جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • آموزش دکوراسیون داخلی سنتی آپارتمان ها

  مجموعه : دکوراسیون , دکوراسیون داخلی منزل

  آموزش دکوراسیون سنتی آپارتمان, دکوراسیون سنتی آپارتمان, آموزش دکوراسیون سنتی, دکوراسیون کلاسیک

  این روزها بسیاری از خانم‌های باسلیقه ایرانی، کسب و کارهای کوچکی را در فضای خانه‌شان راه می‌اندازند و از هنر و سلیقه‌شان، کسب درآمد می‌کنند. خانم «تینا مهدوی» هم یکی از این خانم‌های باسلیقه ایرانی است که در فضای کوچک اما دلنشین خانه‌اش، محیط کار زیبا و دلنشینی را به‌وجود آورده و ساعاتی از روز را در آن به تولید محصولات سفارشی زیبایش مشغول است و ساعاتی دیگر را در فضای دلنشین خانه‌اش لذت می‌برد.

  آموزش دکوراسیون سنتی آپارتمان

  پشت در ورودی سرخ‌رنگ منزل خانم مهدوی، فضایی گرم و سرزنده با کاغذدیواری‌های آجری که با نوری ملایم و متمرکز پوشانده شده، حکایت از خانه‌ای پر از صفا و سرزندگی دارد؛ خانه‌ای که تمام عناصر آن به‌درستی و با ریزبینی و دقت خاصی انتخاب شده  است.

  آموزش دکوراسیون سنتی آپارتمان

  خانم مهدوی از 10 سالگی‌اش برای‌مان تعریف کرد که چطور با اعتماد به نفس و سلیقه، اتاق خودش را با کمترین هزینه نقاشی و تغییر دکوراسیون داد.  در ادامه تجربه ایشان در منزل مشترک‌ با همسر هنرمندشان و تغییراتی که در خانه صورت داده‌اند را می خوانیم.

  وقتی به این خانه آمدیم، دستم برای تغییرات در فضای خانه خیلی باز‌تر بود. با توجه به اینکه فضای خانه کوچک‌تر بود، اتاقی که کمتر مورد استفاده قرار می‌گرفت را به سالن اضافه کرده و به اتفاق همسرم دیوارهایش را رنگ زدیم. بعد وسایل را با توجه به رنگ اصلی خانه انتخاب کرده و چیدیم. در ساخت بسیاری از وسایل از سلیقه و طراحی خودم استفاده کردم؛ حتی میز تلویزیون و ویترین‌ها را هم خودم طراحی کردم و برادرم ساختند.

  آموزش دکوراسیون سنتی آپارتمان

  سعی داشتیم چند نوع کاربری از اتاق جدیدی که به فضای خانه اضافه کرده‌ایم، داشته باشیم؛ هم به عنوان اتاق غذاخوری و هم اتاق کار و هم محل مطالعه. پرده‌ای را هم متناسب با رنگ دیوارها انتخاب کردم که فضای فرورفتگی اتاق و میز غذا‌خوری را کمی تفکیک کنم. بیشتر سعی کردم از ایده‌های مقرون به‌صرفه استفاده کنم که در عین سادگی، زیبایی و جلوه خاصی به خانه ببخشد.

  آموزش دکوراسیون سنتی آپارتمان

  سبدی حصیری هم بالای میز غذاخوری به عنوان لوستر استفاده کردم. یکی از مبل‌های سالن را هم با پارچه‌های گل‌گلی، خودم روکش کردم و در اتاق قرار دادم تا با فضای آنجا هماهنگی بیشتری داشته باشد.

  آموزش دکوراسیون سنتی آپارتمان

  به گل و گیاه و وسایل طبیعی خیلی علاقه دارم و معتقدم به فضای خانه روح می‌بخشد. سعی کردم بیشتر از وسایل طبیعی و از جنس چوب استفاده کنم. از کاغذدیواری‌های اضافی هم برای پوشاندن مکعب چوبی‌ای که طراحی همسرم بود، استفاده کردم و به عنوان نیمکت آن را در گوشه‌ای از اتاق گذاشتم.

  آموزش دکوراسیون سنتی آپارتمان

  ویترین اتاق هم کتابخانه‌ای قدیمی متعلق به همسرم بود که مجددا آن را رنگ کردم و روی آن نقاشی کشیدم و با ظروف رنگی پرش کردم تا جلوه‌ای متفاوت به این اتاق ببخشد.

  آموزش دکوراسیون سنتی آپارتمان

  سعی کردم از جزییاتی متناسب با فضا استفاده کنم تا به زیبایی محیط بیفزایم. بیشتر این جزییات را خودم ساخته و طراحی کرده‌ام. قاب گل‌های بالای میز غذاخوری، تکه‌پارچه‌های قدیمی‌ای بود که آنها را بریدم و روی پارچه دیگری چسباندم و قاب گرفتم. تابلوهای نقاشی دیگری را هم در جاهای دیگر خانه قرار دادم تا تناسبی بین فرم‌های خانه ایجاد شود.

  آموزش دکوراسیون سنتی آپارتمان

  حتی آباژور‌ها را هم با استفاده از برش گل‌های پارچه و چسباندن آن روی یک شید ساده، خودم ساختم.

  آموزش دکوراسیون سنتی آپارتمان

  سعی کردیم از فضای پرت و بی‌کاربرد در خانه‌مان به عنوان فضایی مفید و دلنشین استفاده کنیم.

  آموزش دکوراسیون سنتی آپارتمان

  خانه خانم مهدوی کوچک است اما با انتخاب درست و دقیق جزییات به شهری از زیبایی‌های ریز و درشت تبدیل شده که هر گوشه از آن هیجانی وصف‌ناپذیر برای ‌مهمان‌های‌شان به‌وجود می‌آورد. خانم مهدوی وسایل و تزیینات کوچک و زیبایی می‌سازد و از طریق صفحه اینستاگرامش به فروش می‌رساند.

  آموزش دکوراسیون سنتی آپارتمان

  این تزیینات دکوراتیو زیبا در همین خانه دلنشین و دوست‌داشتنی درست می‌شود. وقتی به هر گوشه از خانه نگاه می‌کنید، جلوه‌های زیبایی از هنر و سلیقه این خانم هنرمند را می‌بینید.

  آموزش دکوراسیون داخلی سنتی آپارتمان
  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه