جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • احمد مهرانفر | عکس, بیوگرافی و فیلم های احمد مهران فر

  مجموعه : بیوگرافی , بیوگرافی بازیگران , جدیدترین عکس های 2017 بازیگران مرد , گالری عکس

  تصاویر و زندگینامه بازیگر مرد ایرانی احمد مهرانفر

   

  نام و نام خانوادگی: احمد مهرانفر

  سن: متولد 1354

  کارش را از تئاتر آغاز کرده و به قول خودش در تئاتر جان کنده تا توانسته به مرور ایفاگر نقش‌های کوتاه و به مرور صاحب نقش‌های اصلی در سینما و تلویزیون باشد.

  خیلی جاها شنیده فلانی بازیگر تئاتر است، چرا به عرصه تصویر آمده است؟ شنیده و ناراحت شده اما مقاومت کرده و ادامه داده تا به او اعتماد کرده‌اند و به اینجا رسیده است.

  احمد مهرانفر در فیلم های بسیاری از جمله آتش بس, درباره الی, اسب حیوان نجیبی است و  . . . بازی کرده است. اما آنچه باعث محبوبیت و معروف شدن احمد مهرانفر شد هنرمندی در مجموعه پایتخت بود. وی در آن فیلم نقش ارسطو عامل را ایفا می کرد.

  بازیگر نقش ارسطو در خصوص تیکه کلام “حساس نشو” گفته بود : ما روی لهجه مازندرانی خیلی کار کردیم و تیکه کلام “حساس نشو” را از یکی از دوستان خود برداشتم.

  حضور در سریال پایتخت

  شروع همکاری این بازیگر با مجموعه پایتخت با تماس محسن تنابنده آغزا شد. جایی که تنابنده با مهران فر تماس گرفت و درخواست کرد تا این بازیگر در مجموعه پایتخت حضور داشته باشد

  ویژگی های اخلاقی

  او فارغ از شو‌ها، جلب توجه کردن‌ها و بازیگری جز روی صحنه که در بین عوام هم رایج شده، خودش است. خودی که خیلی دوست دارد آن را پنهان کند. بدترین چیز برای او این است که مخاطبان آثارش به جای باور شخصیتی که آن را جان داده، خود احمد مهرانفر را ببینند. برای همین است که با گریم و لباس شخصیت‌ها، فقط به زبان آنها صحبت می‌کند و هیچوقت حین ضبط یک مجموعه با لباس و ویژگی‌های کاراکترش حاضر به مصاحبه نمی‌شود و ترجیح می‌دهد پایان کار، وقتی خودِ خودش است صحبت کند.

  مسخره کردن نتانیاهو

  احمد مهران‌فر بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون در صفحه اینستاگرامش بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم اشغالگر قدس را دست انداخت. او عکسی را منتشر کرده که نتانیاهو را در حالی نشان می‌دهد که کاغذی را در دست گرفته که روی آن نوشته شده «ایران برگر».

  تصاویر احمد مهرانفر

  احمد مهرانفر عکس, بیوگرافی و فیلم های احمد مهران فر (1) احمد مهرانفر عکس, بیوگرافی و فیلم های احمد مهران فر (2) احمد مهرانفر عکس, بیوگرافی و فیلم های احمد مهران فر (3) احمد مهرانفر عکس, بیوگرافی و فیلم های احمد مهران فر (4) احمد مهرانفر عکس, بیوگرافی و فیلم های احمد مهران فر (5) احمد مهرانفر عکس, بیوگرافی و فیلم های احمد مهران فر (6) احمد مهرانفر عکس, بیوگرافی و فیلم های احمد مهران فر (7) احمد مهرانفر عکس, بیوگرافی و فیلم های احمد مهران فر (8) احمد مهرانفر عکس, بیوگرافی و فیلم های احمد مهران فر (9)

  لیست سریال های و فیلم های سینمایی این بازیگر

  سریالها

  علی البدل

  پایتخت ۴

  پایتخت ۳

  پایتخت ۲

  مینی‌سریال «شب یلدا»

  (بخشی از سریال پایتخت ۲)

  پایتخت ۱

  تله‌فیلم «واقعیت مجازی»

  تله‌تئاتر «خانواده تت»

  تله‌فیلم «مسیر سبز»

  (آفتاب بر همه یکسان می‌تابد)

  بانکی‌ها

  فیلمها

  ماجرای نیمروز

  بوف کور

  زاپاس

  هفت ماهگی

  ایران برگر

  آینه شمعدون

  دربند

  بی‌خود و بی‌جهت

  عاشقانه‌ای برای سرباز وظیفه رحمت

  یک عاشقانه ساده

  اسب حیوان نجیبی است

  هیچ

  درباره الی

  عصر روز دهم

  کلبه

  استشهادی برای خدا

  حقیقت گمشده

  تسویه‌حساب

  اقلیما

  آتش‌بس

  شاعر زباله‌ها

  عشق فیلم

  نان، عشق و موتور 1000

  احمد مهرانفر | عکس, بیوگرافی و فیلم های احمد مهران فر

  برچسب ها :
  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه