جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • اخبار استخدامی جدید آموزش و پرورش بهمن 1394 – 94

  مجموعه : استخدام جدید , استخدام دولتی

  استخدام آموزش و پرورش

  جزییات هزینه دوره‌های آموزش معلمی

  رئیس مرکز برنامه‌ریزی و منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به هزینه دوره‌های آموزش معلمی گفت:‌ ۷۵ درصد آموزش‌های نظری و عملی تا مهر ۱۳۹۵ به افراد ارائه می‌شود و مابقی آموزش‌ها با حضور افراد در مدرسه ارائه خواهد شد

  محمدحسین سلیمی جهرمی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم با اشاره به تشکیل جلسه گروه هماهنگی و برنامه‌ریزی تربیت معلم برای تصمیم‌گیری در خصوص وضعیت دوره‌های آموزشی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی اظهار داشت: در این جلسه، برنامه آموزشی دوره یک ساله تصویب شد و برای اینکه بتوان بخشی از آموزش‌ها را تا مهر ۱۳۹۵ به این افراد ارائه کرد،‌ دوره آموزشی فشرده‌تر برگزار خواهد شد.
  وی افزود: ‌۷۵ درصد آموزش‌های نظری و عملی تا مهر ۱۳۹۵ ارائه خواهد شد و مابقی آموزش‌ها با حضور افراد در مدرسه و تحت نظر دانشگاه فرهنگیان و ارتباط با اساتید ارائه خواهد شد به گونه‌ای که ضمن حضور در مدرسه ارتباط آنها با دانشگاه فرهنگیان همچنان برقرار است و مشکلات خود را با اساتید در میان گذاشته و حل خواهند کرد.
  رئیس مرکز برنامه‌ریزی و منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش درخصوص هزینه دوره یک ساله آموزش معلمی گفت:‌ این هزینه هنوز قطعی نشده است اما رقمی معادل ۵ میلیون تومان مطرح شده که ۴۰ درصد سهم آموزش و پرورش و ۶۰ درصد سهم داوطلب خواهد بود.
  ** آزمون جامع و کسب گواهینامه صلاحیت معلمی برای ورود به مدارس
  به گزارش تسنیم، نعمت‌الله موسی‌پور معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان نیز در این رابطه به تسنیم گفت: پذیرفته شدگان آزمون استخدامی،‌ دو درس مجازی الکترونیکی خواهند داشت و از مهر سال ۱۳۹۵ تحت نظر یک استاد کار را در مدرسه آغاز خواهند کرد.
  وی افزود:‌ پس از اتمام دوره آموزشی و در پایان تابستان، افراد باید در آزمون جامعی شرکت و گواهینامه صلاحیت معلمی را دریافت تا بتوانند کار خود را به عنوان معلم آغاز کنند البته اگر فردی در آزمون جامع پایانی موفق نشد، دوره‌ای سه ساله به او فرصت داده می‌شود تا با تلاش خود و تحت نظر دانشگاه فرهنگیان استانداردهای لازم برای معلمی را کسب کند.

  تغییر برنامه آموزشی پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی

  محمود مهرمحمدی در گفت‌‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم درخصوص دوره‌های آموزشی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی در دانشگاه فرهنگیان اظهار داشت:‌ هم‌اکنون این افراد در مرحله گزینش قرار دارند و هر زمان که کار گزینش آنها به اتمام برسد، دوره‌های آموزشی در دانشگاه فرهنگیان آغاز می‌شود.

  وی با اشاره به این‌که پیش‌بینی ما این است که بتوانیم از بهمن کار آموزش پذیرفته شدگان را آغاز کنیم، افزود:‌ برنامه آموزشی این افراد دستخوش تغییر شده است و برنامه جدیدی به دلیل شرایط ایجاد شده تدوین شده است که برای اجرا باید به تصویب وزارت آموزش و پرورش برسد.

  سرپرست دانشگاه فرهنگیان گفت:‌ پذیرفته شدگان آزمون استخدامی، با برنامه نیم سال دوم دانشگاه‌ها یعنی از ۱۵ بهمن در کلاس‌های درس حاضر خواهند شد و به طور معمول سه یا چهار روز در هفته کلاس خواهند داشت اما اگر دوره‌های آموزشی آنها به صورت فشرده برگزار شود در هفته ۶ روز کلاس خواهند داشت.
  وی ادامه داد:‌ بعضی از واحدها نیز با شروع سال تحصیلی در جریان حضور افراد در مدرسه به صورت کارورزی به آنها ارائه می‌شود.
  به گزارش تسنیم، آموزش و پرورش در تاریخ ۲۷ شهریور ۱۳۹۴ با برگزاری آزمون استخدامی اقدام به جذب ۵ هزار نیرو در این وزارتخانه کرد که از این تعداد ۱۳۰۰ سهمیه به خانواده شهدا و ایثارگران اختصاص داشت. اسامی ۳ هزار و ۱۸۳ نفر به عنوان پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون استخدامی آموزش‌ و پرورش در تاریخ ۱۶ دی ۱۳۹۴ از سوی سازمان سنجش اعلام شد و ۵۱۷ سهمیه استخدامی به دلیل عدم کسب حدنصاب علمی از سوی داوطلبان در برخی استان‌ها، خالی ماند.

  استخدام آموزش و پرورش

  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه