جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • آموزش باز کردن قفل گوشی های اندرویدی بدون پسورد و رمز

  مجموعه : دنیای تکنولوژی و فناوری , موبایل

  آموزش باز کردن قفل گوشی های اندرویدی بدون پسورد و رمز

  دستگاه‌های اندرویدی به طور معمول امنیت خود را با درخواست پین، الگو و یا رمز عبور تامین می‌کنند، اما آیا می‌دانستید حتی با فراموش کردن رمز عبور دستگاه اندرویدی خود باز هم می‌توانید به آن وارد شوید!؟

  کلیک- اگر رمز عبور دستگاه اندرویدی خود را فراموش کرده‌اید، نگران نباشید! شما می‌توانید تنها با استفاده از نام کاربری و رمز عبور حساب کاربری گوگل خود دوباره به آغوش گرم دستگاه خود برگردید!ژ

  اندروید ۴٫۴ یا قدیمی‌تر

  نسخه‌های قدیمی‌تر اندروید، یعنی اندروید ۴٫۴ کیت کت و نسخه‌های پایین‌تر، از یک روش یکپارچه برای دور زدن الگو، پین یا رمز عبور برخوردار هستند. البته گوگل این ویژگی را در سیستم عامل اندروید ۵٫۰ حذف کرده است؛ بنابراین اگر از یک دستگاه اندرویدی با سیستم عامل اندروید ۵ به بالا بهره‌مند هستید، باید با روش‌های متفاوت دیگری دست و پنجه نرم کنید.

  برای پیدا کردن این ویژگی، برای اولین بار یک الگوی نادرست یا پین اشتباه را پنج بار در صفحه نمایش قفل دستگاه وارد کنید. بدین ترتیب، “Forgot pattern”یا  “forgot PIN” یا “forgot password” ظاهر خواهد شد. سپس، بر روی آن ضربه بزنید. در نهایت، برای ورود به دستگاه، نام کاربری و رمز عبور حساب گوگلی که قبلا در گوشی تنظیم کرده اید، از شما درخواست خواهد شد.

  اندروید ۵٫۰ و جدیدتر

  این ویژگی در اندروید ۵٫۰ برداشته شده است. متاسفانه، این بدین معنی است که هیچ قابلیت پیش‌فرضی برای ریست کردن الگو، پین و یا رمزعیور و دسترسی به گوشی هوشمند و یا تبلت قفل شده وجود ندارد!

  قابلیت Smart Lock در اندروید ممکن است قادر به نجات شما باشد! به عنوان مثال، اگر شما Smart Lock را بر روی گوشی اندرویدی خود راه‌اندازی کنید و اجازه دهید به طور خودکار در زمانی که به وای‌فای خانگی شما دسترسی دارد، اجرا شود، می‌توانید گوشی خود را به محل شبکه خانگی وای‌فای ببرید تا به طور خودکار قفل گوشی شما باز شود!

  همچنین در دستگاه های سامسونگ اگر یک حساب کاربری سامسونگ تنظیم کرده باشید، می‌توانید به وب سایت Samsung Find My Mobile مراجعه کنید و با همان حساب کاربری سامسونگ به وب سایت وارد شوید و با انتخاب گزینه Unlock my screen از راه دور قفل گوشی خود را باز کنید.

  شایان ذکر است که اگر از قبل با استفاده از Bootloader گوشی خود یک نسخه پشتیان سفارشی یا Custom Recovery نصب کرده اید، می‌توانید با استفاده از محیط آن، قفل گوشی خود را باز کنید.

  برچسب ها :
  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه