جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • استخدام جدید سازمان آتش نشانی 96 | سال 1396

  مجموعه : استخدام جدید

  استخدام جدید سازمان آتش نشانی

  خبر ۵ بهمن ۹۵: تکلیف نیروهای بومی استخدامی آتش‌نشانی بندر دیر مشخص شود

  بوشهر – فرماندار شهرستان دیر گفت: اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر، نسبت به تعیین تکلیف نیروهای بومی استخدامی آتش نشانی بندر اقدام کند.
  به گزارش خبرنگار مهر، حمزه اعتماد بعد از ظهر سه‌شنبه در جلسه ساماندهی بندر دیر، شهادت آتش‌نشانان را در حادثه ساختمان تجاری پلاسکو تسلیت گفت و افزود: آتش‌نشانان در این صحنه مانند همیشه ثابت کردند برای حفظ جان هموطنان خود از هیچ چیز دریغ نمی‌کنند.

  وی با تاکید بر راه‌اندازی سیستم آتش‌نشانی بندر، اظهار داشت: به دلیل ترافیک زیاد شناورهای باری و تجاری و شرایط خاص جغرافیایی، احتمال وقوع حوادثی چون آتش سوزی در اسکله بسیار زیاد است که می‌طلبد راه‌اندازی سیستم آتش‌نشانی این بندر با جدیت بیشتری دنبال شود.

  فرماندار دیر خاطرنشان کرد: سیستم آتش‌نشانی بندر و دریانوردی باید راه‌اندازی شود و نیروهای بومی پذیرفته شده در این بخش نیز مشغول به کار شوند.

  اعتماد از آغاز عملیات اجرایی لایروبی این بندر خبر داد و گفت: عملیات لایه روبی بندر دیر در دهه فجر امسال با اعتبار ۶۰ میلیارد ریال آغاز خواهد شد.

  فرماندار شهرستان دیر با بیان اینکه ترافیک زیاد شناورهای باری و تجاری در موج شکن مشکلات زیادی را به وجود آورده است افزود: اسکله روستای الی شمالی محل بسیار خوبی برای پهلوگیری شناورهای باری که بار خود را تخلیه کرده اند و همچنین شناورهای بی‌هویت خواهد بود که با رفع برخی موانع به‌زودی این شناورها به اسکله الی شمالی منتقل خواهند شد.

  به گزارش مهر، در تیرماه سال گذشته براثر آتش سوزی، ۱۹ شناور باری و صیادی در اسکله بندر دیر از بین رفت که میزان خسارت این آتش سوزی ۱۱۰ میلیارد ریال اعلام شد.

  استخدام آتش نشانی مشهد بهمن 95 :

  شرکت آتشنشانی مشهد به تعدادی راننده نیازمند است.

  آدرس: میدان فهمیده، چراغچی ۷۶، پلاک ۲۱

  تلفن: ۰۹۱۵۰۶۳۲۲۷۲

  استخدام آتش نشانی شیراز بهمن 95 :

  شرکت آتش نشانی کوثر واقع در شیراز استخدام مینماید:

  ردیفعنوان شغلیجنسیتشرایط
  ۱تعدادی بازرسخانمبا فن بیان بالا
  ۲یکنفر پیک موتوری____________
  ۳یکنفر راننده______با خودروی سواری، با حقوق بالا

  آدرس: فلکه خاتون به سمت ولیعصر، نبش کوچه ۵

  تلفن ثابت: ۳۷۳۶۷۲۸۶

  خبر ۹ آبان ۹۵ : اطلاعیه زمان ، مکان و نحوه برگزاری آزمون عملی مشاغل آتش نشانی بهمن ماه۹۴ شهرداریهای استان آذربایجان غربی

  اطلاعیه زمان ، مکان و نحوه برگزاری آزمون عملی مشاغل آتش نشانی بهمن ماه۹۴ شهرداریهای استان آذربایجان غربی

  زمان آزمون : آزمون عملی آتش نشانی در روز یکشنبه مورخ ۲۳/۸/۹۵ برگزار خواهد شد .

  مکان برگزاری آزمون : ارومیه – بلوار استاد شهریار – نرسیده به سه راهی ایثار – سالن دو میدانی شهید امینی

  موارد آزمون :

  الف ) ارزیابی عمومی شامل سنجش توانمندی عمومی داوطلبین از طریق شش آزمون زیر:

  ۱- پرش طول

  نحوه ارزیابی : پاره خط مشخصی روی زمین رسم کرده و داوطلب پشت آن قرار می گیرد . بعد از انجام پرش طول به سمت جلو ، محل فرود پاشنه ها تا پاره خط رسم شده ، میزان پرش را مشخص می کند . این حرکت در دو نوبت انجام شده و بیشترین طول پرش بعنوان رکورد در فرم مربوط ثبت می گردد .

  ۲- دوی ۹*۴ متر

  نحوه ارزیابی : فاصله ۹ متری بر روی یک سطح مناسب تعیین شده  و دو پاره خط در ابتدا و انتهای این فاصله رسم و در یک سو دو قطعه چوب کوچک قرار می گیرد . داوطلب در سوی دیگر می ایستد ، با فرمان شروع با حداکثر سرعت فاصله ۹ متری را دویده و با برداشتن یک قطعه چوب آن را در سمت مقابل آورده و حرکت را برای حمل چوب دوم نیز ادامه می دهد . به این ترتیب فاصله ۹ متری تعیین شده را ۴ بار با حداکثر سرعت و در حد توانایی خود طی می کند . زمان شروع و پایان این حرکت بر حسب ثانیه در فرم مربوط ثبت می گردد .

  ۳-دوی ۴۵ متر

  نحوه ارزیابی : فاصله ۴۵ متری بر روی یک سطح مناسب تعیین شده و دو پاره خط در ابتدا و انتهای این فاصله رسم می گردد . داوطلب پشت پاره خط در یک طرف قرار گرفته و فاصله ۴۵ متری را طی می کند . مدت زمان طی شده بر حسب ثانیه محاسبه و بعنوان رکورد داوطلب در فرم مربوط ثبت می گردد .

  ۴-دوی ۵۴۰ متر

  نحوه ارزیابی : فاصله ۵۴۰ متری بر روی یک سطح مناسب تعیین شده و ابتدا و انتهای این فاصله بعنوان خط استارت و خط پایان تعیین می گردد . داوطلب پشت پاره خط در یک طرف قرار گرفته و فاصله ۵۴۰ متری را طی می کند . زمان طی شده بر حسب ثانیه محاسبه و بعنوان رکورد داوطلب در فرم مربوط ثبت می گردد .

  ۵-دراز نشست

  نحوه ارزیابی : در این آزمون داوطلب به پشت دراز کشیده و با فرمان شروع ، اقدام به انجام این تست می نماید . در این تست داوطلب دستهای خود را بصورت مورب بر روی سینه گذاشته و مفصل زانو را در حد زاویه ۹۰ درجه تا نموده ، سر را بالا آورده تا حد امکان به پاها نزدیک و مجدداً به حالت اولیه باز می گردد . این حرکت در مدت یک دقیقه تکرار شده و تعداد دفعات انجام صحیح حرکت بعنوان مقیاس سنجش در فرم مربوط ثبت می گردد .

  ۶-بارفیکس یا کشش از میله

  نحوه ارزیابی :  این آزمون به کمک یک میله افقی ( میله بارفیکس ) انجام می گیرد . داوطلب در زیر میله قرار گرفته و به کمک دستها خود را بالا کشیده و ناحیه چانه خود را تا حد میله افقی بالا آورده و مجدداً به حالت اولیه با دستهای کاملاً کشیده باز می گردد . تعداد دفعات انجام صحیح این آزمون در یک دقیقه بعنوان امتیاز وی محاسبه و در فرم مربوط ثبت می گردد .

  ب) ارزیابی تخصصی شامل سنجش توانمندی تخصصی داوطلبین از طریق ۳ آزمون زیر :

  ۱- حمل دو عدد خاموش کننده آتش ۶ کیلوگرمی در طی مسیر ۵۰*۲ متر

  نحوه ارزیابی : این آزمون با استفاده از دو عدد خاموش کننده ۶ کیلوگرمی از نوع پودر و گاز در مسیر رفت و برگشتی ۵۰ متری انجام شده و زمان ثبت شده بعنوان امتیاز داوطلب محاسبه و در فرم مربوط ثبت می گردد .

  ۲- حمل دو عدد لوله نواری دو و نیم اینچ در مسیر ۵۰ متر مستقیم

  نحوه ارزیابی : داوطلب پشت دو حلقه نواری با کوپلنگ رول شده آتش نشانی واقع و با سوت داور با برداشت لوله از طریق معمول در آتش نشانی تا انتهای مسیر و خط پایان ادامه داده و در مسیر چنانچه لوله ها از هم باز یا به زمین اصابت نمایند زمان ثبت نشده و امتیاز حداکثری برای آن آیتم لحاظ می گردد . مسیر مسابقه ۵۰ متر و با حمل لوله نواری می باشد و در شرایط بدون اشکال ، زمان ثبت شده به عنوان امتیاز داوطلب محاسبه و در فرم مربوط ثبت می گردد .

  ۳- حمل نردبان ۳ متری تاشو آلومینیومی در مسیر ۴۵ متر مستقیم

  نحوه ارزیابی : این آزمون در مسیر ۴۵ متر با برداشت یک عدد نردبان سه متری تاشو معمول روی خودروهای سبک آتش نشانی بصورت مستقیم و استقرار داوطلب در پشت نردبان و تا پایان خط ، زمان ثبت شده به عنوان امتیاز داوطلب محاسبه و در فرم مربوط ثبت می گردد .

  توصیه های لازم

  ۱-حد نصاب در آزمون عملی کسب حداقل ۴۰۰ امتیاز از ۹۰۰ امتیاز آزمون عملی می باشد و در صورتی که داوطلب موفق به کسب حد نصاب آزمون نگردد ، با هر شرایطی از انجام مراحل بعدی آزمون حذف خواهد شد .

  ۲-کلیه شرکت کنندگان در آزمون عملی باید ملبس به لباس ورزشی مناسب ( شامل شلوار – پیراهن – کفش ورزشی و … ) باشند .

  ۳-همراه داشتن کارت شناسایی عکسدار در روز آزمون برای داوطلبین الزامی می باشد .

  ۴-حضور داوطلبین راس ساعت ۸ صبح روز تعیین شده براساس جدول اعلامی الزامی می باشد .

  ۵-به دلیل نبود امکان تکرار آزمون عملی ، عدم حضور داوطلب در روز تعیین شده به منزله انصراف بوده و داوطلب از مراحل بعدی آزمون حذف خواهد شد .

  ۶-به همراه داشتن یک قطعه عکس جهت الصاق در کارتکس الزامی می باشد.

  خبر ۱۳ مهر ۹۵ : دعوت به آزمون عملی و مصاحبه علمی شهرداری های کرمانشاه

  آگهی دعوت به آزمون عملی رشته های شغلی آتش نشانی سال ۱۳۹۴ شهرداری های استان کرمانشاه

  آگهی دعوت به مصاحبه علمی رشته های شغلی تخصصی آزمون بهمن ۱۳۹۴ شهرداری های استان کرمانشاه

  خبر ۲ مرداد ۹۵ : لزوم اصلاح قانون استخدام و بازنشستگی آتش نشانان

  علیرضا محجوب در گفت‌ وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با یادآوری شهادت یکی از آتش نشانان در حین اجرای عملیات اطفای حریق، در خصوص وضعیت شغل آتش‌نشانی، گفت: آتش‌نشانان باید مشمول مقررات استخدامی خاص باشند اما متاسفانه شهرداری‌ها در استخدام کارکنان بخش آتش نشانی به مقررات استخدام مشخصی توجه نمی‌کند.
  نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آتش‌نشانان از برخی مزایای مشاغل خاص و سخت و زیان‌آور محروم هستند، تصریح کرد: با اینکه آتش‌نشانی جز مشاغل سخت و زیان‌آور است و طبق تبصره ۲ ماده ۷۶ قانون تامین اجتماعی «افرادی که حداقل ۲۰ سال متوالی و ۲۵ سال متناوب در کارهای سخت و زیان‌آور (مخل سلامتی) اشتغال داشته و در هرمورد حق‌بیمه مدت مذکور را به سازمان پرداخته باشند، می‌توانند تقاضای مستمری بازنشستگی کنند» اما استقبال چندانی برای استفاده آتش نشانان از این قانون نشد.
  وی یادآور شد: برای رفع مشکل آتش‌نشانان و بهره‌مندی آنان از مزایای قانونی، شورای اسلامی شهر باید نسبت به اصلاح قوانین کاری آنها اقدام کند.
  محجوب ضمن یادآوری اینکه از تمامی مراکز آتش‌نشانی تهران بازدید کرده است، گفت: آتش‌نشانان می توانند همانند سایر گروه‌های کاری مشمول قانون مذکور زودتر از موئد مقرر بازنشسته و از مزایای آن بهره‌مند شوند بنابراین ازشورای شهر نیز انتظار می‌رود هرچه‌ سریعتر نسبت به اصلاح قانون استخدام و بازنشستگی و بهره‌مندی آتش نشانان از مزایای مشاغل سخت و زیان‌آور اقدام کند.
  عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در واکنش به اظهارات معاون سابق پیشگیری سازمان آتش‌نشانی تهران مبنی بر اینکه در زمان بروز مصدومیت‌ها و شهادت این قشر فداکار و ایثار‌گر  همانند جانبازان و سایر شهیدان مورد توجه  قرار نمی‌گیرند، گفت: حقوق ایثارگرانی که در جبهه و جنگ حضور داشتند را نمی‌توان با حقوق ایثارگران آتش‌نشان مقایسه کرد بنابراین  این قشر نباید انتظار بهره‌مندی از مزایای ایثارگری به میزان ایثارگران جبهه و جنگ را داشته باشند.

  خبر ۲۸ تیر ۹۵ : اعلام نتایج آزمون مشاغل آتش نشانی شهرداری های استان کرمانشاه

  اعلام نتایج آزمون مشاغل آتش نشانی شهرداری های کرمانشاه در خردادماه ۱۳۹۴

  جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان اینجا کلیک کنید

  خبر ۶ تیر ۹۵ : اعلام نتایج آزمون آتش نشانی استان زنجان

  اعلام نتایج آزمون آزمون آتش نشانی استان زنجان

              نتایج آزمون آتش نشان (راننده )
  ردیفنام و نام خانوادگینمره کتبینمره عملیاز۹۰۰نمره آزمونعملی در

  سقف ۱۰۰

  امتیاز

  نمره نهایینتیجه آزمون  وشهر محل خدمت
  ۱میثم افشاری۴۹.۴۵۷۵۵۸۳.۸۹۲۱۷.۲قبول -زنجان
  ۲داوود باقری۳۸.۷۲۶۷۰۷۴.۴۴۱۸۷.۶قبول -زنجان
  ۳پیام صولتیان۳۸.۳۳۶۶۰۷۳.۳۳۱۸۵قبول -زنجان
  ۴فرشید ابراهیمی۴۸.۳۶۰۰۶۶.۶۷۱۸۱.۶قبول -زنجان
  ۵حسن قربانی۴۴.۰۸۵۲۵۵۸.۳۳۱۶۰.۷قبول -زنجان
  ۶غلامرضا دوستی۴۳.۳۲۵۲۰۵۷.۷۸۱۵۸.۹قبول -زنجان
  ۷حمیدرضا عباسی۳۴.۱۲۵۵۵۶۱.۶۷۱۵۷.۵قبول -زنجان
  ۸سید مصطفی حسینی۵۰.۲۲۴۸۰۵۳.۳۳۱۵۶.۹قبول -زنجان
  ۹امیرحسین دباغ صادقی۳۷.۷۷۵۱۵۵۷.۲۲۱۵۲.۲قبول -زنجان
  ۱۰مهدی اکبری۴۹.۸۳۴۵۰۵۰۱۴۹.۸قبول -زنجان
  ۱۱شهریار تاره۴۱.۷۸۴۴۵۴۹.۴۴۱۴۰.۷قبول -زنجان
  ۱۲رضا تقی بیگلو۴۰.۴۴۴۵۴۹.۴۴۱۳۹.۳قبول -زنجان
  ۱۳احمد امیرخانی۴۳۴۱۵۴۶.۱۱۱۳۵.۲قبول -زنجان
  ۱۴علیرضا محمدی۴۲.۹۳۴۰۵۴۵۱۳۲.۹قبول -زنجان
  ۱۵هادی ایمانی۳۳.۳۵۴۴۰۴۸.۸۹۱۳۱.۱قبول -زنجان
  ۱۶حامد صادقی۴۴.۴۷۳۸۵۴۲.۷۸۱۳۰عدم کسب نمره قبولی – زنجان
  ۱۹منصور مهدیخانی۴۵.۶۲۳۴۵۳۸.۳۳۱۲۲.۳عدم کسب نمره قبولی – زنجان
  ۲۰باقر رحیم زاده۴۴.۴۷۳۲۰۳۵.۵۶۱۱۵.۶عدم کسب نمره قبولی – زنجان
  ۲۱۱حمیدرضا صفیلو۳۳.۷۳۳۶۵۴۰.۵۶۱۱۴.۸عدم کسب نمره قبولی – زنجان
  ۲۲مهدی فتحی۳۳.۳۳۳۴۵۳۸.۳۳۱۱۰عدم کسب نمره قبولی – زنجان
  ۲۳مرتضی نوروزی۳۵.۴۸۳۳۵۳۷.۲۲۱۰۹.۹عدم کسب نمره قبولی – زنجان
  ۲۴بهداد گرمرودی۳۲۳۳۵۳۷.۲۲۱۰۶.۴عدم کسب نمره قبولی – زنجان
  ۲۵جواد داودی۵۴.۶۳۱۷۰۱۸.۸۹۹۲.۴۱عدم کسب نمره قبولی – زنجان
  ۲۶حسین ملکی۳۴.۵۲۳۵۲۶.۱۱۸۶.۷۲عدم کسب نمره قبولی – زنجان
  ۲۷علی اکبر بیات۴۵.۱۱۸۰۲۰۸۵.۱عدم کسب نمره قبولی – زنجان
  ۲۸غلامرضا طارمی۳۸.۳۳۲۱۰۲۳.۳۳۸۵عدم کسب نمره قبولی – زنجان
  ۲۹رضا رحیم زاده۴۹.۴۵۱۴۰۱۵.۵۶۸۰.۵۶عدم کسب نمره قبولی – زنجان
  ۳۰بلال محمدی۴۱.۰۲۱۷۵۱۹.۴۴۷۹.۹۱عدم کسب نمره قبولی – زنجان
  ۳۱سید رضا موسوی۳۹.۳۳۱۸۰۲۰۷۹.۳۳عدم کسب نمره قبولی – زنجان
  ۳۲بهمن شاهمرادی۳۵.۳۳۱۸۰۲۰۷۵.۳۳عدم کسب نمره قبولی – زنجان
  ۳۳علی غلامی۳۵.۷۴۱۷۵۱۹.۴۴۷۴.۶۳عدم کسب نمره قبولی – زنجان
  ۳۴حامد لطفی۴۶۹۰۱۰۶۶عدم کسب نمره قبولی – زنجان
  ۳۵امید عبادی۳۲.۶۳۱۴۰۱۵.۵۶۶۳.۷۴عدم کسب نمره قبولی – زنجان
  ۳۶سعید مرادخانی۳۳.۰۸۱۳۵۱۵۶۳.۰۸عدم کسب نمره قبولی – زنجان
  ۳۷مسعود مولایی۵۰.۲۲۵۲۰۵۷.۷۸۱۶۵.۸قبول – ابهر
  سعید اسکندری۳۹.۱۴۰۰۴۴.۴۴۱۲۸قبول – ابهر
  ۳۸اصغر عزیز خانی۴۲.۵۳۲۲۰۲۴.۴۴۹۱.۴۲عدم کسب نمره قبولی -ابهر
  ۳۹نعمت مهری۴۰.۲۵۲۱۵۲۳.۸۹۸۸.۰۳عدم کسب نمره قبولی -ابهر
  ۴۰محمدحسن ازلگینی۳۳.۳۵۱۲۵۱۳.۸۹۶۱.۱۳عدم کسب نمره قبولی -ابهر
  ۴۱مرتضی وهابی خرمی۵۶.۱۵۰۰۵۵.۵۶۱۶۷.۲قبول – خرم دره
  ۴۲حسن رسولی۳۷.۶۷۴۹۵۵۵۱۴۷.۷قبول – خرم دره
  ۴۳حسین دودانگه۳۳.۷۳۴۱۵۴۶.۱۱۱۲۶قبول – خرم دره
  ۴۴بهزاد مرادی۳۸.۷۲۳۰۳.۳۳۳۴۵.۳۹عدم کسب نمره قبولی -خرم دره
  ۴۵محمد قاسملو۳۳.۷۳۴۵۰۵۰۱۳۳.۷قبول – قیدار
  ۴۶علی مرادی۵۰.۶۳۳۵۳۷.۲۲۱۲۵عدم کسب نمره قبولی – قیدار
  ۴۷سید مرتضی موسوی زواجری۳۳۴۰۰۴۴.۴۴۱۲۱.۹قبول -سجاس
  ۴۸اکبر مظفری۳۵.۶۵۳۱۵۳۵۱۰۵.۷عدم کسب نمره قبولی -ماهنشان
  ۴۹منصور رستمی۳۸.۱۳۲۹۰۳۲.۲۲۱۰۲.۶عدم کسب نمره قبولی -ماهنشان
  ۵۰علی ملکی۳۴.۱۲۲۱۵۲۳.۸۹۸۱.۹عدم کسب نمره قبولی -ماهنشان
  ۵۱مصطفی مهری۵۱۲۷۵۳۰.۵۶۱۱۲.۱عدم کسب نمره قبولی – صائین قلعه
  ۵۲محمدتقی واعظی۳۷.۷۲۸۵۳۱.۶۷۱۰۱عدم کسب نمره قبولی – صائین قلعه
  ۵۳مهدی محبی۴۶۲۲۰۲۴.۴۴۹۴.۸۹عدم کسب نمره قبولی – صائین قلعه
  ۵۴آرش معینی۳۸.۱۱۷۰۱۸.۸۹۷۵.۸۸عدم کسب نمره قبولی – صائین قلعه
  ۵۵هادی واعظی۴۳.۷۱۵۱.۶۶۷۴۷.۰۳عدم کسب نمره قبولی – صائین قلعه
  ۵۶مهدی یوزباشی۳۵.۲۳۱۵۳۵۱۰۵.۲عدم کسب نمره قبولی -کرسف
  ۵۷سید تاج الدین حسینی۳۶.۴۲۳۰۰۳۳.۳۳۱۰۳.۱عدم کسب نمره قبولی -کرسف
  ۵۸مجید دژبان۳۵.۳۴۱۵۴۶.۱۱۱۲۷.۵قبول – سلطانیه
           نتایج آزمون کاردان آتش نشان
  ردیفنام و نام خانوادگینمره کتبینمره عملی از۹۰۰نمره آزمونعملی در

  سقف ۱۰۰

  امتیاز

  نمره نهایینتیجه آزمون  و شهر محل خدمت
  ۱حمیدرضا حسنی۴۶.۷۷۶۸۵۷۶.۱۱۱۹۹ قبول – زنجان
  ۲روح اله یعقوبی فرد۴۹.۸۳۴۹۰۵۴.۴۴۱۵۸.۷قبول – زنجان
  ۳سعید محمدی۴۱.۷۸۳۳۵۳۷.۲۲۱۱۶.۲عدم کسب نمره قبولی – زنجان
  ۴بهنام مغانلو۴۴.۰۸۲۵۰۲۷.۷۸۹۹.۶۴عدم کسب نمره قبولی – زنجان
  ۵بهزاد اشرفی۴۱.۷۸۱۱۰۱۲.۲۲۶۶.۲۲عدم کسب نمره قبولی – زنجان
  ۶مهدی نوری۴۳.۷۳۰۳.۳۳۳۵۰.۳۷عدم کسب نمره قبولی – زنجان

  خبر ۲۲ خرداد ۹۵ : اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان مشاغل آتش نشان راننده و کاردان آتش نشان شهرداری های خراسان رضوی

  بنابر اعلام جناب آقای مهندس علوی مقدم، مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری خراسان رضوی، نتایج نهایی پذیرفته شدگان مشاغل آتش نشان راننده و کاردان آتش نشان شهرداری های استان که در مرحله علمی و عملی حائز بالاترین نمره شده اند پس از بررسی، و تایید نهایی در کمیته اجرایی آزمون، به شرح فایل پیوست ذیل می باشد.

  توجه:  پذیرفته شدگان اصلی از ابتدای هفته آینده به مدت دو روز جهت تشکیل پرونده گزینشی به هسته گزینش استانداری واقع در مشهد، استانداری خراسان رضوی، دفتر هسته گزینش مراجعه نمایند. مدارک مورد نیاز: ۶ قطعه عکس پرسنلی، کپی تمام صفحات شناسنامه، کپی کارت ملی و کارت پایان خدمت و یا معافیت، مدرک تحصیلی، گواهی ایثارگری، گواهینامه پایه یک یا دو، بسیج و …

  جهت دریافت اسامی پذیرفته شدگان اینجا کلیک کنید

  خبر ۶ خرداد ۹۵ : اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون استخدامی مشاغل آتش‌نشانی شهرداری‌های استان (خرداد ۹۴)

  دفتر امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی در اطلاعیه‌ای فهرست نهایی پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی مشاغل آتش‌نشانی شهرداری‌های استان را اعلام کرد.

  اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی این آزمون که در خرداد ۹۴ برگزار شده بود، به شرح زیر است:

  پذیرفته‌شدگان رشته شغلی آتش‌نشان (راننده)

  ردیف

  شهر

  نام

  نام خانوادگی

  وضعیت

  ۱

  آذرشهر

  مهدی

  سعادت

  عدم کسب امتیاز حد نصاب ( ۴۰۰ ) تست عملی

  ۲

  آذرشهر

  رضا

  پیروان هیق

  اصلی

  ۳

  آذرشهر

  فیروز

  امامی همای علیا

  عدم کسب امتیاز حد نصاب ( ۴۰۰ ) تست عملی

  ۴

  آذرشهر

  وحید

  سلطانی دیزج

  اصلی

  ۵

  آذرشهر

  بهنام

  آقابیگی دستجردی

  اصلی

  ۶

  آذرشهر

  حیدر

  واحدی

  اصلی

  ۷

  آذرشهر

  ناصر

  اربطی

  عدم کسب امتیاز حد نصاب ( ۴۰۰ ) تست عملی

  ۸

  آذرشهر

  سعید

  اصل عجملو

  عدم کسب امتیاز حد نصاب ( ۴۰۰ ) تست عملی

  ۹

  اسکو

  رضا

  موذنی

  اصلی

  ۱۰

  اسکو

  مجتبی

  ولیزاده فردین

  عدم کسب امتیاز حد نصاب ( ۴۰۰ ) تست عملی

  ۱۱

  اسکو

  مقصود

  حق شناس

  عدم کسب امتیاز حد نصاب ( ۴۰۰ ) تست عملی

  ۱۲

  اسکو

  اصغر

  آذرپور

  عدم کسب امتیاز حد نصاب ( ۴۰۰ ) تست عملی

  ۱۳

  اسکو

  رامین

  احمد پور

  اصلی

  ۱۴

  ایلخچی

  یاور

  افشانی ایلخچی

  ذخیره

  ۱۵

  ایلخچی

  جواد

  نیرومند

  عدم کسب امتیاز حد نصاب ( ۴۰۰ ) تست عملی

  ۱۶

  ایلخچی

  یعقوب

  کاظم زاده

  اصلی

  ۱۷

  تیکمه داش

  محسن

  ایوانی

  اصلی

  ۱۸

  تیکمه داش

  حسین

  احمدپور

  عدم کسب امتیاز حد نصاب ( ۴۰۰ ) تست عملی

  ۱۹

  تیکمه داش

  حسن

  طهماسبی

  اصلی

  ۲۰

  تیکمه داش

  سعید

  حسنی زگلوجه

  عدم کسب امتیاز حد نصاب ( ۴۰۰ ) تست عملی

  ۲۱

  خاروانا

  بهمن

  مداحی خروانق

  اصلی

  ۲۲

  خاروانا

  ایرج

  حسن پور ناهید

  عدم کسب امتیاز حد نصاب ( ۴۰۰ ) تست عملی

  ۲۳

  خاروانا

  هادی

  فرهمند

  عدم کسب امتیاز حد نصاب ( ۴۰۰ ) تست عملی

  ۲۴

  خسروشاه

  محمدرضا

  زارعیان

  عدم کسب امتیاز حد نصاب ( ۴۰۰ ) تست عملی

  ۲۵

  خسروشاه

  رضا

  غفارزاده

  اصلی

  ۲۶

  سراب

  وحید

  احمدی نسب

  عدم کسب امتیاز حد نصاب ( ۴۰۰ ) تست عملی

  ۲۷

  سراب

  هادی

  پهلوانی

  اصلی

  ۲۸

  سراب

  حسین

  حسنعلی زاده

  عدم کسب امتیاز حد نصاب ( ۴۰۰ ) تست عملی

  ۲۹

  سراب

  سهراب

  کرمی

  عدم کسب امتیاز حد نصاب ( ۴۰۰ ) تست عملی

  ۳۰

  سراب

  سعید رضا

  عیوضلو

  اصلی

  ۳۱

  شربیان

  ناصر

  بابازاده مهربانی

  عدم کسب امتیاز حد نصاب ( ۴۰۰ ) تست عملی

  ۳۲

  شربیان

  مقصود

  مبرهن مهربانی

  عدم کسب امتیاز حد نصاب ( ۴۰۰ ) تست عملی

  ۳۳

  صوفیان

  توحید

  حسن زاده

  عدم کسب امتیاز حد نصاب ( ۴۰۰ ) تست عملی

  ۳۴

  صوفیان

  بابک

  غنچه

  اصلی

  ۳۵

  صوفیان

  ابوالفضل

  فرقی صوفیانی

  عدم کسب امتیاز حد نصاب ( ۴۰۰ ) تست عملی

  ۳۶

  صوفیان

  محمدرضا

  بهاری

  اصلی

  ۳۷

  لیلان

  جواد

  عابدی ملکی

  اصلی

  ۳۸

  لیلان

  سیدرسول

  مومنی

  عدم کسب امتیاز حد نصاب ( ۴۰۰ ) تست عملی

  ۳۹

  لیلان

  سیدهادی

  طیب بناب

  اصلی

  ۴۰

  لیلان

  علی

  شایان والا

  عدم کسب امتیاز حد نصاب ( ۴۰۰ ) تست عملی

  ۴۱

  مرند

  سعید

  مجیدی

  عدم مراجعه

  ۴۲

  مرند

  مسعود

  مختاری

  اصلی

  ۴۳

  مرند

  توحید

  خالقی ثانی

  اصلی

  ۴۴

  مرند

  موسی

  دیاری

  اصلی

  ۴۵

  مرند

  سعید

  مهران

  عدم کسب امتیاز حد نصاب ( ۴۰۰ ) تست عملی

  ۴۶

  مرند

  جواد

  عباسی اول

  عدم کسب امتیاز حد نصاب ( ۴۰۰ ) تست عملی

  ۴۷

  مرند

  جلال

  مرتضایی

  عدم کسب امتیاز حد نصاب ( ۴۰۰ ) تست عملی

  ۴۸

  مرند

  علی

  عابدی

  عدم کسب امتیاز حد نصاب ( ۴۰۰ ) تست عملی

  ۴۹

  ممقان

  هادی

  صبحی گاوگانی

  عدم کسب امتیاز حد نصاب ( ۴۰۰ ) تست عملی

  ۵۰

  میانه

  چنگیز

  رحیمی

  اصلی

  ۵۱

  میانه

  علی

  پیرمرادی

  اصلی

  ۵۲

  ورزقان

  بهروز

  واحدی

  اصلی

  ۵۳

  ورزقان

  سعید

  لطفی تازه کند

  عدم کسب امتیاز حد نصاب ( ۴۰۰ ) تست عملی

  ۵۴

  ورزقان

  هادی

  کاظم زاده

  اصلی

  ۵۵

  هادیشهر

  جواد

  اذری گرگری

  اصلی

  ۵۶

  هریس

  مصطفی

  ایمانی

  اصلی

  ۵۷

  هریس

  حیدر

  شکرزاده

  عدم کسب امتیاز حد نصاب ( ۴۰۰ ) تست عملی

  پذیرفته‌شدگان رشته شغلی کاردان آتش‌نشان

  ردیف

  شهر

  نام

  نام خانوادگی

  وضعیت

  ۱

  آذرشهر

  مهدی

  خندانی پیرلری

  اصلی

  ۲

  آذرشهر

  هادی

  رضائی

  اصلی

  ۳

  اسکو

  جعفر

  ابراهیمی

  اصلی

  ۴

  ایلخچی

  اشکان

  بختی سروش

  اصلی

  ۵

  ایلخچی

  افشین

  مصطفائی

  عدم کسب امتیاز حد نصاب ( ۴۰۰ ) تست عملی

  ۶

  ایلخچی

  رضا

  خیرخواه ایلخچی

  عدم کسب امتیاز حد نصاب ( ۴۰۰ ) تست عملی

  ۷

  شبستر

  حمید

  فرخی سیس

  اصلی

  ۸

  مرند

  یاسین

  منوچهری

  اصلی

  ۹

  مرند

  حسین

  حقجو

  اصلی

  ۱۰

  مرند

  یاسر

  موحدی تبار

  اصلی

  ۱۱

  مرند

  امید

  میرزا زاده

  اصلی

  ۱۲

  مرند

  اصغر

  آقازاده

  اصلی

  ۱۳

  مرند

  رضا

  محمودلو

  اصلی

  ۱۴

  میانه

  احمد

  حنیفه ای

  اصلی

  ۱۵

  میانه

  منصور

  کبیری

  اصلی

  خبر 29 فروردین 95 :  آزمون عملی استخدام آتش نشانی در قزوین برگزار می شود

  به گزارش روز یکشنبه ایرنا به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری قزوین، ایرج زاهد پور با بیان این خبر، افزود: تمامی داوطلبان پذیرفته شده در آزمون تخصصی جهت به کارگیری نیروی انسانی در واحدها و سازمان های آتش نشانی استان برای برگزاری دوره عملی ساعت 8 صبح روز سه شنبه هفته جاری باید حاضر باشند.

  وی ادامه داد: این آزمون در محل ورزشگاه معلم واقع در خیابان مولوی برگزار و داوطلبان با همراه کارت شناسایی عکس دار و لباس مناسب ورزشی در موعد مقرر حضور یابند.

  براساس این گزارش، آزمون استخدام شهرداری ها دوم بهمن ماه سال 94 با شرکت پنج هزار و 800 داوطلب در استان قزوین برگزار شده بود

  استخدام جدید آتش نشانی

  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه