جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • استخدام آموزش و پرورش سال 96 – 1396

  مجموعه : استخدام جدید , استخدام دولتی

  استخدام آموزش و پرورش سال 96, استخدام آموزش و پرورش 96, استخدام آموزش و پرورش سال 1396

  اخبار استخدام آموزش و پرورش در سال 96 به زودی در همین صفحه قرار خواهد گرفت.

  اخبار استخدام آموزش و پرورش در سال 95 :

  خبر 2 اسفند 95 : اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص تکمیل ظرفیت وزارت آموزش و پرورش در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۵ به منظور انجام سایر مراحل جذب و استخدام (انجام مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش)

  بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبان متقاضی استخدام در وزارت آموزش و پرورش که در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در تاریخ ۱۳۹۵/۸/۲۱ شرکت نموده‌اند، می‌رساند که به منظور تکمیل ظرفیت وتغییر حدنصاب علمی نتایج آزمون مجدداً مورد بررسی وکارنامه داوطلبان در سایت سازمان ‌سنجش آموزش کشور به نشانیwww.sanjesh.org قرار گرفته است. لذا داوطلبانی که درردیف معرفی شدگان قرار گرفته اند می‌بایست با توجه به مندرجات کارنامه وحسب مورد براساس توضیحات ذیل این اطلاعیه اقدام نمایند.

  کاربران عزیز سیستم کارنامه در سایت سازمان سنجش بروز شده است لطفا مجدد کارنامه خود را مشاهده نمایید.

  برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

  خبر 2 اسفند 95 : زمان اعلام اسامی پذیرفته شگان نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش درباره زمان اعلام اسامی پذیرفته شگان نهایی آزمون استخدامی گفت: تعدادی از ظرفیت‌های آزمون خالی مانده است که با سازمان اداری و استخدامی مکاتبه کردیم تا ظرفیت‌های خالی تعیین تکلیف شود.

  حسن حسینی در گفت‌وگو با ایسنا،  درباره زمان اعلام اسامی پذیرفته شگان نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش اظهار کرد: سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور ۲۱ آبان‌ماه جاری در ۵۳ شهرستان مختلف کشور برگزار شد. وی افزود: پس از  مشخص شدن نتاج آزمون استخدامی، برنامه زمانبندی استانی برای انجام مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون در هفته اول دی ماه اعلام شد و پذیرفته شدگان به ادارت آموزش وپرورش مراجعه و مراحل مصاحبه و گزینش را طی کردند.

  مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه هنوز فهرست ما قطعی و نهایی نشده است، گفت: تعدادی از ظرفیت‌های ما خالی مانده است. در همین راستا با سازمان اداری و استخدامی کشور  مکاتبه کردیم و قرار شد  ظرفیت‌های خالی تعیین تکلیف شود.  براین اساس لیست متممی به ما اعلام خواهند کرد تا پس از مصاحبه با افراد جدید معرفی شده، فهرست نهایی را اعلام کنیم. ظرفیت های خالی طی دو تا سه روز آینده مشخص خواهد شد.

  حسینی درباره تعداد ظرفیت‌های خالی مانده، گفت: هنوز ظرفیت‌های خالی تعیین تکلیف نشده و به ما اعلام نکرده‌اند. طی دو تا سه روز آینده این مورد هم مشخص می‌شود و قطعا باید تا پایان سال آن را نهایی کنیم. وی درباره زمان شروع دوره های آموزش صلاحیت حرفه ای و صدور احکام ورودی‌های جدید آزمون استخدامی نیز عنوان کرد: دوره آموزشی از سال آینده  در دانشگاه فرهنگیان شروع می‌شود . پس از طی دوره آموزشی، دانشگاه به ما افرادی که این دوره را با موفقیت طی کنند اعلام می‌کند تا احکام استخدامی‌ برای آنها صادر شود.

  خبر 11 بهمن 95 : جدول زمانبندی مراجعه ی پذیرفته شدگان مرحله ی تکمیلی دانشگاه شهید رجایی (کلیک کنید)

  خبر بهمن 95 : خدمت سربازی طلاب در آموزش و پرورش

  ۵۰۰روحانی امسال با ورود به آموزش و پرورش خدمت سربازی خود را در این نهاد سپری خواهند کرد.

  به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکزمهاباد، معاون امور استانهای ستاد همکاری حوزه های علمیه با آموزش و پرورش در جلسه امروز این ستاد درمهاباد گفت: با موافقت مقام معظم رهبری تا پایان امسال پانصد روحانی درکشور وارد آموزش و پرورش شده و دوره خدمت سربازی خود را در این نهاد سپری می کنند.

  حجت اسلام و المسلمین درودی همچنین از همکاری تخصصی روحانیون با آموزش و پرورش خبرداد.

  ماموستا سهرابی امام جمعه مهاباد هم در این جلسه حضور روحانیون در بدنه آموزشی کشور را امری لازم و ضروری دانست. حجت الاسلام موسوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت مهاباد نیز در این نشست کمک به جذب روحانیون در آموزش و پرورش را خواستارشد.

  شرایط عمومی استخدام آموزش و پرورش در سال 95 :

  – داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران
  – اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
  – التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
  – دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت (مشروط به اینکه معافیت از خدمت نافی شرایط احراز مشاغل آموزش و پرورش نباشد(ویژه آقایان)
  تبصره: داشتن کارت معافیت دائم برای طلاب داوطلب آزمون استخدامی الزامی است.
  – عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر
  – نداشتن سابقه محکومیت جزا ی موثر
  – دارا بودن مدرک تحصیلی دانشگاهی در یکی از رشته های مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مورد نیاز وزارت آموزش و پرورش در این آگهی.
  – داشتن سلامت جسمانی، روانی و توانایی حسن انجام وظایف محوله برای حرفه معلمی در رشته ای که استخدام میشوند (به استناد بند (ز) ماده  (۴۲) قانون مدیریت خدمات کشوری و آیین نامهه اجرایی ماده مزبور که طبق ضوابط و مقررات آموزش و پرورش در مرحله مصاحبه استخدامی و انجام معاینات پزشکی مورد سنجش قرار میگیرد)
  – داوطلبان استخدام نباید از مستخدمین رسمی  (آزمایشی، قطعی)، پیمانی دستگاه های اجرایی و یا بازخرید خدمت آنهاباشند.
  – نداشتن ممنوعیت از خدمات دولتی به موجب آراء مراجع قضا یی و یا ذیصلاح.
  تذکر: ملاک عمل برای محاسبه تاریخ گواهی فراغت از تحصیل، معافیت دائم و پایان خدمت نظام وظیفه داوطلبان زمان برگزاری آزمون ۲۱ / ۰۸ / ۱۳۹۵ و محاسبه سن آنها اولین روز ثبت نام ۱۸ / ۷ // ۱۳۹۵ میباشد .

  موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:

  – الف) جانبازان، آزادگان، فرزندان و همسر شهدا، فرزندان و همسر جانبازان ۲۵ درصد به بالا و فرزندان و همسر آزادگان که حداقل یک سال و بالاتر سابقه اسارت دارند، و رزمندگان با سابقه حداقل ششش ماه حضور داوطلبانه در جبهه از شرط حداکثر سن معاف میباشند .
  – ب) افراد خانواده معظ شهدا (شامل پدر، مادر، خواهر و برادر) تا میزان ۵ سال .
  – ج) رزمندگان کمتر از شش ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه، به میزان مدت حضور در جبهه.
  – د) داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در وزارتخانه ها و موسسات و شرکتهای دولتی، بانکها و شرکتهای تحت پوشش آنها، شرکتهای بیمه های دولتی، شهرداریها و موسسات وو شرکتهای دولتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است، موسسات و شرکتهای ملی و مصادره شده که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می کنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکتهای تحت پوشش آنها از تاریخ ۱۳۵۷/۱۱/۲۲ به خدمت اشتغال داشتهاند، به میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها .
  تبصره: احراز موارد مذکور در بندهای فوق براساس گواهی صادره از سوی مراجع و دستگاههای ذیصلاح و مسئول خواهد بود.

  استخدام آموزش و پرورش

  برچسب ها :
  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه