جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • استخدام جدید شرکت راه آهن 96 | سال 1396

  مجموعه : استخدام جدید

  آگهی استخدام جدید شرکت راه آهن

  خبر ۲۶ دی ۹۵ : اعلام زمان و مکان مصاحبه داوطلبین پروژه قابلیت سازی ۳ راه آهن :

  به اطلاع داوطلبین گرامی می رساند لیست اول زمان بندی مصاحبه در سامانه درج گردیده است.
  مکان تمامی مصاحبه ها طبقه ۱۶ غربی سازمان مرکزی راه آهن می باشد
  لازم به ذکر می باشد زمان بندی مصاحبه سایر داوطلبان نیز متعاقبا در سایت درج خواهد شد.
  در کمیته راهبردی مقرر گردید پس از مصاحبه تمامی داوطلبان پذیرفته شده غیرراه آهنی در این مرحله، مصاحبه همکاران پیمانکار و سپس راه آهنی انجام پذیرد.

  خبر ۱۱ مهر ۹۵: اعتراض جمعی از ایثارگران به وضعیت استخدامی در نفت

  ۵۰ نفراز ایثارگران شاغل در صنعت نفت در اعتراض به تبدیل وضعیت نشدن فرزندان شهدا و جانبازان از حالت قراردادی به رسمی بر اساس قوانین کشور در مقابل مجلس تجمع کردند.
  به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس،‌ ۴۰ تا ۵۰ نفر از ایثارگران شاغل در صنعت نفت در اعتراض به تبدیل وضعیت نشدن استخدام جانبازارن و فرزندان شهدا و جانبازان از قراردادی به رسمی بر اساس قوانین کشور در مقابل مجلس تجمع کردند.

  بر اساس این گزارش، ایثارگران می‌گویند علیرغم آنکه سه سال از صدور مجوز استخدام و تبدیل وضعیت آنها به رسمی در وزارت نفت گذشته است اما وزیر نفت جلوی هر نوع تبدیل وضعیت را گرفته است. این در حالی است که تعداد زیادی از این ایثارگران همه فرآیند لازم را برای تبدیل وضعیت طی کرده، به عنوان نیروی رسمی سر کار رفتند و حقوق گرفتند اما به ناگهان همه سمت‌های شغلی آنها حذف شده است.

  گزارش فارس حاکی است ماده ۸ بند الف برنامه پنجم تصریحات مشخصی درباره وضعیت استخدامی ایثارگران اعم از فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان و جانبازان در دستگاه‌ها دولتی دارد.

  بر این اساس، هیچ یک از ۳۰۱ نفری که در صنعت نفت مشمول این مصوبه هستند کمتر از ۱۵ تا ۲۰ سال سابقه کاری ندارند و حتی برای تعداد زیادی از آنها در سامانه جامع وزارت نفت شماره پرسنلی صادر شده است.

  یکی از این ایثارگران در گفت‌وگو با فارس گفت: ما جلوی مجلس با آقایان تاجگردون و حاجی‌بابایی صحبت کردیم که آقای تاجگرودن گفت که ما به وزارت نفت نامه‌ای زده‌ایم که این مشکل برطرف شود و آقای حاجی‌بابایی هم تأکید کرد که ما با وزارت نفت صحبت می‌کنیم و خبر آن را به شما می‌دهیم اما هیچ یک از این بزرگواران قول ۱۰۰درصدی به ما ندادند.

  وی ادامه داد: برای تبدیل وضعیت ما نیاز به گرفتن مجوز جدید از دولت وجود ندارد و مجوزهای مربوطه مدت‌ها پیش صادر شده است اما آقای زنگنه به ما می‌گوید که رئیس جمهور با استخدام ما موافقت نمی‌کند. بر اساس این گزارش این ایثارگران روز گذشته جلوی وزارت نفت تجمع کرده و با خالقی رئیس امور ایثارگران وزارت نفت و مشاور وزیر و وزیری هامانه قائم مقام وزیر نفت و اکبری رئیس کل دفتر وزارتی صحبت کرده‌اند.

  یکی از این ایثارگران به فارس گفت: آقای هامانه به ما گفتند که آقای زنگنه همه اختیارات را از ایشان گرفته‌اند و آقای اکبری هم با سه نماینده جانبازان، فرزندان شهدا و جانبازان صحبت کرد و فقط گفت که ما مباحث شما را به آقای وزیر منتقل می‌کنیم.

  به گزارش فارس، حذف سمت‌های مختلف در بدنه وزارت نفت باعث ایجاد مشکلات متعددی در وضعیت استخدامی کارکنان و همچنین دانشجویان بورسیه وزارت نفت و پذیرفته‌شدگان در آزمون‌های استخدامی شده است.

  خبر ۸ مهر ۹۵: استخدام نیروی غیر بومی در شرکت نفت خوزستان

  رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) با بیان اینکه به شرکت‌های نفتی ابلاغ شد مجاز به استخدام بیش از ۲۰ درصد نیروی غیر بومی نیستند گفت: کمک به رفع اساسی‌ترین مشکل خوزستان، اشتغال، از اولویت‌های مهم سفرم به این استان است.

  به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، مبادله تفاهم‌نامه توانمندسازی اقتصادی و محرومیت‌زدایی در استان خوزستان بین ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، بنیاد برکت و استانداری خوزستان شامگاه چهارشنبه به امضای طرفین رسید.

  رئیس ستاد اجرایی فرمان امام(ره) با اشاره به محرومیت‌های استان از آغاز جنگ تحمیلی و اثرات و ویرانگری‌های بعد از آن مردم خوزستان را مصداق شهیدان زنده خواند و اظهار داشت: نبایستی بعد از جنگ نیز مردم خوزستان با مشکلات معیشتی دست به گریبان باشند و وضعیت حال حاضر اجحاف مضاعفی بر این استان بوده است.

  محمد مخبر اذعان داشت: باید جبران مافات شود و کمک به رفع اساسی‌ترین مشکل خوزستان، اشتغال، از اولویت‌های مهم سفرم به این استان است، محرومیت‌زدایی، انطباق با اقتصاد مقاومتی و عمران و سازندگی همچون احداث راه، مدرسه و بیمارستان از اهداف این تفاهم‌نامه است.

  وی تصریح کرد: ۲۰ هزار میلیارد تومان در استان سرمایه‌گذاری شده که منجر به ایجاد ۲۰ هزار تا ۳۰ هزار فرصت شغلی خواهد شد و همچنین در این راستا طی سفر خود به خوزستان به شرکت‌های نفتی ابلاغ شد مجاز به استخدام بیش از ۲۰ درصد نیروی غیر بومی نیستند.

  رئیس ستاد اجرایی فرمان امام(ره) با تاکید مجدد بر مساله اشتغال در استان به ویژه اندیکا، لالی، هویزه و دیگر نقاط که جزو نقاط محروم در کشور به حساب می‌آیند خاطرنشان کرد: مدیران نبایستی زمان کوتاه مدیریت خود را توجیحی بر عدم به انجام نرسیدن برنامه‌ها و ناتوانی در تحولات سازنده و آبادانی خوزستان بدانند.

  مخبر دزفولی بیان داشت: در راستای کاهش گرد و غبار و ریز گردها در استان مساحت ۲۰۰ هکتار از زمین‌های فاقد پوشش گیاهی جنگل‌کاری شده و مورد استفاده عموم قرار خواهد گرفت.

  وی قسمتی از پروژه‌های اقتصادی در تفاهم‌نامه را بدین قرار عنوان کرد: ساخت ۲ نیروگاه سیکل ترکیبی، پروژه فولاد جهان‌آرا در خرمشهر، کارخانه قند دزفول، تولید کاغذ از باگاس در شادگان، توسعه میدان نفتی یاران جنوبی، یاران مرکزی، مارون و کوپال خواهند بود.

  این تفاهم‌نامه در دو بخش “الف” شامل بخش‌های اقتصادی و “ب” شامل بخش اعتباری کوچک و زیر‌ساخت تنظیم شده است و طی نشست امشب مقرر شد تغییراتی در این بخش (ب) اعمال و فردا اصلاحیه مجددا به امضا خواهد رسید.

  دعوت به همکاری داوطلبین غیر راه آهنی در پروژه قابلیت سازی ۳ – اردیبهشت ۹۵

  شرکت راه آهن ج.ا.ا جهت انجام امور پروژه های مورد نظر خود در تهران وسایر شهرستان ها نیاز به همکاری تعدادی از فارغ التحصیلان دانشگاهی دارد. علاقمندان می توانند در صورت دارا بودن شرایط زیر، از روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۵/۲/۱۲ لغایت ۱۳۹۵/۲/۲۰ نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اقدام نمایند.

  زمان ثبت نام تمدید نخواهد شد.

  شرایط داوطلبان :
  ۱-  متولدین ۱۳۶۰/۱/۱ به بعد مجاز به ثبت نام می باشند.

  ۲-  دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی کارشناسی بر اساس رشته های مندرج شده

  رشته های مورد نیاز به تفکیک ادارات ستادی و نواحی پروژه قابلیت‌سازی ۳ (غیرراه آهنی ها) راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران

  عنوان شغلجنسیتمحل جغرافیاییمدارک و رشته های تحصیلی مورد نیاز
  کارشــناسآمار و اطلاعــاتزن/مردواحدهای ستادی مستقر در تهراندارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی ،کارشناسی ارشد و دکترا در یکی از رشته های تحصیلی مدیریتMBA ، مهندسی صنایع (برنامه ریزی و تحلیل سیستمها) ، آمار ، ریاضی ، مهندسی کامپیوتر،  فناوری اطلاعات
  کارشنـــاس ارتباطات و علائـم الکتـریکیمــرداداره کل راه آهن اصفهان به مرکزیت اصفهاناداره کل راه آهن تهران به مرکزیت تهران

  اداره کل راه آهن جنوب  به مرکزیت اهواز

  اداره کل راه آهن زاگرس به مرکزیت اندیمشک

  اداره کل راه آهن شمالشرق ۱ به مرکزیت شاهرود

  اداره کل راه آهن فارس به مرکزیت شیراز

  اداره کل راه آهن  قم به مرکزیت قم

  اداره کل راه آهن لرستان به مرکزیت دورود

  اداره کل راه آهن یزد  به مرکزیت یزد

  اداره کل راه آهن  خراسان  به مرکزیت مشهد

  اداره کل راه آهن شمال به مرکزیت ساری

  واحدهای ستادی مستقر در تهران

  دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی ،کارشناسی ارشد ، دکترا در یکی از رشته های تحصیلی  مهندسی راه آهن (علائم و ارتباطات) ، مهندسی برق ( الکترونیک – کنترل )؛ مهندسی کامپیوتر ؛ مهندسی مخابرات
  کارشنـــاسارزیابـی عملکــردمــردواحدهای ستادی مستقر در تهراندارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی وکارشناسی ارشد در یکی از رشته‌های تحصیلی مدیریت اجرایی، مدیریت صنعتی، مدیریت سیستم و بهره وری، مدیریتMBA، مهندسی صنایع (برنامه ریزی و تحلیل سیستمها)
  کارشــناسامــور اداریزن/مرداداره کل راه آهن فارس به مرکزیت شیرازاداره کل راه آهن کرمان به مرکزیت کرمان

  اداره کل راه آهن شرق به مرکزیت طبس

  اداره کل راه آهن جنوب  به مرکزیت اهواز

  واحدهای ستادی مستقر در تهران

  دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی وکارشناسی ارشد در رشته‌ تحصیلی مدیریت دولتی( مدیریت منابع انسانی)
  کارشنـــاسامـور بیــن المللمــردواحدهای ستادی مستقر در تهراندارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی وکارشناسی ارشد در یکی از رشته‌های تحصیلی روابط سیاسی، علوم سیاسی، دیپلماسی و سازمان های بین الملل، حقوق بین الملل، روابط بین الملل
  کارشــناسامــور مالـــیزن/مرداداره کل راه آهن اراک به مرکزیت اراکاداره کل راه آهن اصفهان به مرکزیت اصفهان

  اداره کل راه آهن جنوب  به مرکزیت اهواز

  اداره کل راه آهن جنوبشرق  به مرکزیت زاهدان

  اداره کل راه آهن زاگرس به مرکزیت اندیمشک

  اداره کل راه آهن شرق به مرکزیت طبس

  اداره کل راه آهن شمالشرق ۱ به مرکزیت شاهرود

  اداره کل راه آهن شمالغرب به مرکزیت زنجان

  اداره کل راه آهن فارس به مرکزیت شیراز

  اداره کل راه آهن  قم به مرکزیت قم

  اداره کل راه آهن کرمان به مرکزیت کرمان

  اداره کل راه آهن لرستان به مرکزیت دورود

  اداره کل راه آهن هرمزگان به مرکزیت بندرعباس

  اداره کل راه آهن یزد  به مرکزیت یزد

  اداره کل راه آهن  آذربایجان  به مرکزیت تبریز

  اداره کل راه آهن  خراسان  به مرکزیت مشهد

  اداره کل راه آهن شمال به مرکزیت ساری

  اداره کل راه آهن شمالشرق ۲ به مرکزیت گرگان

  واحدهای ستادی مستقر در تهران

  دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی وکارشناسی ارشد در یکی از رشته‌های تحصیلی حسابداری ، مدیریت مالی ، مدیریت برنامه ریزی سیستمهای اقتصادی ؛ مدیریت امور مالی و مالیاتی،حسابرسی
  کارشــناس ایمنـی و نظارت بر شبــکهمــرداداره کل راه آهن اصفهان به مرکزیت اصفهاناداره کل راه آهن لرستان به مرکزیت دورود

  اداره کل راه آهن  آذربایجان  به مرکزیت تبریز

  واحدهای ستادی مستقر در تهران

  دارندگان  مدرک تحصیلی کارشناسی ؛ کارشناسی ارشد و دکترا در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی راه آهن ؛ مهندسی بهره برداری؛ مهندسی صنایع ، مهندسی برق ؛ مهندسی عمران ؛  مهندسی مکانیک ؛  مهندسی در امورجریه
  کارشــناسبرق و تاسیســاتمــرداداره کل راه آهن تهران به مرکزیت تهراناداره کل راه آهن فارس به مرکزیت شیراز

  اداره کل راه آهن لرستان به مرکزیت دورود

  اداره کل راه آهن هرمزگان به مرکزیت بندرعباس

  اداره کل راه آهن شمالشرق ۲ به مرکزیت گرگان

  واحدهای ستادی مستقر در تهران

  دارندگان  مدرک تحصیلی کارشناسی؛ کارشناسی ارشد و دکترا  در رشته تحصیلی مهندسی برق (قدرت-الکترونیک-کنترل)
  کارشــناس بهداشتزن/مرداداره کل راه آهن لرستان به مرکزیت دورودواحدهای ستادی مستقر در تهراناداره کل راه آهن لرستان صرفا دارندگان مدرک تحصیلی  کارشناسی یا کارشناسی ارشد  در رشته تحصیلی  بهداشت  حرفه ای ، واحدهای ستادی مستقر در تهران  صرفا دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد  در رشته سیاستگذاری سلامت
  کارشناسبرنامه ریزی آموزشزن/مرداداره کل راه آهن زاگرس به مرکزیت اندیمشکواحدهای ستادی مستقر در تهراندارندگان  مدرک تحصیلی کارشناسی؛ کارشناسی ارشد و دکترا  در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی حمل و نقل ؛ مهندسی راه آهن ؛ مهندسی بهره برداری راه آهن ؛مهندسی کامپیوتر(سخت افزار- نرم افزار)؛ مهندسی برق  ؛ مهندسی عمران ؛ مهندسی مکانیک ؛ مهندسی متالوژی ؛  مهندسی در امور جریه
  کارشـناس بهره برداریسیــرو حرکتمــرداداره کل راه آهن اراک به مرکزیت اراکاداره کل راه آهن اصفهان به مرکزیت اصفهان

  اداره کل راه آهن تهران به مرکزیت تهران

  اداره کل راه آهن جنوب  به مرکزیت اهواز

  اداره کل راه آهن جنوبشرق  به مرکزیت زاهدان

  اداره کل راه آهن زاگرس به مرکزیت اندیمشک

  اداره کل راه آهن شرق به مرکزیت طبس

  اداره کل راه آهن شمالشرق ۱ به مرکزیت شاهرود

  اداره کل راه آهن شمالغرب به مرکزیت زنجان

  اداره کل راه آهن فارس به مرکزیت شیراز

  اداره کل راه آهن کرمان به مرکزیت کرمان

  اداره کل راه آهن لرستان به مرکزیت دورود

  اداره کل راه آهن هرمزگان به مرکزیت بندرعباس

  اداره کل راه آهن  آذربایجان  به مرکزیت تبریز

  اداره کل راه آهن  خراسان  به مرکزیت مشهد

  اداره کل راه آهن شمال به مرکزیت ساری

  اداره کل راه آهن شمالشرق ۲ به مرکزیت گرگان

  واحدهای ستادی مستقر در تهران

  دارندگان  مدرک تحصیلی کارشناسی؛ کارشناسی ارشد و دکترا  در یکی از رشته های تحصیلی  مهندسی حمل و نقل ؛ مهندسی راه آهن ؛ مهندسی بهره برداری راه آهن ؛مهندسی صنایع ، مهندسی کامپیوتر(سخت افزار- نرم افزار)
  کارشــناسحقـــوقـیزن/مرداداره کل راه آهن  آذربایجان  به مرکزیت تبریزاداره کل راه آهن جنوب  به مرکزیت اهواز

  اداره کل راه آهن شرق به مرکزیت طبس

  واحدهای ستادی مستقر در تهران

  دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی در رشته حقوق قضایی و یا کارشناسی ارشد در رشته حقوق (کلیه گرایشها) مشروط به دارا بودن لیسانس حقوق قضایی
  کارشنـــاسفن‌آوری اطلاعــاتزن/مرداداره کل راه آهن جنوب  به مرکزیت اهوازاداره کل راه آهن جنوبشرق  به مرکزیت زاهدان

  اداره کل راه آهن شمالغرب به مرکزیت زنجان

  اداره کل راه آهن لرستان به مرکزیت دورود

  واحدهای ستادی مستقر در تهران

  دارندگان  مدرک تحصیلی کارشناسی یا کارشناسی ارشد  دریکی از رشته های تحصیلی مهندسی کامپیوتر (نرم افزار ، سخت افزار )-لازم به توضیح است که برای واحدهای ستادی مستقر در تهران  علاوه بر رشته مهندسی کامپیوتر (نرم افزم افزار و سخت افزار) مدرک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد  در رشته معماری کامپیوتر نیز مورد قبول می باشد .
  کارشنــاسخط و سازه های فنیمــرداداره کل راه آهن تهران به مرکزیت تهراناداره کل راه آهن جنوب  به مرکزیت اهواز

  اداره کل راه آهن جنوبشرق  به مرکزیت زاهدان

  اداره کل راه آهن زاگرس به مرکزیت اندیمشک

  اداره کل راه آهن شرق به مرکزیت طبس

  اداره کل راه آهن شمالغرب به مرکزیت زنجان

  اداره کل راه آهن فارس به مرکزیت شیراز

  اداره کل راه آهن  قم به مرکزیت قم

  واحدهای ستادی مستقر در تهران

  دارندگان  مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و دکترا دریکی از رشته های تحصیلی مهندسی راه آهن (ماشین های ریلی ؛ خط وابنیه ؛ خطوط راه آهن ؛ خط وسازههای ریلی )
  کارشنـــاس ماشیـنآلات مکانیـــزه خطمــردواحدهای ستادی مستقر در تهراندارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی و یا کارشناسی ارشد  دریکی از رشته های تحصیلی مهندس راه آهن برقی ؛ مهندسی راه آهن (ماشین های ریلی ؛ خط وابنیه ؛ خطوط راه آهن ؛ خط وسازههای ریلی  )؛ مهندسی مکانیک ؛ مهندسی برق (کلیه گرایشها در مکانیزه برقی )؛ مهندسی عمران ، مهندسی صنایع ؛ جوشکاری  و مهندسی تکنولوژی جوشکاری )
  کارشناسمصاحبه و آزمونزن/مردواحدهای ستادی مستقر در تهراندارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی یا کارشناسی ارشد در رشته  تحصیلی مدیریت دولتی ( منابع انسانی)
  کارشـناس نـاوگـانمــرداداره کل راه آهن اراک به مرکزیت اراکاداره کل راه آهن تهران به مرکزیت تهران

  اداره کل راه آهن شرق به مرکزیت طبس

  اداره کل راه آهن شمالشرق ۱ به مرکزیت شاهرود

  اداره کل راه آهن شمالغرب به مرکزیت زنجان

  واحدهای ستادی مستقر در تهران

  دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی،کارشناسی ارشد و دکترا دریکی از رشته های تحصیلی مهندسی مکانیک؛ مهندسی صنایع مهندسی راه آهن ؛ مهندسی برق ؛ مهندسی مواد(جوشکاری )؛ مهندسی شیمی ؛ مهندسی متالوژی ؛ مهندسی تولید؛ مهندسی ماشین افزار؛ مهندسی ایمنی و بازرسی (ایمنی و حفاظت ) ؛ مهندسی تکنولوژی جوشکاری ؛ مدیریت صنعتی ؛ ایمنی صنعتی و ریاضی
  مترجم زبان انگلیسیزن/مردواحدهای ستادی مستقر در تهراندارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا در رشته تحصیلی مترجمی زبان انگلیسی

  نکات قابل توجه :

  ۱. در شرایط مساوی اولویت با افراد بومی می باشد (شرط بومی بودن بر اساس محل تولد می باشد)

  ۲. نیروهای جذب شده در نواحی راه آهن تا سه سال امکان جابجایی به ستاد یا دیگر نواحی را نخواهند داشت و موارد استثناء بر حسب تصمیمات کمیته راهبردی اقدام خواهند شد .

  ویژگیهای عمومی : مثبت نگر ، هدفمند، پر انرژی ، متعهد ، سختکوش، مشتری مدار ، علاقمند به انجام کارهای تیمی.
  نکته۱ : تصویر مدارک شامل مدرک تحصیلی، کارت نظام وظیفه (برای آقایان)، کارت ملی، شناسنامه متعاقباً از طریق سایت دریافت می گردد، بدیهی است در صورتیکه در هر یک از مراحل اجرای پروژه مشخص گردد مدارک متقاضیان با اطلاعات درج شده توسط آنان مغایرت دارد، ضمن جلوگیری از ادامه حضور داوطلب در مرحله بعدی، مسئولیت جبران خسارت بعهده متقاضی می باشد.

  نکته۲ : نظر به محدودیت ظرفیت در پذیرش افراد برای شرکت در آزمون، فقط از تعداد محدودی از ثبت نام کنندگان برای حضور در آزمون دعوت به عمل می آید.
  نکته۳: لینک پرسش های متداول برای پاسخگویی به داوطلبین گرامی به زودی فعال خواهد شد.
  نکته ۴: داوطلبین گرامی جهت آگاهی  از اطلاعیه های جدید در خصوص پروژه قابلیت سازی ۳ مرتباً سایت را چک نمایید.
  *ثبت نام رایگان و در مهلت مقرر صورت می پذیرد.

  استخدام شرکت راه آهن , آگهی استخدام شرکت راه آهن

  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه