جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • استخدام جدید استانداری ها 96 | سال 1396

  مجموعه : استخدام جدید

  استخدام جدید استانداری ها

  اخبار جدید بهمن 95 : استانداری همدان : زمینه اشتغال ۱۸۵۰ نفر در همدان فراهم می‌شود

  معاون سیاسی ‌امنیتی استاندار همدان گفت: در دهه فجر امسال ‌طرح‌های عمرانی و اقتصادی بسیا‌ری در استان ‌به بهره‌برداری می‌رسد که با اجرای این تعداد طرح، زمینه اشتغال برای یک هزار و ۸۵۰ نفر فراهم می‌شود.

  به گزارش خبرگزاری تسنیم از ملایر ابراهیم الهی‌تبار امشب در مراسم بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی شهرستان ملایر اظهار داشت: دهه فجر فرصت مناسبی برای تبیین دستاورد‌های نظام جمهوری اسلامی و اقدامات دوت تدبیر و امید در بخش‌های مختلف سیاست داخلی، خارجی و اقتصادی است.

  وی بیان کرد :حضور پرشور مردم در برنامه‌های دهه فجر،مردمی بودن نظام اسلامی را به دنیا ثابت و توطئه‌های دشمنان را خنثی کرده است.

  الهی تبار با اشاره به اینکه به برکت انقلاب و نشاط و امیدی که دولت تدبیر و امید در جامع ایجاد کرده است، گفت: استقلال ایران اسلامی هر روز بیشتر از قبل شده و لازم است با پشتیبانی مردم برای حفظ این استقلال تلاش کنیم.

  وی با بیان ینکه با وجود تحریم‌ها و مشکلات اقتصادی امروز امنیت لازم برای ورود سرمایه‌ها در کشور فراهم است افزود: با محوریت شعار استقلال ، آزادی و جمهوری اسلامی کشور در مسیر رشد و تعالی قرار گرفته است.

  معاون سیاسی و امنیتی استاندار همدان دهه فجر را فرصتی برای بازگویی معیارها و ارزش‌های اصیل انقلاب اسلامی دانست و تصریح کرد:به تصویر کشیدن کارآمدی نظام و تبیین دستاوردها و خدمات نظام در زمینه‌های متعدد باید به عنوان یکی از راهبرد‌های اصلی برنامه‌های دهه فجر مطرح شود.

  وی با اشاره به اینکه این انقلاب ساده به دست نیامده و برای آن خون‌های زیادی ریخته شده افزود: حضور همیشگی و پشتیبانی مردم از نظام استمرار و تداوم نظام را به دنبال دارد و هر روز به اقتدارجمهوری اسلامی در منطقه افزوده می‌شود.

  الهی تبار با بیان اینکه دولت تدبیر و امید با برنامه‌ریزی دقیق و منسجم توانست رشد منفی اقتصادی کشور را به رشد مثبت اقتصادی ارتقاء دهد افزود: این امر امنیت لازم برای ورود سرمایه‌های خارجی را در کشور فراهم کرده است.

  معاون سیاسی و امنیتی استاندار همدان اظهار داشت: در دهه فجر امسال با وجود مشکلات اقتصادی و مالی دولت، ‌طرح‌های عمرانی و اقتصادی بسیا‌ری در استان همدان به بهره‌برداری می‌رسد و با اجرای این تعداد طرح زمینه اشتغال برای یک هزار و ۸۵۰ نفر فراهم می‌شود.

  ایجاد ۸۴۰ شغل جدید در شهرستان رزن استان همدان :

  رماندار رزن گفت: طی ۱۰ ماه سال جاری ۸۴۰ شغل جدید در شهرستان رزن ایجاد شده است.

  به گزارش خبرنگار مهر، فتحعلی حسینی بعدازظهر سه شنبه در دیدار امام جمعه رزن با بیان اینکه دولت تدبیر و امید در شهرستان رزن با دو هدف ایجاد اشتغال پایدار و حفظ منابع آب کارخود را شروع کرده است، افزود: حل این دو معضل مهم نقش بسیار مهمی در پیشرفت و آبادانی این شهرستان خواهد داشت.

  وی معیار اصلی ایجاد اشتغال پایدار در شهرستان رزن را بیمه شدن افراد در تامین اجتماعی عنوان کرد و ادامه داد: طبق آمار اداره تامین اجتماعی رزن در سال ۹۳ بیش از ۸۶۰ شغل ایجاد شده که این تعداد در سال ۹۴ به یک هزار و ۵۳۷  شغل و در ۱۰ماهه نخست سال جاری به ۸۴۰ شغل رسیده است.

  فرماندار شهرستان رزن با اشاره به بهره برداری بیش از ۱۲۶پروژه عمرانی و کلنگ زنی چهار پروژه در دهه فجر سالجاری در شهرستان رزن اظهار داشت: برای بهره برداری و کلنگ زنی این پروژه ها بیش از ۶۰میلیارد تومان اعتبار درنظر گرفته شده است.

  وی در ادامه افتتاح سیلوی گندمکاران رزن، افتتاح سردخانه کیما، افتتاح ساختمان دانشگاه آزاد، افتتاح بهسازی روستای پشتجین، افتتاح طرحهای شهرداری دمق، افتتاح پمپ بنزین روستای خورونده، افتتاح مجتمع اداری بخش قروه درجزین و افتتاح طرح های شهرداری قروه درجزین را ازجمله  مهمترین پروژهای شهرستان رزن برشمرد که دردهه فجر به بهره برداری خواهد رسید.

  حسینی با اشاره به اینکه پروژهه ای امسال از نظر ریالی افزایش ۳ برابری را نسبت سال گذشته نشان می دهد، یادآور شد: در سال گذشته ۴۸پروژه با اعتباری بالغ بر ۲۰میلیارد تومان در شهرستان رزن به بهره برداری رسیده بود.

  حسینی اظهار داشت: طبق برآورد صورت گرفته مجموعه طرح های صنعتی و واحدهای تولیدی که با ظرفیت کم کار میکنند در صورت تزریق ۵۱۸ میلیارد تومان اعتبار با ایجاد یک هزار و ۸۹ شغل در همین حوزه به ظرفیت اشتغال شهرستان اضافه خواهد کرد.

  اخبار جدید شهریور 95 : استانداری همدان

  بدینوسیله به اطلاع کلیه اشخاص نامبرده ذیل می رساند با توجه به اینکه در آزمون استخدامی پیمانی شهرداری همدان پذیرفته شده اید از تاریخ درج این اطلاعیه به مدت ٢ هفته فرصت دارید با در دست داشتن مدارک شخصی ذیل الذکر و طی ساعت اداری جهت تکمیل پرونده به اداره کارگزینی شهرداری مرکزی واقع در میدان آرامگاه بوعلی مراجعه نمایید.

  لازم به ذکر است عدم مراجعه در مهلت مقرر بمنزله انصراف از قبول خدمت تلقی می شود و نام شما از فهرست قبول شدگان استخدامی حذف خواهد شد.

  مدارک مورد نیاز
  اصل و تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت دائم (جهت آقایان)

  اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی (٢ برگ)

  اصل و تصویر کارت ملی (پشت و رو)

  اصل و تصویرصفحات شناسنامه ودرصورت تاهل اصل وتصویرصفحات شناسنامه همسروفرزندان و عقدنامه

  دو قطعه عکس ۴*۳  جدید (پشت نویسی شده)

  مهلت ارائه مدارک: تا پایان وقت اداری ٩۵/٠۶/٢٨

  فهرست اسامی تعداد ۶ نفر از پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی شهرداری همدان

  ردیفنام و نام خانوادگی
  ١آقای جواد بنیاسی
  ٢آقای مسعود صادقی
  ٣آقای روح اله کیتویی
  ۴خانم فاطمه پهلوانی
  ۵خانم سمیه بخشی کیا
  ۶خانم متین سرمد همدانی

  استان داری زنجان

  امیر حمیدنیا امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: در مجموع طی سال ۹۲ میزان اشتغالزایی واحدهای بهره‎برداری شده در شهرک‌‎های صنعتی استان زنجان ۱۳ هزار و ۱۲۹ نفر بوده است.
  وی با اشاره به اینکه میزان اشتغالزایی توسط واحدهای بهره‎برداری شده در سال ۹۳ به ۱۵ هزار و ۷۲ نفر افزایش یافت، تصریح کرد: در مجموع طی سال گذشته نیز ۱۶ هزار و ۶۸۸ فقره فرصت شغلی توسط واحدهای بهره‎برداری شده در شهرک‎های صنعتی استان ایجاد شده است.
  مدیر عامل شرکت شهرک‎های صنعتی استان زنجان خاطرنشان کرد: طی پنج ماه نخست سال جاری ۱۷ هزار و ۳۰۵ فرصت شغلی با افتتاح و بهره‌برداری از واحدهای صنعتی استان در شهرک‌ها و نواحی صنعتی ایجاد شده است.
  وی همچنین تعداد واحدهای در حال بهره‌برداری طی سال جاری را در شهرک‎های صنعتی استان زنجان ۸۱۰ واحد اعلام کرد و افزود: ۷۰۷ هکتار زمین نیز در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان به متقاضیان طی پنج ماه نخست سال جاری واگذار شده است.
  حمیدنیا با بیان اینکه اجرای خوشه فرش دستبافت و کفش یکی از مهم‎ترین اقدامات شرکت شهرک‌‎های صنعتی استان زنجان در دوران خدمت دولت یازدهم بوده است، اضافه کرد: گازرسانی به شهرک صنعتی ابهر ۳ از دیگر اقدامات مهم این شرکت به شمار می‎رود.
  وی با اشاره به اینکه برگزاری نمایشگاه توانمندی صنایع کوچک و متوسط در استان زنجان از دیگر اقدامات مهم شرکت شهرک‎های صنعتی استان در طول دوران خدمت دولتی یازدهم است، یادآور شد: تامین منابع مالی نقدی داخلی شرکت بالغ بر ۷۳۵ میلیارد ریال و اعتبارات استانی و ملی بالغ بر ۲۶۷.۳ میلیارد ریال از دیگر کارهای انجام شده است.
  مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان به واگذاری اراضی صنعتی به میزان ۷۰ هکتار در قالب ۲۰۳ فقره قرارداد به عنوان یکی دیگر از اقدامات صورت گرفته در سال گذشته اعلام کرد و ادامه داد: پرداخت تسهیلات به ۴۰ واحد صنعتی به میزان ۸۲ میلیارد از جمله اقدامات صورت گرفته در طول خدمت دولت یازدهم بوده است.
  حمیدنیا اظهار کرد: برگزاری ۲۴ فقره تور صنعتی در طول سال ۹۳ و ۹۴ از دیگر اقدامات صورت گرفته توسط شرکت شهرک‎های صنعتی استان زنجان به شمار می‎رود.

  استان داری خوزستان

  حسین نظری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: تعهد اشتغال ۲۱ دستگاه اجرایی استان در سال جاری ایجاد ۱۹ هزار و ۵۲۷ فرصت شغلی است و تاکنون ایجاد ۸ هزار و ۲۸۱ فرصت شغلی در سامانه ملی رصد توسط این دستگاه‌ها ثبت شده است.
  وی افزود: برای نخستین‌بار پس از راه‌اندازی سامانه ملی رصد، میزان تحقق تعهد اشتغال استان در نیمه اول سال به مرز ۵۰ درصد رسیده است و در سال‌های گذشته در شش ماهه اول سال، میزان تحقق و ثبت اشتغال از ۲۰ درصد بیشتر نمی‌شد.
  نظری خاطرنشان کرد: سازمان صنعت، معدن و تجارت با تعهد ۶ هزار فرصت شغلی بیشترین میزان تعهد اشتغال را در میان دستگاه‌های اجرایی استان دارد و تاکنون اشتغالزایی برای ۱۵۷۰ نفر را در سامانه رصد ثبت کرده است.
  وی ادامه داد: همچنین سازمان جهاد کشاورزی با تعهد ایجاد اشتغال برای ۲۵۰۰ نفر و اشتغالزایی برای ۲۶۶۰ نفر، با تحقق ۱۰۶.۴ درصدی تعهد اشتغال خود، بیشترین درصد تحقق تعهد اشتغال را در میان دستگاه‌های اجرایی استان به خود اختصاص داده است.
  نظری بیان کرد: سازمان مناطق آزاد اروند با ثبت ۲۶۲ شغل در سامانه ملی رصد، ۵۲.۴ درصد از تعهد اشتغال خود را محقق کرده و از لحاظ درصد تحقق دومین دستگاه اجرایی به شمار می‌رود. همچنین بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز با دارا بودن تعهد ایجاد ۴۶۱ فرصت شغلی و تحقق اشتغالزایی برای ۲۳۸ نفر با تحقق ۵۱.۶ درصد تعهد اشتغال خود، سومین دستگاه اجرایی از نظر میزان تحقق تعهد اشتغال است.
  رئیس دبیرخانه کارگروه اشتغال خوزستان بیان کرد: امیدواریم تا پایان نیمه اول امسال سایر دستگاه‌های اجرایی که تاکنون میزان قابل توجهی از تعهد اشتغال خود را ثبت نکرده‌اند، به رقم قابل قبولی برسند.

  استان داری بوشهر

  به گزارش خبرنگار اعزامی‌ایلنا به بوشهر، علی‌اکبر صالحی که در  نیروگاه اتمی بوشهر درباره احداث واحد ۲ نیروگاه بوشهر سخن می‌گفت، با بیان اینکه با راه‌اندازی این پروژه سطح آموزش اتمی کشور ارتقا خواهد یافت، تصریح کرد: ما با احداث این واحد بیش از چندین هزار نیرو حین آموزش و کار خواهیم داشت.

  رئیس سازمان انرژی اتمی کشورمان اضافه کرد: این بخشی از فرهنگ است که وقتی شما سطح آموزش را بالا ببرید، خود به‌خود بستر فرهنگی ارتقا خواهد یافت.

  رئیس سازمان انرژی اتمی اضافه کرد: با توجه به اینکه استان بوشهر اولین میزبان صنعت اتمی ایران بوده است؛ قطعا ما در گرفتن نیروها بهترین‌ها را انتخاب می‌کنیم اما اگر قرار بود نیروها مساوی باشد، نیروهای جذب‌ شده در این مرکز از استان بوشهر بیشتر خواهد بود لذا بومی‌های بوشهر اولویت دارند.

  صالحی خطاب به بومیان استان بوشهر اینگونه وعده داد که عزیزان بوشهری در دو سال آینده آماده باشند که بیش از چندین هزار متخصص و افراد حرفه‌ای اینجا مشغول به کار شوند.

  استخدامهای مهم

  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه