جدیدترین ها در سایت جدیده
787878787 787878787  
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • مزون همینا

  استخدام جدید استانداری ها 95 | سال 1395

  مجموعه : استخدام جدید

  استخدام جدید استانداری ها 1395

  32

  اخبار جدید شهریور 95

  استانداری همدان

  بدینوسیله به اطلاع کلیه اشخاص نامبرده ذیل می رساند با توجه به اینکه در آزمون استخدامی پیمانی شهرداری همدان پذیرفته شده اید از تاریخ درج این اطلاعیه به مدت ٢ هفته فرصت دارید با در دست داشتن مدارک شخصی ذیل الذکر و طی ساعت اداری جهت تکمیل پرونده به اداره کارگزینی شهرداری مرکزی واقع در میدان آرامگاه بوعلی مراجعه نمایید.

  لازم به ذکر است عدم مراجعه در مهلت مقرر بمنزله انصراف از قبول خدمت تلقی می شود و نام شما از فهرست قبول شدگان استخدامی حذف خواهد شد.

  مدارک مورد نیاز
  اصل و تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت دائم (جهت آقایان)

  اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی (٢ برگ)

  اصل و تصویر کارت ملی (پشت و رو)

  اصل و تصویرصفحات شناسنامه ودرصورت تاهل اصل وتصویرصفحات شناسنامه همسروفرزندان و عقدنامه

  دو قطعه عکس ۴*۳  جدید (پشت نویسی شده)

  مهلت ارائه مدارک: تا پایان وقت اداری ٩۵/٠۶/٢٨

  فهرست اسامی تعداد ۶ نفر از پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی شهرداری همدان

  ردیف نام و نام خانوادگی
  ١ آقای جواد بنیاسی
  ٢ آقای مسعود صادقی
  ٣ آقای روح اله کیتویی
  ۴ خانم فاطمه پهلوانی
  ۵ خانم سمیه بخشی کیا
  ۶ خانم متین سرمد همدانی

  استان داری زنجان

  امیر حمیدنیا امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: در مجموع طی سال ۹۲ میزان اشتغالزایی واحدهای بهره‎برداری شده در شهرک‌‎های صنعتی استان زنجان ۱۳ هزار و ۱۲۹ نفر بوده است.
  وی با اشاره به اینکه میزان اشتغالزایی توسط واحدهای بهره‎برداری شده در سال ۹۳ به ۱۵ هزار و ۷۲ نفر افزایش یافت، تصریح کرد: در مجموع طی سال گذشته نیز ۱۶ هزار و ۶۸۸ فقره فرصت شغلی توسط واحدهای بهره‎برداری شده در شهرک‎های صنعتی استان ایجاد شده است.
  مدیر عامل شرکت شهرک‎های صنعتی استان زنجان خاطرنشان کرد: طی پنج ماه نخست سال جاری ۱۷ هزار و ۳۰۵ فرصت شغلی با افتتاح و بهره‌برداری از واحدهای صنعتی استان در شهرک‌ها و نواحی صنعتی ایجاد شده است.
  وی همچنین تعداد واحدهای در حال بهره‌برداری طی سال جاری را در شهرک‎های صنعتی استان زنجان ۸۱۰ واحد اعلام کرد و افزود: ۷۰۷ هکتار زمین نیز در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان به متقاضیان طی پنج ماه نخست سال جاری واگذار شده است.
  حمیدنیا با بیان اینکه اجرای خوشه فرش دستبافت و کفش یکی از مهم‎ترین اقدامات شرکت شهرک‌‎های صنعتی استان زنجان در دوران خدمت دولت یازدهم بوده است، اضافه کرد: گازرسانی به شهرک صنعتی ابهر ۳ از دیگر اقدامات مهم این شرکت به شمار می‎رود.
  وی با اشاره به اینکه برگزاری نمایشگاه توانمندی صنایع کوچک و متوسط در استان زنجان از دیگر اقدامات مهم شرکت شهرک‎های صنعتی استان در طول دوران خدمت دولتی یازدهم است، یادآور شد: تامین منابع مالی نقدی داخلی شرکت بالغ بر ۷۳۵ میلیارد ریال و اعتبارات استانی و ملی بالغ بر ۲۶۷.۳ میلیارد ریال از دیگر کارهای انجام شده است.
  مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان به واگذاری اراضی صنعتی به میزان ۷۰ هکتار در قالب ۲۰۳ فقره قرارداد به عنوان یکی دیگر از اقدامات صورت گرفته در سال گذشته اعلام کرد و ادامه داد: پرداخت تسهیلات به ۴۰ واحد صنعتی به میزان ۸۲ میلیارد از جمله اقدامات صورت گرفته در طول خدمت دولت یازدهم بوده است.
  حمیدنیا اظهار کرد: برگزاری ۲۴ فقره تور صنعتی در طول سال ۹۳ و ۹۴ از دیگر اقدامات صورت گرفته توسط شرکت شهرک‎های صنعتی استان زنجان به شمار می‎رود.

  استان داری خوزستان

  حسین نظری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: تعهد اشتغال ۲۱ دستگاه اجرایی استان در سال جاری ایجاد ۱۹ هزار و ۵۲۷ فرصت شغلی است و تاکنون ایجاد ۸ هزار و ۲۸۱ فرصت شغلی در سامانه ملی رصد توسط این دستگاه‌ها ثبت شده است.
  وی افزود: برای نخستین‌بار پس از راه‌اندازی سامانه ملی رصد، میزان تحقق تعهد اشتغال استان در نیمه اول سال به مرز ۵۰ درصد رسیده است و در سال‌های گذشته در شش ماهه اول سال، میزان تحقق و ثبت اشتغال از ۲۰ درصد بیشتر نمی‌شد.
  نظری خاطرنشان کرد: سازمان صنعت، معدن و تجارت با تعهد ۶ هزار فرصت شغلی بیشترین میزان تعهد اشتغال را در میان دستگاه‌های اجرایی استان دارد و تاکنون اشتغالزایی برای ۱۵۷۰ نفر را در سامانه رصد ثبت کرده است.
  وی ادامه داد: همچنین سازمان جهاد کشاورزی با تعهد ایجاد اشتغال برای ۲۵۰۰ نفر و اشتغالزایی برای ۲۶۶۰ نفر، با تحقق ۱۰۶.۴ درصدی تعهد اشتغال خود، بیشترین درصد تحقق تعهد اشتغال را در میان دستگاه‌های اجرایی استان به خود اختصاص داده است.
  نظری بیان کرد: سازمان مناطق آزاد اروند با ثبت ۲۶۲ شغل در سامانه ملی رصد، ۵۲.۴ درصد از تعهد اشتغال خود را محقق کرده و از لحاظ درصد تحقق دومین دستگاه اجرایی به شمار می‌رود. همچنین بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز با دارا بودن تعهد ایجاد ۴۶۱ فرصت شغلی و تحقق اشتغالزایی برای ۲۳۸ نفر با تحقق ۵۱.۶ درصد تعهد اشتغال خود، سومین دستگاه اجرایی از نظر میزان تحقق تعهد اشتغال است.
  رئیس دبیرخانه کارگروه اشتغال خوزستان بیان کرد: امیدواریم تا پایان نیمه اول امسال سایر دستگاه‌های اجرایی که تاکنون میزان قابل توجهی از تعهد اشتغال خود را ثبت نکرده‌اند، به رقم قابل قبولی برسند.

  استان داری بوشهر

  به گزارش خبرنگار اعزامی‌ایلنا به بوشهر، علی‌اکبر صالحی که در  نیروگاه اتمی بوشهر درباره احداث واحد ۲ نیروگاه بوشهر سخن می‌گفت، با بیان اینکه با راه‌اندازی این پروژه سطح آموزش اتمی کشور ارتقا خواهد یافت، تصریح کرد: ما با احداث این واحد بیش از چندین هزار نیرو حین آموزش و کار خواهیم داشت.

  رئیس سازمان انرژی اتمی کشورمان اضافه کرد: این بخشی از فرهنگ است که وقتی شما سطح آموزش را بالا ببرید، خود به‌خود بستر فرهنگی ارتقا خواهد یافت.

  رئیس سازمان انرژی اتمی اضافه کرد: با توجه به اینکه استان بوشهر اولین میزبان صنعت اتمی ایران بوده است؛ قطعا ما در گرفتن نیروها بهترین‌ها را انتخاب می‌کنیم اما اگر قرار بود نیروها مساوی باشد، نیروهای جذب‌ شده در این مرکز از استان بوشهر بیشتر خواهد بود لذا بومی‌های بوشهر اولویت دارند.

  صالحی خطاب به بومیان استان بوشهر اینگونه وعده داد که عزیزان بوشهری در دو سال آینده آماده باشند که بیش از چندین هزار متخصص و افراد حرفه‌ای اینجا مشغول به کار شوند.

  اخبار جدید استخدامی استانداری ها مربوط به سال 95 در آینده نزدیک در همین صفحه قرار میگیرد

  استخدام جدید استانداری چهارمحال و بختیاری سال ۹۵ – ۱۳۹۵

  استخدام مهم سال 95

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه
 • بازیگران مرد محبوب