونین برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری کلانشهرها در رشت یکی از ریشه های چالش‌های پیش روی شهرداری‌ها در حوزه اداری و استخدامی را وجود قوانین ناسخ و منسوخ در این حوزه طی شصت سال گذشته برشمرد.
  وی ابراز امیدواری نمود که با تصویب لایحه استخدامی شهرداری ها که در ۱۷ مردادماه سال جاری با امضای رئیس جمهوری تقدیم مجلس شورای اسلامی شده است، زمینه ‌ساماندهی وضعیت استخدامی شهرداران و کارکنان شهرداری‌ها فراهم خواهد شود.
  وی تصریح کرد: بدترین وضعیت برای اداره شهرداری ها، اتخاذ سیاست یک بام و دو هوا و حرکت در فضای عدم شفافیت است که به برخی افراد اجازه می دهد تا از فضای ایجاد شده برای اقدامات غیر قانونی استفاده نمایند.
  مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور همچنین گفت: شهرداری تهران از حیث مقررات اداری و استخدامی، مشمول آیین نامه مصوب ۱۳۵۸ شورای انقلاب و از حیث مقررات پرداخت حقوق و دستمزد مشمول قانون نظام هماهنگ پرداخت است.
  حسن‌آبادی افزود: شهرداری تهران با بیان این دلیل که این شهرداری را با توجه به تنوع و پیچیدگی وظایف نمی توان با مقررات سی و پنج سال پیش اداره نمود، از اجرای مقررات اداری و استخدامی مصوب سال ۱۳۵۸ سرباز می زند.
  وی افزود: به عنوان مثال در اجرای ماده ۷ آیین نامه یادشده هرگونه بکارگیری نیروی انسانی در شهرداری تهران از طریق آزمون و مسابقه امکان پذیر است که در سنوات گذشته برای بکارگیری نیروی انسانی هیچ آزمونی برگزار نشده است و نیروی انسانی مورد نیاز شهرداری بعضا از طریق شرکت های تامین نیروی انسانی وابسته و به طرق خارج از فضای رقابتی بکارگرفته شده اند.
  بنا بر اعلام روابط عمومی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، حسن آبادی اضافه کرد: این در حالی است که شهرداری تهران با هرگونه تغییر در حوزه اداری و استخدامی کارکنان شهرداری ها مخالف بوده و علی رغم ایراداتی که به مقررات قانونی فعلی وارد می‌کنند از لایحه‌ای که اخیرا توسط دولت برای ساماندهی وضعیت بیش از ۳۰۰ هزار نفر از کارکنان شهرداری ها وضع شده، انتقاد کرده و مخالف تصویب آن در مجلس شورای اسلامی می باشد.

  خبر ۱۴ شهریور ۹۵ –کارنامه داوطلبان آزمون استخدامی شهرداری‌های استان مرکزی (بهمن ماه ۱۳۹۴ ) :

  کاربران گرامی جهت دریافت کارنامه داوطلبان آزمون استخدامی شهرداری‌های استان مرکزی (بهمن ماه ۱۳۹۴ )  از لینک ذیل اقدام نمایید.

   برای مشاهده کارنامه اینجا کلیک نمایید

  خبر ۱۳ شهریور ۹۵ – تدوین لایحه‌ استخدامی شهرداری‌های کشور

  قائم‌ مقام سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور گفت: تنها ۲۰ درصد بودجه شهرداری‌های کشور پایدار است و ۸۰ درصد این بودجه از محل ساخت‌و‌ساز و صدور پروانه ساختمانی ایجاد می‌شود.
  به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل٬ خلیل راحتی پیش‌ از ظهر امروز در گردهمایی شهرداران٬ شوراها٬ نظام مهندسی ساختمان استان با اعضای کمیسیون مجلس شورای اسلامی که در سالن اجتماعات نظام مهندسی اردبیل برگزار شد٬ اظهار داشت: شهرداری‌های کشور در حال حاضر با مشکلات متعددی مواجه هستند که این مشکلات در حوزه‌های درآمدی٬ مدیریتی٬ استخدامی و چند حوزه دیگر بوده که ما برای برطرف کردن این نارسایی‌ها لایحه‌هایی از جمله لایحه مدیریت شهری را تدوین کرده و ابهامات برطرف شده است که این لایحه‌ها بعد از تائیدیه کمیسیون خصوصی و فرعی تصویب و به مجلس شورای اسلامی ارسال می‌شود.
  وی افزود: لایحه ایجاد درآمدهای پایدار نیز از جمله این لایحه‌ها بوده چرا که این لایحه از اهمیت بسیار ویژه‌ای برخوردار بوده و دلیل این موضوع این است که ۲۰ درصد بودجه شهرداری‌های کشور پایدار بوده است و ۸۰ درصد این بودجه از محل ساخت‌وساز ساختمانی و صدور پروانه تامین می‌شود که این موضوع برای شهرداری‌ها مشکل‌آفرین بوده و شاهد هستیم که با کاهش آمار ساخت‌وساز فعالیت‌های عمرانی و شهری شهرداری‌ها در کشور متوقف شود.
  قائم‌مقام سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور گفت: در واقع باید برای شهرداری‌ها یک هزینه نگه‌داشت شهر به صورت درآمد پایدار نگه داشته شود تا شهرداری‌ها از قبال این موضوع مشکلی نداشته باشند و از هزینه ساخت‌وساز از صدور پروانه نیز بتوانند برای تکمیل و بهره‌بردای سایر پروژه‌های عمرانی و شهری استفاده کنند که این موضوع در دستور کار همیاری و شهرداری‌های  کشور قرار دارد و در تدوین لایحه درآمدهای پایدار به این موضوع توجه شده است.
  راحتی تصریح کرد: در حال حاضر در بسیاری از شهرداری‌های کشور افراد زیادی استخدام و مشغول به کار هستند که نارسایی‌هایی در این رابطه وجود دارد وبا توجه به اهمیت این موضوع لایحه استخدامی شهرداری‌های کشور را تدوین کرده و بعد از تائیدیه کمیسیون‌های تخصصی و فرعی برای تصویب ارسال خواهد شد که امیدواریم تا قبل از پایان دوره فعالیت دوره یازدهم این لایحه‌ها تصویب و در شهرداری‌های کشور عملیاتی شود تا مشکلات ناشی از این موراد نیز کاهش پیدا کند.
  وی بیان کرد: شهرداری‌ها نباید انتظار داشته باشند که از مرکز برای آنان اعتبارات واریز شود چرا که خود باید دنبال ایجاد درآمد پایدار و جذب سرمایه‌گذار برای پروژه‌های عمرانی و شهر خود باشند  که در رابطه با بحث ساخت‌و‌ساز ساختمانی نیز اگر ارتباط نظام مهندسی ساختمان و شهرداری‌ها سازنده باشد قطعا بسیاری از مشکلات ساخت‌وساز و موانع پیش رو در این بخش نیز برطرف می‌شود.

  خبر ۸ شهریور ۹۵ – نتایج آزمون استخدامی شهرداری های استان خراسان شمالی سال ۹۴

   برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

  خبر ۳۱ مرداد ۹۵ –  اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی شهرداری‌های استان مرکزی

  بر اساس اعلام دفتر امور شهری و شوراهای استانداری، نفرات پذیرفته‌شده اصلی در این آزمون برای طی مراحل بعدی استخدام به هسته گزینش استانداری معرفی خواهند شد.
  دفتر امور شهری و شوراهای استانداری همچنین اعلام کرده است که با نفرات اصلی از طریق شهرداری انتخابی تماس تلفنی گرفته می‌شود.
  ضمنا در روزهای آتی جهت دریافت کارنامه آزمون استخدامی کلیه داوطلبین از طریق  پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر امور شهری وشوراهای استانداری مرکزی  اطلاع رسانی خواهد شد.

  برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

  خبر ۲۵ مرداد ۹۵ – نتایج نهایی آزمون استخدامی شهرداری‌های استان آذربایجان شرقی (بهمن ماه ۱۳۹۴)

  دفتر امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی نتایج نهایی آزمون استخدامی شهرداری‌های استان در بهمن ماه سال ۱۳۹۴ را اعلام کرد.
  بر اساس اعلام دفتر امور شهری و شوراهای استانداری، نفرات پذیرفته‌شده اصلی در این آزمون برای طی مراحل بعدی استخدام به هسته گزینش استانداری معرفی خواهند شد.
  دفتر امور شهری و شوراهای استانداری همچنین اعلام کرده است که با نفرات اصلی از طریق شهرداری انتخابی و یا هسته گزینش استانداری تماس تلفنی گرفته می‌شود.

  برای مشاهده نتایج نهایی اینجا کلیک کنید

  خبر 25 مرداد 95 : لایحه استخدامی شهرداری‌ها به مجلس رفت

  رئیس‌جمهور لایحه استخدامی شهرداری‌ها را به مجلس تقدیم کرد.

  دکتر حسن روحانی لایحه «استخدامی شهرداری‌ها» را که به تصویب هیئت وزیران رسیده است برای طی تشریفات قانونی به مجلس شورای اسلامی تقدیم کرد.

  خبر ۲۰ مرداد ۹۵ – اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی شهرداری های استان قزوین

  مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری نتایج نهایی آزمون استخدامی شهرداری های استان را خبر داد.
  به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،
  “ایرج زاهدپور” مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری نتایج مرحله مصاحبه آزمون استخدامی شهرداری ها را اعلام و اظهار داشت : طبق قوانین استخدام کشوری بکارگیری پذیرفته شدگان بعد از طی مراحل گزینش و تائید صلاحیت فرد توسط مراجع ذیربط قطعی و به صورت پیمانی استخدام و مشغول به کار خواهند شد.
  وی با توضیح روند آزمون استخدامی افزود : در این دوره  ۵۷۴۵  نفر در آزمون ثبت نام و به رقابت پرداختند که پس از اعلام نتایج اولیه(۳ برابر ظرفیت) مجموع پذیرفته شدگان مرحله اولیه به ۱۸۰ نفر رسید که این افراد به مرحله مصاحبه تخصصی راه یافتند و بعد از انجام مصاحبه در نهایت تعداد ۶۶ نفر به مرحله نهایی راه پیدا کردند.
  مدیر کل دفتر امور شهری و شوراها در پایان تصریح کرد : با پذیرفته شدگان نهایی متعاقبا تماس حاصل خواهد شد و نیاز به مراجعه حضوری ندارند.

  برای مشاهده لیست پذیرفته شدگان نهایی اینجا کلیک کنید

  خبر ۱۹ مرداد – اسامی پذیرفته شدگان نهایی (اصلی وذخیره)آزمون استخدامی مورخ ۲ بهمن ۱۳۹۴

  ه اطلاع پذیرفته شدگان میرساند ازتاریخ ۲۳ مرداد ۹۵ به مدت دو هفته مهلت دارند تا جهت تکمیل پرونده به هسته گزینش استانداری واقع در میدان استانداری مراجعه نمایند عدم مراجعه در ایام اعلام شده به منزله انصراف تلقی میگردد.

  برای مشاهده اسامی نهایی پذیرفته شدگان اینجا کلیک نمایید

  خبر ۱۴ مرداد ۹۵ – ۱۷ مرداد ماه شروع مصاحبه تخصصی استخدام شهرداری های خراسان جنوبی

  استانداری خراسان جنوبی: بدینوسیله به اطلاع می رساند مصاحبه تخصصی با پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی مورخه ۹۴/۱۱/۰۲ شهرداری های خراسان جنوبی از روز یکشنبه مورخه ۹۵/۵/۱۷ انجام می پذیرد.
  در اولین روز مصاحبه ۹۵/۰۵/۱۷ از پذیرفته شدگان در رشته شغلی مسئول خدمات مالی  به شرح ذیل دعوت بعمل می آید

  برای مشاهده اسامی و تاریخ مصاحبه اینجا کلیک کنید

  خبر 11 مرداد 95 : ایجاد ۲۵۰۰ شغل در حوزه صنعت گیلان تا پایان سال

  رئیس‌سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان گفت: امسال بالغ بر ۱۰۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در گیلان صورت خواهد گرفت که این حجم سرمایه گذاری علیرغم تحریم ها و مشکلات در طول تاریخ استان بی‌سابقه بوده است.
  دکتر علی منتظری با حضور در دفتر خبرگزاری ایلنا در گیلان که در آستانه روز خبرنگار با بازدید و دیدار با سرپرست و خبرنگاران این خبرگزاری انجام شد، در گفت و گویی در مورد وضعیت کلی صنعت گیلان گفت: علی رغم همه مشکلاتی که وجود دارد برآورد ما این است که پیشرفت خوبی در حال وقوع است.
  وی افزود: صحبت‌های ما بر اساس‌آمار و اطلاعات کشوری بوده و استان هیچ دخل و تصرفی در آن ندارد.
  رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان تصریح کرد: اعتقاد ما در گذشته نیز این بوده که آمار و اطلاعات برای خود دارای قداست است و بر اساس این آمار در کشور برنامه ریزی صورت می گیرد.
  وی افزود: در سال ۹۲ در دولت تدبیر و امید سرمایه گذاری بالغ بر ۳۶۰ میلیارد تومانی در گیلان صورت گرفت که این آمار در سال ۹۳ با رشد همراه بوده و به مبلغ ۴۴۰ میلیارد تومان رسید.
  منتظری بیان داشت: طبق آمارهای موجود مبلغ سرمایه‌گذاری در سال ۹۴ به ۷۲۰ میلیارد تومان رسید که امسال با توجه به برنامه‌ریزی‌هایی که صورت گرفته بالغ بر ۱۰۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری در گیلان صورت خواهد گرفت که این حجم سرمایه‌گذاری علیرغم تحریم‌ها و مشکلات در طول تاریخ استان بی‌سابقه بوده است.
  منتظری افزود: باتوجه به اینکه فضای تحریم‌ها باز نشده و استکبار جهانی در حال ایجاد مشکل است، اما در گیلان این اتفاقات مثبت رخ داده است.
  این مسئول با بیان اینکه برخی انتظار دارند سریعاً قفل تحریم‌ها باز شود، افزود:تحریم ها یکساله اتفاق نیفتاده که یک جا برداشته شود.
  منتظری بیان داشت: سویفت با فرآیند چندین مرحله ای بسته شد و اگر بخواهد باز شود باید مراحل و مدت زمان آن طی شود.
  وی با انتقاد از افرادی که بدون نظر کارشناسی عنوان می‌کنند برجام حاصلی برای کشور نداشته است افزود:در دو ماه آینده یکی از بزرگترین کارخانجات ام. دی. اف کشور در همین شرایط سخت با مجهزترین ماشین آلات دنیا از آلمان و ایتالیا که از این تکنولوژی فقط در یک جای دیگر دنیا استفاده شده با اشتغال مستقیم ۳۰۰ نفر به بهره برداری خواهد رسید.
  این مسئول موفق صنعتی گیلان افزود: پروژه تولید ام. دی. اف در خاورمیانه بی نظیر است و بزرگترین واحد این صنایع در کشور محسوب می شود.
  وی تصریح کرد: این پروژه صنایع پایین دستی زیادی داشته و با توجه به اینکه مواد اولیه این کارخانه از ضایعات چوب است، کشاورزی گیلان را با زراعت چوب متحول خواهد کرد.
  منتظری بیان داشت: با شرایط فعلی تعهد می‌کنیم در ۵ سال آینده کل استان به سمت زراعت چوب حرکت کند.
  وی افزود: از مجموع ۱ میلیون ۶۰۰ هزار متر مکعب چوب مورد نیاز کشور ،۱میلیون متر مکعب آن از این پس در گیلان تولید شده و از واردات چوب جلوگیری خواهد شد.
  این مسئول گفت: تکنولوژی‌های جدید علی رغم اشتغال مستقیم پیامدهای مثبتی را نیز در پی دارد که باید دیده شود.
  منتظری با بیان اینکه تا پایان امسال گیلان قطب صنایع سلولوزی کشور خواهد شد، افزود: هم اکنون به دنبال شهرک سلولوزی و مبل در گیلان هستیم که صنایع کوچک متعاقب صنایع بزرگ به وجود بیاید و این حرکت در دولت تدبیر و امید اتفاق افتاده است.
  وی افزود: سال جاری بصورت مستقیم در حوزه صنعت گیلان دو هزار و  پانصد شغل جدید ایجاد خواهد شد که با احتساب حوزه معدن و تجارت جمعاً ۱۰ هزار شغال تا پایان سال جاری ایجاد خواهد شد.
  منتظری تصریح کرد: علی رغم اینکه متولی امر یک وزارتخانه دیگر است، اما سازمان صنایع خود را در راستای ایجاد اشتغال متعهد می داند.
  وی با بیان اینکه در حال تلاش برای احیای واحدهای نیمه فعال صنعتی هستیم، افزود: این امر یعنی اینکه ما به دنبال ایجاد اشتغال برای جوانان گیلان هستیم.
  این مسئول بیان داشت: آمار تجمعات کارگری در گیلان در سه سال گذشته دولت تدبیر و امید نسبت به سال‌های پیش بسیارکمتر شده است، افزود: ما در حال تلاش و بیان مشکلات کارگری استان هستیم در صورتی که متولی امر کار نبوده و وظیفه حمایت از کارفرما را داریم.
  منتظری با بیان اینکه یکی از آسیب‌های جدی حال حاضر عدم انعکاس عملکردهای دولت است، افزود: رسانه ها باید در این حوزه همکاری کنند تا ظلمی درحق دولت رخ ندهد.
  وی با بیان اینکه تاکنون سازمان را هرگز اجازه دخالت در مسایل سیاسی نداده ام، افزود: عوامل اقتصادی دولت دارای تجربه بوده و ما هم موظفیم در همین چارچوب حرکت کنیم.
  وی افزود: در سازمان صنعت و معدن به اندازه کافی طرح مصوب شده است و در حال حاضر واحدها باید هرچه سریع‌تر تسهیلات خود را از بانک‌ها دریافت کرده و تعهد اشتغالی که دارند را تحقق بخشند.
  منتظری با بیان اینکه درحال حاضر تمام دغدغه سازمان صنعت دریافت تسهیلات واحدها از بانک‌ها است، افزود: برخی افراد که می‌خواهند از این فضا سوء استفاده کنند باید ببینند که اقدامات موثر و مطلوبی در حال انجام است.
  وی ضمن تشکر از همکاری های سرپرستی خبرگزاری ایلنا در گیلان به جهت انعکاس شفاف عملکرد دولت تدبیر و امید و حمایت از مدیران تلاشگر که مرتبط با حوزه صنعت و کار هستند، گفت: سازمان صنعت و معدن آمادگی دارد تا همکاری خود را با سرپرستی این خبرگزاری در گیلان گسترش داده تا نگرانی‌ها و دغدغه های مسایل کارگری نیز برطرف شود.

  خبر ۱۰ مرداد ۹۵ – اعلام زمان مصاحبه تخصصی پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی خراسان جنوبی

  بدینوسیله به اطلع می رساند مصاحبه تخصصی با پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی مورخه ۹۴/۱۱/۰۲ شهرداری های خراسان جنوبی از روز یکشنبه مورخه ۹۵/۵/۱۷ طی برنامه ای که در روز چهارشنبه هفته جاری از طریق همین سایت قابل دسترسی خواهد بود، انجام می پذیرد.
  در اولین روز مصاحبه ۹۵/۰۵/۱۷ از پذیرفته شدگان در رشته شغلی مسئول خدمات مالی دعوت بعمل خواهد آمد.
  اخبار تکمیلی از طریق سایت استانداری خراسان جنوبی متعاقبا به اطلاع پذیرفته شدگان خواهد رسید

  خبر ۳مرداد ۹۵ – مصاحبه آزمون شهرداری‌ها استان گیلان

  پذیرفته شدگان محترم سه برابر ظرفیت رشته های شغلی مأمور حراست ، مسئول خدمات مالی، کارشناس امور اداری ، حسابدار ،کارشناس امور حقوقی ، کارشناس روابط عمومی ، متصدی امور دفتری از آنجائیکه بر اساس بند ۵ مصوبه مورخ ۲۳/ ۴/ ۱۳۹۵ کمیته نظارت بر آزمون استخدام پیمانی شهرداری‌های استان  مقرر گردید مصاحبه از شما در روز چهارشنبه مورخ ۱۳/ ۵/ ۱۳۹۵ در سالن الغدیر استانداری به نشانی رشت – بلوار معلم – استانداری گیلان صورت پذیرد. شایسته است با در دست داشتن کارت ملی رأس ساعت ۸ صبح در مکان مذکور حضور بهم‌رسانید. عدم حضور در زمان تعیین شده به منزله انصراف می باشد.

  ((پذیرفته شدگان محترم سه برابر ظرفیت رشته های شغلی کارشناس باغبانی ،کارشناس شهرسازی ، مهندس راه و ساختمان ، کارشناس محیط زیست ، کارشناس امور حمل و نقل و آرشتیکت از آنجائیکه بر اساس بند ۵ مصوبه مورخ ۲۳/ ۴/ ۱۳۹۵ کمیته نظارت بر آزمون استخدام پیمانی شهرداری‌ها‌ی استان مقرر گردید مصاحبه از شما در روز چهارشنبه مورخ ۱۳/ ۵/ ۱۳۹۵ در سالن الغدیر استانداری به نشانی رشت – بلوار معلم – استانداری گیلان صورت پذیرد. شایسته است با در دست داشتن کارت ملی رأس ساعت۱۴ در مکان مذکور حضور بهم‌رسانید. عدم حضور در زمان تعیین شده به منزله انصراف می باشد.

  خبر ۳۰ تیر ۹۵ – اسامی قبول‌شدگان و مردودین مرحله بررسی مدارک داوطلبان دعوت شده دارای حد نصاب آزمون استخدام پیمانی شهرداری‌های استان آذربایجان شرقی  (بهمن ۱۳۹۴)

  دفتر امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی با صدور اطلاعیه‌ای اسامی قبول‌شدگان و مردودین مرحله بررسی مدارک داوطلبان دعوت شده دارای حد نصاب آزمون استخدام پیمانی شهرداری‌های استان (بهمن ۱۳۹۴) که به عنوان جایگزین نسبت به تحویل مدارک اقدام کرده بودند را اعلام کرد.

  برای مشاهده اسامی اینجا کلیک کنید

  خبر ۲۷ تیر ۹۵ – فهرست نتایج آزمون مشاغل آتش نشانی شهرداری های استان کرمانشاه در خردادماه ۱۳۹۴

  برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

  خبر ۲۳ تیر ۹۵ : اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی تعدادی از شهرداری های استان کرمان

  فهرست پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی تعدادی از شهرداری های استان کرمان  جهت معرفی به هسته گزینش اعلام شد

  جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان نهایی اینجا کلیک کنید

  جهت دریافت اطلاعیه گزینش اینجا کلیک کنید

  خبر ۱۹ تیر ۹۵ : اعلام زمان‌بندی مصاحبه پذیرفته‌شدگان استخدامی شهرداری‌ آذربایجان شرقی

  دفتر امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی با صدور اطلاعیه‌ای، برنامه زمان‌بندی مرحله مصاحبه آزمون استخدامی شهرداری‌های استان در بهمن ماه ۹۴ را اعلام کرد.

  بر اساس این اطلاعیه، مصاحبه پذیرفته‌شدگان این آزمون در ساختمان مرکزی استانداری ٱذربایجان شرقی (میدان شهدا) برگزار شده و داوطلبان باید در روز و ساعت مقرر شده و با در دست داشتن گواهینامه‌های آموزشی و مهارتی و تالیفات، در جلسه مصاحبه حضور یابند.

  در این اطلاعیه از داوطلبان خواسته شده است که از به همراه داشتن وسایل اضافی خودداری کرده و تلفن‌های همراه خود را قبل از ورود به جلسه مصاحبه خاموش نمایند.

  با توجه به این که امکان تغییر و تمدید زمان مصاحبه وجود ندارد لذا داوطلبانی که در ساعت مقرر در جلسه مصاحبه حضور نداشته باشند غایب محسوب می‌شوند.

  جهت دریافت فایل برنامه زمان‌بندی مصاحبه آزمون استخدامی بهمن ۹۴ کلیک کنید

  خبر 9 تیر 95 :  نتایج نهایی آزمون استخدامی شهرداری های تابعه استان هرمزگان اعلام شد.

  ارسلان بهاری میمندی با اعلام این خبر به خبرنگاران اظهار داشت: از کل سهمیه در نظر گرفته شده پس از احتساب اعلام نیاز شهرداری ها و سهمیه اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و انجام مراحل برگزاری آزمون های علمی، عملی و مصاحبه، تعداد 81 نفر به عنوان نفرات اصلی انتخاب و معرفی شدند تا در شهرداری های تابعه جذب و به کارگیری شوند.
  وی افزود: پذیرفته شدگان نهایی باید در تاریخ های مورد نظر جهت ارائه تعهد خدمتی و انجام مراحل پزشکی نهایی اقدام و سپس به گزینش معرفی می شوند.
  بهاری خاطرنشان کرد: شروع به کار این افراد پس از هماهنگی های لازم با سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و انجام مراحل گزینش صورت می پذیرد.
  در هرمزگان 37 شهرداری و یک هزار و 93دهیاری وجود دارد که از این تعداد 18 شهرداری درجه یک و نیازمند توجه و حمایت بیشتر هستند.

  خبر 12 اردیبهشت 95 : زمان ومکان مصاحبه آزمون استخدامی شهرداری های استان مرکزی اعلام شد

  حسن قربانی اظهار داشت: پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی شهرداری های استان مرکزی که آزمون آن در بهمن ماه سال گذشته برگزار شد می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی استانداری مرکزی و دفتر امور شهری و شوراهای استانداری به آدرس shahri.stan-mr.ir مراجعه و با دریافت فایل ضمیمه اطلاعیه شماره سه دفتر اموری شهری و شوراها، از زمان و مکان مصاحبه شغلی خود مطلع شوند.

  وی افزود: فرایند مصاحبه از تمامی پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون تخصصی استخدامی شهرداری های استان مرکزی، طبق زمان بندی مشخص شده و ضوابط سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، در چارچوب دستورالعمل های استخدامی، انجام خواهد شد.

  مدیرکل دفتر شهری و شوراهای استانداری مرکزی تصریح کرد: پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی شهرداری های استان مرکزی باید به برنامه زمانبندی برگزاری مصاحبه و مکان برگزاری ذکر شده در اطلاعیه شماره سه توجه کنند و حضور نیافتن در مصاحبه به منزله انصراف پذیرفته شدگان تلقی خواهد شد.

  قربانی با اشاره به مکان انجام مصاحبه استخدامی شهرداری های استان مرکزی گفت: محل برگزاری مصاحبه هر فرد در مکان همان شهرداری که در آن پذیرفته و در اطلاعیه شماره دو نیز ذکر شده است خواهد بود و همراه داشتن مدارک شناسایی و عکس در مصاحبه ضروری است.

  مدیرکل دفتر شهری و شوراهای استانداری مرکزی خاطرنشان ساخت: مکان و زمان برگزاری آزمون عملی رشته های شغلی کاردان آتش نشان و راننده وسائط نقلیه تندروی سنگین نیز متعاقبا در سایت فوق الذکر اعلام خواهد شد.

  گفتنی است آزمون استخدامی شهرداری های استان مرکزی با هدف جذب نیرو در رسته های شغلی مختلف برای ۹شهرداری استان شامل شهرداری های ساوه، نوبران، پرندک، زاویه، مامونیه، خشکرود، آستانه، دلیجان و تفرش، بهمن ماه ۹۴ برگزار شد.

  خبر ۱۱ اردیبهشت ۹۵ : تعدیل نیرو در شهرداری تهران نداریم

  معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران گفت: شهرداری تهران در تلاش هست تا سال ۹۵ مسکن تمامی کارگران این سازمان را ساماندهی کند.
  محمد علی داریانی معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران در گفت و گو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛در خصوص تامین مسکن کارگران این سازمان اظهار داشت:شهرداری تهران در تلاش هست تا سال ۹۵ مسکن تمامی کارگران این سازمان را ساماندهی کند.
  وی گفت:این تسهیلات در قالب زمین به تعاونی ها اعطا می شود و آن ها موظف هستند در کمترین زمان در اختیار کارگران قرار دهند.
  معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران بیان کرد:زمین های در نظر گرفته شده در تمامی مناطق شهرداری وجود دارند که با توجه به محل کار کارگران ،زمین در منطقه مربوطه به آن ها اعطا می شود.
  داریانی افزود:این تسهیلات به افرادی اعطا می شود که دارای بیش از ۳ سال سابقه کاری در شهرداری باشند.
  وی در خصوص تعدیل نیرو در شهرداری تهران بیان کرد: ساماندهی نیرو همیشه در این سازمان وجود دارد و سازمان آتش نشانی به دلیل توسعه ای که در پیش دارد بیشترین نیرو را درخواست داده است.
  معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران تصریح کرد:همچنین در سازمان پسماند نیز ممکن است نیروی مازادی که حضور دارند با جابه جایی و نه تعدیل در سازمان مواجه شوند.

  جدیدترین اخبار – فروردین 95

  احمد طالب‌نژاد معاون برنامه‌ریزی شهردار شیراز در گفتگو با خبرنگار فاری از ز استخدام ۱۱۰۰ نیروی جدید در شهرداری شیراز و تبدیل وضعیت ۲۰۰ نیروی قراردادی شاغل طی ماه‌های آتی خبر داد.

  طالب‌ نژاد عصر امروز در نخستین جلسه سال ۹۵ شورای اسلامی این شهر، اظهار داشت: آخرین تشکیلات مصوب شهرداری مربوط به سال ۸۴ است و برخی از ساختارهای سازمان‌ها نیز مربوط به قبل از ۸۴ و حتی به‌صورت معدود بعد از آن است.

  معاون شهردار شیراز با اشاره به ابلاغ ساختار و تشکیلات جدید شهرداری توسط وزارت کشور افزود: اگر مقایسه کنیم در سطح معاونت‌ها تشکیلات مصوب جدید دارای ۶ معاونت است درحالی‌که تشکیلات سال ۸۴ هفت معاونت داشته که البته ما در حال حاضر در شهرداری شیراز هشت معاونت داریم و معاونت اقتصادی و سرمایه‌گذاری ما اضافه بر هفت مورد مصوب است.

  وی ادامه داد: بنابر تشکیلات مصوب جدید، معاونت فرهنگی و اجتماعی تغییراتی خواهد داشت چنانکه در تشکیلات جدید، پست معاونت شهردار در قالب رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی فعالیت خواهد کرد.

  طالب‌ نژاد اضافه کرد: در بخش مدیریت‌ها ۲۳ مدیریت و اداره کل مصوب شده که درگذشته ۱۸ مورد بوده است ضمن این‌که پنج مدیریت اضافه‌شده که در مصوبات جدید ۱۶ مورد از این مدیریت‌ها اداره کل محسوب می‌شوند یعنی پست‌های آنها ارتقا یافته و مدیرکل شده است.

  به گفته معاون شهردار شیراز، در بخش سازمان‌ها ۱۶ سازمان فعلی بنابر مصوبات جدید به ۱۲ مورد کاهش‌یافته و عمدتاً سازمان‌های حمل‌ونقلی و موتوری مشمول ادغام‌شده و این کاهش را رقم خواهند زد.

  راه‌اندازی منطقه ۱۱ شهرداری شیراز در شش‌ماهه نخست سال جاری

  وی تصریح کرد: در سال ۸۴ ما تنها هفت منطقه مصوب داشتیم و کارکنان مناطق هشت، ۹ و ۱۰ ساختار مصوب نداشتند که در تشکیلات جدید ۱۱ منطقه تصویب‌شده و منطقه ۱۱ در ۶ ماهه نخست سال جاری راه‌اندازی می‌شود.

  این مسئول متذکر شد: در بحث پست‌های سازمانی، بنابر تشکیلات مصوب جدید ۳ هزار و ۶۱۹ پست در نظر گرفته‌شده که در شهرداری مرکزی شامل حوزه شهردار و معاونت‌ها و مناطق یک‌هزار و ۹۵۵ پست است و سازمان‌ها نیز ۲ هزار و ۶۴ پست دارند درحالی‌که در ساختار قدیمی، شهرداری مرکزی و معاونت‌ها و مناطق ۷۷۸ پست داشتند و هشت سازمان ما تشکیلات و پست مصوب نداشتند و تنها هشت سازمان دارای تشکیلات مصوب بوده، یک‌هزار و ۴۵ پست داشتند که با این اوصاف، یکهزار و ۷۸۷ پست به شهرداری شیراز اضافه‌شده که در مناطق و شهرداری مرکزی ۷۶۸ پست و در سازمان‌ها یک‌هزار و ۱۹ پست خواهد بود.

  طالب نژاد سپس بیان کرد: پست‌هایی افزوده‌شده را در ساماندهی نیروی انسانی و بر اساس احراز شرایط استفاده خواهیم کرد و نیروهایی که از مجموعه‌های دیگر پست گرفته‌اند را به‌جای خود بازمی‌گردانیم و تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی و قراردادی و استخدام‌های آتی را از مسیر این ساماندهی تسهیل می‌کنیم.

  معاون برنامه‌ریزی شهردار شیراز عنوان کرد: برای استقرار تشکیلات جدید شهرداری، ادغام مدیران بخش‌های میانی بنابر پست‌های جدید ابلاغ‌شده و تغییرات مدیریت‌ها و ابلاغ‌ها توسط شهردار شیراز صادر خواهد شد و پس از ابلاغ، واحدها ثبات پیدا می‌کنند و با همراهی خودشان ساختار جدید را اجرایی می‌کنیم.

  وی در ادامه اظهار داشت: در حال حاضر تحلیل نیروها اعم از مدارک تحصیلی، سنوات خدمات و سایر شرایط در دست انجام است و برای انطباق با تشکیلات جدید، بررسی برش‌های واحدها انجام‌شده و فرایند کار، ابتدا پست‌های رسمی و بعد قراردادی‌ها و شرکتی‌ها به تشکیلات جدید منتقل می‌شوند.

  تعیین ظرفیت برای واحد با کارسنجی و توان سنجی و نظر به استانداردهای ایزو دیگر موردی بود که وی به آن اشاره و بیان کرد: در تشکیلات جدید واحدهای جدید و ادارات کل شکل‌گرفته و از این رو در مکاتبات و ساختارهای حقوقی باید اختیارات جدید نیروها لحاظ شود و همچنین لازم است در مورد سازمان‌های ادغام‌شده تسویه و تعیین تکلیف بدهی‌ها، انتقال ماشین‌آلات و ساختمان‌ها انجام پذیرد.

  وی با اشاره به این‌که منابع انسانی توانمند و خلاق مهم‌ترین سرمایه شهرداری است بر لزوم استقرار نظام جانشین پروری و ارزشیابی دقیق تأکید کرد و ابراز داشت: در حال حاضر پیگیر مجوز شکل‌گیری شرکت‌های وابسته به شهرداری هستیم و در بحث ساماندهی نیروی انسانی که در سه‌ماهه آتی انجام می‌شود برنامه جامع تدوین‌شده و بر این اساس، تعیین ظرفیت ارائه خدمات و فعالیت‌ها مطابق با بودجه و سیاست‌های برون‌سپاری تعیین خواهد شد.

  طالب نژاد در پایان گفت: علاوه بر این موارد، نیروهای رسمی، کارگر حکمی، قراردادی، بخش خصوصی و شرکتی‌ها بنابر مدرک تحصیلی، سابقه خدمت تعیین تکلیف می‌شوند چنانکه یکهزار و ۱۹ پست رسمی به تشکیلات جدید منتقل می‌شود که با این کار ۲ هزار و ۶۰۰ پست سازمانی برای ما باقی می‌ماند که برای تبدیل وضعیت ۴۰۰ نیروی قراردادی استفاده می‌شود که در مرحله نخست مجوز ۲۰۰ نفر نیروی قراردادی را از سازمان شهرداری‌ها اخذ کردیم و به دنبال آن هستیم تا برای ۲۰۰ نفر بعدی نیز مجوز بگیریم و در مرحله دوم یک‌هزار و ۵۰۰ نیروی شرکتی نیز تبدیل وضعیت می‌شود که اگر این‌ها هم تبدیل وضعیت شوند باز بیش از یک‌هزار و ۱۰۰ نیرو نیاز خواهیم داشت که از طریق نظام استخدام شایسته‌سالاری تأمین می‌شود تا با بازنشسته شدن بخشی از نیروها در سنوات آتی مشکلی در وضعیت نیروی انسانی ایجاد نکند.


  اخبار جدید

  محمدجواد کولیوند با بیان اینکه این وجوهات تحت عنوان پاداش‌های مختلف به صورت غیر قانونی به بعضی از افراد ارائه شده است، بیان کرد: تغییر کاربری و به کار گیری حدود ۴ هزار و ۲۰۰ نفر بدون ضابطه در شهرداری‌ها عمده مسائلی بودند که در این گزارش نسبت به اقدامات استانداری تهران به آن ها پرداخته شده است.

  نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی با اشاره به مسائل مهمی که در گزارش تحقیق و تفحص مربوط به استانداری فارس آمده است، ادامه داد: در گزارش مربوط به استان فارس بحث پرداخت‌های غیر قانونی از طریق استانداری به سازمان همیاری مورد بررسی قرار گرفته است.

  وی افزود: این موضوع مربوط می شود به عقد قرارداد “باغ مهر جوان” چون هیئت امنای آن دولتی هستند و استانداری فارس قرارداد بسته است، به عنوان تبانی محسوب شده است.

  عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت متذکر شد: خودروهای خریداری شده به عنوان هبه در اختیار استانداری قرار گرفته که از موارد ممنوعه قانون بودجه است.

  کولیوند به گزارش تحقیق و تفحص از استانداری آذربایجان غربی اشاره کرد و گفت: در این استان برداشت هایی از حساب هایی انجام شده که عمدتا برای برداشت از این حساب ها امور اقتصاد و دارایی مجوزی را صادر نکرده است و این حساب ها باز بوده و اسناد حسابداری نیز موجود نبوده است.

  وی ادامه داد: در این استانداری بیشتر سوء مدیریت و بحث اشتغال بوده است که با توجه به پتانسیل هایی که در استان آذربایجان غربی وجود دارد، راجع به اشتغال و بیکاری جوانان بیشتر تاکید شده است.

  عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت تصریح کرد: چون شهرنشینان در داخل کشور به نسبت بیشتر از روستا نشینان هستند یعنی ۲۷ درصد از جمعیت کشور در روستاها زندگی می کنند و ۷۳ درصد در شهرها زندگی می کنند، عمدتا تغییرات کاربری در بسیاری از استان های کشور وجود دارد.

  کولیوند تاکید کرد: در تهران نیز بیتشرین مشکل مربوط به تغییر کاربری‌ها است و بیشتر مشکلات تهران که در این گزارش به آن ها اشاره شده است مربوط به تغییر کاربری است.

  اخبار جدید استخدامی شهرداری ها مربوط به سال 95 در آینده نزدیک در همین صفحه قرار میگیرد.

  شرایط عمومی استخدام :

  ۱- تدین به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی.

  ۲- تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران.

  ۳- اعتقاد به مبانی نظام جمهوری اسلامی ایران.

  ۴- داشتن کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت .

  ۵- عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر و عدم سابقه محکومیت جزایی موثر.

  ۶- داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام می‌شوند.

  ۷- نداشتن منع استخدام در دستگاههای دولتی به موجب آراء مراجع قانونی.

  ۸- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.

  اخبار جدید

   آگهی استخدام پیمانی شهرداری های استان سمنان (ثبت نام شروع شد)

  استانداری سمنان برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداری های استان از محل مجوز استخدامی شماره ۳۴۵۰۲ مورخ ۹۴/۸/۹ سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور موضوع مجوز شماره ۱۶۶۱۸۱ مورخ ۹۴/۷/۱۸ سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و مصوبه شماره ۳۳۳۶۱ مورخ ۹۴/۷/۲۹ شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی شهرداریها و دهیاریهای کشور، تعداد ۲۲ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی، مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی به شرح زیر استخدام می نماید.

  آگهی استخدام پیمانی شهرداری های استان خراسان شمالی (ثبت نام شروع شد)

  استانداری خراسان شمالی برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداریهای شهرهای اسفراین، پیش قلعه، جاجرم، شیروان، صفی آباد و گرمه از محل مجوز استخدامی شماره ۱۶۶۱۸۱ تاریخ ۹۴/۰۷/۱۸ سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و براساس مصوبه شماره ۳۳۳۶۱ تاریخ ۹۴/۰۷/۲۹ شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی شهرداری ها و دهیاری های کشور و نامه شماره ۳۸۸۰۲ مورخ ۱۳۹۴/۰۹/۰۴ سازمان شهرداریهاو دهیاریهای کشور موضوع جذب نیروی انسانی در شهرداریها، تعداد ۱۹ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی، مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی به شرح زیر استخدام می نماید.

  آگهی استخدام پیمانی شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری (ثبت نام شروع شد)

  استانداری استان چهارمحال و بختیاری برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداری‏های استان، از محل سهمیه استخدامی شماره ۱۶۶۱۸۱ مورخ ۱۳۹۴/۷/۱۸ سازمان مدیریت و برنامه ‏ریزی کشور و مصوبه شماره ۳۳۳۶۱ مورخ ۱۳۹۴/۷/۲۹ شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی شهرداری‏ها و دهیاری‏های کشور و در چارچوب دستورالعمل استخدام پیمانی بخشنامه شماره ۳۰۱ مورخ ۹۴/۱/۸ وزیر محترم کشور و دستورالعمل استخدام پیمانی موضوع جذب نیروی انسانی در شهرداریها و مشاغل عملیات آتش نشانی، در نظر دارد تعداد ۴۶ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندیهای تخصصی، عملی و مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی برای خدمت در شهرداری های استان به شرح ذیل استخدام نماید.

  آگهی استخدام پیمانی شهرداری های استان کرمان (ثبت نام شروع شد)

  استانداری کرمان برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز تعدادی از شهرداری های استان از محل مجوز استخدامی شماره ۱۶۶۱۸۱ تاریخ ۹۴/۷/۱۸ سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و مجوز شماره ۳۵۶۶۴ تاریخ ۹۴/۸/۱۷ سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، تعداد ۳۰ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی، عملی، مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی به شرح زیر استخدام می نماید.

  آگهی استخدام پیمانی در شهرداری های استان خراسان رضوی  (ثبت نام شروع شد)

  استانداری خراسان رضوی برای تامین نیروی انسانی شهرداری های استان از محل سهمیه استخدامی شماره ۱۶۶۱۸۱ مورخ ۱۸/۷/۹۴ سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور ، در نظر دارد تعداد ۹۱ نفر افراد واجد شرایط را از طریق آزمون توانمندی های تخصصی ، علمی یا مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی برای خدمت در شهرداری های استان خراسان رضوی استخدام نماید.

  آگهی استخدامی پیمانی شهرداری های خراسان جنوبی (ثبت نام شروع شد)

  استانداری خراسان جنوبى برای تامین نیروی انسانى موردنیاز شهردارى هاى آرین شهر ، ارسک ، اسفدن ، اسدیه ، اسلامیه ، بیرجند ، خضرى دشت بیاض، خوسف، حاجى آباد ، سه قلعه ، فردوس، سرایان ، قاین ، قهستان ، گزیک دیهوک ، زهان ، طبس مسینا ، طبس گلشن ، مود ، نیمبلوک و نهبندان از محل مجوز استخدامى شماره ۱۶۶۱۸۱ تاریخ ۱۸ / ۰۷ / ۹۴ سازمان مدیریت و برنامه ریزى کشور و مصوبه شماره ۳۳۳۶۱ مورخ ۲۹ / ۰۷ / ۹۴ شوراى توسعه مدیریت و سرمایه انسانى شهردارى ها و دهیارى هاى کشور، تعداد ۶۲ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمند ی های تخصصى و مصاحبه یا آزمون عملى (براى مشاغل غیر آتش نشانى مصاحبه و براى مشاغل آتش نشانى برگزارى آزمون عملى) و گزینش به صورت پیمانى به شرح زیر استخدام مى نماید.

  استخدام در مشاغل مشاغل کارشناسی و عملیاتی آتش نشانی شهرداری های مرکزی (ثبت نام شروع شد)

  استانداری مرکزی برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداریهای نوبران ، تفرش ، غرق آباد ، زاویه ، رازقان ، آستانه ، مامونیه ، پرندک ، دلیجان ، خشکرود ، توره ، ساوه در مشاغل کارشناسی و عملیاتی آتش نشانی از محل مجوز استخدامی شماره ۳۳۳۶۱ مورخ ۹۴/۷/۲۹ سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور تعداد ۶۳ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندیهای تخصصی ، عملی ، مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی به شرح زیر استخدام می نماید.

  آگهی استخدام پیمانی شهرداری های استان هرمزگان (ثبت نام شروع شد)

  استانداری هرمزگان برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز در شهرداریهای تابعه استان از محل مجوز استخدامی شماره ۳۵۲۱۸مورخ ۱۳/۰۸/۱۳۹۴سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور ، تعداد ۷۸ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی‌های تخصصی ، عملی یا مصاحبه و گزینش بصورت پیمانی به شرح ذیل استخدام می‌نماید.

   آگهی استخدام پیمانی در شهرداری های استان کرمانشاه (ثبت نام شروع شد)

  استانداری کرمانشاه برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداریهای شهرهای جوانرود؛ روانسر؛ شاهو؛ سنقر؛ بیستون؛ سطر؛ تازه‏آباد؛ حمیل؛ ازگله و گهواره از محل مجوز استخدامی شماره ۱۶۶۱۸۱ تاریخ ۹۴/۰۷/۱۸ سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و مصوبه شماره ۳۳۳۶۱ تاریخ ۹۴/۰۷/۲۹ شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی شهرداری ها و دهیاری های کشور موضوع جذب نیروی انسانی و نامه شماره ۳۵۸۹۶ مورخ ۱۳۹۴/۰۸/۱۷ سازمان شهرداریهاو دهیاریهای کشور، تعداد ۲۲ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی، مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی به شرح زیر استخدام می نماید.

  آگهی استخدام پیمانی آزمون شهرداریهای استان لرستان (ثبت نام شروع شد)

  معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداری های دورود،الیگودرز،ازنا،الشتر،پلدختر،چالانچولان،زاغه،شول آباد و بیران شهر از محل مجوز استخدام شماره ۱۶۶۱۸۱ مورخ ۱۳۹۴/۰۷/۱۸سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و مصوبه شماره ۳۳۳۶۱ مورخ ۱۳۹۴/۰۷/۲۹ شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی شهرداری ها و دهیاری های کشور تعداد ۴۰ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی، عملی یا مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی به شرح ذیل استخدام می نماید.

  آگهی استخدام پیمانی آزمون شهرداریهای استان همدان (ثبت نام شروع شد)

  شهرداریهای استان همدان برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز از محل مجوز استخدامی شماره ۳۴۵۰۸ مورخه ۹۴/۸/۹ سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، تعداد ۶۱ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی، مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی به شرح زیراستخدام می نماید.

   آگهی استخدام پیمانی در شهرداری‌های استان آذربایجان غربی (ثبت نام شروع شد)

  استانداری آذربایجان غربی برای تأمین نیروی انسانی شهرداریهای خوی- سلماس- سردشت- فیرورق- اشنویه- بوکان- سیه چشمه- سیلوانا-قوشچی-بازرگان-پلدشت در مشاغل اداری و عملیاتی آتش نشانی از محل مجوز استخدامی شماره ۱۶۶۱۸۱ مورخ ۹۴/۷/۱۸ سازمان مدیریت وبرنامه ریزی کشور و مصوبه شماره۳۳۳۶۱ مورخ ۹۴/۷/۲۹ شورای توسعه مدیریت وسرمایه انسانی سازمان شهرداریها ودهیاریهای کشور , در نظر دارد افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی , مصاحبه ،آزمون عملی(صرفآ درمشاغل آتش نشانی) و گزینش به صورت پیمانی برای خدمت در شهرهای فوق الذکر استان به شرح ذیل استخدام ‌نماید.

   آگهی استخدام پیمانی در شهرداری‌های استان آذربایجان شرقی (ثبت نام شروع شد)

  استانداری آذربایجان‌شرقی در نظر دارد برای تأمین نیروی انسانی شهرداری های ترک – سراب – ممقان – قره آغاج – سیس – شندآباد – خامنه – دوزدوزان – هادیشهر – خاروانا – آذرشهر – تسوج – خدافرین – کلیبر – مهربان – شبستر – خسروشاه – میانه – مراغه – عجب شیر –  اسکو و بخشایش استان آذربایجان شرقی از محل سهمیه استخدامی شماره ۱۶۶۱۸۱ مورخ ۱۸/۷/۹۴ سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و مصوبه شماره ۳۳۳۶۱ مورخ ۲۹/۷/۹۴ شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی شهرداری ها و دهیاری های کشور افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی، علمی ، مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی برای خدمت در شهرهای فوق الذکر استان به شرح ذیل استخدام ‌نماید.

  آگهی استخدام پیمانی در شهرداریهای تابعه استان زنجان (ثبت نام شروع شد)

  استانداری زنجان برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز در شهرداریهای تابعه استان از محل مجوز استخدامی شماره ۱۶۶۱۸۱مورخ ۱۳۹۴/۰۷/۱۸سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و مصوبه شماره ۳۳۳۶۱ تاریخ ۱۳۹۴/۰۷/۲۹ شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی شهرداری ها و دهیاری های کشور و بر اساس نامه شماره ۳۴۵۰۴ مورخ ۱۳۹۴/۰۸/۰۹سازمان شهرداری ‌ها و دهیاری های کشور، تعداد ۶۷ نفر از افراد واجد شرایط (بومی استان زنجان) طبق جدول ذیل، از طریق برگزاری آزمون توانمندی‌های تخصصی ، مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی در مورخه ۱۳۹۴/۱۰/۱۱ به شرح زیر استخدام می‌نماید.

  آگهی استخدام پیمانی در شهرداری های استان گلستان (ثبت نام شروع شد)

  استانداری گلستان برای تامین نیروی انسانی موردنیاز شهرداریهای شهرهای فاضل آباد– گمیش تپه– سیمین شهر– آق قلا از محل مجوز استخدامی شماره ۱۶۶۱۸۱ تاریخ ۹۴/۰۷/۱۸ سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و بر اساس مصوبه شماره ۳۳۳۶۱ تاریخ ۹۴/۰۷/۲۹ شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی شهرداری ها و دهیاری های کشور و نامه شماره ۳۴۵۰۶ مورخ ۱۳۹۴/۰۸/۰۹ سازمان شهرداریهاو دهیاریهای کشور موضوع جذب نیروی انسانی در شهرداریها، تعداد ۸ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی، مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی به شرح زیر استخدام می نماید.

  آگهی استخدام پیمانی شهرداری های استان خوزستان (ثبت نام شروع شد )

  استانداری خوزستان برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداریهای استان از محل سهمیه استخدامی شماره ۱۶۶۱۸۱ مورخ ۹۴/۰۷/۱۸ سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور شماره ۳۵۶۵۶ مورخ ۹۴/۰۸/۱۷ سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور، در نظر دارد افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی، عملی ، مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی برای خدمت در شهرهای استان به شرح زیر استخدام نماید.

  آگهی استخدام پیمانی استانداری قزوین (ثبت نام شروع شد)

  استانداری قزوین برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداریهای قزوین- آوج – آبگرم – تاکستان – اقبالیه – دانسفهان -شال – محمدیه – شریفیه -آبیک – خرمدشت – خاکعلی – رازمیان – بوئین زهرا و سازمان اتوبوسرانی شهرداری قزوین – سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری قزوین – سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری قزوین – سازمان حمل و نقل شهرداری تاکستان – سازمان حمل و نقل شهرداری محمدیه از محل سهمیه استخدامی مجوز شماره ۱۶۶۱۸۱مورخ ۱۳۹۴/۷/۱۸ سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشورو مصوبه شماره ۳۳۳۶۱ تاریخ ۳۱۹۴/۷/۲۹ شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور و بخشنامه شماره ۱۴۵۹۵۴ تاریخ ۱۳۹۳/۱۱/۲۵ وزیر محترم کشور، در نظر دارد تعداد ۶۶ نفراز افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی، عملی و گزینش به صورت پیمانی استخدام نماید.

  آگهی استخدام پیمانی شهرداریهای مازندران (ثبت نام شروع شد)

  به کلیه متقاضیان توصیه می گردد قبل از انجام فرایند ثبت نام ، آگهی استخدام را دریافت و بطور کامل مطالعه نموده و از مراجعه حضوری به استانداری یا شهرداریها خودداری نمایند .
  استانداری مازندران برای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداری های شهرهای آلاشت، آمل، رینه، بابل، بابلسر، خرم آباد، نشتارود، سلمانشهر، کیاسر، قائمشهر، کیاکلا، محمودآباد، چمستان، نوشهر، فریدونکنار از محل سهمیه استخدامی شماره ۳۵۶۷۰ مورخ ۱۷/۰۸/۱۳۹۴ سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و به استناد مجوز استخدامی شماره ۱۶۶۱۸۱ مورخ ۱۸/۰۷/۱۳۹۴ سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور در نظر دارد افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون استخدامی توانمندیهای تخصصی و مصاحبه (در پست های کارشناسی ) و آزمون آمادگی جسمانی (در رشته شغلی آتش نشان و آتش نشان راننده ) و گزینش به صورت پیمانی برای خدمت درشهرهای فوق الذکر را به شرح زیر استخدام  نماید.

  استخدام پیمانی درشهرداری های تابعه استان کهگیلویه وبویراحمد ( ثبت نام شروع شد)

  استانداری کهگیلویه وبویر احمد برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداری های تابعه این استان از محل سهمیه استخدامی شماره ۳۴۵۰۵ مورخ ۹/۸/۱۳۹۴ سازمان شهرداریها ودهیاریهای کشور ، درنظر دارد افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی ، عملی یا مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی برای خدمت در شهرداری های تابعه به شرح زیر استخدام نماید.

  آزمون استخدامی شهرداری های استان فارس ( ثبت نام شروع شد)

  روزنامه خبرجنوب : استانداری فارس جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز در سایر مشاغل از محل مجوز شماره۱۶۶۱۸۱- ۹۴/۷/۱۸ سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و مصوبه ۹۴/۷/۲۶شواری توسعه مدیریت و سرمایه انسانی شهرداری ها و دهیاریهای کشور تعداد ۱۹۸نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندیهای تخصصی و علمی و گزینش بصورت پیمانی استخدام مینماید.

  آگهی استخدام پیمانی شهرداری های استان گیلان ( ثبت نام شروع شد)

  استانداری گیلان برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداریهای شهرهای ( رشت ، بندرانزلی ، آستارا، تالش ، آستانه اشرفیه ، کیاشهر ، لوشان ، فومن ، رود بار ، ماسوله ، واجارگاه، دیلمان ، سیاهل ، احمد سرگوراب، رضوانشهر، خشکبیجار، چابکسر، جیرنده، کوچصفهان، ماسال، رودسر)از محل استخدامی شماره ۱۶۶۱۸۸۱ مورخ ۱۳۹۴/۰۷/۱۸ سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشورو مصوبه ۳۳۳۶۱ مورخ ۱۳۹۴/۰۷/۲۹ شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان شهرداریهای و دهیاری های کشور تعداد ۶۱ نفر واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندیهای تخصصی ، مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی بشرح زیر استخدام می نماید.

  استخدام کارشناس در شهرداری کردستان ( ثبت نام شروع شد)

  استانداری کردستان برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداریهای سنندج، دیواندره، قروه، کانیسور، دزج و بابارشانی از محل مجوز استخدامی شماره ۱۱۱۱۶۱ مورخ ۱۹۳۱/۷۰/۱۶ سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور در نظر دارد افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندیهای تخصصی، مصاحبه )صرفا در مشاغل غیر عملیاتی آتشنشانی ( ، عملی )صرفا در مشاغل عملیاتی آتشنشانی ( و گزینش به صورت پیمانی برای خدمت در شهرداریهای فوق الذکر را به شرح ذیل استخدام نماید.

  استخدام ۱۲۲ نفر در شهرداری های یزد ( ثبت نام شروع شد)

  استانداری یزد برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداری های ابرکوه، اردکان، بافق، تفت، زارچ، شاهدیه، عقدا، هرات، مهریز، مهردشت، حمیدیا، نیر، ندوشن و یزد از محل سهمیه استخدامی شماره ۱۶۶۱۸۱ مورخ ۹۴/۷/۱۸ سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور و نامه شماره ۳۵۶۶۶ مورخ ۹۴/۸/۱۷ سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور ، در نظر دارد تعداد ۱۲۲ (یکصد و بیست و دو) نفر افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی، مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی برای خدمت در شهرهای ابرکوه، اردکان، بافق، تفت، زارچ، شاهدیه، عقدا، هرات، مهریز، مهردشت، حمیدیا، نیر، ندوشن و یزد به شرح جدول زیر استخدام نماید .

  استخدام شهرداری‌های استان اصفهان ( ثبت نام شروع شد)

  استانداری اصفهان برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز در شهرداری‌های استان، تعداد ۶۷ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون کتبی و مصاحبه علمی و برای مشاغل آتش‌نشانی، آزمون کتبی و آزمون عملی به صورت پیمانی به شرح زیراستخدام می‌نماید.

  استخدام شهرداری ها, استخدام شهرداری, آگهی استخدام شهرداری, استخدام شهرداری ها, استخدام دولتی

  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه