جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • آموزش دکوراسیون داخلی به رنگ سال 2016 و 95

  مجموعه : دکوراسیون , دکوراسیون داخلی منزل

  آموزش دکوراسیون رنگ سال 2016, دکوراسیون رنگ سال 2016, دکوراسیون رنگ سال 95, مبل رنگ سال 2016, دکوراسیون داخلی رنگ سال 2016

  مدل های لوکس دکوراسیون رنگ سال ۲۰۱۶ – ۹۵

  مثل هر سال شرکت پنتون، رنگ دنیای مد را اعلام کرد. برای اولین‌بار این شرکت دو رنگ صورتی و آبی کم‌رنگ را به عنوان رنگ سال انتخاب کرده است. گرچه رنگ‌هایی که از طرف این موسسه اعلام می‌شوند مناسب برای صنعت مد است و با نگاهی به دنیای مد و لباس انتخاب شده اما فکر کردیم احتمالا هستند کسانی که دوست دارند این دو رنگ را وارد فضای داخلی منزل‌شان بکنند. به همین خاطر سراغ مهندس مهدی گلپایگانی، طراح داخلی رفته‌ایم تا او از بایدها و نباید‌های استفاده از این رنگ ها بگوید.
  چطور با صورتی و آبی معجزه کنید؟

  آموزش دکوراسیون داخلی به رنگ سال 2016

  این تونالیته رنگ صورتی و آبی که از طرف موسسه پنتون اعلام شده جزء رنگ‌های مینیمال محسوب می‌شود. این رنگ‌ها معمولا برای فضاهایی با اسباب و اثاثیه کمتر، مدرن و خانه‌های خیلی گرم چه به لحاظ دمای هوا و چه طراحی مناسب است؛ مثلا اگر غالب متریال یک خانه از دیوارها گرفته تا کف و دکور چوبی است، این دو رنگ مینیمال به دلیل تعادل رنگی جذابی که به وجود می‌آورند، معجزه می‌کنند.


  این دو رنگ کم‌جان!

  آموزش دکوراسیون داخلی به رنگ سال 2016

  رنگ‌هایی که از طرف این موسسه اعلام می‌شود مناسب برای صنعت مد است و با نگاهی به دنیای مد و لباس انتخاب شده است؛ البته مسلما ورود این رنگ‌ها به دنیای طراحی داخلی امکان‌پذیر است ولی در استفاده از آنها باید و نباید زیادی وجود دارد چراکه به کار بردن‌شان به‌تنهایی فضا را سرد می‌کند. صورتی و آبی کم‌رنگ هر دو از  رنگ‌های کم‌جان هستند! اگر از این دو رنگ در دکوراسیون منزل‌تان استفاده می‌کنید، حتما در کنارشان رنگ‌های مکمل را هم در نظر بگیرید وگرنه محیط را سرد می‌‌کنند. چون این رنگ‌ها بیشتر برای مراکز درمانی استفاده می‌شوند، انتظار می‌رود صورتی کم‌رنگ و آبی کم‌رنگ را در بیمارستان‌ها ببینیم.


  یک ترکیب معجزه‌آسا!

  آموزش دکوراسیون داخلی به رنگ سال 2016

  مکمل مناسب صورتی در دکوراسیون داخلی، زرشکی و بهترین مکمل برای آبی کم‌رنگ، سورمه‌ای است. سورمه‌ای و زرشکی را به این ترکیب اضافه کنید و شاهد یک اتفاق معجزه‌آسا در فضای داخلی خانه‌تان باشید. سورمه‌ای و زرشکی از رنگ‌های رسمی و نافذی هستند که اتفاقا طراحان مطرح دنیا از ترکیب این دو رنگ بسیار استفاده می‌کنند؛ حتی برای لباس هم ترکیب بسیار مناسبی به شمار می‌رود.


  ترکیب ضربدری

  آموزش دکوراسیون داخلی به رنگ سال 2016

  بهتر است این رنگ‌ها به صورت ضربدری با مکمل‌های‌شان استفاده شوند؛ یعنی صورتی با سورمه‌ای و زرشکی با آبی کم‌رنگ. به طور مثال اگر غالب مبلمان سالن پذیرایی شما به رنگ سورمه‌ای است، کوسن‌هایی صورتی برای آن تهیه کنید یا روی یک تک‌دیوار سورمه‌ای، قاب‌هایی صورتی قرار دهید.


  چقدر دور و برتان فضای خالی دارید؟

  کمرنگ های هیجان انگیز!

  حجم استفاده از رنگ‌ها به متراژ خانه‌تان بستگی دارد؛ اینکه چقدر مساحت و چقدر بار زنده (هر چیزی که در فضا قابلیت جا‌به‌جایی داشته باشد مثل مبلمان) در فضا دارید. همچنین گاهی نمی‌توان تمام وسایل را تغییر داد؛ به همین خاطر بهتر است بسترسازی کنید؛ مثلا پارچه‌ای صورتی تهیه کنید و روی میز اصلی مبلمان قرار دهید.


  دیوار پذیرایی را صورتی نکنید!

  آموزش دکوراسیون داخلی به رنگ سال 2016

  برای استفاده از این رنگ‌ها در معماری و برای اینکه چشم را در فضا به چالش بکشیم به رنگ‌های مکمل نیاز داریم. نمی‌توان منکر بحث سلیقه در فضای داخلی منزل هر فردی شد اما دیوار سالن پذیرایی به رنگ صورتی موردپسند عموم مردم نیست و با فرهنگ ما همخوانی ندارد. شاید چون بستر خانه را زیادی لطیف و زنانه می‌کند اما برای فضایی مثل آرایشگاه زنانه مناسب است. همچنین برای اتاق فرزند دختر خانواده هم مناسب است؛ البته باز آبی کم‌رنگ برای دیوار پذیرایی مناسب‌تر از صورتی به نظر می‌رسد.

  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه