جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • آموزش تزیین کیک خانگی + عکس و مدل های جدید

  مجموعه : آموزش آشپزی , انواع کیک , سفره آرایی , شیرینی پزی

  کیک خانگی, تزیین کیک, عکس تزیین کیک, تصاویر تزیین کیک, مدل تزیین کیک

  تزیین کیک تولد با خامه

  تزیین کیک تولد با خامه

  استفاده از خامه برای تزیین کیک یکی از پرکاربردترین روش هاست که به راحتی انجام می گیرد و با استفاده از خامه فرم گرفته که از بازار خریداری نموده اید و یا در منزل تهیه کرده اید انجام می شود که برای این کار بهتر است خامه ها را به رنگ های مختلف در آورده تا کیک شما جذابیت بیشتری داشته باشد. تصاویر زیر نمونه هایی از انواع تزیین کیک با خامه را نشان می دهد که هر یک الگوی مناسبی برای تزیینات شما به حساب می آید.

  تزیین کیک تولد با خمیر فوندانت

  تزیین کیک تولد با خمیر فوندانت

  استفاده از خمیر فوندانت می تواند ایده جالب و قابل توجهی برای تزیین انواع کیک باشد و با استفاده از آن طرح های زیبا و جذابی را روی کیک ایجاد نمایید. استفاده از خمیر فوندانت به راحتی انجام می گیرد اما نیاز به کمی دقت و حوصله دارید تا بتوانید فرم دلخواه را روی کیک ایجاد نمایید. کیک های زیر با خمیر فوندانت تزیین شده اند.

  تزیین کیک تولد با ژله

  تزیین کیک تولد با ژله

  استفاده از ژله می تواند ایده جالب و جذابی برای تزیین انواع مختلف کیک تولد باشد و با استفاده از آن تزیینات زیبا و جذابی داشته باشید و طرح های دلخواه را با برش های ژله روی کیک ایجاد نمایید. همچنین می توانید تمام سطح کیک را با ژله پوشش دهید و بعد به تزیین آن بپردازید. مدل های زیر چند نمونه تزیین کیک با ژله را نشان می دهند که با تهیه ژله می توانید این تزیینات زیبا را داشته باشید.

  تزیین کیک ساده

  تزیین کیک ساده

  همانطور که گفتیم روش های مختلفی برای تزیین کیک وجود  دارد که با توجه به مناسب و همینطور به دلخواه می توانید طرح و مدل موردنظر را انتخاب کنید. مدل های ساده تزیین کیک نیز ایده جالبی برای تزیین انواع کیک های خانگی خصوصا کیک اسفنجی است که در این بخش با چند مدل زیبا و جالب تزیین کیک ساده برای کیک های خانگی آشنا می شوید.

  تزیین کیک با میوه

  تزیین کیک با میوه

  انواع مختلف میوه ها یکی از در دسترس ترین خوراکی ها برای تزیین کیک می باشند که به دلیل رنگ های زیبا و تنوع فراوان تزیین کیک های زیبایی را با انواع میوه ها و برش هایی از میو ه های مختلف میتوان انجام داد که در ادامه چند نمونه از آن را ملاحظه می فرمایید.

  تزیین کیک با شکلات

  تزیین کیک با شکلات

  استفاده از انواع شکلات خصوصا شکلات تخته ایی با رنگ های قهوه ایی و سفید ایده جالب و جذابی برای تزیین کیک می باشد که به راحتی می توان آن را انجام داد و از این طریق تزیین زیبایی داشت. تصاویر زیر چند نمونه تزیین کیک زیبا با انواع شکلات را نشان می دهند که هر یک ایده جالبی برای تزیین محسوب می شوند.

  مرسی از هنر در خانه

  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه