جدیدترین ها در سایت جدیده
787878787
%d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%da%a9%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d8%b4%d9%88%da%a9%d8%b1
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • مزون همینا

  استخدام جدید دانشگاه فرهنگیان 95 | سال 1395

  مجموعه : استخدام جدید

  استخدام جدید سازمان دانشگاه فرهنگیان 1395

  36

  خبر 8 اردیبهشت 95 : استخدام 350 فارغ التحصیل دانشگاه فرهنگیان در استان اردبیل

  مدیر کل آموزش وپرورش استان اردبیل با بیان این مطلب در در جلسه شورای آموزش وپرورش مشگین شهر با بیان اینکه در حال حاضر 98درصد از بودجه آموزش وپرورش صرف منابع انسانی می شود، افزود: تدوین برنامه اقتصادی با استفاده از ظرفیتهای موجود آموزش وپرورش در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی آغاز شده است.
  ناصری  با اشاره به اینکه بزودی اردوگاه دانش آموزی شهرستان سرعین به مجتمع رفاهی وخدماتی فرهنگیان کشور تبدیل خواهد شد، از واگذاری و فروش اداره سابق آموزش وپرورش مشگین شهر به بخش خصوصی و ایجاد خانه معلم در این شهر خبر داد.
  مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل افزود: بر اساس برررسی های انجام شده ستاد اسکان فرهنگیان مشگین شهر در جریان تعطیلات عید امسال رتبه اول استان اردبیل را بخود اختصاص داده است.
  امامی فرماندار مشگین شهر نیز با اشاره به مشکل کمبود فضای آموزشی این شهرستان خواستار اتمام عملیات ساختمانی مدرسه خیر ساز یاس، شهدای فرهنگیان وآموزشگاه مسکن مهر شد.

  خبر 6 اردیبهشت 95 : آزمون استخدام مربی بهداشت مدارس در دانشگاه فرهنگیان

  کابری در صفحه مشکلات مردم نوشته است: ” با وجود کمبود مربی بهداشت در مدارسی و بیکار بودن فارغ التحصیلان این رشته چرا آموزش وپرورش آنهاغ را استخدام نمی کند؟”

  در این باره مهرمحمدی سرپرست دانشگاه فرهنگیان خبر داد: امسال مربیان بهداشت و دو رشته امور پرورشی با برگزاری آزمون استخدامی به استخدام آموزش و پرورش درخواهند آمد .

  او گفت: توافق های اولیه برای برگزاری آزمون استخدامی با سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور انجام شده است اما زمان آزمون و تعداد دقیق مشخص نیست.

  مهر محمدی تاکید کرد: اما این آزمون زمانی برگزار می شود که پذیرفته شدگان آن مرداد امسال به دانشگاه فرهنگیان معرفی و دوره 11 ماهه برای ورود به مدارس در مهر 96 را داشته باشند.


  با اشاره به استخدام دانشجویان دانشگاه فرهنگیان اظهار داشت: دانشجویان پذیرفته شده در دانشگاه فرهنگیان از همان ابتدا که وارد دانشگاه می‌شوند به استخدام وزارت آموزش و پرورش درآمده و برای این عزیزان حقوق رد می‌شود.
  وی بیان کرد: دانشگاه فرهنگیان کار تربیت و آموزش نیرو در جهت کار در قسمت‌های مخالف وزارت آموزش و پرورش است و این دانشگاه  زیر نظر مستقیم وزارتخانه اقدام می‌کند.
  معاون آموزشی تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان با بیان اینکه امسال ۱۵هزار نفر وارد آموزش و پرورش می‌شوند، افزود: وزارت آموزش و پرورش در سال ۹۴ آزمون استخدامی برگزار کرد که در آن امتحان تعدادی از فارغ التحصیلان سایر دانشگاه‌های کشور قبول شدند و برای جذب در وزارت آموزش و پرورش، واحدهای تکمیلی را در این دانشگاه سپری کرده و شانس استخدام در این وزارتخانه را دارا هستند.
  وی در پایان خاطر نشان کرد: وزارتخانه هر میزان نیازی که اعلام کند دانشگاه فرهنگیان تمهیدات لازم را برای آموزش آنها فراهم می‌کند و این دانشگاه دقیقا همان سیاست‌های وزارتخانه را انجام می‌دهد چرا که این دانشگاه اساسا کارگزار وزارت آموزش و پرورش است.

  استخدام دانشگاه فرهنگیان سال 95, استخدام دانشگاه فرهنگیان

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه