جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • آموزش دوخت کوسن با طرح اروپایی

  مجموعه : اسرار خانه داری , سبک زندگی

  آموزش دوخت کوسن, طرح اروپایی برای کوسن, کوسن ساده, کوسن زیبا, کوسن مربع

  من عاشق‌ طرح‌های یونانی روکش‌های کوسن هستم که می‌توان از آن‌ها به تنهایی یا در ترکیب با شکل‌ها و طرح‌های مختلف استفاده کرد. خوشبختانه دلیلی ندارد که برای خریدن تعدادی روکش کوسن هزینه زیادی بپردازید؛ با تعدادی ماده بسیار ساده می‌توانید در عرض یک یا دو ساعت چنین چیزی را خودتان بسازید. با کمی وقت گذاشتن می‌توانید ظاهر کاناپه یا تخت‌خواب خود را به کلی تغییر دهید.

  آموزش دوخت کوسن با طرح اروپایی

  لوازم مورد نیاز

  -یک روکش ساده کوسن. یا خودتان بسازید یا آن را بخرید. من پارچه کتانی را ترجیح می‌دهم چراکه ضخیم است، در رنگ‌های متنوعی تولید می‌شود، و به راحتی چروک نمی‌شود.

  -نوار چشب نقاشی، برای ایجاد خطوط راهنما برای نوار پارچه‌ای (من نوار ۲.۵ سانتی‌متری را روی هم قرار می‌دهیم تا ضخامت آن ۳.۲ سانتی‌متر شود).

  -نوار پارچه‌ای ۱.۵ سانتی‌متری.

  -چسب مخصوص اتو. عرض این چسب باید کوچک‌تر از نوار پارچه‌ای باشد. در غیر این صورت عرض چسب را ببرید تا با عرض نوار پارچه‌ای متناسب شود.

  آموزش دوخت کوسن با طرح اروپایی

  طرح بالا را با استفاده از نوار چسب نقاشی روی پارچه ایجاد کنید. شما از نوار چسب نقاشی به عنوان راهنمایی برای نوار پارچه‌ای استفاده می‌کنید.

  آموزش دوخت کوسن با طرح اروپایی

  خطوط سفید در این عکس به شما نشان می‌دهند که در کجا باید نوار پارچه‌ای را وصل کنید. پیش از چسباندن نوار پارچه‌ای، آن را بر روی یک تکه پارچه دیگر امتحان کنید تا مطمئن شوید که چسب هنگامی که روی آن را اتو می‌کنید معلوم نمی‌شود.

  آموزش دوخت کوسن با طرح اروپایی

  اکنون زمان وصل کردن نوار پارچه‌ای رسیده است:

  1-نوار پارچه‌ای را بازکنید و در اولین خط راهنما توقف کنید. آن را نبرید.

  آموزش دوخت کوسن با طرح اروپایی

  2-نوار پارچه‌ای را بر روی خود تا کنید. خط تا را با استفاده از یک اتوی داغ در جای مشخص ثابت نگه دارید.

  آموزش دوخت کوسن با طرح اروپایی

  3-کمی چسب پارچه در خط تا اضافه کنید.

  آموزش دوخت کوسن با طرح اروپایی

  4-نوار پارچه‌ای را بر روی خود تا کنید و سپس با زاویه ۴۵ درجه آن را تا بزنید. سپس نوار پارچه‌ای را تا خط راهنمای بعدی ادامه دهید. سریعا روی آن را اتو کنید تا در جای خود ثابت بماند.

  آموزش دوخت کوسن با طرح اروپایی

  5-یک تکه چسب مخصوص اتو را بین پارچه و نوار پارچه‌ای قرار دهید و روی آن را اتو بکشید تا نوار پارچه‌ای بدون دوخت به پارچه بچسبد.

  آموزش دوخت کوسن با طرح اروپایی

  7-آن‌قدر روی نوار پارچه‌ای با اتو حرکت کنید تا چسب مخصوص اتو آب شود. با برداشتن اتو از روی سطح و بالا زدن حاشیه‌ها از آب شدن چسب مطمئن شوید. البته سطح نوار پارچه‌ای را باید به قدر کافی اتو کنید تا چسب از بین نرود و فقط آب شود. این مراحل را به ترتیب ادامه دهید تا تمامی قسمت‌های علامت گذاری شده کامل شوند.

  نکته: پارچه‌ای را بین اتو و روکش کوسن قرار دهید تا از نفوذ چسب یا کثیفی به روکش جلوگیری شود.

  آموزش دوخت کوسن با طرح اروپایی

  وقتی کل طرح‌ها را اتو زدید و نوار چسب نقاشی را جدا کردید کار شما به پایان رسیده است. شما یک روکش کوسن زیبا را در یک یا دو ساعت و با هزینه چند دلار ایجاد کرده‌اید و روکش‌های کوسن‌ها به سریع‌ترین روش ممکن تغییر کردند و جلوه اتاق به کلی دگرگون شد.

  مرسی از چیدانه

  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه