جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • ازدواج شهاب حسینی با عشقش پریچهر قنبری در 22 سالگی

  مجموعه : اخبار , جدیدترین عکس های 2017 بازیگران مرد , دنیای بازیگران , گالری عکس

  ازدواج شهاب حسینی با عشقش, پریچهر قنبری, عکس شهاب حسینی, عکس شهاب حسینی و همسرش, عکس پریچهر قنبری

  از جوان خوش‌تیپ اکسیژن شروع کنیم یا احمد درباره الی از یونس بهگر پلیس جوان یا حجت جدایی نادر از سیمین فرقی نمی‌کند، مهم جنمی بود که می‌شد از هزار فرسخی دید. شهاب حسینی در میان خیل عظیمی از جوان‌هایی که در اواخر دهه 70  یک‌دفعه به سینما آمدند راهش را به فیلم‌ها و سریال‌های تلویزیونی باز کرد اما از همان زمان معلوم بود تفاوت‌های اساسی با بقیه‌شان دارد؛ حتی نسبت به آنهایی که با او آمدند اما میلیاردی می‌فروختند و مدام در میانه پرکاری و ممنوع‌التصویری غوطه می‌زدند و آخرش نفهمیدند ستاره‌اند یا ستاره قلابی.

  شهاب حسینی شدن در این سینما سخت است؛ خیلی سخت و پشت  شمایلی که امروز می‌بینید نزدیک دو دهه تلاش و استمرار نهفته است. ما از اولین روزهای تولدش تا همین امروز که در حال خواندن این مطلب هستید، زندگی‌اش را مرور کرده‌ایم و جز تلاش و تلاش و باز هم تلاش چیزی ندیده‌ایم.

  1352

  سیدشهاب‌الدین

  اواخر سال 52 یعنی دقیق‌تر که بخواهیم بگوییم 14 بهمن  در محله هاشمی تهران خدا به خانواده آقای سیدفخرالدین حسینی‌تنکابنی پسری داد که نامش را شهاب‌الدین گذاشتند.

  عکس شهاب حسینی

  1365

  بچه‌های خیابان

  دوران نوجوانی‌اش را مثل  همه  بچه‌های آن نسل در خیابان‌ها گذراند. خودش می‌گوید ادبیات خیابانی یعنی زندگی در بین  مردم و در اجتماع بودن روی زندگی او تاثیر بسزایی در جهت مثبت داشته است.

  1371

  جزیره سرگردانی

  انگار سرگشتگی‌اش از همین سال‌ها شروع شد چون آخرین مدرک تحصیلی او دیپلم علوم انسانی است و تحصیلات دانشگاهی‌اش  را در رشته روانشناسی نیمه‌تمام گذاشت و به دنبال پیدا کردن کاری مناسب در جواهرفروشی و تئاتر‌های دانشجویی برای بزرگی در آینده  تجربه کسب کرد.

  1374

  دوران عاشقیت

  اولین نقطه عطف زندگی‌اش در این سال اتفاق افتاد. درست در 22 سالگی  وقتی با عشق زندگی‌اش پریچهر قنبری ازدواج کرد. در جایی گفته  بود:  اگر بعد از شهرت ازدواج می‌کردم که تکلیفم مشخص بود اما چون قبل از آن بود، به همین دلیل هر‌دوی‌مان با هم تجربه‌اش کردیم و به این خاطر برای‌مان با‌ارزش است.

  عکس شهاب حسینی

  1377

  رادیو و دیگر هیچ

  اولین جایی که  به  او اعتماد کرد رادیو بود و فعالیت  شهاب  در دنیای محبوبش با گویندگی در رادیو آغاز شد. شهاب در آن سال‌ها از اینکه کورسوی امیدی برای ستاره شدن برایش باز شده بود روی ابرها بود.

  1378

  اکسیژنی برای تلویزیون

  او جوان خوش‌تیپ و متفاوتی بود که مجری برنامه اکسیژن در شبکه 2 شد و بینندگان تلویزیون از اینکه مجبور نیستند مجری‌های عصا قورت داده معمولی را ببینند خوشحال بودند. هنوز هم خیلی از طرفدارانش شهاب حسینی خوش‌تیپ با کت و شلوارهای سفید جذابش را به یاد دارند.  پس از آن بود که  به برنامه‌های رنگ صبح، برپا – برپا ، با شماو … رفت و رسما یک مجری کاردرست در تلویزیون شد.

  1379

  بازیگری از پایین‌ترین درجه

  «پس از باران» سریال پر سوز و گداز آن سال‌های تلویزیون برای روح سرگردانش کافی نبود اما همین که موفق شده بود از مجری بودن خلاص شود و به سمت بازیگری برود، برایش خوب بود  و  با همین نقش کوتاه اولین فیلم  سینمایی‌اش  «رخساره » را به دست آورد؛  نقشی روبه‌روی  میترا حجار، سوپراستار آن روزها که برای خودش برو و بیایی داشت.

  1380

  وقتی پلیس جوان شد

  یک‌بار دیگر به تلویزیون آمد اما این‌باریک  نقش در سریال سیروس مقدم نصیبش شده بود و چه کسی چنین پیشنهادی را رد می‌کند. این سریال هم موفق بود به طوری که تا سال‌ها به او آقای پلیس جوان می‌گفتند.

  عکس شهاب حسینی

  1381

  درخشش

  دیگر رسما جوان اول سینما شده بود که پیشنهادها از در و دیوار  می‌باریدند. «آدمک‌ها»،  «این زن حرف نمی‌زند» و «زهر عسل» را پشت هم بازی کرد اما یک نقش مکمل عالی از تهمینه میلانی در فیلم موفق واکنش پنجم کافی بود تا به همه نشان دهد چه استعدادی در این پسر می‌جوشد. همان سال در جشنواره فیلم فجر برای اولین‌بار   نامزد دریافت سیمرغ بلورین شد و نظر خیلی‌ها را جلب کرد.

  1382

  پدر شدن

  در این سال یک اتفاق مهم در زندگی شهاب رخ می‌دهد و آن هم تولد اولین فرزندش محمدامین  است و دنیا کم‌کم برایش شیرین می‌شود.  نقش‌های درجه یک در سینما و تلویزیون هم همچنان ادامه داشت و روز به روز محبوب‌تر می‌شد. «شمعی در باد» ساخته پوران درخشنده و سریال «تب سرد» حاصل آن دوران است‌.

  1383

  180 درجه تغییر مسیر

  دیگر نقش جوان‌‌های عاشق‌پیشه راضی‌اش نمی‌کرد و به همین خاطر با بازی در یک نقش عجیب و غریب در «رستگاری در هشت و بیست دقیقه» سیروس الوند وجهه جدیدی به کارنامه‌اش بخشید که باز هم کاندیدای نقش مکمل جشنواره فیلم فجر شد.

  1384

  رخوت

  در این سال خیلی روی فرم نبود و نقش‌های خوبی نصیبش نشد و در نهایت «قتل آن لاین» و «پیشنهاد ۵۰میلیونی» تنها فیلم‌هایی بود که به سیاهه کارنامه‌اش اضافه شد.

  1385

  «مدار صفر درجه» به دادش رسید

  «بچه‌های ابدی»  و«غیرمنتظره»  فیلم‌هایی نبودند که در سینما انتظارشان را می‌کشید به همین خاطر یک‌بار دیگر سراغ تلویزیون رفت و یکی از  بهترین نقش‌های عمرش را از حسن فتحی گرفت. بازی در نقش حبیب پارسا در سریال «مدار صفر درجه» دقیقا همان چیزی بود که انتظارش را می‌کشید.

  عکس شهاب حسینی

  1386

  سال جوایز

  سه فیلم «دل شکسته» ، «محیا» و  «پرچم‌های قلعه کاوه» از سینما نصیبش شد؛ در حالی که خودش هم انتظار نداشت. دلشکسته در بین محصولات شبکه خانگی جزء پرفروش‌ترین ها شد و بازی در فیلم «محیا» باعث شد که او این دفعه دست خالی از جشنواره فجر نرود و دیپلم افتخار نقش اول  جشنواره بیست و ششم را از آن خود کند.

  1387

  سوپراستار شد

  بازی در فیلم‌های تهمینه میلانی همیشه برایش خوش‌یمن بوده و این بار هم بعد از بازی در «سوپراستار» بالاخره سیمرغ بلورین جشنواره فیلم را به خانه برد تا دیگر چیزی کم نداشته باشد.

  1388

  نقطه عطف

  تا پیش از بازی در فیلم «درباره الی» شاید هنوز منتقدانی بودند که شهاب حسینی را باور نداشتند و شهرت و محبوبیت او را حاصل نقش‌های تلویزیونی و فیلم‌های کم‌ارزش می‌دانستند اما «درباره الی» او را چند پله بالاتر برد و با اینکه  دستش از سیمرغ کوتاه ماند اما جایزه ویژه  جشن منتقدین و خانه سینما را گرفت.

  1389

  جدایی شهاب از متوسط‌ها

  جدایی نادر از سیمین هر آنچه از سینما طلب داشت را به او  داد. از دورافتاده‌ترین شهرهای ایران تا خود هالیوود این فیلم را دیدند و لذت بردند. شاه‌نقش بزرگ زندگی‌اش در تحسین‌شده‌ترین فیلم تاریخ سینمای ایران به شهاب حسینی رسید تا دسترنج این همه سال را یک جا به دست بیاورد.

  عکس شهاب حسینی

  1390

  پسری به نام امیرعلی

  مهم‌ترین اتفاق این سال20 مردادماه برای شهاب رخ داد و آن هم تولد پسر دومش امیرعلی بود. فیلم‌ها یک به یک در کارنامه‌اش ثبت می‌شدند اما هیچ‌کدام به اندازه این اتفاق برایش مهم نبود.

  1391

  به عشق سردار

  سریال شوق پرواز با نگاهی به زندگی شهید‌عباس بابایی بار دیگر شهاب را به تلویزیون بازگرداند و با اینکه دیگر تلویزیون مخاطبان سابق را نداشت اما باز هم به چشم آمد و دیده شد.

  1392

  همیشه رو به جلو

  شهاب حسینی  همیشه ثابت کرده که یک‌جا متوقف نمی‌شود. او در این سال اولین فیلمش« ساکن طبقه وسط» را ساخت و علنا به جرگه فیلمسازان پیوست. بازی در 37 نقش و اکران ویژه اتفاق‌های خوب این سال برایش بودند.

  1393

  «دوران عاشقی» و  «طعم شیرین خیال»

  دو تجربه متوسط برای بازیگری بودند که می‌خواست سر به آسمان‌ها بساید. او سال آرامی را پشت سر می‌گذاشت  تا اینکه  اواخر سال یک پیشنهاد فوق‌العاده از حسن فتحی به دستش رسید.

  عکس شهاب حسینی

  1394

  قباد دوست‌داشتنی

  شهرزاد و شاه‌نقش قباد یک‌بار دیگر او را از منجلاب نقش‌های تکراری نجات داد و درست در روزهایی که هیچ‌کس انتظارش را نداشت بار دیگر او را ستاره کرد. شهاب مرد سریال‌های درجه یک است. او با نقش‌هایش در دل‌ها جا باز می‌کند و تجربه همه کارنامه‌اش نشان داده که راز ستاره‌بودن را
  به خوبی یاد گرفته است.

  این روزها

  در انتظار یک سال فوق‌العاده

  باز هم یک پیشنهاد فوق‌العاده از اصغر فرهادی در کنار ترانه علیدوستی. همه‌چیز آماده است تا از همین حالا سال 95 را هم به نام شهاب حسینی بزنیم.

  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه