جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • استخدام جدید شهرداری ها آذر سال 94

  مجموعه : استخدام جدید , استخدام دولتی , استخدام شهرستان

  آگهی استخدام شهرداری

  استخدام شهرداری تبریز,استخدام شهرداری آذربایجان شرقی,استخدام دولتی در تبریز

  علیخانی گفت: آزمون استخدامی شهرداری‌های آذربایجان شرقی در نیمه دوم آذر ماه همزمان و هماهنگ با سراسر کشور در تبریز برگزار خواهد شد.
  مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی از اخذ مجوز استخدام ۸۴ نفر نیروی جدید در شهرداری‌های استان خبر داد.
  به گزارش خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی، مرتضی علیخانی گفت: به منظور تامین نیروی انسانی متخصص و کارآمد در شهرداری‌های استان، تعداد ۸۴ نفر از بین داوطلبان واجد شرایط به صورت پیمانی استخدام خواهند شد.
  وی با بیان این که این افراد پس از طی مراحل آزمون استخدام می‌شوند، افزود: نیازهای استخدامی شهرداری‌ها در شورای اداری و استخدامی شهرداری‌های استان بر اساس شاخص‌های مختلف از جمله ویژگی‌های اختصاصی هر شهر، جمعیت، اعتبار سنواتی و درصد تحقق پست‌های سازمانی مورد بررسی قرار گرفته و مجوز استخدام بین آنها توزیع شده است.
  علیخانی با بیان این که آزمون استخدامی شهرداری‌های استان در نیمه دوم آذر ماه همزمان و هماهنگ با سراسر کشور در تبریز برگزار خواهد شد، از دارندگان مدارک تحصیلی معتبر دیپلم، فوق دیپلم، لیسانس و فوق لیسانس خواست با مطالعه دقیق آگهی آزمون استخدامی نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.
  به گفته وی آگهی آزمون استخدامی شهرداری‌های استان طی روزهای آتی از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری آذربایجان شرقی و روزنامه‌های کثیرالانتشار محلی منتشر خواهد شد.

  استخدام شهرداری استان زنجان,استخدام شهرداری زنجان

  شرایط ثبت نام

  شرایط عمومی داوطلبان:

  • تدین به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی مطرح در قانون اساسی
  • تابعیت نظام جمهوری اسلامی
  • اعتقاد به مبانی نظام جمهوری اسلامی ایران
  • داشتن کارت پایان خدمت نطام وظیفه عمومی یا معافیت دایم از خدمت در مورد آقایان تا پایان روز۱۶ آبان ۱۳۹۴
  • عدم اعتیاد به مواد مخدر و عدم سابقه محکومیت جزایی موثر
  • داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام می‌شوند.
  • نداشتن منع استخدام در دستگاه‌های دولتی به موجب آراء مراجع قانونی
  • التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

  شرایط اختصاصی داوطلبان:

  • دارا بودن مدرک تحصیلی حداقل کارشناسی و بالاتر در رشته حسابداری در تمامی گرایش‌ها، رشته عمران با گرایش عمران، رشته معماری با گرایش مهندسی معماری و مهندسی تکنولوژی معماری در صورت کسب رتبه مشترک در آزمون عمومی و اختصاصی (دارندگان مدرک کارشناسی ارشد در اولویت خواهند بود)
  • حداکثر سن برای مقاطع تحصیلی کارشناسی ۳۵ سال و کارشناسی ارشد و دکتری ۴۰ سال تمام در آخرین روز مهلت ارسال مدارک می‌باشد.
  • حداقل معدل کارشناسی ۱۴ از دانشگاه دولتی، حداقل معدل کارشناسی ۱۵ از دانشگاه آزاد و پیام نور، حداقل معدل کارشناسی از موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و علمی کاربردی ۱۷ می‌باشد.

  توضیحات:

  ۱-  افراد پذیرفته شده صرفا جهت همکاری با دهیاری‌ها بوده و هیچ گونه رابطه استخدامی با سایر دستگاه‌ها از جمله استانداری، فرمانداری، بخشداری را نخواهند داشت.

  ۲-   نوع قرارداد تحت عنوان قرارداد انجام کار معین بوده و طرف قرارداد دهیاری‌های مربوطه خواهد بود. و پرداخت حقوق و مزایای پذیرفته شدگان نیز از محل اعتبارات دهیاری‌ها می‌باشد.

  ۳-  قبولی در آزمون هیچ‌گونه تعهد استخدام رسمی و پیمانی برای دهیاری ایجاد نخواهد کرد و تمدید افراد پذیرفته شده بعد از یک سال پس از کسب نمره قابل قبول در ارزیابی و تایید مراجع ذیصلاح امکان‌پذیر خواهد بود.

  ۴-  انتخاب افراد بر اساس بالاترین نمرات کسب شده در آزمون عمومی و تخصصی خواهد بود.

  • آزمون عمومی شامل ۱۰۰ سوال می‌باشد که مواد آن عبارتند از (هوش و استعداد تحصیلی، اطلاعات عمومی و اجتماعی و معارف اسلامی، زبان و ادبیات فارسی، فناوری اطلاعات، زبان انگلیسی هر یک به تعداد ۲۰ سوال)
  • آزمون تخصصی شامل ۷۰ سوال که ۵۰ سوال بر اساس رشته شغلی مورد انتخاب که شامل ۶۰ سوال بر اساس رشته شغلی مورد انتخاب و گرایش‌های تحصیلی ذکر شده و ۱۰ سوال در مورد قانون دهیاری‌ها
  • حد نصاب قبولی درآزمون عمومی کسب ۶۰ درصد بالاترین نمره کسب شده در هر رشته شغلی می‌باشد.
  • نمره کل آزمون عبارت است از جمع نمرات و آزمون عمومی با ضریب یک با آزمون تخصصی با ضریب ۳ می‌باشد.
  • ۵- اولویت پذیرش داوطلبان در صورت کسب رتبه مشترک با متقاضیان بومی دهستان، بخش، شهرستان خواهد بود. بدین منظور نمره کل آزمون داوطلبان بومی دهستان با ضریب ۱/۲۵ بومی بخش با ضریب ۱/۲ و بومی شهرستان با ضریب ۱/۱ محاسبه خواهد شد.

  داوطلب بومی به افرادی اطلاق می‌شود:۱-  دهستان، بخش، شهرستان محل صدور شناسنامه داوطلب با همسر وی با دهستان، بخش، یا شهرستان مورد تقاضا یکسان باشد.

  ۲ -داوطلب حداقل چهار سال از سنوات تحصیلی (ابتدایی – راهنمایی – دبیرستان) را بصورت متوالی یا متناوب در دهستان، بخش یا شهرستان مورد تقاضا سپری نموده باشد.

  ۳-  داوطلب همسر یا فرزند کارمندان رسمی یا پیمانی دولت یا نیروهای مسلح (اعم از شاغل و بازنشسته) باشد که دهستان، بخش یا شهرستان محل خدمت فعلی یا بازشستگی آنان با دهستان یا بخش یا شهرستان مورد تقاضا برای استخدام یکسان باشد.

  • مبنای دهستان، بخش، یا شهرستان برای تعیین بومی بودن تقسیمات کشوری زمان ثبت نام است.
  • تعداد نیروی انسانی مورد نیاز دهیاریها ومحل خدمت متقاضیان به شرح جدول زیر می باشد:
  ردیفدهیاری های دهستان /بخشتعداد افراد موردنیازرشته تحصیلی
  ۱دهیاریهای بخش مرکزی ماهنشان۱ نفرکارشناس حسابداری
  ۲دهیاریهای بخش انگوران۱ نفرکارشناس حسابداری
  ۳دهیاریهای دهستان نورین شهرستان ابهر۱ نفرکارشناس حسابداری
  ۴دهیاریهای دهستان عمید آباد شهرستان ابهر۱ نفرکارشناس حسابداری

  ۵

  دهیاریهای بخش مرکزی زنجان

  ۱ نفرکارشناس حسابداری
  ۱ نفرکارشناس عمران
  ۶دهیاریهای بخش زنجانرود۲ نفرکارشناس عمران
  ۷دهیاریهای بخش حلب شهرستان ایجرود۱ نفرکارشناس حسابداری

  ۸

  دهیاریهای دهستان خرارود شهرستان خدابنده

  ۱ نفرکارشناس حسابداری
  ۱ نفرکارشنس عمران
  ۱۰۱۱

  دهیاریهای بخش مرکزی ایجرود

  ۱ نفرکارشناس حسابداری
  ۱ نفرکارشناس عمران
  جمع۱۳نفر
   قابل توجه داوطلبان: ثبت نام تا پنجم آذر ماه تمدید گردید

  لینک فرم ثبت نام

  http://198.23.143.203/dehyari/?page_id=96

  استخدام شهرداری در استان گلستان,استخدام دولتی در استان گلستان

  کارشناس مسئول اداری-استخدامی شهرداریها و رئیس دبیرخانه ستاد استخدامی شهرداریهای استان از اخذ مجوز استخدام نیروی جدید در شهرداری‌های استان خبر داد و گفت: آزمون استخدامی تعدادی از شهرداری‌های استان گلستان به زودی همزمان و هماهنگ با سراسر کشور در استان برگزار می‌شود.

  مهدی کلاسنگیانی اظهار داشت: به منظور تامین نیروی انسانی متخصص و کارآمد در شهرداری‌های استان و پس از اخذ مجوز از سازمان شهرداریها وهیاریهای کشور، تعداد نیروی مورد نیاز برای برخی از شهرداریهای ۲۹گانه استان از بین داوطلبان واجد شرایط به صورت پیمانی استخدام می‌شوند.

  وی با بیان اینکه این افراد پس از طی مراحل مختلف آزمون شامل آزمون تخصصی کتبی، مصاحبه و گزینش استخدام می‌شوند، افزود: نیازهای استخدامی شهرداری‌ها در شورای اداری و استخدامی شهرداری‌های استان بر اساس شاخص‌های مختلف از جمله ویژگی‌های اختصاصی هر شهر، جمعیت، اعتبار سنواتی و درصد تحقق پست‌های سازمانی مورد بررسی قرار گرفته و مجوز استخدام بین آنها توزیع شده است.

  کلاسنگیانی با بیان اینکه آزمون استخدامی شهرداری‌های استان همزمان و هماهنگ با سراسر کشور در استان برگزار می‌شود، از دارندگان مدارک تحصیلی معتبر فوق دیپلم، لیسانس و فوق لیسانس رشته های اعلامی در آگهی خواست با مطالعه دقیق آگهی آزمون استخدامی و در مهلت مقرر از طریق سایت استانداری گلستان به آدرس www.golestanp.ir نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

  به گفته وی آگهی آزمون استخدامی شهرداری‌های استان طی روزهای آتی از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری گلستان و دیگر رسانه های عمومی در سطح استان منتشر می‌شود و جزئیات و شرایط دقیق، انشاء الله پس از نشر آگهی استخدام به اطلاع متقاظیان و داوطلبین عزیز خواهد رسید.

  استخدام شهرداری در اصفهان,ستخدام دولتی در اصفهان

  استانداری اصفهان برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز در شهرداری‌های استان، تعداد ۶۷ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون کتبی و مصاحبه علمی و برای مشاغل آتش‌نشانی، آزمون کتبی و آزمون عملی به صورت پیمانی به شرح زیر استخدام می‌نماید.

  ردیفرشته شغلی / پست سازمانیمحل جغرافیایی خدمتتعدادجنسیتشرایط احراز
  ۱کاردان آتش نشانی / برای تصدی پست آتش نشان، متصدی ارتباطات و آتش نشان راننده وسایط سبک، نجات غریقفولادشهر۲آقادارا بودن گواهینامه فوق دیپلم یا لیسانس(*) در تمام گرایش‌های یکی از رشته‌های مدیریت عملیات امداد و سوانح، مدیریت عملیات امداد و نجات، مدیریت امور امداد، ایمنی و آتش نشانی، مدیریت عملیات حریق و حوادث، پیشگیری و ایمنی در برابر حریق و حوادث اطفاء حریق، امداد و نجات، بهداشت حرفه‌ای، تربیت‌بدنی، برق، تاسیسات، مکانیک، مخابرات، کامپیوتر– دارا بودن گواهینامه رانندگی پایه دو قدیم یا پایه سه جدید برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی است.
  ۲خمینی‌شهر۴آقا
  ۳نایین۱آقا
  ۴آتش نشان(راننده) / برای تصدی پست آتش نشان راننده وسایط سنگینپیربکران۲آقا– دارا بودن گواهینامه پایان تحصیلات کامل متوسطه یا فوق‌دیپلم در تمام گرایش‌های یکی از رشته‌های مدیریت عملیات امداد و سوانح، مدیریت عملیات امداد و نجات، مدیریت امور امداد، ایمنی و آتش‌نشانی، مدیریت عملیات حریق و حوادث، پیشگیری و ایمنی در برابر حریق و حوادث اطفاء حریق، امداد و نجات، بهداشت حرفه‌ای، تربیت بدنی، برق، تاسیسات، مکانیک، مخابرات، کامپیوتر* دارا بودن گواهینامه رانندگی با وسایل نقلیه موتوری با حداکثر مجموع وزن و ظرفیت بار بیش از شش تن برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی است.
  ۵حنا۱آقا
  ۶خمینی‌شهر۴آقا
  ۷خورزوق۲آقا
  ۸فلاورجان۱آقا
  ۹کهریزسنگ۲آقا
  ۱۰گلشهر۱آقا
  ۱۱گوگد۱آقا
  ۱۲مهاباد۱آقا
  ۱۳مهندسی راه و ساختمان / برای تصدی پست مسئول امور عمرانی، کارشناس امور عمرانی، کارشناس نظارت بر تخلفات ساختمانیتودشک۱آقا/خانمدارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق‌لیسانس در یکی از رشته‌های تحصیلی مهندسی عمران(گرایش مهندسی و مدیریت ساخت، گرایش سازه، گرایش سیستم‌های اطلاعات جغرافیایی، عمران)، مدیریت پروژه و ساخت، طراحی محیط
  ۱۴خالدآباد۱آقا/خانم
  ۱۵طالخونچه۱آقا/خانم
  ۱۶فلاورجان۱آقا/خانم
  ۱۷گوگد۱آقا/خانم
  ۱۸مجلسی۱آقا/خانم
  ۱۹مهاباد۱آقا/خانم
  ۲۰نایین۱آقا/خانم
  ۲۱مسئول خدمات مالی / برای تصدی پست جمع‌دار و امین اموالچرمهین۱آقا/خانمدارابودن گواهینامه فوق‌دیپلم در رشته تحصیلی حسابداری(کلیه گرایش‌ها)
  ۲۲طالخونچه۱آقا/خانم
  ۲۳کاشان(تاکسیرانی)۱آقا/خانم
  ۲۴گوگد۱آقا/خانم
  ۲۵کارشناس امور باغبانی / برای تصدی پست کارشناس فضای سبز، کارشناس طرح و توسعه فضای سبزطالخونچه۱آقا/خانمدارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته‌های تحصیلی مهندسی کشاورزی(کلیه گرایش‌ها)، معماری منظر، مهندسی فضای سبز
  ۲۶فولادشهر۱آقا/خانم
  ۲۷گلشهر۱آقا/خانم
  ۲۸نایین۱آقا/خانم
  ۲۹کارشناس حقوقی / برای تصدی پست کارشناس حقوقی و املاک، مسئول امور حقوقی، کارشناس املاکفلاورجان۱آقا/خانمدارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق‌لیسانس در رشته تحصیلی حقوق(گرایش حقوق عمومی، حقوق خصوصی، حقوق جزا و جرم شناسی، حقوق ثبت اسناد و املاک)
  ۳۰نایین۱آقا/خانم
  ۳۱نطنز۱آقا/خانم
  ۳۲آرشیتکت / برای تصدی پست کارشناسی معماری، کارشناس زیباسازیحنا۱آقا/خانمدارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق‌لیسانس در یکی از رشته‌های تحصیلی مهندسی معماری، معماری منظر، تکنولوژی معماری، مرمت ابنیه سنتی، مطالعات معماری ایران، طراحی محیط
  ۳۳طالخونچه۱آقا/خانم
  ۳۴نایین۱آقا/خانم
  ۳۵نطنز۱آقا/خانم
  ۳۶کارشناس امور اداری / برای تصدی پست کارشناس امور اداری، کارشناس پیگیری مصوبات شورامجلسی۱آقا/خانمدارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق‌لیسانس در یکی از رشته‌های تحصیلی مدیریت(کلیه گرایش‌ها به جز گرایش مدیریت ورزش)، حقوق(کلیه گرایش‌ها)
  ۳۷نایین۱آقا/خانم
  ۳۸متصدی امور دفتری / برای تصدی پست متصدی امور دفتری، متصدی امور دفتری و بایگانی و امور دبیرخانه شورای اسلامی شهر، متصدی امور دبیرخانه محرمانهچرمهین۱آقا/خانمدارا بودن گواهینامه پایان تحصیلات کامل متوسطه، دارا بودن گواهینامه فوق دیپلم در یکی از رشته‌های حسابداری(کلیه گرایش‌ها)، کامپیوتر(کلیه گرایش‌ها)، فناوری اطلاعات و ارتباطات، مدیریت(کلیه گرایش‌ها)
  ۳۹خوانسار۱آقا/خانم
  ۴۰فولادشهر۱آقا/خانم
  ۴۱کاشان(تاکسیرانی)۱آقا/خانم
  ۴۲نایین۱آقا/خانم
  ۴۳کارشناس محیط زیست / برای تصدی پست کارشناس خدمات شهری، مسئول خدمات شهری، کارشناس مدیریت پسماندافوس۱آقادارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق‌لیسانس در یکی از رشته‌های تحصیلی مهندسی محیط زیست(گرایش ارزیابی و آمایش سرزمین، مهندسی طراحی محیط‌زیست)، محیط زیست(گرایش برنامه‌ریزی)، برنامه‌ریزی مدیریت و آموزش محیط‌زیست، طراحی محیط‌زیست، مهندسی عمران گرایش محیط‌زیست، مهندسی منابع طبیعی(گرایش محیط زیست)
  ۴۴خالدآباد۱آقا
  ۴۵خوانسار۱آقا
  ۴۶مجلسی۱آقا
  ۴۷حسابدار / جهت تصدی پست حسابدار، کارشناس درآمدافوس۱آقا/خانمدارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق‌لیسانس در یکی از رشته تحصیلی حسابداری(کلیه گرایش‌ها)
  ۴۸تودشک۱آقا/خانم
  ۴۹فولادشهر۱آقا/خانم
  ۵۰کاشان(تاکسیرانی)۱آقا/خانم
  ۵۱گلشهر۱آقا/خانم
  ۵۲مجلسی۱آقا/خانم
  ۵۳مهاباد۱آقا/خانم
  ۵۴نایین۱آقا/خانم
  ۵۵کارشناس روابط عمومی / برای تصدی پست متصدی روابط عمومیطالخونچه۱آقا/خانمدارا بودن دانشنامه فوق‌دیپلم یا لیسانس در یکی از رشته‌های تحصیلی مدیریت امور فرهنگی، مطالعات فرهنگی و رسانه، علوم ارتباطات اجتماعی، علوم ارتباطات، ارتباطات تصویری، مدیریت رسانه
  ۵۶میمه۱آقا/خانم
  ۵۷نطنز۱آقا/خانم

  (*) افرادی که مدرک تحصیلی لیسانس دارند می‌توانند مشروط به ارائه تعهدنامه مبنی بر عدم درخواست اعمال مدرک تحصیلی بالاتر در آزمون شرکت نمایند.

  الف- شرایط عمومی

  ۱. شرایط سنی :
  – رشته شغلی کاردان آتش نشانی(برای تصدی پست آتش نشان، متصدی ارتباطات و آتش نشان راننده وسایط سبک، نجات غریق) : داشتن حداکثر ۲۵ سال تمام سن در اولین روز ثبت نام.
  – رشته شغلی وسائط نقلیه تندرو سنگین(برای تصدی پست آتش نشان راننده سنگین) : داشتن حداکثر ۳۰ سال سن در اولین روز ثبت نام.
  – دیگر مشاغل : داشتن حداکثر ۳۵ سال سن در اولین روز ثبت نام.
  ۲. داشتن تابعیت ایران.
  ۳. دارا بودن کارت پایان خدمت یا کارت معافیت قانونی برای مردان. برای رشته‌های شغلی مربوط به آتش‌نشانی، کارت معافیت، الزاماً باید غیرپزشکی باشد.
  ۴. عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانی.
  ۵. نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر.
  ۶. نداشتن ممنوعیت استخدام در دستگاههای اجرایی به موجب آراء مراجع قانونی
  ۷. داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که در آن شغل استخدام می‌شود.
  ۸. دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی با توجه به «شرایط احراز» مشخص شده برای هر شغل.
  ۹. اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
  ۱۰. التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
  تبصره ۱- داوطلبان عنوان شغلی راننده وسائط نقلیه تندرو سنگین(برای تصدی پست آتش نشان راننده سنگین) می‌بایست دارای گواهینامه رانندگی با وسایل نقلیه موتوری با حداکثر مجموع وزن و ظرفیت بار بیش از شش تن و برای عنوان شغلی کاردان آتش‌نشانی دارای گواهینامه رانندگی پایه دو در زمان ثبت‌نام باشند.
  تبصره ۲- شرکت شهرداران و دهیاران فعلی به شرط دارا بودن شرایط مربوط در آزمون استخدامی بلامانع است.
  تبصره ۳- داوطلبان نمی توانند از مستخدمین رسمی، ثابت و پیمانی سایر دستگاه‌های اجرایی و بازنشسته یا باز خرید خدمت باشند.
  تبصره ۴- کارکنان قراردادی واحدهای آتش نشانی و سازمان‌های آتش‌نشانی شهرداری‌ها و کارکنان شرکت های طرف قرارداد با شهرداری در واحدها و یا سازمان‌های آتش نشانی که تا قبل از سال ۱۳۹۰ بطور تمام وقت با پرداخت حق بیمه اشتغال دارند، میتوانند با مدرک تحصیلی پایان دوره متوسطه در آزمون شرکت نمایند، در اینصورت رشته شغلی آنان آتش نشان می باشد.

  ب – موارد تغییردهنده شرایط سقف سنی داوطلبین

  * موارد زیر به شرط ارائه تاییدیه های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد :
  الف- داوطلبانی که در جبهه های نبرد حق علیه باطل(از تاریخ ۳۱ / ۶ / ۱۳۵۹ لغایت ۲۹ / ۵ / ۱۳۶۷) به طور داوطلبانه خدمت نموده‌اند، به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثرمجروحیت در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل
  ب- اعضای خانواده شهدا، آزادگان، مفقودالاثرها، جانبازان(همسر، فرزندان، پدر ، مادر، خواهر و برادر) تا میزان ۵ سال.
  ج- داوطلبانی که در طول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی و یا گروه های ضد انقلاب درآمده اند به میزان مدت اسارت و حضور در جبهه.
  د- داوطلبانی که به صورت غیررسمی و تمام وقت در وزارتخانه، موسسات و شرکت‌های دولتی، بانک‌ها و شرکت‌های تحت پوشش آنها، شرکت‌های بیمه دولتی، شهرداری‌ها، موسسات و شرکت‌های تابعه و وابسته به آن موسسات و شرکت‌های دولتی که شمول قانون برآنها مستلزم ذکر نام است و همچنین موسسات و شرکت‌های ملی و مصادره شده و موسساتی که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می کنند، نهادهای انقلاب اسلامی شرکت‌های تحت پوشش آنها از تاریخ ۲۲ / ۱۱ / ۱۳۵۷ به خدمت اشتغال داشته اند، به میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها.لازم به ذکر است سابقه خدمتی افرادی که در شرکتهای طرف قرارداد شهرداری ها قرار دارند، مشمول این بند نمی باشد، به استثناء کارکنانی که بطور تمام وقت با پرداخت حق بیمه در شرکت های طرف قرارداد با شهرداری که تا قبل از ابتدای سال ۱۳۹۰ در واحدها و یا سازمان های آتش نشانی اشتغال داشته اند.
  * نکته مهم : طول مدت خدمت نظام وظیفه داوطلبان، به حداکثر سن مقرر، اضافه نخواهد شد.

  ج – تعریف داوطلب بومی

  داوطلب بومی به داوطلبی گفته می شود که حداقل دارای یکی از ویژگی های زیر باشد.
  * شهرمحل صدور شناسنامه داوطلب یا همسر وی با شهر مورد تقاضا برای استخدام یکسان باشد.
  * داوطلب حداقل چهار( ۴) سال از سنوات تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان و یا دانشگاه) را به صورت متوالی یا متناوب در شهر محل مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد.
  * همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح (اعم از شاغل و یا بازنشسته) که شهر محل خدمت فعلی یا بازنشستگی آنان با شهر محل مورد تقاضا برای استخدام یکسان باشد.
  * داوطلب یا پدر، مادر و یا همسر وی، حداقل چهار(۴) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهر محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشند. پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده صرفا توسط یکی از موارد مذکور قابل احتساب است.
  تبصره ۱- مبنای استان و شهرستان برای تعیین بومی بودن، تقسیمات کشوری در زمان ثبت نام می باشد.
  تبصره ۲- در صورتی که شهرداری متقاضی استخدام، در شهرستان یا استانی قرار داشته باشد که شهر داوطلب درآن شهرستان و یا استان واقع باشد، داوطلب به ترتیب مشمول مزایای داوطلبین بومی شهرستان و استان خواهد بود.
  * نکته مهم : امتیازات داوطلبین بومی، صرفاً به اولین شهر انتخابی هر فرد اختصاص خواهد یافت و شهرهایی که به عنوان اولولیت‌های بعدی انتخاب می‌شوند، شامل این امتیازات نخواهند بود. در نتیجه، داوطلبینی که می‌خواهد از شرایط و امتیازات داوطلب بومی استفاده نمایند، گزینه «شهر»ی که در آن بومی هستند را به عنوان اولین انتخاب درنظر بگیرند.

  د- شرایط ثبت نام و مدارک مورد نیاز

  ۱. داوطلبان می توانند تنها در یک رشته شغلی و در شهرهای مختلف یک استان به ترتیب اولویتی که در هنگام ثبت نام اعلام می نمایند حداکثر تا سه گزینه محل جغرافیایی مورد تقاضا را انتخاب و از طریق سایت استانداری و بصورت اینترنتی ثبت نام کنند.
  ۲. شروع ثبت نام از ساعت ۱۶ روز شنبه ۷ آذر ماه ۱۳۹۴ به مدت ۱۰ روز می باشد.
  ۳. داوطلبان استخدام می بایست عکس پرسنلی خود را با عرض ۱۵۰ و ارتفاع ۲۰۰ پیکسل و با فرمت jpg و حداکثر ۲۰۰ کیلو بایت در رایانه اسکن نموده و آنرا در قسمت مربوط در سایت وارد نمایند.
  ۴. داوطلبان می‌بایست ابتدا کارت الکترونیکی ثبت‌نام را از طریق سامانه و با واریز وجه به مبلغ ***** ریال از طریق درگاه الکترونیک(به عنوان حق شرکت در آزمون استخدامی داوطلبان استخدام) خریداری نموده و سپس با استفاده از کد مخصوص ارائه شده، نسبت به ثبت اطلاعات شخصی در بخش اصلی سامانه ثبت‌نام اقدام نموده و نهایتا پس از بررسی مجدد صحت اطلاعات درج شده و تایید مراتب توسط سامانه، شماره رهگیری خود را برای پیگیری مراحل بعدی آزمون و دریافت کارت ورود به جلسه اخذ و نزد خویش نگهداری نمایند.
  ۵. کارت ورود به جلسه آزمون استخدام از ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه ****** ۱۳۹۴ از طریق همین سامانه به داوطلبان ارائه می‌شود.
  ۶. زمان برگزاری آزمون روز جمعه ****** ۱۳۹۴ ساعت ۸ صبح است و محل برگزاری آزمون بر روی کارت ورود به جلسه آزمون داوطلبان درج خواهد شد.
  ۷. مدارک مورد نیاز جهت اسکن در سایت ثبت نام به شرح زیر می باشد :
  – تکمیل فرم درخواست شغل
  – تصویر آخرین مدرک تحصیلی
  – تصویر صفحه اول شناسنامه (درصورت داشتن توضیحات کلیه صفحات)
  – تصویر کارت ملی (پشت و روی کارت(
  – تصویر کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا کارت معافیت غیرپزشکی
  – مستندات ایثارگری و سوابق پرداخت بیمه در شهرداری ها، سازمان های وابسته و دهیاری ها
  – مستندات مربوط به قهرمانان ورزشی(قهرمان مسابقات المپیک، جهانی، آسیایی، دانشجویان جهان و قهرمانی کشور)
  – تصویر گواهینامه رانندگی برای داوطلبان رشته‌های مرتبط با شغل آتش نشان

  ه- مواد آزمون تخصصی

  آزمون تخصصی در هر رشته شغلی به صورت چهارگزینه‌ای و به تعداد ۱۲۰ سوال شامل ۹۰ سوال به صورت کاربردی و تخصصی در حوزه رشته شغلی مربوط و ۳۰ سوال برای سنجش هوش، سرعت، دقت و استعداد یادگیری با احتساب نمره منفی می باشد.

  و- اعلام نتایج

  اسامی داوطلبان پذیرفته شده برای شرکت در آزمون عملی(براش مشاغل شغلی مرتبط با آتش‌نشانی) و یا مصاحبه(دیگر مشاغل شغلی) در سایت رسمی استانداری بعد از برگزاری آزمون اعلام خواهد شد.

  ز- تذکرات

  ۱. پذیرفته شدگان نهایی موظفند حداکثر ظرف مدت ۱۰ روزکاری پس از اعلام رسمی استانداری و یا شهرداری کلانشهر نسبت به ارائه مدارک لازم و تکمیل پرونده و ارائه تعهد محضری برای هفت سال مبنی بر عدم هرگونه انتقال و ماموریت به سایر شهرداری‌ها و سازمان‌های وابسته و نیز دستگاه‌های اجرایی دیگر اقدام نمایند. عدم مراجعه و ارائه مدارک لازم در مهلت مقرر به منزله انصراف وی از استخدام تلقی خواهد شد.
  ۲. داوطلبانی که از سهمیه پنج درصد(۵%) استخدامی به (رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها و همسر و فرزندان آنان، آزادگان کمتر از یکسال اسارت و همسر و فرزندان آنان، جانبازان و همسر و فرزندان آنان و خواهران و برادران شهداء) استفاده می نمایند، به شرط کسب حدنصاب امتیاز لازم و دارا بودن شرایط مندرج در آگهی پس از انجام آزمون عملی به ترتیب نمره نهایی از ۵درصد سهمیه قانونی برخوردار خواهند بود.
  ۳. استانداری می تواند حداکثر ده درصد (۱۰%) نیازهای استخدامی شهرداری ها را به قهرمانان ورزشی مشمولین ماده دو آیین‌نامه تسهیلات تشویقی رتبه اول تا سوم مصوب ۱۳۷۶ هیات وزیران(قهرمان مسابقات المپیک، جهانی، آسیایی، دانشجویان جهان و قهرمانی کشور) که به تایید وزارت ورزش و جوانان می رسد، در آتش نشانی به شرط داشتن شرایط عمومی ورود به خدمت و اخذ حدنصاب از آزمون تخصصی و آزمون عملی اختصاص دهد.
  ۴. داوطلبان شاغل در واحدها یا سازمان های آتش نشانی شهرداری ها، در شهر، شهرستان و استان مورد تقاضا، مشروط به دارا بودن سابقه پرداخت بیمه در واحدها یا سازمان های آتش نشانی شهرداری ها تا ۱۲۰ روز قبل از تاریخ برگزاری آزمون تخصصی و کتبی، از اولویت استخدام برخوردارند.
  ۵. دهیاران، شهرداران، فرزندان کارکنان فوت شده حین خدمت در شهرداری یا سازمان های وابسته، یا فرزندان کارکنان از کارافتاده کلی دائم حین خدمت در شهرداری یا سازمان های وابسته، افراد بومی شهر، شهرستان و استان شهر متقاضی استخدام از اولویت استخدام برخوردارند.
  ۶. در رشته‌های شغلی مرتبط با آتش‌نشانی، آزمون تخصصی با «ضریب ۱» و امتیاز آزمون عملی با «ضریب ۲» محاسبه می شود.
  ۷. درصورت مساوی بودن امتیاز کسب شده داوطلبان، اولویت معرفی به گزینش به ترتیب با شاغلین قراردادی و بومی شهرداری، شهرستان و استان می باشد.
  ۸. داوطلبان می‌توانند حداکثر ظرف مدت دو هفته پس از اعلام نتایج، اعتراض خود را به استانداری برای بررسی و اعلام نظر ارائه نمایند. پس از مدت مذکور به اعتراض داوطلبان ترتیب اثر داده نخواهد شد.
  ۹. چنانچه در هر مرحله از مراحل آزمون محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده یا فاقد شرایط مندرج در آگهی باشد، از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد و مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارسال مدارک به صورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود در این صورت خسارت و هزینه تحمیل شده برابر مقررات از داوطلب اخذ خواهد شد.
  ۱۰. به مدارک ارسالی توسط دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی پایین‌تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنین مدارک در رشته‌های غیرمرتبط و معادل(به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاه‌ها و موسسه‌های آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده‌اند و گواهی مبنی بر ادامه تحصیل در مقطع بالاتر با ارزش علمی دارند) ترتیب اثر داده نخواهد شد. افرادی که مدارک تحصیلی یک مقطع بالاتر از مقاطع تحصیلی اعلام شده دارند می‌توانند مشروط به ارائه تعهدنامه مبنی بر عدم درخواست اعمال مدرک تحصیلی بالاتر در آزمون شرکت نمایند.
  ۱۱. انتخاب نهایی پذیرفته‌شدگان آزمون پس از موفقیت در کلیه مراحل آزمون تخصصی، آزمون عملی، مصاحبه و گزینش صورت خواهد گرفت.

  به لینک زیر هم میتوانید مراجعه فرماید

  http://www.esfazmoon.ir/Default.aspx

  استخدام شهرداری هرمزگان,استخدام دولتی در هرمزگان

  مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری هرمزگان از جذب ۱۱۸ نفر نیروی انسانی جدید برای شهرداری‌های هرمزگان از طریق برگزاری آزمون خبر داد
  به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان، ارسلان بهاری‌میمندی در همین راستا اظهار داشت: این تعداد نیروی انسانی برای اشتغال در شهرداری‌های بندرعباس، بندرلنگه، رودان، بستک، بندرکنگ، گوهران، قلعه قاضی، سردشت، ابوموسی، فارغان، کوشکنار، سرگز احمدی و سندرک از طریق برگزاری آزمون که در تاریخ ۲۷ آذرماه سال جاری برگزاری می‌شود، به منظور استخدام پیمانی در شهرداری‌های مذکور گزینش خواهند شد.
  وی ادامه داد: نحوه ثبت نام و رشته شغلی‌های مورد نیاز متعاقبا از طریق سامانه استانداری و اداره کل امور شهری و شوراها اعلام می‌شود.
  استان هرمزگان دارای ۳۸ شهر است که تماما دارای شهرداری‌ها مستقل هستند.

  استخدام شهرداری در هرمزگان,استخدام دولتی در هرمزگان

  ارسلان بهاری میمندی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این عده برای شهرداری های بندرعباس ، بندرلنگه ، رودان ، بستک ، کنگ ، گوهران ، قلعه قاضی ، سردشت ، ابوموسی ، فارغان ، کوشکنار ، سرگز احمدی و سندرک به صورت پیمانی جذب می شوند.

  وی ادامه داد: آزمون استخدام پیمانی این افراد ۲۷ آذرماه جاری برگزار خواهد شد و متقضیان می توانند نحوه ثبت نام و رشته شغلی مورد نیاز خود را از طریق سامانه استانداری و امور شهری و شوراهای استان پیگیری کنند.

  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه