جدیدترین ها در سایت جدیده
خودکار-جادویی
 • اخبار
 • استخدام جدید
 • دینی و مذهبی
 • دنیای تکنولوژی و فناوری
 • اخبار اقتصادی
 • دنیای خودرو
 • آزاده زارعی از علت حضور کمرنگش در سینما می گوید + عکس

  مجموعه : اخبار , دنیای بازیگران

  آزاده زارعی, مصاحبه با آزاده زارعی

  آزاده زارعی از علت حضور کمرنگش در سینما می گوید + عکس

  آزاده زارعی بازیگر تئاتر، تلویزیون و سینما در پاسخ به اینکه نقش آفرینی تان در سریال “آوای باران” مورد توجه مردم و منتقدان قرار گرفت، چطور بعد از دستیابی به این موفقیت و رضایت در مجموعه تلویزیونی دیگری مقابل دوربین نرفته اید، اظهار داشت: بعد از پخش سریال “آوای باران” به من پیشنهادهایی برای بازی در سریال هایی شد اما به دلیل اینکه همه شخصیت های مد نظر گرفته شده برای من تکراری و شبیه هم بود و یا این که ازفیلمنامه های خوبی بهره نبرده بودند، نپذیرفتم.

  این بازیگر جوان در رابطه با کم کاری خود در سینما بیان کرد: در ابتدای ورود خود به سینما با نقشی خاص و متفاوت حضور پیدا کردم پس ترجیح می دهم که همان کارکتر خوب را حفظ کنم و در آثاری خوب و مطلوب به ایفای نقش بپردازم کلا از آثار خوب استقبال می کنم.

  آزاده زارعی از علت حضور کمرنگش در سینما می گوید + عکس

  بازیگر فیلم  “آمین خواهیم گفت” در رابطه با دلایل استقبال کم مردم از مجموعه های تلویزیونی عنوان کرد: اگر موضوعات و محتوای سریال ها تکراری و یکنواخت نباشد و در تولید این مجموعه ها از مضمونی خاص و متفاوت استفاده کنند و از کشش زیادی هم بهره ببرد، مخاطبان بیشتری جذب سریال ها خواهند شد.  تنها گروهی از بازیگران همیشگی هستند که در بسیاری از مجموعه های تلویزیونی ایفای نقش می کنند طوری که تنوع در بازیگرانی که در سریال ها همیشه حضور دارند بسیار اندک شده است برای مثال نقش یک زن میانسال را یک دختر بیست ساله ایفا می کند در حالی که بازیگران جوان و هم میانسال در میان هنرمندان وجود دارد.

  وی در ادامه افزود: اگر مجموعه های خوش ساخت برای نمایش در تلویزیون وجود داشته باشد و همچنین از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشند مردم استقبال می کنند و دیگر اعتنایی به سریال های ماهواره ای نمی کنند. برای مثال آن سالی که آوای باران روی آنتن رفت همزمان چند سریال پرمخاطب ترکیه هم شروع به پخش کرده بودند اما از آن جا که سریال به خوبی با مردم ارتباط برقرار کرد و با اسبقبال زیادی از طرف مخاطبان تلویزیون مواجه شد دیگر مردم مجموعه های ماهواره را خیلی دنبال نمی کردند.

  بازیگر سریال “آوای باران” درباره فعالیت های اخیر خود در تلویزیون و تئاتر تصریح کرد: به تازگی بازی در نمایش “چمدان” به کارگردانی فرهاد آییش و “شام آخر” به کارگردانی عارف لرستانی را به پایان رساندم. چند پیشنهاد هم برای ایفای نقش در نمایش تئاتر و سریال داشته ام که هنوز تصمیمی برای همکاری نگرفته ام.

  مرسی از خبرگزاری برنا

  دیدگاه کاربران

  %d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%af-%d8%b4%d8%a7%d8%af
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه